220-110

Для тих, хто не лише слухає, а й робить апаратуру для прослуховування музики
Аватар користувача
TarasBoolba
ветеран
Пости в темі: 11
Повідомлень: 3771
З нами з: 22 листопада 2011, 21:16
Звідки: Галичина ХХІ
Подякував: 1755 разів
Подякували: 2049 разів
Вік: 46

220-110

#1

Непрочитане повідомлення TarasBoolba »

Ото рішення тим кому треба перетворювачі.
зробити можна любих трансформаторах наприклад на ТН, ТПП, ТС, ОСМ потужність також від декількох ват до кіловатів і головне все бютжетно...
може було то вибачайте.. :)
просто прийшла ідея - зразу запостив... комусь поміг - день прожитий не дарма :)
наприклад взявши ТН-56-127/220-50 http://www.radiolibrary.ru/reference/tr ... /TN56.html з нього зняти можна 25,2В на 3,4А 5 штук забезпечить любу комбінацію напруг від 100,8в до 126в при потужності грубо по 85ВА на штуку можна вижати 428 ВА і обійдеться це щастя в 250грн.. решта можна тратити на корпус/дроти/роз'єми.
Таким чином можна реалізувати і гальванічну розвязку і стабілізатор (правда стабілізатор вже складніше ще тре релейну плату і контролер до неї)
Вкладення
tranf.jpg
Як показала практика в світі є досить багато людей з дефіцитом свинцю в організмі.
Аватар користувача
Fisha
Риба
Пости в темі: 2
Повідомлень: 5095
З нами з: 26 листопада 2010, 14:18
Звідки: Днiпро
Подякував: 1466 разів
Подякували: 4136 разів

Re: 220-110

#2

Непрочитане повідомлення Fisha »

TarasBoolba писав:Ото рішення тим кому треба перетворювачі.
зробити можна любих трансформаторах наприклад на ТН, ТПП, ТС, ОСМ потужність також від декількох ват до кіловатів і головне все бютжетно...
може було то вибачайте.. :)
просто прийшла ідея - зразу запостив... комусь поміг - день прожитий не дарма :)
наприклад взявши ТН-56-127/220-50 http://www.radiolibrary.ru/reference/tr ... /TN56.html з нього зняти можна 25,2В на 3,4А 5 штук забезпечить любу комбінацію напруг від 100,8в до 126в при потужності грубо по 85ВА на штуку можна вижати 428 ВА і обійдеться це щастя в 250грн.. решта можна тратити на корпус/дроти/роз'єми.
Таким чином можна реалізувати і гальванічну розвязку і стабілізатор (правда стабілізатор вже складніше ще тре релейну плату і контролер до неї)
меня как и многих у которых паяльник не ближайший друг интересует кто может сделать и скока денег? :rolleyes:
Аватар користувача
TarasBoolba
ветеран
Пости в темі: 11
Повідомлень: 3771
З нами з: 22 листопада 2011, 21:16
Звідки: Галичина ХХІ
Подякував: 1755 разів
Подякували: 2049 разів
Вік: 46

Re: 220-110

#3

Непрочитане повідомлення TarasBoolba »

Fisha писав:
меня как и многих у которых паяльник не ближайший друг интересует кто может сделать и скока денег? :rolleyes:
А шо тут делать?? тут більше з корпусом мороки ... ну зфазувати обмотки треба.. я того і виклав що примітивне до не можу і на готових трансформаторах.. як ніхто не зголоситься пишіть в ЛС...
Як показала практика в світі є досить багато людей з дефіцитом свинцю в організмі.
Аватар користувача
Micr0
ветеран
Пости в темі: 1
Повідомлень: 3619
З нами з: 24 листопада 2010, 19:55
Подякував: 1490 разів
Подякували: 2549 разів
Вік: 59

Re: 220-110

#4

Непрочитане повідомлення Micr0 »

TarasBoolba, то, что для вас элементарно, для других может быть сложно. не все даже умеют отличить на схеме трансформатор от резистора. поэтому поддерживаю Фишу 100%.

