Выбор сетевых вилок

Обговорення аудіо апаратури та компонентів
Аватар користувача
Saburov S.A.M.
ветеран
Пости в темі: 20
Повідомлень: 9581
З нами з: 24 листопада 2011, 15:33
Звідки: UA
Подякував: 9793 разів
Подякували: 8498 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Выбор сетевых вилок

#26

Непрочитане повідомлення Saburov S.A.M. »

KVV, тріскає пластик чи метал? В мене кабель важкий/дубовий, підставки в будь якому разі планую, може допоможе і вилку не розламати.
Аватар користувача
VOVA-76
учасник
Пости в темі: 4
Повідомлень: 354
З нами з: 07 лютого 2012, 16:20
Подякував: 111 разів
Подякували: 290 разів
Вік: 47

Re: Выбор сетевых вилок

#27

Непрочитане повідомлення VOVA-76 »

У меня есть 10 шт разъемов Сонарквест купленных в разное время, некоторые из них я переставлял много раз, все целые, ничего не треснуло, вообще конструктивно они лучше подходят для экспериментов чем Фурутек и Ойяд,( также были у меня ) у Фуры и Ойяда крышка разъема на саморезах которые вкручиваются в пластик :sad: несколько раз разобрал , собрал и все, резьба съелась, у Сонарквеста винтики вкручиваются в металические втулки с резьбой :ok: также у фуры 11 трескается пластиковая дуга -крепеж кабеля, у меня было четыре таких Фуры, у трех он треснул, т.е скорее всего это конструктивный изъян
kvv
ветеран
Пости в темі: 7
Повідомлень: 1671
З нами з: 25 листопада 2011, 15:47
Звідки: Киів
Подякував: 721 разів
Подякували: 1596 разів
Вік: 52

Re: Выбор сетевых вилок

#28

Непрочитане повідомлення kvv »

Saburov S.A.M. писав:KVV, тріскає пластик чи метал? В мене кабель важкий/дубовий, підставки в будь якому разі планую, може допоможе і вилку не розламати.
Трескается стакан, покрывающий коннектор в том месте, где находятся винты, зажимающие кабель.
Потрескалось в тех местах где греется - на вилках включенных в регенератор.
Там градусов 50 в нормальном режиме работы.

С Ваттгейтами, и,понятное дело, с Хьюбелл Хоспитал Грейд такого не наблюдаю. За пару лет произошло - я когда менял коннекторы обнаружил.
Трещины небольшие, идут от дырки в которой винт наружу к тому месту из которого выходит кабель. Как правило, одна - т.е. не надо зажимать кабель, видимо.....но я предпочитаю, чтобы коннектор на кабеле не крутился относительно кабеля.
:sad:
Настоящее счастье не должно зависеть от кого-то... Оно должно быть только твоим. Жить внутри...
Boostaddict.
Пости в темі: 1
Повідомлень: 16
З нами з: 09 жовтня 2015, 14:43
Звідки: Киев
Подякував: 4 разів
Подякували: 5 разів
Контактна інформація:

Re: Выбор сетевых вилок

#29

Непрочитане повідомлення Boostaddict. »

Hubbell Hospital Grade - очень даже хороши, что вилки, что розетки...альтернативы в их бюджете нет. Единственный минус - в вилки не завести толстый кабель. Там входная дырка небольшая.
Аватар користувача
Saburov S.A.M.
ветеран
Пости в темі: 20
Повідомлень: 9581
З нами з: 24 листопада 2011, 15:33
Звідки: UA
Подякував: 9793 разів
Подякували: 8498 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Выбор сетевых вилок

#30

Непрочитане повідомлення Saburov S.A.M. »

Всюди де можна викидую контакт "розетка-вилка" взагалі, де не можна - powercon neutrik.
Зло і Карфаген мусять бути знищені. )
Востаннє редагувалось 13 червня 2017, 14:15 користувачем Saburov S.A.M., всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Макс Штирлиц
Admin
Пости в темі: 2
Повідомлень: 21970
З нами з: 26 листопада 2010, 14:36
Звідки: Днепр
Подякував: 23460 разів
Подякували: 13926 разів
Вік: 56

