RIAA коректор мрії. Хто що про це думає?

Для тех, кто не только слушает, но и делает аппаратуру для прослушивания музыки

Re: RIAA коректор мрії. Хто що про це думає?

Непрочитанное сообщение хохол » 12 окт 2019, 20:55

Поки ще все теж -
"404. Произошла ошибка.
Не удалось найти запрошенный URL на этом сервере."
хохол
ветеран

Цитата

Непрочитанное сообщение хохол » 13 окт 2019, 09:27

SVS писал(а):... кімната акустично не оброблена і це чути...

Та не то шо чути... :)
На жаль з цього матеріалу можна зробити тільки висновок, шо без "підхалтуриння" в редакторах), в оцінюванні якості по ю-тубу сенсу не має. Хіба шо можна ще спробувати записати роботу девайсу в "ближнім полі", тобто звести акустичну точку десь в метрі, бо ця кімната "вбила" можливо дійсно гарний девайс, ...то зрозуміло шо ви до неї вже звикли і ваш мозок вже відсіює все зайве, алеж сторонній слухач такій можливості не має)))
хохол
ветеран

Цитата

Непрочитанное сообщение SVS » 13 окт 2019, 11:43

хохол писал(а):Та не то шо чути... :)
На жаль з цього матеріалу можна зробити тільки висновок, шо без "підхалтуриння" в редакторах), в оцінюванні якості по ю-тубу сенсу не має.

Тому я і не роблю, і не слухаю. Це був виняток, що підтвердив правило.
В цій справі теж треба бути професіоналом, але у всіх галузях одній особі ним бути неможливо.
SVS
ветеран

Цитата

Непрочитанное сообщение Макс Штирлиц » 13 окт 2019, 13:51

пишет видео не доступно
https://www.facebook.com/profile.php?id=100031757532086
Музыка - это следы.
По которым можно вернуться
В разное время жизни.
Макс Штирлиц
Admin

Цитата

Непрочитанное сообщение хохол » 13 окт 2019, 14:01

Макс Штирлиц писал(а):пишет видео не доступно

Тока первое, остальные доступны)
хохол
ветеран

Цитата

Непрочитанное сообщение spiridon » 13 окт 2019, 16:15

Послушал в телефонах ...однако с таким на публику лучше не выходить :rofl:
spiridon
ветеран

Цитата
Забанен

Непрочитанное сообщение SVS » 13 окт 2019, 16:33

spiridon писал(а):Послушал в телефонах ...однако с таким на публику лучше не выходить :rofl:

100%, кожну справу має робити спеціаліст. На чужий хліб більше не буду зазіхати.
SVS
ветеран

Цитата

Непрочитанное сообщение alnic » 13 окт 2019, 16:46

Ничего страшного, просто нет опыта и, возможно, минимально необходимой техники, средства записи. Взять даже недорогой рекордер и писать в упор, будет совсем по-другому. С "разницами" :good2: Чисто для примера - наш коллега Arny пишет на обычный Tascam звук в помещении так, что легко спутать с файлом. В WAV, естественно, с последующей заливкой на файлообменники. Но даже если юродствовать с помощью тубика, все равно все хорошо - его кодеки тоже не лохи пилят...
Последний раз редактировалось alnic 23 ноя 2019, 22:32, всего редактировалось 1 раз.
DIYAudio - это путешествие, а не пункт назначения!
alnic
ветеран

Цитата

Непрочитанное сообщение SVS » 13 окт 2019, 17:24

Писалось на Google Pixel 3
SVS
ветеран

Цитата

Непрочитанное сообщение alnic » 13 окт 2019, 18:50

SVS писал(а):Писалось на Google Pixel 3

Tascam DR-40. $80 б/у на ибэй с доставкой...
DIYAudio - это путешествие, а не пункт назначения!
alnic
ветеран

Цитата

Непрочитанное сообщение SVS » 13 окт 2019, 19:20

alnic писал(а): Tascam DR-40. $80 б/у на ибэй с доставкой...