представьте, что речь идет не об электронике, а, к примеру, об арабской письменности. то, что для специалиста в ней будет элементарно, для вас покажется полной абракадаброй. :)
Аватар користувача
TarasBoolba
ветеран
Пости в темі: 11
Повідомлень: 3771
З нами з: 22 листопада 2011, 21:16
Звідки: Галичина ХХІ
Подякував: 1755 разів
Подякували: 2049 разів
Вік: 46

Re: 220-110

#5

Непрочитане повідомлення TarasBoolba »

Micr0 писав:TarasBoolba, то, что для вас элементарно, для других может быть сложно. не все даже умеют отличить на схеме трансформатор от резистора. поэтому поддерживаю Фишу 100%.

представьте, что речь идет не об электронике, а, к примеру, об арабской письменности. то, что для специалиста в ней будет элементарно, для вас покажется полной абракадаброй. :)
Добре, я зрозумію. я можу таке робити.. можна показати схему тверезому електрику і він розбереться, там нюансів небагато...
Як показала практика в світі є досить багато людей з дефіцитом свинцю в організмі.
Аватар користувача
Fisha
Риба
Пости в темі: 2
Повідомлень: 5095
З нами з: 26 листопада 2010, 14:18
Звідки: Днiпро
Подякував: 1466 разів
Подякували: 4136 разів

Re: 220-110

#6

Непрочитане повідомлення Fisha »

TarasBoolba писав: А шо тут делать?? тут більше з корпусом мороки ... ну зфазувати обмотки треба.. я того і виклав що примітивне до не можу і на готових трансформаторах.. як ніхто не зголоситься пишіть в ЛС...
отлично!
когда меня попросят установить Lotus Domino Server я скажу примерно так же.
как вы думаете, поможет? :rofl:
Аватар користувача
TarasBoolba
ветеран
Пости в темі: 11
Повідомлень: 3771
З нами з: 22 листопада 2011, 21:16
Звідки: Галичина ХХІ
Подякував: 1755 разів
Подякували: 2049 разів
Вік: 46

Re: 220-110

#7

Непрочитане повідомлення TarasBoolba »

Fisha писав: отлично!
когда меня попросят установить Lotus Domino Server я скажу примерно так же.
как вы думаете, поможет? :rofl:
та поняв поняв... :blush: :flag_of_truce: вже створив відповідну тему.. я просто не сподівався що хтось відгукнеться і проявить інтерес..
Як показала практика в світі є досить багато людей з дефіцитом свинцю в організмі.
Аватар користувача
Eugene
ветеран
Пости в темі: 3
Повідомлень: 2635
З нами з: 05 грудня 2012, 12:15
Звідки: Odessa
Подякував: 1 разів
Подякували: 6855 разів
Контактна інформація:

Re: 220-110

#8

Непрочитане повідомлення Eugene »

Нет, если уж затеваться, то надо обеспечить –
Пониженную индукцию
Экран (экраны)
Симметрию

Стоимость будет сравнима, а габариты раза в полтора меньше.


С уважением
Аватар користувача
TarasBoolba
ветеран
Пости в темі: 11
Повідомлень: 3771
З нами з: 22 листопада 2011, 21:16
Звідки: Галичина ХХІ
Подякував: 1755 разів
Подякували: 2049 разів
Вік: 46

Re: 220-110

#9

Непрочитане повідомлення TarasBoolba »

Eugene писав:Нет, если уж затеваться, то надо обеспечить –
Пониженную индукцию
Экран (экраны)
Симметрию

Стоимость будет сравнима, а габариты раза в полтора меньше.


