Акустичні системи Rush-speakers

Інформація про техніку, салони, дилерів
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 263
Повідомлень: 612
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 574 разів
Подякували: 494 разів
Вік: 46
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#226

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

artshop писав:Shemyakin, Вы в борьбе с ветряными мельницами стали невнимательно читать сообщения...
В частности мое.
А я ведь просто косвенно подтвердил невозможность установки одного типа НЧ в разные объемы.
...ну если конечно строить гладкую АЧХ по низам...
-------
А вот Вам не двойка, вам единица! Для ФИ, которые Вы строите все с точностью до наоборот от того, что вы написали. Неразумное увеличение объема приводит к увеличению КПД и огромному горбу в районе частоты среза.
Про остальные проблемы правильно...
Сідай - НОЛЬ! ЙЙопррст!! скільки можна? Гугл -ТСпараметри-калькулятор!! поради він дає.. ппц пєрєпутавспрямимуглом
Ну от скажіть, скільки можна плутати з точністю до навпаки і при цьому видавати поради? А потім ще й ображатись..

Але так, щодо "вітряних мєльніц" - це Ви точно підмітили.
Saburov S.A.M. писав:да шо ж так плющить то? Самі то яку нішу "призначили" для свого продукту?
шо ж то за байдужість така несамовита?
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Аватар користувача
Saburov S.A.M.
ветеран
Пости в темі: 25
Повідомлень: 9581
З нами з: 24 листопада 2011, 15:33
Звідки: UA
Подякував: 9793 разів
Подякували: 8498 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#227

Непрочитане повідомлення Saburov S.A.M. »

))) то несамовитої ще не бачили напевно :)
Мені цікавіше і дивніше ваша реакція на все, ніж самі АС.
Востаннє редагувалось 18 грудня 2018, 12:25 користувачем Saburov S.A.M., всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
alnic
ветеран
Пости в темі: 37
Повідомлень: 4170
З нами з: 16 січня 2012, 00:37
Звідки: Харкiв
Подякував: 730 разів
Подякували: 3874 разів
Вік: 53

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#228

Непрочитане повідомлення alnic »

А мне невдомек, с чего это я "глупость" написал, про объем. Ну понятно же, что динамик другой понадобится... Соответствующий! Если непонятно, что это сулит, все, я пас.
DIYAudio - это путешествие, а не пункт назначения!
Аватар користувача
Saburov S.A.M.
ветеран
Пости в темі: 25
Повідомлень: 9581
З нами з: 24 листопада 2011, 15:33
Звідки: UA
Подякував: 9793 разів
Подякували: 8498 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#229

Непрочитане повідомлення Saburov S.A.M. »

alnic писав:А мне невдомек, .
ти недоріс...
Аватар користувача
spiridon
ветеран
Пости в темі: 2
Повідомлень: 4200
З нами з: 26 листопада 2010, 14:28
Звідки: Мукачево
Подякував: 1508 разів
Подякували: 5701 разів
Вік: 68

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#230

Непрочитане повідомлення spiridon »

вообще надо ТС напомнить ,шо тут вообщем то собрались маститые ортодоксы ,но пренебрегать советами прекрасных маркетологов как Снарк или Дукуа, я бы не стал , а спорить по тех вопросам с Сабуровым или Алником -себе дороже :yahoo: мнением артшопа -можно пренебречь -чувак разбирается в живописи и в рыбалке ,но зачем лезть в звук и давать советы где ты полный ноль ? не понимаю
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 263
Повідомлень: 612
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 574 разів
Подякували: 494 разів
Вік: 46
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#231