Можливо з часом. Зараз мій бюджет передбачає покупку ламп, конденсаторів, опорів, роз'ємів, багато ще чого. Недешево коштують корпусні роботи. Для розробки і створення аппарату з ідеї є куди вкластится. Інвесторів, на жаль, поки немає.
SVS
ветеран

Цитата

Непрочитанное сообщение SVS » 23 ноя 2019, 21:47

Починалася ця робота з простої цікавості, публікації в цій темі я започаткував без особливої надії на публічний інтерес (цей форум цим не особливо переймається), а більше для того, щоб не кинути на півдорозі, підганялку таку я собі знайшов.
Зараз ця затія поступово перетворюється на виріб з претензією на серійне виробництво. Якщо ви подумаєте що це підганялка, то будете праві.
Що в результаті вийшло? Починалася робота з розробки ММ коректора з можливістю роботи з МС картриджами (особливих вимог до цього режиму я не висував). Прослуховування і висновки кількох тестувальників вимусили мене трохи змінити точку зору: тепер МС режим якісно знаходиться на рівні ММ, при чому максимальна увага приділялася МС картриджам з пониженим виходом (все тестувалося на картриджі з виходом 0,1 мВ.

Ліричний відступ. В багатьох джерелах я зустрічав твердження, що МС картриджі не створені для року. Зараз я можу стверджувати, що, за великим рахунком, їм, цим самим картриджам, до лампочки що відтворювати. Максимальний вплив на звук має вузол, що підвищує (трансформує чи підсилює) вихідну напругу картриджу. Якщо це трансформатор, то в 95 випадках з 100 він має обмеження по ВЧ, активне підсилення має проблеми з шумами. В результаті у першому випадку маємо проблеми з драйвом, у другому з ним все нормально, але не всі можуть призвичаїтися до постійного шипіння з колонок.

Крім того, крім вінілового ренесансу зріс інтерес до магнітного запису. Мені це здалося цікавим, ти більше, що розквіт магнітофонів був в епоху корекції у зворотньому зв'язку, а пасивнв корекція це зовсім інша якість звуку. Коли я про це подумав, то трохи пожалкував, що колись давно подарував свій "Маяк-003", але купив для дослідів "Юпітер-202" на ходу. А сигнал з відтворюючої головки одного рівня з МС картриджем, що теоретично робить можливим об'єднати ці функції в одному пристрої. Макетування це підтвердило, повноцінне залізо зараз на стадії виготовлення. Фото можете подивитися.
Вложения
Планується виробництво лінійки виробів.
Зараз збирається коректор з максимальними функціональними можливостями.
Це вініловий коректор з функцією підсилювача відтворення котушечного магнітофону (R2R це Reel-to-Reel).
Підсилювач відтворення розрахований на 3 стандарти корекції та 4 швидкості.
У максимальній комплектації плануються трансформаторні RCA та балансні виходи.
SVS
ветеран

Цитата

Непрочитанное сообщение Fisha » 23 ноя 2019, 23:09

а эта модель чем то отличается в схеме коррекции ММ или комплектующих по сравнению с тем что я слушал?
апать тему в продажах нужно так
viewtopic.php?f=12&t=1988
Fisha
Рыба

Цитата

Непрочитанное сообщение SVS » 23 ноя 2019, 23:25

Fisha писал(а):а эта модель чем то отличается в схеме коррекции ММ или комплектующих по сравнению с тем что я слушал?

Модель та сама, тільки це найфункціональніше виконання, то було найпростіше, типу Mk0 та Mk3.
Мундорф на вихід і невелика доводка схеми добавили не одну вишеньку на торт, а цілу банку вареня.
Я писав про це раніше.
Але тут трансформаторний вихід.
SVS
ветеран

Цитата

Непрочитанное сообщение SVS » 01 янв 2020, 10:55

Всіх з Новим роком!
SVS
ветеран

Цитата

Пред.

Вернуться в Своими руками