С уважением
Для цього мотати трансформатор з нуля.
А тут фішка шо робиться з того що є.
При бажанні можна підбирати транси з екранами.
В самому пристрої є транс який відіграє основну роль, а ці якшо взяті з запасом вплинуть звичайно, але вважаю що на рівні нюансів. В совку мідь економили, але не так люто як сучасні аналоги.
Метою теми була пропозиція рішення яке точно по грошах цікавіше.
Звичайно можна взяти гарне залізо зробити секційну намотку, але то вже зовсім інших грошей коштує...
Як показала практика в світі є досить багато людей з дефіцитом свинцю в організмі.
Аватар користувача
SVS
ветеран
Пости в темі: 2
Повідомлень: 2013
З нами з: 24 січня 2011, 08:53
Звідки: Вінниця
Подякував: 2488 разів
Подякували: 2768 разів
Вік: 64
Контактна інформація:

Re: 220-110

#10

Непрочитане повідомлення SVS »

Дуже заманливо з гі.на зліпити конхвєтку, але може не пощастити. ТН, ТПП, ТАН - це лотерея, загудіти можуть непередбачувано, навіть зкомутовані на 254В від мережі 220В.
Аватар користувача
TarasBoolba
ветеран
Пости в темі: 11
Повідомлень: 3771
З нами з: 22 листопада 2011, 21:16
Звідки: Галичина ХХІ
Подякував: 1755 разів
Подякували: 2049 разів
Вік: 46

Re: 220-110

#11

Непрочитане повідомлення TarasBoolba »

SVS писав:Дуже заманливо з гі.на зліпити конхвєтку, але може не пощастити. ТН, ТПП, ТАН - це лотерея, загудіти можуть непередбачувано, навіть зкомутовані на 254В від мережі 220В.
Так і машина може збити і метеорит впасти...
Я нікого не агітую...
Стартувала тема просто з того що спробуйте і можливо (ймовірність 80% аможе і більше) таки отримаєте конхвету замість китайського автотрасформатора.
Конкретне питання: у Вас багато накальних трансформаторів згоріло/загуділо (таких зелених)? може то я такий фартовий... он маю три розібрані рідотехніки (підсилювачі) і всі транси під нагрузкою ледь гудять.. в шафі стоїть добрий двадцяток радянських трансів - не гудять, а от від мікрохвильовок, упс і т.д. ті гудять
Як показала практика в світі є досить багато людей з дефіцитом свинцю в організмі.
Аватар користувача
SVS
ветеран
Пости в темі: 2
Повідомлень: 2013
З нами з: 24 січня 2011, 08:53
Звідки: Вінниця
Подякував: 2488 разів
Подякували: 2768 разів
Вік: 64
Контактна інформація:

Re: 220-110

#12

Непрочитане повідомлення SVS »

TarasBoolba писав: Стартувала тема просто з того що спробуйте і можливо (ймовірність 80% аможе і більше) таки отримаєте конхвету замість китайського автотрасформатора.
Конкретне питання: у Вас багато накальних трансформаторів згоріло/загуділо (таких зелених)? може то я такий фартовий... он маю три розібрані рідотехніки (підсилювачі) і всі транси під нагрузкою ледь гудять.. в шафі стоїть добрий двадцяток радянських трансів - не гудять, а от від мікрохвильовок, упс і т.д. ті гудять
Вистачило одного, щоб решту мотати самому під власні розрахунки.
Аватар користувача
TarasBoolba
ветеран
Пости в темі: 11
Повідомлень: 3771
З нами з: 22 листопада 2011, 21:16
Звідки: Галичина ХХІ
Подякував: 1755 разів
Подякували: 2049 разів
Вік: 46

Re: 220-110

#13

Непрочитане повідомлення TarasBoolba »

