Акустичні системи Rush-speakers

Інформація про техніку, салони, дилерів
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 219
Повідомлень: 565
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 549 разів
Подякували: 480 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#26

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

koba писав: Понятно, что возможности для манёвра у вас, скорее всего, особо не было, но при таком раскладе как на фото будут играть все колонки, находящиеся в помещении
Мене завжди ставлять в ступор поради та висновки ".. по фотографії". Грати як? Розшифруйте, як приміщення впливає що Ви побачили?
Приходьте та слухайте в нас, які проблеми? Якщо цікаво..
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Аватар користувача
koba
ветеран
Пости в темі: 8
Повідомлень: 2291
З нами з: 27 листопада 2010, 21:22
Звідки: Ізмаїл
Подякував: 3760 разів
Подякували: 3489 разів
Вік: 55

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#27

Непрочитане повідомлення koba »

Прошу прощения если выразился неясно. Всё просто: если вам нужны корректные выводы, то колонки в комнате должны быть одни, в противном случае все остальные (и неподключённые в т.ч.) будут оч. существенно влиять на звучание.
Зе: вы сделали это вместе!
Аватар користувача
alnic
ветеран
Пости в темі: 36
Повідомлень: 4148
З нами з: 16 січня 2012, 00:37
Звідки: Харкiв
Подякував: 720 разів
Подякували: 3852 разів
Вік: 53

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#28

Непрочитане повідомлення alnic »

Shemyakin писав: Які Вам "ізюми" треба?

Такі?
Вы реально хотите вступить в полемику? Скажите, для кого предназначена ваша продукция? Опишите целевую аудиторию.

И еще, раз уж начали. Тут на форуме бытует мнение, что старые дуплексы, типа Альтек 604, и коаксиалы, типа Танной различных реинкарнаций, едва ли не лучшее,что создано в аудио. Определенно, эти старые динамики не обладают столь высокими параметрами, как ваши АС с их +/- 2 дБ АЧХ. Случайно, вам не приходилось "тюннинговать" подобные АС(Альтек & Танной), в виду их явного несовершенства?
DIYAudio - это путешествие, а не пункт назначения!
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 219
Повідомлень: 565
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 549 разів
Подякували: 480 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#29

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

koba писав:Прошу прощения если выразился неясно. Всё просто: если вам нужны корректные выводы, то колонки в комнате должны быть одни, в противном случае все остальные (и неподключённые в т.ч.) будут оч. существенно влиять на звучание.
Будь-яка кімната впливає на звучання. Основний вплив - НЧ та нижні СЧ. Непідключена акустика може "красти" НЧ за рахунок збудження дифузорів НЧ динаміків непідключених АС. Розташування будь-якої акустики кропітка справа. Але знаючи приблизно вплив, можна оцінити повністю СЧ-ВЧ діапазон та баланс його з НЧ, що важливо. Це якщо кімната не зовсім порожня та не має відлуння. Незаглушена порожня кімната з відлунням дає явні спотворення не тільки на НЧ а і на СЧ-ВЧ, тому в цьому випадку неадекватне звучання дають всі АС, окрім вузько-направлених "монстрів" аж до нижніх СЧ.
Там кімната була нормально заглушена.
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 219
Повідомлень: 565
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 549 разів
Подякували: 480 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#30

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

koba писав:А из каких компонентов состоит референсная система на которой вы отслушиваете свои изделия?
Кілька моделей підсилювачів та ЦАП-ів нашого виробництва, джерело компьютер. Це зараз, до цього було багато чого.
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Аватар користувача
dukua
ветеран
Пости в темі: 29
Повідомлень: 6527
З нами з: 20 червня 2012, 07:22
Звідки: HMB
Подякував: 3794 разів
Подякували: 8062 разів
Вік: 53

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#31

Непрочитане повідомлення dukua »

alnic писав: Скажите, для кого предназначена ваша продукция? Опишите целевую аудиторию.
То же интересно, в чем именно здесь УТП (уникальное торговое предложение). :hi:

Простенькую пассивную акустику на - дорогих и слабеньких одновременно - динамичках Сиз было интересно делать в конце 90-х.
В полупромышленных масштабах.

Думаю, такая бизнес-концепция сегодня несколько устарела. Либо - свершится чудо, и цена финального продукта будет просто убийственно (для конкурентов) низкой. Но, зная амбиции украинского производства - сомневаюсь.

При всем искреннем уважении к любому отечественному производителю - но в акции конкретно этого предприятия с этой концепцией я не вложил бы ни копейки :sad:
Expectation bias is very real, and nobody is immune.
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 219
Повідомлень: 565
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 549 разів
Подякували: 480 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#32

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

alnic писав:
Вы реально хотите вступить в полемику? Скажите, для кого предназначена ваша продукция? Опишите целевую аудиторию.