Re: Выбор сетевых вилок

#31

Непрочитане повідомлення Макс Штирлиц »

Saburov S.A.M. писав:Всюди де можна викидую контакт "розетка-вилка" взагалі, де не можна - powercon neutrik.
В топку всі ті вилки. Зло і Карфаген мусять бути знищені. )

так сильно влияют? :hi: :shok:
Аватар користувача
Saburov S.A.M.
ветеран
Пости в темі: 20
Повідомлень: 9581
З нами з: 24 листопада 2011, 15:33
Звідки: UA
Подякував: 9793 разів
Подякували: 8498 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Выбор сетевых вилок

#32

Непрочитане повідомлення Saburov S.A.M. »

на певному етапі, так. І немає ніякого бажання намагатись мінімізувати вклад вилок, перебираючи кілька-сотенні "вилки-гармонізатори".
Іде воно лісом. Пауеркони, і, де можна, напряму.
Рішення в лоб. Правда не катить, якщо в процесі перебирання силового кабла.
Аватар користувача
Fisha
Риба
Пости в темі: 2
Повідомлень: 5092
З нами з: 26 листопада 2010, 14:18
Звідки: Днiпро
Подякував: 1464 разів
Подякували: 4136 разів

Re: Выбор сетевых вилок

#33

Непрочитане повідомлення Fisha »

т.е. в идеале от выделенки распаяны кабели с IEC (в усилки паяться наверное не сильно хочется) на конце для всех потребителей?
Аватар користувача
Saburov S.A.M.
ветеран
Пости в темі: 20
Повідомлень: 9581
З нами з: 24 листопада 2011, 15:33
Звідки: UA
Подякував: 9793 разів
Подякували: 8498 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Выбор сетевых вилок

#34

Непрочитане повідомлення Saburov S.A.M. »

та хто ж його знає, як в ідеалі.
D моєму випадку при відносно адекватних дротах завжди втручання контактів в звук було більшим, ніж у кабла.

Самий нейтральний варіант: powercon. Штепсельний констурктив і рядом не лежить, в плані нейтральності. Особливо за аналогічні гроші.
Думаю, що мала маса металу відносно великої площі контакту є головним чинником в них.
Востаннє редагувалось 13 червня 2017, 09:55 користувачем Saburov S.A.M., всього редагувалось 5 разів.
kvv
ветеран
Пости в темі: 7
Повідомлень: 1671
З нами з: 25 листопада 2011, 15:47
Звідки: Киів
Подякував: 721 разів
Подякували: 1596 разів
Вік: 52

Re: Выбор сетевых вилок

#35

Непрочитане повідомлення kvv »

Saburov S.A.M. писав:та хто ж його знає, як в ідеалі.
D моєму випадку при відносно адекватних дротах завжди втручання контактів в звук було більшим, ніж у кабла.
А как Вы это определили?
Брали разные провода и набор вилок на каждом из них отслушивали?

Это, видимо, Вас сильно аудиофилия неврозо прижала, что столько внимания каким-то штекерам уделяете...
На мой взгляд, ставить что-то приличное и успокаиваться.
Вон, в эпицентре, продают АБЛ Сурсум по 75 гривень - многие производители кабелей ставят такие вилочки и ничего....не стыдно...
Настоящее счастье не должно зависеть от кого-то... Оно должно быть только твоим. Жить внутри...
Аватар користувача
artshop
слухач
Пости в темі: 2
Повідомлень: 739
З нами з: 24 грудня 2016, 16:48
Звідки: Киев
Подякував: 441 разів
Подякували: 164 разів
Вік: 65

Re: Выбор сетевых вилок

#36

Непрочитане повідомлення artshop »

