Акустичні системи Rush-speakers

Інформація про техніку, салони, дилерів
yuri_kov
ветеран
Пости в темі: 8
Повідомлень: 6621
З нами з: 02 лютого 2013, 00:55
Звідки: Харьков
Подякував: 2002 разів
Подякували: 2573 разів
Вік: 51

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#151

Непрочитане повідомлення yuri_kov »

Vankel писав:Покритикую ))).

3. На какую аудиторию рассчитана ваша продукция?
Так вроде вполне понятно написано:
"В основі дизайну корпусів - модель AN-E (Audo Note). Тз від замовника.

Задача побудови АС дещо нестандартна, вирішувалась «зворотнім ходом». Під дизайн корпусів був підібраний НЧ динамік таким чином, щоб в заданому об’ємі забезпечувати рівну АЧХ на НЧ.

Динамічні головки Seas. НЧ-СЧ 8 дюймів H1288, ВЧ H0831. АС налаштовані для роботи з ламповим підсилювачем із низьким КД близько 3-х. Акустичне оформлення, параметри резонатора та внутрішній об’єм налаштовані під параметри НЧ динаміка Seas H1288 зі збереженням оригінального дизайну корпусів. "
Нам кажется что мы имеем опыт, а на самом деле это опыт постоянно имеет нас
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 219
Повідомлень: 565
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 549 разів
Подякували: 480 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#152

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

Vankel писав:Покритикую ))).
1. Внешний вид. Тут однозначно - мебель у вас лучше получается. Хотя и мебель "под дерево" уже не в моде, не говоря про аккустику...
2. Здесь вроде как технический форум, а не журнал "мурзилка" с картинками. Здесь будут востребованы в первую очередь технические характеристики и обоснование примененных технических решений. С кондерами к73 вроде разобрались, а хоть один пример моделирования бафла где посмотреть? Интересует, почему у такой широкой морды пищ по центру?
3. На какую аудиторию рассчитана ваша продукция?
Vankel, дякую за критику
1. приїжджайте та самі побачите як ми робимо і те і інше. Черкаси від Києва не далеко, тож ласкаво просимо :hi:
2. Відповідь кількома постами вище, окрім картинок, читайте. Стосовно "баффла" та його компенсації. В пасивних АС є всього кілька інструментів: динаміки, АО та фільтри (останніх може і не бути). В розрахунках АО є необхідна компенсація спаду НЧ в + виходячи з характеристик НЧ динаміків, положення їх в корпусі. Фільтрами налаштовується АЧХ в реальному корпусі із врахуванням його пропорцій передньої панелі та взаємним розташуванням динаміків, їх власних АЧХ, ФЧХ. Це всім відома практика, іншого тут немає.
3. Статистика? Чоловіки майже 100%, не байдужі до музики 100%, музичні вподобання різні, зацікавленість аудіо від глибоко до взагалі ніяк, вік різний.. Сподіваюсь відповів на Ваші питання.
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Аватар користувача
dukua
ветеран
Пости в темі: 29
Повідомлень: 6529
З нами з: 20 червня 2012, 07:22
Звідки: HMB
Подякував: 3797 разів
Подякували: 8063 разів
Вік: 53

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#153

Непрочитане повідомлення dukua »

Shemyakin писав:В основі дизайну корпусів - модель AN-E (Audio Note).
.....
Динамічні головки Seas. НЧ-СЧ 8 дюймів H1288
....
Чутливість: 91 дБ/Вт/м
Это просто могучее везение!

Вот для сравнения, в штаты поставляется какая-то, видимо, хероватая версия H1288?
seas.JPG
Востаннє редагувалось 25 липня 2018, 08:04 користувачем dukua, всього редагувалось 1 раз.
Expectation bias is very real, and nobody is immune.
Аватар користувача
Saburov S.A.M.
ветеран
Пости в темі: 25
Повідомлень: 9581
З нами з: 24 листопада 2011, 15:33
Звідки: UA
Подякував: 9793 разів
Подякували: 8498 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#154

Непрочитане повідомлення Saburov S.A.M. »

Shemyakin писав: Як по-вашому я десь не правий, покажіть будь ласка де,
при чому тут правий-неправий.
Різні компроміси обираємо, просто ви чомусь свій намагались попередніми постами проголосити єдиним універсальним правилом - ось тут то й не праві.