SVS писав:
Вистачило одного, щоб решту мотати самому під власні розрахунки.
і як ви живете з таким підходом, по одному браку (ще під питанням причина) все списати. якщо в мене здохне припустімо усілок бренду *** то всі усілки бренду *** - кака?? хоча як що і чим робити справа особисто кожного..
Як показала практика в світі є досить багато людей з дефіцитом свинцю в організмі.
Аватар користувача
Yuri S
ветеран
Пости в темі: 3
Повідомлень: 3090
З нами з: 19 листопада 2011, 20:02
Звідки: Харьков
Подякував: 2552 разів
Подякували: 1732 разів
Вік: 58

Re: 220-110

#14

Непрочитане повідомлення Yuri S »

TarasBoolba писав:на штуку можна вижати 428 ВА і обійдеться це щастя в 250грн.. решта можна тратити на корпус/дроти/роз'єми.
Китайцев победить не возможно http://www.stroyteh.com.ua/index.php?productID=2308
Придумайте своё ноухау, которое даст небывалую прибавку к звуку, это единственный шанс обойти китаёз.
Аватар користувача
Eugene
ветеран
Пости в темі: 3
Повідомлень: 2635
З нами з: 05 грудня 2012, 12:15
Звідки: Odessa
Подякував: 1 разів
Подякували: 6855 разів
Контактна інформація:

Re: 220-110

#15

Непрочитане повідомлення Eugene »

Трансформаторов серий ТА, ТН, ТПП с экранами, не существует в природе. 99% силовых трансформаторов общепромышленного применения, а тем более бытовых - рассчитываются по критериям наименьшей стоимости, или наименьшего веса. Сталь грузят по полной.
Возникает закономерный вопрос, какова цель мероприятия в принципе? Хотите дешево - купите китайский автотрансформатор, хотите хорошо – изготовьте.

С уважением.
Аватар користувача
TarasBoolba
ветеран
Пости в темі: 11
Повідомлень: 3771
З нами з: 22 листопада 2011, 21:16
Звідки: Галичина ХХІ
Подякував: 1755 разів
Подякували: 2049 разів
Вік: 46

Re: 220-110

#16

Непрочитане повідомлення TarasBoolba »

Yuri S писав: Китайцев победить не возможно http://www.stroyteh.com.ua/index.php?productID=2308
Придумайте своё ноухау, которое даст небывалую прибавку к звуку, это единственный шанс обойти китаёз.
Юр зі всією повагою:
1. скільки часу воно проживе при 500 ватах?
2. там автотрансформатор.
3. мені все одно до того що робить Китай я їм не конкурент в принципі
4. я нікого не примушую, я просто запропонував варіант і далеко не самий поганий.
5. спочатку я виставив просто ідею - користуйте. не вмієте, але Вам подобається ідея я Вам допоможу для чого потім зробив відповідну вітку... Але мені намагаються доказати ущербність ідеї притому не бачу масової пропозиції по таких пристроях з гальванічною розв'язкою. а то що бачу чомусь по ціні не смішне..

ПС Макс затри обидві мої теми з назвами 220-110.. Дякую.
Гаяти час на безглузді спори я не хочу і все частіше розумію Назара який покинув форуми і ніде не пише...
Як показала практика в світі є досить багато людей з дефіцитом свинцю в організмі.
Аватар користувача
Yuri S
ветеран
Пости в темі: 3
Повідомлень: 3090
З нами з: 19 листопада 2011, 20:02
Звідки: Харьков
Подякував: 2552 разів
Подякували: 1732 разів
Вік: 58

Re: 220-110

#17

Непрочитане повідомлення Yuri S »

Та я смысла идеи никак не могу понять. Только гальваническая развязка, зачем она вот мне, например, может пригодиться?
Остальное лучше автотранс решает.
Я не пытаюсь принизить идею, если нужно только хвалить, так тебе это зачем?
Аватар користувача
TarasBoolba
ветеран
Пости в темі: 11
Повідомлень: 3771
З нами з: 22 листопада 2011, 21:16
Звідки: Галичина ХХІ
Подякував: 1755 разів
Подякували: 2049 разів
Вік: 46