И еще, раз уж начали. Тут на форуме бытует мнение, что старые дуплексы, типа Альтек 604, и коаксиалы, типа Танной различных реинкарнаций, едва ли не лучшее,что создано в аудио. Определенно, эти старые динамики не обладают столь высокими параметрами, как ваши АС с их +/- 2 дБ АЧХ. Случайно, вам не приходилось "тюннинговать" подобные АС(Альтек & Танной), в виду их явного несовершенства?
Я зрозумів Ваше ставлення упереджене.
Дякую що нагадали про пріоритети на форумі. Я давно форум читаю, але ще раз дякую. Провокаційні питання, добре.

Цільова аудиторія.
Молоді, та й не дуже молоді люди, здебільшого меломани, які слухають різну музику. Які розділяють з нами погляди на проблеми відтворення музики. Погляди та задачі щодо АС я коротко описав на початку теми. Замовлення на нові АС чи переналаштування наявних АС з'являються чи не з'являються після прослуховування наших АС наживо. Не всім звучання звичне, не всім підходить, не всім подобається. Тому всліпу ми не робимо замовлень, характеру звучання "під замовника" теж, це не цікаво. Практику прослуховування АС "у себе вдома" в крайньому випадку.

Дуже скептичне ставлення було на старті коли ми пропонували наші АС в аудіосалони. Кілька салонів зацікавились. З цієї практики ми винесли досвід порівняльних "сеансів прослуховувань", звучання багатьох брендових АС, з ким можемо конкурувати а з ким ні, асортимент, умови і т.п. корисну інформацію.

Старовинні динаміки, динаміки взагалі, АС.
Дарма Ви із таким сарказмом ставитесь до циферок, хоч я і сам їх не дуже люблю писати, але хоч здалеку це щось говорить про АС. Погодьтесь, це краще ніж вказані межі діапазону по -10 дБ чи опір 8 Ом коли там вузький провал до 2 Ом. Про чутливість мінімум на 3 дБ вищу я вже мовчу, це стало нормою. Циферки наші реальні. Не хвилюйтесь. Але ще раз хочу наголосити, обирати АС виключно по циферкам чи "нутрощам" - для мене це абсолютно дикунський підхід. Приходьте та й слухайте якщо цікаво. По циферкам можна приблизно прикинути для якого приміщення АС.
Всі динаміки, нові в тому числі, як Вам мабуть відомо, мають недоліки у вигляді нерівномірності АЧХ, високій чи низькій розподільній здатності. Ідеальних не існує. Грають не динаміки, без докладання зусиль вони роблять це здебільшого криво. Грають АС, тому до рівномірності АЧХ окремих динаміків я ставлюсь спокійно, вона завжди є. Якщо це можна усунути фільтрами та АО не зачепивши їх переваг у вигляді високої розподільної здатності. Далеко не всі виробники особливо "паряться" цим, створюючи асортимент моделей, які всі по різному звучать.
Ні з Альтеками та коаксіальними Танноями не мав справу, якщо це принципово.
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Аватар користувача
dukua
ветеран
Пости в темі: 29
Повідомлень: 6527
З нами з: 20 червня 2012, 07:22
Звідки: HMB
Подякував: 3794 разів
Подякували: 8062 разів
Вік: 53

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#33

Непрочитане повідомлення dukua »

Что бы быть конструктивным?
Ок, идеи:
1) Сделайте акустику активной. Удивите потребителя качественным недорогим /отечественным, их есть!/ ШИМ-усилением.
2) Подумайте, можно ли интегрировать недорогую рум-коррекцию
3) Подумайте, можно ли интегрировать недорогой ЦАП
4) Подумайте, можно ли интегрировать дешевый сетевой источник (типа того же google chromecast audio).
Удивите качественным звуком поколение айфоновых людей! Потому как, подозреваю, "старичкам" Ваши решения нахрен не сдались - у них и так все уже сложилось. И, заодно, конечно - залейте компаудом Ваши любимые совковые кондеры, ностальгирующих по ним людей с каждым годом все меньше и меньше :drinks:
Expectation bias is very real, and nobody is immune.
Аватар користувача
dukua
ветеран
Пости в темі: 29
Повідомлень: 6527
З нами з: 20 червня 2012, 07:22
Звідки: HMB
Подякував: 3794 разів
Подякували: 8062 разів
Вік: 53

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#34

Непрочитане повідомлення dukua »

Shemyakin писав: Цільова аудиторія.
Молоді, та й не дуже молоді люди, здебільшого меломани, які слухають різну музику.
Это называется - "пальцем в небо".

Пардон, может я обсмотрелся Shark Tank в кофейных перерывах между работой? Но, уверен - без УТП у Вас нет никаких серьезных перспектив. Максимум - облизывать редких задротов и менять под них цвет лака и производителя клемм.
Востаннє редагувалось 09 січня 2018, 01:23 користувачем dukua, всього редагувалось 1 раз.
Expectation bias is very real, and nobody is immune.
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 219
Повідомлень: 565
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 549 разів
Подякували: 480 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#35

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

dukua писав:
То же интересно, в чем именно здесь УТП (уникальное торговое предложение). :hi:

Простенькую пассивную акустику на - дорогих и слабеньких одновременно - динамичках Сиз было интересно делать в конце 90-х.
В полупромышленных масштабах.