Де ми розходимось:

1) Задача отримати рівну АЧХ на НЧ - не вірна.
Чому: КРГ, рівна по НЧ ачх суб`єктивно більшістю сприймається як анемічний і недостаній бас, особливо у порівнянні з.

2) Динамік 8д, який відігрує далеко по СЧ (2300Гц. у вашому випадку) і налаштовується в АО нижче 50-60гц - для мене не оптимальне рішення. Краще вже просто обрати інший дін.
Чому: налаштовуючи вище, покращуємо артикуляцію, атаки, драйв. заг. рівень спотворень у основній смузі знижується.

ІМХО. Можна обирати й іншу комбінацію ітогових + і -, це ж не догма.
Востаннє редагувалось 25 липня 2018, 09:59 користувачем Saburov S.A.M., всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 219
Повідомлень: 565
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 549 разів
Подякували: 480 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#155

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

dukua писав:
Это просто могучее везение!

Вот для сравнения, в штаты поставляется какая-то, видимо, хероватая версия H1288?
seas.JPG
dukua, Ви не рівно дихаєте коли бачете динаміки Seas ))

1. Характеристики динаміків мають відхилення в + і -, це нормально у всіх виробників. По практиці замовлення динаміків, Seas наприклад вказує чутливість по принципу "не менше". Від паспортних даних можуть відрізнятися по АЧХ до 1-2 дБ, і по ТС параметрам. Нічого дивного якщо чутливість вища ніж вказана, головне щоб в парі вони були однаковими, тобто з однієї партії. Ви ніколи не зустрічали в рекламних текстах щось подібне "..ретельно підібрані динаміки в пари для кожних АС.." і таке інше? А чому їх треба підбирати попарно? Саме тому що вони завжди мають відхилення від партії до партії, це нормально.
2. Окрім голої цифри чутливості див. графік АЧХ і під ним умови. Середня чутливість на СЧ навіть на графіку 90-91 дБ. Мої виміри збігаються з паспортними. Широкий корпус завжди підіймає віддачу на нижніх СЧ (для інформації якщо у Вас є сумніви).
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Аватар користувача
Saburov S.A.M.
ветеран
Пости в темі: 25
Повідомлень: 9581
З нами з: 24 листопада 2011, 15:33
Звідки: UA
Подякував: 9793 разів
Подякували: 8498 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#156

Непрочитане повідомлення Saburov S.A.M. »

наскільки знаю нормою вважається до 10% у промисловості.
бафл близкьо 40см ?
yuri_kov
ветеран
Пости в темі: 8
Повідомлень: 6621
З нами з: 02 лютого 2013, 00:55
Звідки: Харьков
Подякував: 2002 разів
Подякували: 2573 разів
Вік: 51

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#157

Непрочитане повідомлення yuri_kov »

Saburov S.A.M. писав:наскільки знаю нормою вважається до 10% у промисловості.
При гаражном производстве такие нормы, а не в промышленности
Нам кажется что мы имеем опыт, а на самом деле это опыт постоянно имеет нас
Аватар користувача
Saburov S.A.M.
ветеран
Пости в темі: 25
Повідомлень: 9581
З нами з: 24 листопада 2011, 15:33
Звідки: UA
Подякував: 9793 разів
Подякували: 8498 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#158

Непрочитане повідомлення Saburov S.A.M. »

да лана, при гаражном кращі норми бувають))
до 10% - це не норм результат для про, прикинь сам на ТСП.
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 219
Повідомлень: 565
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 549 разів
Подякували: 480 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#159

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

Saburov S.A.M. писав:
при чому тут правий-неправий.
Різні компроміси обираємо, просто ви чомусь свій намагались попередніми постами проголосити єдиним універсальним правилом - ось тут то й не праві.