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

Saburov S.A.M. писав:))) то несамовитої ще не бачили напевно :)
Мені цікавіше і дивніше ваша реакція на все, ніж самі АС.
alnic писав:А мне невдомек, с чего это я "глупость" написал, про объем. Ну понятно же, что динамик другой понадобится... Соответствующий! Если непонятно, что это сулит, все, я пас.
Кому це має бути "понятно"?
Гаразд - інший динамік, інший корпус, інші АС, інший автор, інша гілка, інший форум, інша...
Saburov S.A.M. писав:
ти недоріс...
.. і попкорн хрустить

spiridon писав:вообще надо ТС напомнить ,шо тут вообщем то собрались маститые ортодоксы ,но пренебрегать советами прекрасных маркетологов как Снарк или Дукуа, я бы не стал , а спорить по тех вопросам с Сабуровым или Алником -себе дороже :yahoo: мнением артшопа -можно пренебречь -чувак разбирается в живописи и в рыбалке ,но зачем лезть в звук и давать советы где ты полный ноль ? не понимаю
Ага, дякую що нагадали, я вже потроху розібрався що до чого ))
Спасибі Снарку за чесну оцінку! Дякую за порівняння з Тріанглами, мені вони подобаются! )) Дуже приємно, значить не дарма працюємо і в потрібний напрямок рухаємось! Епосів не пам'ятаю, не скажу. Дукуа, ще раз хочу подякувати за поправки в перекладі сайту! Не зважаючи на де-які розбіжності в поглядах, вдячний що відгукнулись.

Щодо "тєхвопросов":
- Алнік "відмазався" що мав на увазі інший динамік... Геніально.
- Saburov S.A.M. наблюдав... Мабуть поки попкорн не кончився?
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Аватар користувача
spiridon
ветеран
Пости в темі: 2
Повідомлень: 4200
З нами з: 26 листопада 2010, 14:28
Звідки: Мукачево
Подякував: 1508 разів
Подякували: 5701 разів
Вік: 68

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#232

Непрочитане повідомлення spiridon »

с попкорном все в порядке ...просто за все остальное надо платить ...бесплатный сыр сами понимаете где ...например консультация у меня по связкам и настройкам аппаратуры -от 300 евро за час ... а как иначе?
Аватар користувача
хохол
ветеран
Пости в темі: 13
Повідомлень: 2771
З нами з: 09 вересня 2012, 12:53
Звідки: запорожье
Подякував: 2954 разів
Подякували: 3268 разів
Вік: 62

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#233

Непрочитане повідомлення хохол »

spiridon писав:с попкорном все в порядке ...просто за все остальное надо платить ...бесплатный сыр сами понимаете где ...например консультация у меня по связкам и настройкам аппаратуры -от 300 евро за час ... а как иначе?
Ааа, так вот в чем дело :)
А я грешным делом относил "это" на счет человеческих качеств, когда гуру менторским тоном вещает в духе "я знаю, а ты нет"...), но раз дело в выгоде, то всё норм))). Хотя отмечу, шо у наших форумчан, которые как по мне, истинные гуру, скажем Никитин или Карпов, у них никогда не увидишь менторского тона, но зато найдешь вполне ясным языком тех-пояснения, видать они просто багатыя уже)))
(звыняйте за оффтоп)
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 263
Повідомлень: 612
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 574 разів
Подякували: 494 разів
Вік: 46
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#234

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

spiridon писав:с попкорном все в порядке ...просто за все остальное надо платить ...бесплатный сыр сами понимаете где ...например консультация у меня по связкам и настройкам
Здрасьте ...-тыщу раз писал ,что делать должен один , а пиарить и продавать -другой
Це актуально. Порадите щось/когось? Буду вдячний
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Аватар користувача
alnic
ветеран
Пости в темі: 37
Повідомлень: 4170
З нами з: 16 січня 2012, 00:37
Звідки: Харкiв
Подякував: 730 разів
Подякували: 3874 разів
Вік: 53

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#235

Непрочитане повідомлення alnic »

Щодо "тєхвопросов":
- Алнік "відмазався" що мав на увазі інший динамік... Геніально.
Пардон, но я прежде всего имел в виду, что "потраченный" на стойки объем можно использовать с пользой! А уж какой туда динамик, да тот, что надо, но того же диаметра, чтобы корректнее... Перечитайте.. Возможно, надо было писать точнее, не буду спорить. И таки да, это другая ас, другой подход, другая ветка, форум... Но можно не так болезненно и без истерик...