Думаю, такая бизнес-концепция сегодня несколько устарела. Либо - свершится чудо, и цена финального продукта будет просто убийственно (для конкурентов) низкой. Но, зная амбиции украинского производства - сомневаюсь.

При всем искреннем уважении к любому отечественному производителю - но в акции конкретно этого предприятия с этой концепцией я не вложил бы ни копейки :sad:
Розумію, абсолютно згоден, в мене була б абсолютно така сама реакція старожила на форумі.
Може це буде трохи дивно звучати від мене (учасника який тільки десяток повідомлень настрочив), але ми намагаємось зробити акустику, яка відтворює музику. Цього дуже мало на ринку. Справа навіть не в ціні. Це нам цікаво, двом ентузіастам в першу чергу. В якості хобі дуже довго визрівало поки не сформувалась повноцінна майстерня, завдяки об'єднанню інтересів (не фінансових, ми про це не думали тоді).
Ми не вчора це почали робити. Поки не почало щось виходити конкурентно-здатне по звучанню, конструктиву, зовнішньому вигляду, ми не лізли ні на форуми, ні в салони, нікому нічого не пропонували. На це пішли роки експериментів, проб, помилок, досі не припиняємо експериментувати, удосконалювати що можливо, це безперервний процес.
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Аватар користувача
dukua
ветеран
Пости в темі: 29
Повідомлень: 6527
З нами з: 20 червня 2012, 07:22
Звідки: HMB
Подякував: 3794 разів
Подякували: 8062 разів
Вік: 53

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#36

Непрочитане повідомлення dukua »

Shemyakin писав: ми намагаємось зробити акустику, яка відтворює музику.
Это не концепция. Это пшик и путь в никуда.
Все, больше не пишу :drinks:
Expectation bias is very real, and nobody is immune.
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 219
Повідомлень: 565
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 549 разів
Подякували: 480 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#37

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

dukua писав:Что бы быть конструктивным?
Ок, идеи:
1) Сделайте акустику активной. Удивите потребителя качественным недорогим /отечественным, их есть!/ ШИМ-усилением.
2) Подумайте, можно ли интегрировать недорогую рум-коррекцию
3) Подумайте, можно ли интегрировать недорогой ЦАП
4) Подумайте, можно ли интегрировать дешевый сетевой источник (типа того же google chromecast audio).
Удивите качественным звуком поколение айфоновых людей! Потому как, подозреваю, "старичкам" Ваши решения нахрен не сдались - у них и так все уже сложилось. И, заодно, конечно - залейте компаудом Ваши любимые совковые кондеры, ностальгирующих по ним людей с каждым годом все меньше и меньше :drinks:
Дякую що приділили увагу та надали конструктивні поради (без жартів). Кондьори та інші кишки всередині, їх не видно, в кого "експертний" приступ ностальгії чи ще чогось.
Макет є, це мені пропонували зробити ще років 2 тому. Зробили пробу. По ціні не конкуренція, зі всіма вкладаннями дорожче. Щоб здешевшати, багато "залежностей" треба подолати. Цап-и, підсилювачі, всі цифрові частини ми не можемо робити, тому треба стабільні джерела готових модулів, де впевнений що купиш завтра те що вчора, все змінюється швидко, вчора одна плата, завтра така сама але другого формату. Або закупити десяток-другий, потім невідомо що з ним робити. Динаміки. Поки ми знайшли з нормальною повторюваністю, перепробували купу варіантів. Дешеві з характеристиками як заманеться. В таких умовах про нормальне звучання не може бути мови. Активні недорогі бумбокси та АС так і звучать, як попало. Підлаштовувати кожен - довго, дорого. Ми це робимо в своїх АС із стабільними динаміками, з нестабільними просто викинути та по новій зробити, і то не факт що буде нормально. Пройшли ці граблі, здобули шишок, нічого путнього не вийшло, ми не готові виявились до активного недорогого і з айфона щоб грало. Конкурувати але маючи нормальне звучання не можливо, в нас буде в будь-якому випадку дорожче, хай там якісніше звучить, в цьому сегменті це нікого не цікавить. Штучне мілкосерійне виробництво можемо забезпечити, серійне, при якому собівартість падає - поки ні.
Абсолютно розумію, що ринок хай-фай, хай-енд, принаймні в Україні скоріше мертвий ніж живий.
dukua писав:
Это называется - "пальцем в небо".

Пардон, может я обсмотрелся Shark Tank в кофейных перерывах между работой? Но, уверен - без УТП у Вас нет никаких серьезных перспектив. Максимум - облизывать редких задротов и менять под них цвет лака и производителя клемм.
dukua писав:
Это не концепция. Это пшик и путь в никуда.
Все, больше не пишу :drinks:
Але Ви просто висмикуєте із контексту слова. Чи я погано доношу свої думки? Не знаю.

Не всі обмежуються звуком із айфона через блютуз, але, згоден, зручність переважає щоб не морочити голову різним устаткуванням що займає місце.