Re: 220-110

#18

Непрочитане повідомлення TarasBoolba »

Yuri S писав:Та я смысла идеи никак не могу понять. Только гальваническая развязка, зачем она вот мне, например, может пригодиться?
Остальное лучше автотранс решает.
Я не пытаюсь принизить идею, если нужно только хвалить, так тебе это зачем?
навіщо гальванічна розв'язка? ну для мене вона має перевагу в мене всілякого добра імпульсного багато... Офф:
хочаб троха подавивши той шум я по іншому все чую,
мені похвал не треба...
То що то можна зробити краще я розумію, але то тре робити, тратити час і гроші, транс він ж під ногами валяється... а навіть як не валяється то несуттєві гроші як за тимчасовий варіант. а транси підуть в інші проекти, або назад на аукціони.. і що в нас по затратах пару метрів дроту і трошки часу?
Я ж спорю з тобою що ти шукаєш кінці в дротів в кожного свої бджоли в голові...
І це не нав'язую нікому і займатись цим не горю... тут ж грошей навіть не заробиш так раді розваги... хіба шо почати розказувати про припой срібний , але я того не вмію :(
Як показала практика в світі є досить багато людей з дефіцитом свинцю в організмі.
Аватар користувача
Yuri S
ветеран
Пости в темі: 3
Повідомлень: 3090
З нами з: 19 листопада 2011, 20:02
Звідки: Харьков
Подякував: 2552 разів
Подякували: 1732 разів
Вік: 58

Re: 220-110

#19

Непрочитане повідомлення Yuri S »

Кстати, вот ту китайскую приблуду можно брать за основу. Корпус есть, управление готовое. Остаётся только в ней слепить свои идеи.
Аватар користувача
TarasBoolba
ветеран
Пости в темі: 11
Повідомлень: 3771
З нами з: 22 листопада 2011, 21:16
Звідки: Галичина ХХІ
Подякував: 1755 разів
Подякували: 2049 разів
Вік: 46

Re: 220-110

#20

Непрочитане повідомлення TarasBoolba »

Yuri S писав:Кстати, вот ту китайскую приблуду можно брать за основу. Корпус есть, управление готовое. Остаётся только в ней слепить свои идеи.
НУ Юра нафіга то брати як що знати що нормальне реле коштує від двох доларів, а треба їх хочаб чотири. Там нічого цінного мабуть що нема, корпус при такій ціні мабуть з бляхи 0,45мм :sad: вже краще куплю спалений УПС за 50грн...
Як показала практика в світі є досить багато людей з дефіцитом свинцю в організмі.
Аватар користувача
Eugene
ветеран
Пости в темі: 3
Повідомлень: 2635
З нами з: 05 грудня 2012, 12:15
Звідки: Odessa
Подякував: 1 разів
Подякували: 6855 разів
Контактна інформація:

Re: 220-110

#21

Непрочитане повідомлення Eugene »

Исключительно из-за коробки. Мало того, что намотано все алюминием, так они исхитряются еще пластины чуть ли не миллиметровые использовать. В общем, трансформатор – жуть.

У меня так товарищ нашёлся. Сварочный аппарат за 300 гривен (дешево, шара) взял под переделку, типа – корпус, железо, вентилятор, дополнительные прбамбахи. Оказалось - трансформатор заварен, намотан алюминием, ток холостого хода – 5 ампер, корпус, если раскрутить, чистая фольга - рукой гнется, выключатель через неделю рассыпался. Хотя, что-то им приварить можно, если быстренько и напряжение в сети 220 вольт.
Так и валяется, для гостей, так сказать. :rolleyes:

С уважением
Аватар користувача
TarasBoolba
ветеран
Пости в темі: 11
Повідомлень: 3771
З нами з: 22 листопада 2011, 21:16
Звідки: Галичина ХХІ
Подякував: 1755 разів
Подякували: 2049 разів
Вік: 46

Re: 220-110

#22

Непрочитане повідомлення TarasBoolba »

Eugene писав:Исключительно из-за коробки. Мало того, что намотано все алюминием, так они исхитряются еще пластины чуть ли не миллиметровые использовать. В общем, трансформатор – жуть.