Трианглы нравятся? Ну так я от впечатления от этих АС и написал вчера. Прикупил, знаете ли, на время, а то наушники надоели. Zephir XS называются. Идея маленького динамика, способного работать низко, в приличном объеме, эксплуатируется немногими фирмами, но результат всегда хорош. По техническим вопросам, кстати, я не специалист, скорее дилетант. Но учитывая уровень специалистов... мне хватит :biggrin:
DIYAudio - это путешествие, а не пункт назначения!
Аватар користувача
ivan_ivaniv
учасник
Пости в темі: 13
Повідомлень: 367
З нами з: 17 листопада 2018, 19:13
Звідки: Житомир
Подякував: 679 разів
Подякували: 494 разів
Вік: 61

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#236

Непрочитане повідомлення ivan_ivaniv »

alnic писав: Идея маленького динамика, способного работать низко, в приличном объеме, эксплуатируется немногими фирмами, но результат всегда хорош.
Если быть точным,то не "маленького динамика",а "большого корпуса".Если взять отношение объема этого корпуса к площади этого динамика,то оно будет нетипично большим,раза в три больше,чем обычно.Возьмите 8" ,и поставьте его в корпус такой же высоты и глубины,но вдвое шире- и будет еще лучше.
Просто уменьшили жесткость воздушной пружины ,подпирающей динамик.
Минус этих Трианглов-для достижения приличного уровня на НЧ при столь небольшом динамике -понадобится очень большой ход,а это сведет на нет и их широкополосность (относительную,они,по памяти,играют вверх до 4,5 или 5 кГц) и преимущества большого корпуса.
Очень старая линейка,до 2000 года.Я их уже не застал,когда стал дилером Триангла.
Впоследствии,через одну линейку,они снизили ЧР до стандартных 2,5кГц-и акустика стала играть лучше,исчезла "сухость" и" колючесть".
These are quick, lively, and highly-detailed speakers. Enjoyable to listen to, but they are not for everyone. In my system they sounded bright. They are tube friendly so try to get some tubes in your system if possible.
The bass was deep on organ music, but seemed to lack any bloom and thump on rock and pop music.
http://www.audioreview.com/product/spea ... yr-ii.html
Похоже на то,что они просто засунули динамик в больший,чем ему полагается.объем.
Востаннє редагувалось 18 грудня 2018, 19:25 користувачем ivan_ivaniv, всього редагувалось 2 разів.
русофобія-то є підрозділ гігієни
Аватар користувача
alnic
ветеран
Пости в темі: 37
Повідомлень: 4170
З нами з: 16 січня 2012, 00:37
Звідки: Харкiв
Подякував: 730 разів
Подякували: 3874 разів
Вік: 53

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#237

Непрочитане повідомлення alnic »

ivan_ivaniv писав:
Очень старая линейка,до 2000 года.Я их уже не застал,когда стал дилером Триангла.
Впоследствии,через одну линейку,они снизили ЧР до стандартных 2,5кГц-и акустика стала играть лучше,исчезла "сухость" и" колючесть".
Спасибо, интересно. Проверю)
DIYAudio - это путешествие, а не пункт назначения!
Аватар користувача
Yuri S
ветеран
Пости в темі: 15
Повідомлень: 3090
З нами з: 19 листопада 2011, 20:02
Звідки: Харьков
Подякував: 2552 разів
Подякували: 1730 разів
Вік: 58

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#238

Непрочитане повідомлення Yuri S »

Shemyakin писав: А скільки, якшо не секрет?
Даже без моей статистики вот - http://audiogarret.com.ua/viewtopic.php?f=62&t=24823
Особенно учитывая размеры и то, что это не ФИ :)
Аватар користувача
ivan_ivaniv
учасник
Пости в темі: 13
Повідомлень: 367
З нами з: 17 листопада 2018, 19:13
Звідки: Житомир
Подякував: 679 разів
Подякували: 494 разів
Вік: 61

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#239

Непрочитане повідомлення ivan_ivaniv »