Де ми розходимось:

1) Задача отримати рівну АЧХ на НЧ - не вірна.
Чому: КРГ, рівна по НЧ ачх суб`єктивно більшістю сприймається як анемічний і недостаній бас, особливо у порівнянні з.

2) Динамік 8д, який відігрує далеко по СЧ (2300Гц. у вашому випадку) і налаштовується в АО нижче 50-60гц - для мене не оптимальне рішення. Краще вже просто обрати інший дін.
Чому: налаштовуючи вище, покращуємо артикуляцію, атаки, драйв. заг. рівень спотворень у основній смузі знижується.

ІМХО. Можна обирати й іншу комбінацію ітогових + і -, це ж не догма.
Де ж я що проголошував єдине правило? Як і чим діяти налаштовуючи звучання АС, то вже справа кожного. Якщо вважати правило тональний баланс, так для себе усвідомив що він має бути якомога рівніший. Вияснив це за досить тривалий час на практиці прослуховування різних АС, вимірів, порівняння форми АЧХ та інших чинників на суб'єктивне сприйняття. Для музики кривий з окрасами, м'яко кажучи не отримую ніякого задоволення від прослуховування, не сприймаю при всіх інших, скажімо перевагах тих чи інших АС.
1) Ок, якщо не вірна, Ви як робите, мені цікаво? Чим керуєтесь? Я, наприклад моделюванням, вимірами, налаштуванням та суб'єктивним прослуховуванням, пошуком оптимального налаштування в кожному конкретному випадку. Не можу зрозуміти абревіатуру КРГ?

2) Це теорія чи практика? Який сенс налаштовувати резонатор на 50 Гц, якщо в конкретному випадку гарантовано отримаєш "горб" на верхніх НЧ? Артикуляції це точно не додасть і ніяких спотворень не зменшить. 2.3 кГц розподіл в даному випадку оптимум по диаграмі направленості та характеру АЧХ динаміків НЧ та ВЧ. Обраний також по вимірам, моделюванню.
Інший динамік? Я не проти. Є задача, є бюджет, є варіанти оптимального вирішення. Перфекціоністам краще мріяти про "ідеальні" динаміки, вибачте..


Я думаю шо корисніші порівняльні прослуховування ніж відстоювання різних підходів.
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Аватар користувача
Saburov S.A.M.
ветеран
Пости в темі: 25
Повідомлень: 9581
З нами з: 24 листопада 2011, 15:33
Звідки: UA
Подякував: 9793 разів
Подякували: 8498 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#160

Непрочитане повідомлення Saburov S.A.M. »

Shemyakin писав:
Де ж я що проголошував єдине правило? Ось тут, перші три рядки: http://audiogarret.com.ua/viewtopic.php ... 25#p352732 Як і чим діяти налаштовуючи звучання АС, то вже справа кожного. Якщо вважати правило тональний баланс, так для себе усвідомив що він має бути якомога рівніший. Вияснив це за досить тривалий час на практиці прослуховування різних АС, вимірів, порівняння форми АЧХ та інших чинників на суб'єктивне сприйняття. Для музики кривий з окрасами, м'яко кажучи не отримую ніякого задоволення від прослуховування, не сприймаю при всіх інших, скажімо перевагах тих чи інших АС.
1) Ок, якщо не вірна, Ви як робите, мені цікаво? Чим керуєтесь? Я, наприклад моделюванням, вимірами, налаштуванням та суб'єктивним прослуховуванням, пошуком оптимального налаштування в кожному конкретному випадку. Аналогічно. Не можу зрозуміти абревіатуру КРГ? Це як раз те, що вступає у конфлікт із вашим розумінням "правильний тональний баланс". Криві рівної гучності. вони не лише "про тонкомпенсацію".