Задротів кругом вистачає, далі спілкування зазвичай не доходить. Виходить щось із замовниками які знають чого хочуть, чи нові АС, чи звучання наявних АС змінити, зазвичай це нормальні адекватні люди. Як і в паралельній галузі, якою займаюсь, архітектурі, там задротів набага-аато більше :)

На рахунок "кольору лаку", так, робимо дизайн, оздоблення згідно інтер'єру замовника. З ескізами, візуалізаціями, є така послуга, є такі замовлення.

"Пшик в нікуда", на жаль зараз весь ринок хай фай та хай енд.
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Аватар користувача
alnic
ветеран
Пости в темі: 36
Повідомлень: 4148
З нами з: 16 січня 2012, 00:37
Звідки: Харкiв
Подякував: 720 разів
Подякували: 3852 разів
Вік: 53

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#38

Непрочитане повідомлення alnic »

Какая нафиг предубежденность?)) Достаточно просто не писать, и ветка эта канет в лету... Так что все наоборот, еще и на общественных началах))

Подачу про Альтеки и Таннои Вы не приняли - наверное, надо было толще намекнуть... Имелось в виду, что звучание определяется далеко не АЧХ единой... У Вас ведь других "фишек" нет, во всяком случае, пока.. Почему именно Альтеки и Таннои, да просто проверенные временем очень удачные решения, по сей день не утратившие своей актуальности. К тому же они на этом ресурсе несколько фетишизированы, так больше внимания к беседе)))

АЧХ, говорите? Основная проблема комнатных приложений, это в подавляющем большинстве ситуаций вопросы взаимодействия с помещением. Я не говорю о СЧ/ВЧ, это лечится довольно легко, речь идет о 200 и ниже, где румгейн уже почти полностью определяет звучание, умножая на ноль ваши выстраданные настройки по АЧХ... Кстати, подъемы и провалы шириной менее трети октавы мы почти не ощущаем. Матушка-природа... Гораздо важнее для наших ушей - фаза, именно это служило залогом выживания рода людского))

Это все - лишь об идеологии, в техническую сторону дела не будем вдаваться. Пока))

Образно говоря, в моем представлении вы стоите, упираясь ногами в песок. Не в камень..

Превратить хобби в работу - это угробить хобби...Не жалко?))
DIYAudio - это путешествие, а не пункт назначения!
yuri_kov
ветеран
Пости в темі: 8
Повідомлень: 6621
З нами з: 02 лютого 2013, 00:55
Звідки: Харьков
Подякував: 2002 разів
Подякували: 2573 разів
Вік: 51

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#39

Непрочитане повідомлення yuri_kov »

Shemyakin писав:"Пшик в нікуда", на жаль зараз весь ринок хай фай та хай енд.
А какие у вас лично точки отсчета в hi-fi и hi-end? Вам уже задавали вопрос про тестовый сетап, на котором делаются выводы о качестве звучания тех или иных изделий hi-fi и hi-end, но вы так и не ответили. Просто я например весьма далек от реалий современного аудиорынка, поэтому с большим интересом послушаю мнение человека, который хорошо знает его особенности.
Нам кажется что мы имеем опыт, а на самом деле это опыт постоянно имеет нас
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 219
Повідомлень: 565
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 549 разів
Подякували: 480 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#40

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

alnic писав:Какая нафиг предубежденность?)) Достаточно просто не писать, и ветка эта канет в лету... Так что все наоборот, еще и на общественных началах))

Подачу про Альтеки и Таннои Вы не приняли - наверное, надо было толще намекнуть... Имелось в виду, что звучание определяется далеко не АЧХ единой... У Вас ведь других "фишек" нет, во всяком случае, пока.. Почему именно Альтеки и Таннои, да просто проверенные временем очень удачные решения, по сей день не утратившие своей актуальности. К тому же они на этом ресурсе несколько фетишизированы, так больше внимания к беседе)))

АЧХ, говорите? Основная проблема комнатных приложений, это в подавляющем большинстве ситуаций вопросы взаимодействия с помещением. Я не говорю о СЧ/ВЧ, это лечится довольно легко, речь идет о 200 и ниже, где румгейн уже почти полностью определяет звучание, умножая на ноль ваши выстраданные настройки по АЧХ... Кстати, подъемы и провалы шириной менее трети октавы мы почти не ощущаем. Матушка-природа... Гораздо важнее для наших ушей - фаза, именно это служило залогом выживания рода людского))

Это все - лишь об идеологии, в техническую сторону дела не будем вдаваться. Пока))

Образно говоря, в моем представлении вы стоите, упираясь ногами в песок. Не в камень..

Превратить хобби в работу - это угробить хобби...Не жалко?))
Проти Альтеків та Танноїів я проти нічого не маю. Конкретно АС із цими динаміками не прослуховував. Динаміки "взагалі" не цікаві як предмет прослуховування, цікаві конкретні реалізації АС із цими динаміками та їх звучання. Ви мене вже заінтригували. Де можна послухати?

"Фішок"? Так, "фішок" щоб по фото на когось справить враження немає. Треба? Думаю що ні. Якщо звучання це не головна "фішка" будь-яких АС, тоді я не знаю.