Ерунда.
Человек делал или у себя в гараже,или на производстве,где сам работает-все своими руками и из "сэкономленных материалов".
Или заказывал ту таких же,или, учитывая.что оно,по большому счету,нафиг кому сдалось(ведь мы,двинутые на аудио,все такие разные)-просто продает хоть за сколько нибудь.
А при производстве нормальном-будь добр учесть оплату труда,основные расходы,дополнительные расходы,электроэнергия-газ-плата за землю еще не дай бог аренда и т. д .и т.п.
русофобія-то є підрозділ гігієни
Аватар користувача
Yuri S
ветеран
Пости в темі: 15
Повідомлень: 3090
З нами з: 19 листопада 2011, 20:02
Звідки: Харьков
Подякував: 2552 разів
Подякували: 1730 разів
Вік: 58

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#240

Непрочитане повідомлення Yuri S »

Ага, канеш ерунда :biggrin: так быстрее хватайте халяву! :biggrin:
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 263
Повідомлень: 612
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 574 разів
Подякували: 494 разів
Вік: 46
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#241

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

ivan_ivaniv писав: Если быть точным,то не "маленького динамика",а "большого корпуса".Если взять отношение объема этого корпуса к площади этого динамика, ………..
Хлопці, тут або дилер або конструктор.
Не може нормальний конструктор АС собі дозволити отак просто туди-сюди акустичним оормленням йорзати. Параметри АО диктують характеристики динаміка і крапка. Без варіантів, він один оптимальний, в рідкісних випадакх параметри дозволяють використати максимум два варіанти. Налаштування АО по китерію рівності АЧХ на НЧі нижніх СЧ - все!! Які там збільшення/зменшення?? Це нонсенс!
Yuri S писав: Даже без моей статистики вот
Це не реально
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Аватар користувача
ivan_ivaniv
учасник
Пости в темі: 13
Повідомлень: 367
З нами з: 17 листопада 2018, 19:13
Звідки: Житомир
Подякував: 679 разів
Подякували: 494 разів
Вік: 61

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#242

Непрочитане повідомлення ivan_ivaniv »

Shemyakin писав:Хлопці, тут або дилер або конструктор.
ну-ну... :biggrin:
а диплом об окончании института по специальности "Конструктор акустических систем "-предъявите?
конечно JBL Speakershop вы для себя уже открыли,вижу-и это не может не радовать...однако это не достаточное условие...

"або-або" :acute:
русофобія-то є підрозділ гігієни
Аватар користувача
Yuri S
ветеран
Пости в темі: 15
Повідомлень: 3090
З нами з: 19 листопада 2011, 20:02
Звідки: Харьков
Подякував: 2552 разів
Подякували: 1730 разів
Вік: 58

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#243

Непрочитане повідомлення Yuri S »

Shemyakin писав:
Це не реально
Вы цену только увидели, а спрашивали соотношение цен, может ещё раз посмотреть :)
Народ заказывает корпуса как правило в половину цены динамиков, это у нас, а там цена динамиков составляет седьмую часть от цены АС (по слухам :) )
Примеров есть немало даже в Харькове. Диапазон цен от полсотни до тысячи уёв за корпус.
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 263
Повідомлень: 612
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 574 разів
Подякували: 494 разів
Вік: 46
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#244

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

ivan_ivaniv писав: ну-ну... :biggrin:
а диплом об окончании института по специальности "Конструктор акустических систем "-предъявите?
конечно JBL Speakershop вы для себя уже открыли,вижу-и это не может не радовать...однако это не достаточное условие...

"або-або" :acute:
Із задоволенням пройшов би сертифікацію по конструюванню АС в Україні. Є така професія? Нема.. Тому пред'явити нажаль Вам нічого не можу. Хіба що можу запропонувати приїхати послухати... Але кому то цікаво, якщо можна не встаючи з дивану розказати всім як то має звучати по фото та по цифрам.. Так Алнік?
А Вас що так зачіпає? Те що Ви єрунду про АО пишете з Алніком на пару? То не пишіть єрунду про АО з Алніком на пару.
Вникніть в питання, це не складно, це самий простий етап , до речі хочу Вас порадувати )) Далі гірше ))
Не забувайте що це окрім нас із Вами ще читають інші. А якщо людина яка реально хоче розібратись це читає?? Що подумає коли начитається форумних авторитетів?? Звісно шо за необхідної наполегливості розбереться що до чого, але інформіцію хибну навіщо ж розповсюджувати? А то можна дійсно подумати що розробник при виборі АО керується виключно дизайном чи економічними міркуваннями. Звісно - керується і має керуватись, АС має бути ще й не уродських форм принаймні, але основне - це формування звучання і необхідні параметри АО. В натурі а не в програмці. Зрештою програмки всі однакові, діють за однмими формулами, в мене досі паперові калькулятори збереглись, зараз це переповзло в смартфон, не вивчить тільки лінивий. І цього цілком достатньо щоб принаймні не писати єрунду про АО!
Я не розуміюсь на роботі дилера, але я з повагою ставлюсь. Не розумію чому дилер собі думає що може вільно аналізувати за конструктора його вироби тільки на тій підставі що він продаєці самі вироби?
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 263
Повідомлень: 612
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 574 разів
Подякували: 494 разів
Вік: 46
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#245