2) Це теорія чи практика? Практика, яка не суперечить теорії. Який сенс налаштовувати резонатор на 50 Гц, якщо в конкретному випадку гарантовано отримаєш "горб" на верхніх НЧ? Ніякого сенсу. Але не уважно читаєте - я писав, що просто віддам перевагу іншому динаміку, в такому випадку. Артикуляції це точно не додасть і ніяких спотворень не зменшить. 2.3 кГц розподіл в даному випадку оптимум по диаграмі направленості та характеру АЧХ динаміків НЧ та ВЧ. Я проти поєднання 2300Гц із налаштуваннями знизу 32Гц, а не частоти 2300 як такової Обраний також по вимірам, моделюванню.
Інший динамік? Я не проти. Є задача, є бюджет, є варіанти оптимального вирішення. Перфекціоністам краще мріяти про "ідеальні" динаміки, вибачте.. Ага, тобто цей Сіс це потолок, далі мрійники)) жартую.


Я думаю шо корисніші порівняльні прослуховування ніж відстоювання різних підходів. 100%, згідний. Я навіть не намагався відстоювати, лише пояснити свій вибір.
Я таки втягнувся у листування. Сподіваюсь я все ж таки маю право обирати іншій варіанти конструктиву АС)). Закінчую цим постом.
Аватар користувача
alnic
ветеран
Пости в темі: 36
Повідомлень: 4148
З нами з: 16 січня 2012, 00:37
Звідки: Харкiв
Подякував: 720 разів
Подякували: 3852 разів
Вік: 53

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#161

Непрочитане повідомлення alnic »

Да как бы нормально все в этой ситуации, не вижу причин для критики, но подбирать динамики под понравившийся по тем или иным причинам коробок - это шедеврально! Даже упоминание зачем-то названия Audionote уже не удивляет ))
DIYAudio - это путешествие, а не пункт назначения!
Аватар користувача
Vankel
слухач
Пости в темі: 9
Повідомлень: 636
З нами з: 25 листопада 2012, 11:16
Звідки: Ukraine
Подякував: 1 разів
Подякували: 892 разів

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#162

Непрочитане повідомлення Vankel »

SVS писав: Не бачив їхніх меблів, але трохи послухав акустику. Мені сподобалось.
Можливо, і мені б сподобалось. Але я не куплю! Просто із за дизайна, в стилі сільського хайфаю. Якщо поверхня шпонована, то краще вибрати матовий лак. Якщо імітація під дерево - то краще імітація під "рояльний лак". Подивіться нарешті на тенденцію в світі будівництва корпусів. Вони повинні вписуватись в любий інтерьер, а не лише стояти поряд з потворними самопальними ламповими підсилювачими...
пи.си. Виробництво акустичних систем - доволі проста справа при наявності обладнання. А іх реалізація на фоні тотального "пластмасового звуку" і наявності величезної кількості дешевих розкручених брендів на вторинному ринку - майже безнадійна. Тому корпус - це головне, як зовнішній вигляд авто - на те, що під капотом, майже ніхто не дивиться. Аналогія зрозуміла?
Аватар користувача
dukua
ветеран
Пости в темі: 29
Повідомлень: 6529
З нами з: 20 червня 2012, 07:22
Звідки: HMB
Подякував: 3797 разів
Подякували: 8063 разів
Вік: 53

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#163

Непрочитане повідомлення dukua »

Shemyakin писав: (для інформації якщо у Вас є сумніви).
Я бы вот так бы взял, да заехал к Вам послушал все это, чтобы не сомневаться, числа 13-16 Августа, если не возражаете - буду недалеко.
Вы не против? И потом, разумеется, написал бы здесь короткий отчет.
Expectation bias is very real, and nobody is immune.
Аватар користувача
Fisha
Риба
Пости в темі: 5
Повідомлень: 5066
З нами з: 26 листопада 2010, 14:18
Звідки: Днiпро
Подякував: 1457 разів
Подякували: 4120 разів