Мені вже закидували не раз що потуги із "вилизуванням" АЧХ легко множаться на ноль, Ви не перший, як завжди без прослуховування, просто так.
В мене зворотній досвід, саме нерівності тонального балансу прешкоджають сприйняттю цілісності музики, маскуючи одні частини діапазону "випираючими" іншими.

"Матушка-природа" попіклувалася та наділила нас складним слуховим апаратом, який не тільки на АЧХ реагує, на відміну від вимірювального мікрофону.
Тому те що вимірює спектроаналізатор нижче 200-300 Гц в приміщенні, дійсно, як Ви правильно говорите сильно впливає на звучання. Але не визначає його.
Помилкові висновки можна зробити дивлячись виключно на результати вимірів АЧХ в цій зоні. Достовірно, тобто щоб результати корелювались із слуховими відчуттями, вимірів АЧХ виключно в дальній зоні недостатньо. Так, частково ФЧХ, яка прямо і впливає на АЧХ. Важливо знати, що стоячі хвилі в приміщенні, які впливають на виміри та звучання в цілому на НЧ та нижніх СЧ не встановлюються одразу, до встановлення за 10..200 мс приблизно слуховий апарат сприймає фронт, початок, "атаку" інструментів. По характеру звучання фронту сприймається основна складова тембру ще до встановлення відлуння зі спотвореною АЧХ. Звісно ж стоячі хвилі заважають цьому складному процесу отримання інформації про реальний тембр, визначення характеру звучання. Та звісно-ж в погрібі порожньому суцільне відлуння майже блокую цю інформацію. Але говорити що майже повністю приміщення диктує звучання АС на НЧ та нижніх СЧ не треба. Із практики порівняльних прослуховувань, експериментів, вивчення теоретично психоакустики та практично цих процесів мені поки ясно, що АЧХ головний фактор тонального балансу АС що впливає на сприйняття звучання.

ФЧХ прямо впливає на АЧХ, окремо не існує, тому не враховувати ФЧХ при налаштуванні АС не можливо.
Так, виміри зі шкалою 1/3 октави, цього цілком достатньо. Якщо цікаво, про виміри я сформулював невеличку статтю:http://rush-speakers.com.ua/measurements/

По маркетингу та просуванню, так, ми в піску, дуже хиткому. Ваше уявлення вірне. По звучанню що я можу Вам говорити? Мені особисто не соромно запрошувати на прослуховування. Цього не достатньо?
Востаннє редагувалось 20 липня 2019, 13:44 користувачем Shemyakin, всього редагувалось 1 раз.
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 219
Повідомлень: 565
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 549 разів
Подякували: 480 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#41

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

yuri_kov писав: А какие у вас лично точки отсчета в hi-fi и hi-end? Вам уже задавали вопрос про тестовый сетап, на котором делаются выводы о качестве звучания тех или иных изделий hi-fi и hi-end, но вы так и не ответили. Просто я например весьма далек от реалий современного аудиорынка, поэтому с большим интересом послушаю мнение человека, который хорошо знает его особенности.
Я мав на увазі продажі хайфаю та хайенду. Я не експерт в цьому тому можу помилятись, суджу зі спілкування з людьми, які близькі до цього бізнесу.
Хіба не відповідав? Підсилювачі та ЦАП-и нашого виробництва. Кілька моделей пробних поки для власного користування.

Точки відліку, що Ви маєте на увазі? Брендові АС? Так, є. Але не знаю чи коректно називати бренди. Якщо адміністрація вважатиме це не корректним, видалю.

Ніяких інтересів окрім звучання не переслідую, базуюсь виключно на тому що прослуховував, де-які моделі порівнювали напряму.
Dynaudio (вже згадував), Sonus Faber поличні АС, Із цими АС по тональному балансу наші дуже схожі. ProAc, Burmester, трохи далі, але мені особисто їх характер звучання до вподоби. Назви моделей конкретних АС не запам'ятовував, якщо треба, по дизайну знайду назви. Кілька чоловік що прослуховували наші АС, порівнювали із характером звучання Audio Note, особисто я їх наживо не прослуховував.
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 219
Повідомлень: 565
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 549 разів
Подякували: 480 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#42