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

Yuri S писав: Вы цену только увидели, а спрашивали соотношение цен, может ещё раз посмотреть :)
Народ заказывает корпуса как правило в половину цены динамиков, это у нас, а там цена динамиков составляет седьмую часть от цены АС (по слухам :) )
Примеров есть немало даже в Харькове. Диапазон цен от полсотни до тысячи уёв за корпус.
Поняття не маю за Ваші слухи, навіть і близько ціноутворення не реальне. Мова не про ситуативне виготовлення (хтось комусь по знайомству) При чому тут вартість динаміків до корпусів? Вартість динаміків впливає на кінцеву вартість АС, а не корпусів окремо. Яка різниця якої форми отвір під динамік? В корпусі не повинен маячити откат за динамік згодом првінчений.
А якщо я захочу пару корпусів в шпоні з глянсовим лаком, під 10ГДШ? 40 літрів. То що, по Вашим розрахункам мені повинні зробити їх десь за 500 грн?? Не треба пояснювати куди мене пошлють із Вашлю калькуляцією?
І взагалі - чому всі думають що динаміки вкручені в корпус це вже АС?
Востаннє редагувалось 18 грудня 2018, 23:41 користувачем Shemyakin, всього редагувалось 1 раз.
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Аватар користувача
ivan_ivaniv
учасник
Пости в темі: 13
Повідомлень: 367
З нами з: 17 листопада 2018, 19:13
Звідки: Житомир
Подякував: 679 разів
Подякували: 494 разів
Вік: 61

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#246

Непрочитане повідомлення ivan_ivaniv »

О,уже бачу певний прогрес,ви хоч почали розмовляти людською мовою,а не "садісь-два"
Я про ваші вироби нічого не знаю,окрім того ,що ви самі пишете,тобто знов таки нічого,і зовнішнього вигляду(остання-гарна,попередні-уродські,в т.ч колір і те ,як поклеєній шпон"-сорочки" мусять бути симетричні)
Цікавості великої вони у мене не визивають,бо я такого добра наслухався за двадцять років різного,і як на мене воно плюс мінус все однакове.
Я взагалі не розумію,чому ви вчепилися у полочники?Це найменш популярна -і продавана-категорія акустики.
Якщо бізнес-гроші заробляти-то зараз бум "промислової" озвучки і туди таки на мій погляд можна влізти і зайняти нішу,якщо запропонувати те,чого у інших нема.
А хай-фай зараз-"умірающий лебєдь",ще раз раджу-поспілкуйтеся з кимось із дистрибїюторів,їх зараз залишилось три,ну може-чотири...
Або-нішевий продукт-но тут людину треба здивувати(у хорошому смислі,а не убойною формою),запропонувати їй якийсь ексклюзив,чого вона не зможе знайти фірмового.А це,між іншим теж неважко,бо фірмове все однакове по великому рахунку,як попит впав,то всі днозаври вимерли.
У вас хоч столярка-власна(приміщення,обладнання)?
Якщо на стороні-тоді ЙОЙ :cray:
русофобія-то є підрозділ гігієни
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 263
Повідомлень: 612
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 574 разів
Подякували: 494 разів
Вік: 46
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#247