Как по мне, главное в том, чтобы ставить вилочку\ложечку не "от фонаря", а с пониманием того, куда звук уведет....
Чуть ли не последнее действо в донастройке системы...
А для начала - ABL или Bals - самое то. Wattgate - тоже неплохо....
kvv
ветеран
Пости в темі: 7
Повідомлень: 1671
З нами з: 25 листопада 2011, 15:47
Звідки: Киів
Подякував: 721 разів
Подякували: 1596 разів
Вік: 52

Re: Выбор сетевых вилок

#37

Непрочитане повідомлення kvv »

artshop писав: А для начала - ABL или Bals - самое то. Wattgate - тоже неплохо....
Я, на деле, не знаю - уже скоро 20 лет пользуюсь американским стандартом.
Но по мне, это не "донастройка" - это нездорово в принципе.
На мой взгляд, надо выбрать для себя нейтральные соединители и прекратить дрочить. В противном случае "умножение неизвестных переменных" ведёт к ещё большему дрочению и плохой предсказуемости результата вообще.
А, в особо критических случаях, к тому, что в усмерть задрочившиеся персонажи считают что звук их системы определяется именно "этой вилочкой и ложечкой".
Беда....
:sad:
Настоящее счастье не должно зависеть от кого-то... Оно должно быть только твоим. Жить внутри...
Аватар користувача
artshop
слухач
Пости в темі: 2
Повідомлень: 739
З нами з: 24 грудня 2016, 16:48
Звідки: Киев
Подякував: 441 разів
Подякували: 164 разів
Вік: 65

Re: Выбор сетевых вилок

#38

Непрочитане повідомлення artshop »

Виталий, ....
Нейтральные вначале - это гуд!
Разные в конце - это донастройка.....
Удачные пары - это синергичность и двойной гуд!
Зачем блукать? Все давно известно!
------------
Америца здесь не причем... Просто она дешевле. (у меня тоже америца...)
Аватар користувача
Saburov S.A.M.
ветеран
Пости в темі: 20
Повідомлень: 9581
З нами з: 24 листопада 2011, 15:33
Звідки: UA
Подякував: 9793 разів
Подякували: 8498 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Выбор сетевых вилок

#39

Непрочитане повідомлення Saburov S.A.M. »

я знав, я вірив! , що легкий тролінг не пройде надаремно, навіть на повільному гареті.

А то нудновато було на форумі вже якось, а тепер весело, повилазили не гірше ніж на підвалі у топіку про видєльонку і про Юрину систему)). Активніше шановні, активніше, розгорніться в усій красі :biggrin: .
Повеселіть но, пражонні гури. Весь букет діагнозів кладуть зі старту: і невроз, і audio-онанізм,і начало путі, і блукання)

Я правда очікував ще одного-двух персонажів, але шось вони забарились.
Востаннє редагувалось 13 червня 2017, 14:16 користувачем Saburov S.A.M., всього редагувалось 2 разів.
kvv
ветеран
Пости в темі: 7
Повідомлень: 1671
З нами з: 25 листопада 2011, 15:47
Звідки: Киів
Подякував: 721 разів
Подякували: 1596 разів
Вік: 52

Re: Выбор сетевых вилок

#40

Непрочитане повідомлення kvv »

artshop писав:Виталий, ....
Америца здесь не причем... Просто она дешевле. (у меня тоже америца...)
О, напротив, при чем - я советовал АБЛ, но не слушал его никогда....
:biggrin:

А в остальном - я останусь при своём, все это - чистой воды дрочево, которое трудно назвать хобби.
Настоящее счастье не должно зависеть от кого-то... Оно должно быть только твоим. Жить внутри...
Аватар користувача
Saburov S.A.M.
ветеран
Пости в темі: 20
Повідомлень: 9581
З нами з: 24 листопада 2011, 15:33
Звідки: UA
Подякував: 9793 разів
Подякували: 8498 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Выбор сетевых вилок

#41

Непрочитане повідомлення Saburov S.A.M. »

kvv писав: я советовал АБЛ, но не слушал его никогда....
:biggrin:
.
:rofl:

Доречі, про обрати самий нейтральний варіант і заспокоїтись - цілком згідний, це мій вибір, те що я і зробив. Я б навіть на твоє перше запитання нормально відповів, якби далі по тексту ти не почав гнати зверхню гуру-пургу.