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

хохол писав: ...Але така пікіровка словами може тривати довго, краще запросити "слухачів", та тицнути тут їх враження
Скопіював сюди з ФБ та сайту. Відгуки та враження:
После посещения студии, делюсь своими впечатлениями: акустика для настоящих ценителей музыки. С точки зрения дизайна можно сказать - произведение искусства. Любая модель украсит самый изысканный интерьер и будет радовать Вас хорошим звуком. Приезжайте и убедитесь сами.
Юрий Наумчук
Відгук Олександра Рогожина:
В гостях у "Мастерской RUSH"! Небольшое киевское ателье акустических систем и аудио-электроники под руководством Александра Шемякина. При более чем демократичных ценах акустика удивила аккуратностью сборки, прекрасным оригинальным узнаваемым внешним видом и грамотным продуманным подходом к проектированию и настройке. Звучат RUSH не по бюджету аккуратно, слитно и сдержанно. Без малейших акцентов и "цыганщины", часто свойственной бюджетным моделям массовых производителей. Я бы сказал что в этом и есть главная "фишка" марки. Если вы любите спокойное комфортное звучание с полноценной серединой, без бухающего баса и "цыкающего" верха, но не готовы к большим затратам и постройке крупной системы, то рекомендую вам заехать к Александру и послушать его акустику! Сделать максимум из минимума всегда сложно, но они делают именно это! Естественно полноценного теста акустики не получилось-бы без ее знакомства с нашим референсным усилителем "Neoclassic"! Не смотря на скромные габариты и мощность акустические системы усилителю понравились! Концертной динамики от них конечно не получить, но этого и не требуется. В диапазоне "нормальных" домашних уровней акустика сохраняет неизменно интеллигентный тональный баланс, очерчивает вполне разборчивый низ, плавную середину, ничем не режет слух, не "разваливается" на полосы и не давит излишней детальностью. Хочется просто сидеть и расслабленно слушать не вникая в технические подробности. Это говорит о правильности и завершенности примененной концепции! Спасибо Александру за приглашение, приятное общение и обмен опытом!
Ссылка на сайт RUSH Speakers: http://rush-speakers.com.ua/speakers/
Ссылка на усилитель Rogozhin Neoclassic: https://rogozhin-labyrinth.blogspot.com ... r-ncr.html
Ремонт та "тюнінг" брендових АС:
Я полностью доволен работой RUSHeвцев (спасибо Александру) по ремонту и доработке этих полочников. Magnat Quantum 673, которые покупались как первые колонки, радикально “подросли” – стали более аналитичными и музыкальными, появилось ощущение оформленного и увесистого звука. Раньше раздражало “базарное” цыкание ВЧ, которые сейчас звучат плотно и без песка с ощущением металла на тарелках. Средние дают локализированный вокал с четкой работой рабочих и бас бочек в ударных. Бас собран и устранился низкочастотный бубнеж. Особенно заметен сухой и натуральный звук в работе ударника в Rantala, Danielsson, Erskine – Taksim by night (моя тестовая композиция). Колонки используются с Think Pad Lenovo Yoga (Windows Server 2012, JPLAY 6.2+Fedilizer 7.2)+AudioQuest Jitterbug+ЦАП (авторская работа daclink 700hz, pc buffer 0.01s)+Harman Kardon pm 665.
Реставрація та налаштування старовинних авторських АС:
Хочу выразить благодарность ребятам, действительно делают что-то полезное. Жалко нет возможности загрузить фото до… чтобы сравнить после)) Колонки и раньше играли, но сейчас они звучат объемно и четко, правильнее что ли, особенно после того как приобрел ламповый однотактный усилитель. Он их раскрыл полностью. Спасибо.

Фото сетапу із останнього минулорічного Kyiv Vinyl Music Fair.
АС, стійки, підсилювачі наші, кабелі Сергія Страшнова.
IMG_4771.jpg
IMG_4770.jpg
IMG_4732.jpg
На акустичні умови цього приміщення не зважайте. Зараз можна слухати в нашому приміщенні, система приблизно в тому-ж складі що і на фото.
Востаннє редагувалось 20 липня 2019, 13:43 користувачем Shemyakin, всього редагувалось 1 раз.
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 25
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#43

Непрочитане повідомлення jra7 »

Ніші під грилі ... але коли їх зняти то лишаються виступи, я вважав до сих пір будь які виступи на "морді" шкода для звуку, по вашому це в плюс ?
І про ачх, по схемі кросу не дуже видно ніяких амплітудних вирівнювачів, як ви їх "вилизуєте " ? :biggrin:
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 219
Повідомлень: 565
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 549 разів
Подякували: 480 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#44

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

jra7 писав:Ніші під грилі ... але коли їх зняти то лишаються виступи, я вважав до сих пір будь які виступи на "морді" шкода для звуку, по вашому це в плюс ?
І про ачх, по схемі кросу не дуже видно ніяких амплітудних вирівнювачів, як ви їх "вилизуєте " ? :biggrin:
Грилі будь які, хоч мізерно, але впливають, якщо бути об'єктивним. Форма та розміри передньої панелі включно з виступами теж.
Відстань до ВЧ динаміків всіх виступів включно з рамками грилів в таких межах коли їх вплив мізерний. Тканина теж з мінімальним впливом, "прозорістю". В цифрах стосовно наших АС це на вимірах АЧХ по вісі та з відхиленням +/- 0.5 дБ на ВЧ порівняно з вимірами без грилів. На слух це не помітно на ВЧ.