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#164

Непрочитане повідомлення Fisha »

Vankel писав: Якщо поверхня шпонована, то краще вибрати матовий лак. Якщо імітація під дерево - то краще імітація під "рояльний лак".
наверное вы хотели написать ИМХО в конце? ;)
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 25
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#165

Непрочитане повідомлення jra7 »

Fisha писав: наверное вы хотели написать ИМХО в конце? ;)
.... а я зразу зрозумів , шо то ИМХО ! :yahoo: ...... легкий експромт :drinks:
Аватар користувача
Fisha
Риба
Пости в темі: 5
Повідомлень: 5066
З нами з: 26 листопада 2010, 14:18
Звідки: Днiпро
Подякував: 1457 разів
Подякували: 4120 разів

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#166

Непрочитане повідомлення Fisha »

jra7 писав: .... а я зразу зрозумів , шо то ИМХО ! :yahoo: ...... легкий експромт :drinks:
:ok:
конец недели
устал
торможу
Аватар користувача
SVS
ветеран
Пости в темі: 9
Повідомлень: 2007
З нами з: 24 січня 2011, 08:53
Звідки: Вінниця
Подякував: 2488 разів
Подякували: 2760 разів
Вік: 64
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#167

Непрочитане повідомлення SVS »

dukua писав:
Я бы вот так бы взял, да заехал к Вам послушал все это, чтобы не сомневаться, числа 13-16 Августа, если не возражаете - буду недалеко.
Вы не против? И потом, разумеется, написал бы здесь короткий отчет.
Недалеко це де? Як десь недалеко, не соромтесь, цікаво отримати свіжі враження.
Аватар користувача
dukua
ветеран
Пости в темі: 29
Повідомлень: 6529
З нами з: 20 червня 2012, 07:22
Звідки: HMB
Подякував: 3797 разів
Подякували: 8063 разів
Вік: 53

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#168

Непрочитане повідомлення dukua »

SVS писав: Недалеко це де?
дарницкий район
Expectation bias is very real, and nobody is immune.
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 219
Повідомлень: 565
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 549 разів
Подякували: 480 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#169

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

Saburov S.A.M. писав:
Я таки втягнувся у листування. Сподіваюсь я все ж таки маю право обирати іншій варіанти конструктиву АС)). Закінчую цим постом.
Нічого не нав'язую, висловлюю свою позицію яка може бути іншою від Вашої, кожен іде своїм шляхом :drinks:
Це як раз те, що вступає у конфлікт із вашим розумінням "правильний тональний баланс". Криві рівної гучності. вони не лише "про тонкомпенсацію
Вважаю це не прийнятним до застосування в налаштуванні АС.
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 219
Повідомлень: 565
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 549 разів
Подякували: 480 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#170