Ти можеш назвати нейтральніший варіант ніж : відсутність контакту і (або) powercon? Я спробую, по можливості.
Лише якщо слухав сам, домисли -брюзжаніє, старі заслуги і медалі - не цікаві. Тому по дєлу давай, без гуру-фантазій)).
kvv
ветеран
Пости в темі: 7
Повідомлень: 1671
З нами з: 25 листопада 2011, 15:47
Звідки: Киів
Подякував: 721 разів
Подякували: 1596 разів
Вік: 52

Re: Выбор сетевых вилок

#42

Непрочитане повідомлення kvv »

Saburov S.A.M. писав:
Без гуру фантазий?!
:biggrin:
Отсутствие контакта - это не нейтральный вариант.
Это вообще не вариант.
:blush:
Я часто коробочки меняю - разные слушаю, под настроение. Для меня не вариант.
Нойтрик - вариант неплохой, и, если бы у меня была одна система на всю жизнь, то я бы так и сделал бы.
Но это же так скучно.... мне было бы "мучительно больно... и так далее"...
Так что, коннектор не плохой, но на практике - бесполезный, от "бесконтактна" в этом плане недалёко ушёл.
;)
А какие я коннекторы слушал и какие выбрал уже не имеет значения.
Просто, на мой взгляд, заморачиваться с ними так не стоит.
Настоящее счастье не должно зависеть от кого-то... Оно должно быть только твоим. Жить внутри...
Аватар користувача
Saburov S.A.M.
ветеран
Пости в темі: 20
Повідомлень: 9581
З нами з: 24 листопада 2011, 15:33
Звідки: UA
Подякував: 9793 разів
Подякували: 8498 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Выбор сетевых вилок

#43

Непрочитане повідомлення Saburov S.A.M. »

тю, так Ви батєнька займаєтесь тією от самою рукоблудною справою, від якої інших відучити хочете, похлєщє інших :biggrin: Да і перебирання Вами сонарквестів, бальс, свідчить про те саме)
Коробочки - це напевно збірна солянка, яка часто-густо зальотним і хаотичним чином осідає в хатах бувших ділєрів хіфі.

Про нейтрік - непереконливо, нічого по суті. Але можу зрозуміти те, шо заважає перебирати пасочки і самому займатись отим от нашим спільним рукоблудієм. І це і є причиною, чому у власній системі і не слухали їх взагалі.

Відповім на перше питання - да, я відслухував саме таким чином, міняв кабло і контакти, і переконався у впливі контактів. І як раз моє рішення і було - не страдати з ними фігньою, а взяти кращі по нейтральності варіанти: пауеркони і пряме з'єднання, де це зручно і можливо. І забути.

Я от другому дивуюсь. Умудрьонний вже роками, ніколи не виникало хоч якогось остраху отримати по пузу, коли зі старту в кар'єр починаєш гнати про невроз, онанізм і т.д. до малознайомих людей?
Востаннє редагувалось 15 червня 2017, 10:56 користувачем Saburov S.A.M., всього редагувалось 9 разів.
onv
слухач
Пости в темі: 4
Повідомлень: 539
З нами з: 18 липня 2013, 22:09
Звідки: Харьков
Подякував: 101 разів
Подякували: 440 разів
Вік: 65

Re: Выбор сетевых вилок

#44

Непрочитане повідомлення onv »