У меня так товарищ нашёлся. Сварочный аппарат за 300 гривен (дешево, шара) взял под переделку, типа – корпус, железо, вентилятор, дополнительные прбамбахи. Оказалось - трансформатор заварен, намотан алюминием, ток холостого хода – 5 ампер, корпус, если раскрутить, чистая фольга - рукой гнется, выключатель через неделю рассыпался. Хотя, что-то им приварить можно, если быстренько и напряжение в сети 220 вольт.
Так и валяется, для гостей, так сказать. :rolleyes:

С уважением
Євген я думаю що при тій ціні там і корпус г***но. краще вже тоді відразу купити якийсь промисловий корпус, якраз десь 20 доларів..
Як показала практика в світі є досить багато людей з дефіцитом свинцю в організмі.
Аватар користувача
CTAC
учасник
Пости в темі: 1
Повідомлень: 399
З нами з: 20 вересня 2012, 16:49
Звідки: Полтава
Подякував: 135 разів
Подякували: 113 разів

Re: 220-110

#23

Непрочитане повідомлення CTAC »

Я пользовался трансами для перехода на 110в типа ТС-180 для запитывания CD плеера и ЦАП (два отдельных транса). Могу сказать что по звуку они лучше не только китайских, а и всего того самопала что мне показывали, намотанного на торах. И даже какого-то на вид хорошего но маленького тора с нашей военки.
Кому надо, тот сделает, мой приятель - я ему рассказал что для этого надо купил на рынке трансы и нашел мастера, это когда надо, когда не надо можно писать что угодно, но от себя добавлю, соотношение цена/звук очень высокое :good2:
Удивительное рядом, но оно запрещено...
Аватар користувача
Serega
учасник
Пости в темі: 1
Повідомлень: 143
З нами з: 09 січня 2013, 11:44
Звідки: Днепропетровск
Подякував: 138 разів
Подякували: 138 разів
Вік: 42

Re: 220-110

#24

Непрочитане повідомлення Serega »

TarasBoolba писав:Ото рішення тим кому треба перетворювачі.
зробити можна любих трансформаторах наприклад на ТН, ТПП, ТС, ОСМ потужність також від декількох ват до кіловатів і головне все бютжетно...
може було то вибачайте.. :)
просто прийшла ідея - зразу запостив... комусь поміг - день прожитий не дарма :)
наприклад взявши ТН-56-127/220-50 http://www.radiolibrary.ru/reference/tr ... /TN56.html з нього зняти можна 25,2В на 3,4А 5 штук забезпечить любу комбінацію напруг від 100,8в до 126в при потужності грубо по 85ВА на штуку можна вижати 428 ВА і обійдеться це щастя в 250грн.. решта можна тратити на корпус/дроти/роз'єми.
Таким чином можна реалізувати і гальванічну розвязку і стабілізатор (правда стабілізатор вже складніше ще тре релейну плату і контролер до неї)
Если нужно просто запитать от 220В устройство 117В, то зачем такие сложности? Можно взять ТАН на 280Вт (ТАН125-133)-127/220-50 включить автотрансформатором и получить элементарно нужные 117В с мощностью порядка 500Вт. Так это и по деньгам и по размеру и по головняку намного проще. Туда же можно пользовать более дешевые ТПП316-323, правда мощи чуть меньше будет. Это если по-простому. Найти простейшую коробайку (например http://www.rcscomponents.kiev.ua/produc ... BS%29.html ) и вставить пару розеток. :)
Украинцы! Уважайте себя!
Відповісти

Повернутись до “Власними руками”