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

alnic писав:Да как бы нормально все в этой ситуации, не вижу причин для критики, но подбирать динамики под понравившийся по тем или иным причинам коробок - это шедеврально! Даже упоминание зачем-то названия Audionote уже не удивляет ))
Vankel писав: Можливо, і мені б сподобалось. Але я не куплю! Просто із за дизайна, в стилі сільського хайфаю. Якщо поверхня шпонована, то краще вибрати матовий лак. Якщо імітація під дерево - то краще імітація під "рояльний лак". Подивіться нарешті на тенденцію в світі будівництва корпусів. Вони повинні вписуватись в любий інтерьер, а не лише стояти поряд з потворними самопальними ламповими підсилювачими...
Дизайн цих АС - справа замовника, його ТЗ, саме дизайн AN-E, про що вже писав. Замовник довгий час мав (чи досі має) АС AudioNote, вони йому подобаються. Перед замовленням АС у нас, він уважно прослуховував наші АС, характер звучання йому сподобався, за його словами "подача" музики близька до AudioNote. Наш дизайн йому не підійшов, це особиста справа та смак кожного. Тому повторення КІТ від AudioNote, який він знайшов це суто його побажання.
Нє, ну можна було нічого не робити та послати купити ще одні AudioNote і не морочитись. Але ще раз повторюю: замовник так вирішив тільки після прослуховування.
З приводу "підбору динаміків під коробок", так, параметри внутрішнього об'єму та умова роботи від підсилювача з вихідним опором 2 Ом підійшли для параметрів H1288, перелаштований ФІ. Не бачу нічого дивного. Якби не було варіантів динаміків під цей "коробок", не робили б.
Vankel писав: пи.си. Виробництво акустичних систем - доволі проста справа при наявності обладнання. А іх реалізація на фоні тотального "пластмасового звуку" і наявності величезної кількості дешевих розкручених брендів на вторинному ринку - майже безнадійна. Тому корпус - це головне, як зовнішній вигляд авто - на те, що під капотом, майже ніхто не дивиться. Аналогія зрозуміла?
Ваше право так вважати. Якщо мова про "ящик з динаміками" - так.
Я Вам пропоную, якщо є у Вас така можливість та бажання, пройтись по салонам різним та послухати різні АС, нові, вінтаж там теж можна зусріти іноді. Це не проблема, зараз продажі хайфаю та хайенду самі знаєте які, тому зазвичай в салонах тільки раді відвідувачам. І після цього скласти враження про звучання різних АС. Дивитись "під капот" не обов'язково. Звучання яскраво все продемонструє: які АС дійсно робились для відтворення музики, та ті АС розробники яких про це забули.
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 219
Повідомлень: 565
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 549 разів
Подякували: 480 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#171

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

dukua писав:
Я бы вот так бы взял, да заехал к Вам послушал все это, чтобы не сомневаться, числа 13-16 Августа, если не возражаете - буду недалеко.
Вы не против? И потом, разумеется, написал бы здесь короткий отчет.
Чудово :good2:
дарницкий район
Взагалі поруч.
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Аватар користувача
Saburov S.A.M.
ветеран
Пости в темі: 25
Повідомлень: 9581
З нами з: 24 листопада 2011, 15:33
Звідки: UA
Подякував: 9793 разів
Подякували: 8498 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#172

Непрочитане повідомлення Saburov S.A.M. »

Shemyakin писав: умова роботи від підсилювача з вихідним опором 2 Ом підійшли для параметрів H1288, перелаштований ФІ. .
шоб не затєрялось. Це важливий момент, решта вже не так важливо.
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 219
Повідомлень: 565
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 549 разів
Подякували: 480 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#173

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

Saburov S.A.M. писав:
шоб не затєрялось. Це важливий момент, решта вже не так важливо.
і ?
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Аватар користувача
Saburov S.A.M.
ветеран
Пости в темі: 25
Повідомлень: 9581
З нами з: 24 листопада 2011, 15:33
Звідки: UA
Подякував: 9793 разів
Подякували: 8498 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#174

Непрочитане повідомлення Saburov S.A.M. »

відсутність адекватного НЧ/мід з таким усьом і, як наслідок, змушеність розробника АС рівняти його кривизну.
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 219
Повідомлень: 565
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 549 разів
Подякували: 480 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#175

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

Saburov S.A.M. писав:відсутність адекватного НЧ/мід і, як наслідок, змушеність розробника кривим рівняте криве.
Сміливе ствердження. Лампові підсилювачі за замовчуванням мабуть всі криві особисто для вас.

Якщо КД не враховувати в налаштуванні АС, а по тупому підключати АС до лампового із низьким КД що розраховані на високий КД - то так. І не тільки НЧ кривими будуть.
Мене вже не дивує що увага прикута до "самої найголовнішої" ділянки діапазону - до "НЧ/мід". Все решта мабуть не так важливо..
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Відповісти

Повернутись до “Інформація від дилерів”