Наинейтральная нейтральность пауэрконов, говорите ? :) Ничего, что у них у самих 3 разновидности сборных солянок ?
Specification powerCON powerCON 32 A powerCON
TRUE1 Series Series
Contacts
Female: CuSn0.2 CuZn39Pb3 CuZn39Pb3
Male: CuNi1Si0.2 CuNi1Si0.2 CuSn0.2
Мама цинк, папа никель, все это закатано посеребрянкой ... Нет, наверное, это все неплохо и правильно, только вот с какого боку в нейтральности убеждаться ? :biggrin:
kvv
ветеран
Пости в темі: 7
Повідомлень: 1671
З нами з: 25 листопада 2011, 15:47
Звідки: Киів
Подякував: 721 разів
Подякували: 1596 разів
Вік: 52

Re: Выбор сетевых вилок

#45

Непрочитане повідомлення kvv »

Saburov S.A.M. писав: Відповім на перше питання - да, я відслухував саме таким чином, міняв кабло і контакти, і переконався у впливі контактів. І як раз моє рішення і було - не страдти з ними фігньою, а взяти кращіпо нейтральності варіанти: пауеркони і пряме з'єднання, де удобно і можливо. І забути.
О...гляжу, я получил ответ на свой прямой вопрос.
Правда, походу облили дерьмом, но это ерунда.
Забавно, что вопрос я задал в простой и вежливой форме - в ответ лишь получил
"Ты, сраный гуру, ходь отсюда, не мешай!"

Про "онанизм" здесь кроме Вас ( вроде на "ты" не переходили) никто не упоминал.
А Вы, если Вы столь буквально воспринимаете такую фигуру речи, как "дрочево", что кроме онанизма больше ни о чем думать не можете, примите мои извинения за такие вольности.

И два раза извиняюсь что пользуюсь термином "audiophila neuroso", созданным 25 лет назад уважаемым мною журналом Stereophile. Расслабился. Как-то не предполагал, что это может вызвать агрессию.
Но то такое.
:hi:
Настоящее счастье не должно зависеть от кого-то... Оно должно быть только твоим. Жить внутри...
Аватар користувача
Saburov S.A.M.
ветеран
Пости в темі: 20
Повідомлень: 9581
З нами з: 24 листопада 2011, 15:33
Звідки: UA
Подякував: 9793 разів
Подякували: 8498 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Выбор сетевых вилок

#46

Непрочитане повідомлення Saburov S.A.M. »

onv писав:Наинейтральная нейтральность пауэрконов, говорите ? :) Ничего, что у них у самих 3 разновидности сборных солянок ?
Specification powerCON powerCON 32 A powerCON
TRUE1 Series Series
Contacts
Female: CuSn0.2 CuZn39Pb3 CuZn39Pb3
Male: CuNi1Si0.2 CuNi1Si0.2 CuSn0.2
Мама цинк, папа никель, все это закатано посеребрянкой ... Нет, наверное, это все неплохо и правильно, только вот с какого боку в нейтральности убеждаться ? :biggrin:

С какого боку убєждаться? - з боку вух, думаю методика відома.
Прикінь, да, саме нейтральність, і саме при такому от складі.
Ти ж не думав, шо Америку відкрив, по моделям і складу?


Ти знаєш, що від вмісту цинку може залежати чи це все ще бронза, чи вже латунь. З бронзи і латуні з різним покриттям складається напевно 99% хіфішних, і 100% побутових вилок. Покриття: родій, нікель, срібло, золото і та фігня шо под золото косить.
Але пишеш про цинк і нікєль таким чином, щоб склалось враження що це взагалі основний компонент і виключно у нойтріка, страшний і ужасний ;) .
А срібне покриття подав так, ніби,у решти вилок немає покриття вазгалі :biggrin: Звичайно ж, я коли пишу про нейтральність, то маю на увазі ВІДНОСНУ нейтральність, відносно інших конструктивів.
Фі, негарно маніпулювати: "папа нікєль, мама цинк..." Ой не гарно...)

Припускаю, що дві головні відмінності, які тримають звук з пауерконом особняком, це:

1) Співвідношення маси матеріалу до площи контакту - не снилося жодним шуко-юса конструктивам.

2) Випливає з 1) - абсолютна маса домішків в грамах - на порядок менша саме в такому конструктиві.