А що Ви там очікували побачити, детальку з написом "вирівнювач"? Як не побачили по схемі, то як я Вам їх покажу?
Фільтр працює в комплексі, а не окремо фільтруючі елементи, окремо коригуючі. Нерозривно пов'язаний із конкретними динаміками що за фільтром, їх характеристиками імпедансу та АЧХ, вихідним опором підсилювача.
Не фільтри "вилизуємо" :) , звучання, тональний баланс за допомогою фільтрів у тому числі. Заради чого, див. початок теми.
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 25
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#45

Непрочитане повідомлення jra7 »

Shemyakin писав: Грилі будь які, хоч мізерно, але впливають, якщо бути об'єктивним. Форма та розміри передньої панелі включно з виступами теж.
Відстань до ВЧ динаміків всіх виступів включно з рамками грилів в таких межах коли їх вплив мізерний. Тканина теж з мінімальним впливом, "прозорістю". В цифрах стосовно наших АС це на вимірах АЧХ по вісі та з відхиленням +/- 0.5 дБ на ВЧ порівняно з вимірами без грилів. На слух це не помітно на ВЧ.
На вч , де вухо чутливе , 0,5 відчутно ! Якщо для вас ні --- ну то хай так буде ! Але не в децибелах діло, там коли драйвер випромінює , то цей виступ діє як перше відбиття для акустики в приміщенні --- ну і приходить каша, тобто цей виступ , як додаткове джерело випромінювання !!!!!
По кросу, ну можна один горб підрівняти, а ось два,три --це якось не етично для драйвера, А як драйвер ями має , що робите ? З тим рівнянням ачх дуже цікаво , якщо можете таке творити ? :biggrin:
P.S..... почитав початок теми,як ви рекомендували, і ось ваша цитата ----- "Всі АС налаштовуються індивідуально. Це пов’язано хоч із невеличкими, але відхиленнями характеристик динаміків. Тому фільтри індивідуальні в кожній парі однакових АС. " ---- ну і як ви то в фільтрі індивідуально вирівнюєте ?
Востаннє редагувалось 09 січня 2018, 23:28 користувачем jra7_Old, всього редагувалось 3 разів.
Аватар користувача
dukua
ветеран
Пости в темі: 29
Повідомлень: 6527
З нами з: 20 червня 2012, 07:22
Звідки: HMB
Подякував: 3794 разів
Подякували: 8062 разів
Вік: 53

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#46

Непрочитане повідомлення dukua »

Shemyakin писав: Не всі обмежуються звуком із айфона через блютуз
Поясните, плиз, чтО это значит?
Вы уверены, что в курсе того, как звучит айфон по блютус?
Ну, скажем, записи в формате 256k AAC?

Имею основания полагать, что уровня разрешения акустики на мид-рендж динамиках Сиз для этих записей будет маловато, особенно если изначальный мастеринг хороший.
Востаннє редагувалось 10 січня 2018, 06:02 користувачем dukua, всього редагувалось 1 раз.
Expectation bias is very real, and nobody is immune.
Аватар користувача
dukua
ветеран
Пости в темі: 29
Повідомлень: 6527
З нами з: 20 червня 2012, 07:22
Звідки: HMB
Подякував: 3794 разів
Подякували: 8062 разів
Вік: 53

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#47

Непрочитане повідомлення dukua »

Не надо так уж недооценивать владельцев айфонов - это может отрицательно сказаться на продажах.
Вот, рядом сидят, ни разу не аудиофилы... Из айфонов торчат: одни Bowers & Wilkins, пару недешевых Зенхайзеров, далее арматурные Шуры, один вообще наглый - юзает открытые Сони-MA900.
Вы думаете, сможете их достаточно удивить хорошим звуком?
Expectation bias is very real, and nobody is immune.
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 219
Повідомлень: 565
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 549 разів
Подякували: 480 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#48

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

jra7 писав: На вч , де вухо чутливе , 0,5 відчутно ! Якщо для вас ні --- ну то хай так буде ! Але не в децибелах діло, там коли драйвер випромінює , то цей виступ діє як перше відбиття для акустики в приміщенні --- ну і приходить каша, тобто цей виступ , як додаткове джерело випромінювання !!!!!
По кросу, ну можна один горб підрівняти, а ось два,три --це якось не етично для драйвера, А як драйвер ями має , що робите ? З тим рівнянням ачх дуже цікаво , якщо можете таке творити ? :biggrin:
P.S..... почитав початок теми,як ви рекомендували, і ось ваша цитата ----- "Всі АС налаштовуються індивідуально. Це пов’язано хоч із невеличкими, але відхиленнями характеристик динаміків. Тому фільтри індивідуальні в кожній парі однакових АС. " ---- ну і як ви то в фільтрі індивідуально вирівнюєте ?
Не видумуйте проблему там де її немає. Виступи утворені "втопленим" грилем півтора см, та на такій відстані від ВЧ, що вони вже ніяк не впливають. Більше впливає рамка гриля звуженням направленості на ВЧ, величину звуження на бокових АЧХ я написав. Щоб мінімізувати вплив рамки, достатньо зробити грані отвору на максимальній відстані від ВЧ та бажано не паралельними. Зручно отвором повторити абрис динаміків з відступом. До того ж ми робимо грані з круглою фаскою з обох боків. Цього достатньо щоб не створювати зайвих проблем для звучання.
Вухо чутливе не на ВЧ, а на СЧ більш за все. Основна інформація для слуха сконцентрована саме в СЧ діапазоні. Це якщо говорити про звуки що нас оточують, музику, тембр інструментів, тембр та інтонації людського голосу.
До того ж із віком поступово падає чутливість на ВЧ. Але це ж не перешкода отримувати задоволення від музики, правда?