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

ivan_ivaniv писав:О,уже бачу певний прогрес,ви хоч почали розмовляти людською мовою,а не "садісь-два"
Я про ваші вироби нічого не знаю,окрім того ,що ви самі пишете,тобто знов таки нічого,і зовнішнього вигляду(остання-гарна,попередні-уродські,в т.ч колір і те ,як поклеєній шпон"-сорочки" мусять бути симетричні)
Цікавості великої вони у мене не визивають,бо я такого добра наслухався за двадцять років різного,і як на мене воно плюс мінус все однакове.
Я взагалі не розумію,чому ви вчепилися у полочники?Це найменш популярна -і продавана-категорія акустики.
Якщо бізнес-гроші заробляти-то зараз бум "промислової" озвучки і туди таки на мій погляд можна влізти і зайняти нішу,якщо запропонувати те,чого у інших нема.
А хай-фай зараз-"умірающий лебєдь",ще раз раджу-поспілкуйтеся з кимось із дистрибїюторів,їх зараз залишилось три,ну може-чотири...
Або-нішевий продукт-но тут людину треба здивувати(у хорошому смислі,а не убойною формою),запропонувати їй якийсь ексклюзив,чого вона не зможе знайти фірмового.А це,між іншим теж неважко,бо фірмове все однакове по великому рахунку,як попит впав,то всі днозаври вимерли.
У вас хоч столярка-власна(приміщення,обладнання)?
Якщо на стороні-тоді ЙОЙ :cray:
Да? Що ж Ви там продаєте якщо нічого не продається? Уміраєщого лєбєдя? Купа порадників є. Вам цікаво?
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Аватар користувача
alnic
ветеран
Пости в темі: 37
Повідомлень: 4170
З нами з: 16 січня 2012, 00:37
Звідки: Харкiв
Подякував: 730 разів
Подякували: 3874 разів
Вік: 53

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#248

Непрочитане повідомлення alnic »

Shemyakin писав: Параметри АО диктують характеристики динаміка і крапка.
Не, маэстро, не крапка. У одного и того же басовичка(того, что отвечает за НЧ) может быть разная судьба в акустике, в смысле очень разный рабочий диапазон, соответственно, в выборе главного критерия настройки появляются варианты, их как минимум несколько. Дальше, на расчет АО влияет Rвых усилителя, сопротивление кабелей, механическая и электрическая конфигурация, если динамик не один, плюс румгейн, если существует специфика инсталляции в помещении, это что сразу приходит на ум. То есть - КОНЦЕПТ определяет, как нужно делать. А не тупо "параметры динамика, крапка". Понятное дело, что диплома нету. Кто б Вам его дал :cray: Сертифицировать тоже нет нужды, хайэнд не сертифицируется, нет стандарта :biggrin:
DIYAudio - это путешествие, а не пункт назначения!
Аватар користувача
ivan_ivaniv
учасник
Пости в темі: 13
Повідомлень: 367
З нами з: 17 листопада 2018, 19:13
Звідки: Житомир
Подякував: 679 разів
Подякували: 494 разів
Вік: 61

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#249

Непрочитане повідомлення ivan_ivaniv »

Shemyakin писав: Да? Що ж Ви там продаєте якщо нічого не продається? Уміраєщого лєбєдя? Купа порадників є. Вам цікаво?
У вас продається?
Скіко вагонів на Польщу відгрузили?
нагадало
Приходе старий до лікаря тай каже -Розумієте лікарю,у мене тут тогой..проблеми з потенцією..не можу..
А скілько вам років?-Сімдесят вісім!-Ну так що ж ви хочете??
А мій колєга,йому сімдесят дев"ять,каже що ще по два рази кожен день!
-Так і ви кажіть!
Востаннє редагувалось 19 грудня 2018, 00:06 користувачем ivan_ivaniv, всього редагувалось 1 раз.
русофобія-то є підрозділ гігієни
-vu-
ветеран
Пости в темі: 16
Повідомлень: 2751
З нами з: 20 листопада 2011, 21:48
Звідки: Харків
Подякував: 2374 разів
Подякували: 3188 разів

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#250

Непрочитане повідомлення -vu- »

Приблизна вартість матеріалів на АС в моїй темі вже десь біля 500 євро. Додам калькуляцію як закінчу.
Відповісти

Повернутись до “Інформація від дилерів”