Я говорю порівняно із тотальною більшістю вилок, які є нічим іншим, як бронзою, або латунню із різного роду покриттям. Для шуко-юса для забезпечення доброго контакту потрібно бІльше маси металу, і, відповідно, легуючих домішок, у грамах. Більше маса - більший внесок власного почерку. Контора ETI з цим згідна, доречі.

P.S. Замість двух з 5ти розеток, на видєльонці, встановлюю найближчим часом пауеркон. Я розумію, що в розтках 0% :biggrin: домішок, але ж пауеркон все одно краще звучить (тобто краще НЕзвучить))).

Доречі, твої (і мої) гнізда Нейтрік RCA - це такий самий сплав CuZnPb вкритий нікелем і потім золотом. Знаючи твою нелюбов до окрасів, ти мене дивуєш таким вибором )
Чи вже знайшов гнізда 99,9999% міді ? ;)
Востаннє редагувалось 13 червня 2017, 13:45 користувачем Saburov S.A.M., всього редагувалось 30 разів.
Аватар користувача
Saburov S.A.M.
ветеран
Пости в темі: 20
Повідомлень: 9581
З нами з: 24 листопада 2011, 15:33
Звідки: UA
Подякував: 9793 разів
Подякували: 8498 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Выбор сетевых вилок

#47

Непрочитане повідомлення Saburov S.A.M. »

kvv писав:Как-то не предполагал, что это может вызвать агрессию.
Но то такое.
А ти наступного разу не прєдпалагай, а просто тактовно пиши, доки тебе самого особисто не зачіпав ніхто.
А коли вибачаєшся, вийожуватись попутно по новому - зовсім не обов'язково, це зазвичай у дитинстві ще вчать так.
Востаннє редагувалось 14 червня 2017, 14:20 користувачем Saburov S.A.M., всього редагувалось 4 разів.
Аватар користувача
Макс Штирлиц
Admin
Пости в темі: 2
Повідомлень: 21970
З нами з: 26 листопада 2010, 14:36
Звідки: Днепр
Подякував: 23460 разів
Подякували: 13926 разів
Вік: 56

Re: Выбор сетевых вилок

#48

Непрочитане повідомлення Макс Штирлиц »

Saburov S.A.M. писав:
А ти наступного разу прєдпалагай. А коли вибачаєшся, вийожуватись походу по новому - зовсім не обов'язково.
Володя будь вежлив
Предупреждение
Аватар користувача
Saburov S.A.M.
ветеран
Пости в темі: 20
Повідомлень: 9581
З нами з: 24 листопада 2011, 15:33
Звідки: UA
Подякував: 9793 разів
Подякували: 8498 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Выбор сетевых вилок

#49

Непрочитане повідомлення Saburov S.A.M. »

для мене ніколи не були подразником особисті аудіо смаки чи аудіо переконання.

Лише нагло-зверхня, снобсько-повчальна подача цих переконань і така сама манера спілкування.
Ось цього я не вельми толерую. Так співпало, що цей стиль є доволі популярним у невеликої, але стабільної)), кучки місцевих нарцисів.
Аватар користувача
Saburov S.A.M.
ветеран
Пости в темі: 20
Повідомлень: 9581
З нами з: 24 листопада 2011, 15:33
Звідки: UA
Подякував: 9793 разів
Подякували: 8498 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Выбор сетевых вилок

#50

Непрочитане повідомлення Saburov S.A.M. »

artshop писав:. Wattgate - тоже неплохо....
Ужос! :) В їх IEC основою є бронза ( а отже як мінімум олово, фософор, а як максимум ще й цинк), а потім це вкрито шаром нікеля, а після нікеля вже голд (або срібло і голд у 20А вилок).

Це ж капець, та ж сама трагедія з нікелем- оловом, за яку пише Вадім онв у віддяченому тобою пості ;)

Дайош 99,9999% мідь без покриття!, лише з окислом і чисто механічними хибами. Куди котиться світ?
Відповісти

Повернутись до “Аудіотехніка”