Мережа до jbl 4333

Для тих, хто не лише слухає, а й робить апаратуру для прослуховування музики
Аватар користувача
moose
ветеран
Пости в темі: 5
Повідомлень: 10221
З нами з: 15 грудня 2010, 14:32
Подякував: 10026 разів
Подякували: 9933 разів
Вік: 53

Мережа до jbl 4333

#1

Непрочитане повідомлення moose »

За допомогою повної відсутності досвіду, знань, вміннів і інтернету вирішив спробувати покращити свої 4331 до 4333.
Поки що без додаткових високочастотних драйверів. Накупив запчастин за мудрого керівництва пана Скользящий,
буду як мавпа повторювати написане на одіогерітадж, всіляким порадам і допомозі буду щиро вдячний.

http://www.audioheritage.org/vbulletin/ ... p-thoughts

Схема кросовера з

http://www.firstwatt.com/pdf/art_l300.pdf


Одразу скажу що є простіший шлях, один всім відомий пан сконструював аналогічну схему
з діодами і конденстаторами в ланцюгові, які живляться/заряджаются від лінійного
виходу підсилювача і продає готові плати з детальною інструкцію по збиранню (навіть зі списком
рекомендованих деталей з партекспрес).

За досить доступну ціну. Може справді не видумувати і купити плати в нього?

Крім того, ні ящики, ні динаміки не міряні бо я навіть уяви не маю як це зробити.
Вкладення
133043195_4013781605322081_2813299710261146783_n.jpg
133864257_4013781501988758_8086635006324811930_n.jpg
My friends are toys. I make them. It's a hobby.
Аватар користувача
Fisha
Риба
Пости в темі: 1
Повідомлень: 5088
З нами з: 26 листопада 2010, 14:18
Звідки: Днiпро
Подякував: 1464 разів
Подякували: 4134 разів

Re: Мережа до jbl 4333

#2

Непрочитане повідомлення Fisha »

moose писав: За досить доступну ціну. Може справді не видумувати і купити плати в нього?
я б так и сделал
moose писав: Крім того, ні ящики, ні динаміки не міряні бо я навіть уяви не маю як це зробити.
измерить не проблема, вопрос что с этими данными делать потом?
я мерял когда корпуса строил, ты ж корпуса менять не будешь, и кросы переделывать тоже
купить мерялку это 100 баксов и час в ютубе на настройку
Аватар користувача
dukua
ветеран
Пости в темі: 1
Повідомлень: 6589
З нами з: 20 червня 2012, 07:22
Звідки: HMB
Подякував: 3828 разів
Подякували: 8119 разів
Вік: 53

Re: Мережа до jbl 4333

#3

Непрочитане повідомлення dukua »

moose писав: Схема кросовера з
http://www.firstwatt.com
Wow!
Нэльсон Пасс лихо так сократил фильтр на ВЧ с третьего порядка на первый! Очередной раз доказывая, что он дядька с ушами :good2:
Expectation bias is very real, and nobody is immune.
Аватар користувача
moose
ветеран
Пости в темі: 5
Повідомлень: 10221
З нами з: 15 грудня 2010, 14:32
Подякував: 10026 разів
Подякували: 9933 разів
Вік: 53

Re: Мережа до jbl 4333

#4

Непрочитане повідомлення moose »

Fisha писав: измерить не проблема, вопрос что с этими данными делать потом?
Власне що :)


В мене ще ВЧ дарйвера немає, на нарізній дошці виклав дві полоси, завтра може або на тижні вріжу фанерку і попрuклеюю деталі так як на фото а одіо херітейдж. На плати так то треба ше чекти може і з місяць, бо корона і всьo такоє, і митниця дурнувата може їх маринувати.
My friends are toys. I make them. It's a hobby.
Аватар користувача
moose
ветеран
Пости в темі: 5
Повідомлень: 10221
З нами з: 15 грудня 2010, 14:32
Подякував: 10026 разів
Подякували: 9933 разів
Вік: 53

Re: Мережа до jbl 4333

#5

Непрочитане повідомлення moose »

Здається що через резистори не влазить. Розмір порта для мережі в ящику є 23 на 20 см. Або тиснути все докупи або придбавати інші резистори.
Вкладення
2-3.jpeg
My friends are toys. I make them. It's a hobby.
Аватар користувача
moose
ветеран
Пости в темі: 5
Повідомлень: 10221
З нами з: 15 грудня 2010, 14:32
Подякував: 10026 разів
Подякували: 9933 разів
Вік: 53

Re: Мережа до jbl 4333

#6

Непрочитане повідомлення moose »

Потроху пиляються фільтри.

Грало вже навить з супертвітерами, але шота особливої красивої різниці не відчув, може літа вже не ті і вуха заросли.

Пан f1ash запропонував викинути нафіг шляпну катушку на НЧ і купити стрічку на фериті.
Але поки шо руки дійшли до двох поліс і вже які деталі є.
Вкладення
2021-01-30.jpeg
2-2.jpeg
My friends are toys. I make them. It's a hobby.
Аватар користувача
moose
ветеран
Пости в темі: 5
Повідомлень: 10221
З нами з: 15 грудня 2010, 14:32
Подякував: 10026 разів
Подякували: 9933 разів
Вік: 53

Re: Мережа до jbl 4333

#7

Непрочитане повідомлення moose »

Закінчилось все тим, що на НЧ купив катушки з німецького кооператива Tschentscher, стрічка на i-core залізі. Найнижчий опір і жодних спотворень! (c)(p)

https://audio-tschentscher.de/CU-F-36-m ... H-0120-Ohm

Приємні люди, я коли купував то з дуростi вибрав самовивоз, одразу ж зі мною сам Hr. Tschentscher сконтактувавсь і допоміг переофомити замовлення.

Найдешвше що зміг знайти, на Мундорф ціни захмарні, везти зі Штатів відомі всім популярні катушки задорого і довго.


Вже якби 2 тижні грає, спочатку було як колгоспний гучномовець, особливо з повітряними катушками. Потім потроху вирівнялось. Або в мiзках вирівнялось. З меломанських колонки стали досить аудіофільні, всілякі там сцени і повітря.

Найцікавіше це звичайно що досвід, сподіваюся може з часом наберусь сміливості на другу ітерацію, правда невідомо в якому напрямку, може активні кроси і по підсилювачу на кожну полосу....

Всі компоненти (Jantzen) купляв на

https://www.soundimports.eu/

в Голандії, але потім знайшов фізичний магазин в нашому селі, правда він і так закритий зараз на карантин...

За винятком L-Pad і ручечок, L-Pad вживані made in Japan, ручечки в місцевому магазині дрібниць.

Дроти - улюблений DNM.

Всередині в колонках намагавсь залишити все як є, оригінальні фільтри на місці, жодних нових отворів на передній частині корпусів. Дроти від кожного динаміка вивів окремо ззаду через отвори де були термінали.


В інструкції до фільтрів дідо рекомендує замінити L-Pads резистoрами, але наприклад пан консультант f!ash з власного досвіду порадив не перейматися, бо підібрати номінали щоб обидві колонки звучали рівно - нереально.
Вкладення
2-5.jpeg
4.jpeg
My friends are toys. I make them. It's a hobby.
Відповісти

Повернутись до “Власними руками”