Методи "вирівнювання ям":
f plus.jpg
В1. Полосовий фільтр. Витягує проблемну зону шляхом зниження сусідніх. Підходить здебільшого для СЧ та ВЧ динаміків, чутливість яких вище за НЧ.
Це базова симетрична схема. Номіналом R задається величина "а", частота налаштування та добротність контуру задається номіналами LC. Під-варіанти несиметричного контуру робляться шляхом додавання R паралельно L чи C.

В2. "Дзвінкий" фільтр низьких чи високих частот. Підходить для НЧ динаміків теж тому що не створює додаткового опору в смузі пропускання, що впливає на налаштування АО. Та коли треба "витягнути" віддачу перед частотою зрізу фільтру. Звичайний фільтр починаючи з 2-го порядку виходить шляхом пропорційного збільшення ємності та зменшення індуктивності без зміни частоти зрізу. Збільшується добротність шляхом надлишкового споживання струму від підсилювача, опір падає, це треба враховувати.

Всі динаміки мають відхилення від "ідеальної" АЧХ, звісно є такі що возитись із ними немає сенсу. Задача зводиться до вирівнювання АЧХ придатних по розподільній здатності динаміків. Тоді є шанси створити АС із гарним тональним балансом та не "дубовим" грубим звучанням.

Щодо індивідуального налаштування фільтрів.
Навіть стабільні по параметрам динаміки від партії до партії трохи відрізняються, при цьому в межах одної партії зазвичай однакові. Зрозуміло, щоб позбавити себе від підлаштування кожного разу під відхилення динаміків, треба зробити запас однакових динаміків а не замовляти їх по одній-дві пари. Це не дешеве та ризиковане задоволення. Випробовуючи різні динаміки, обрали більш-менш стабільних виробників, з відхиленнями в межах 1-2 дБ. Тому підганяємо фільтрами кожну пару до зразкової налаштованої АЧХ. Для точного балансу це важливо, із його відхиленнями звучання губить свій "ізюм".
:biggrin:
А шо Вам так смішно?
Востаннє редагувалось 10 січня 2018, 14:28 користувачем Shemyakin, всього редагувалось 1 раз.
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 25
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#49

Непрочитане повідомлення jra7 »

Shemyakin писав: Тому підганяємо фільтрами кожну пару до зразкової налаштованої АЧХ.
Ну дуже красиво теоретично написали, але все ж таки як тим фільтром, як його підганяєте до зразкового налаштування ачх, ви що, вносите там у фільтр нові ланцюжки, чи змінюєте номінал елементів чи проектуєте взагалі новий фільтр, ...... індивідуально до кожної пари драйверів ? можна простими словами з практики, була горбата ачх стала "зразкова"?
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 219
Повідомлень: 565
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 549 разів
Подякували: 480 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#50

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

dukua писав:
Поясните, плиз, чтО это значит?
Вы уверены, что в курсе того, как звучит айфон по блютус?
Ну, скажем, записи в формате 256k AAC?

Имею основания полагать, что уровня разрешения акустики на мид-рендж динамиках Сиз для этих записей будет маловато, особенно если изначальный мастеринг хороший.
Припиніть нарешті висмикувати слова із контексту.
Дивно, що тільки це Вас зацікавило із нашої розмови про безпровідний блютуз актив?
Айфон -так
Блютуз - так
ААС -так
Все разом - ні. Розкажіть, мені цікаво.
Имею основания полагать, что уровня разрешения акустики на мид-рендж динамиках Сиз для этих записей будет маловато, особенно если изначальный мастеринг хороший.[/
А я маю підстави сумніватись у Вашій компетентній оцінці. Ви мені вчора пропонували ідею здивувати гарним звуком покоління айфонних людей, а сьогодні вже сумніваєтесь у розподільній здатності наших АС, які Ви особисто не прослуховували. Чи я не правильно зрозумів Вас?
Розкажіть будь ласка, що по-Вашому "розподільна здатність"?
Не надо так уж недооценивать владельцев айфонов - это может отрицательно сказаться на продажах.
Вот, рядом сидят, ни разу не аудиофилы... Из айфонов торчат: одни Bowers & Wilkins, пару недешевых Зенхайзеров, далее арматурные Шуры, один вообще наглый - юзает открытые Сони-MA900.
Вы думаете, сможете их достаточно удивить хорошим звуком?
Скептичного відношення до портативного аудіо я не маю. Там є купа своїх тонкощів, підбір смартфонів чи плеєрів окремих, навушників. Я особисто трохи далекий від цієї теми.

Але що заважає смартфон підключити наприклад вдома до повноцінних АС з підсилювачем через блютуз-цап? Це в будь-якому випадку краще ніж намагатись запхати підсилювач із цап в обмежений внутрішній простір АС? "Бумбокс" все в одному із батарейним живленням, то зовсім інша справа, інші задачі.
Додаткові однин-два невеличкі компоненти, думаю не проблема розмістити. Але це на мій погляд зручніше та практичніше ніж пара активних АС, які теж вимагають розташування не як попало, кабелі теж нікуди не діваються, живлення принаймні. Як пробну модель, ми зробили підсилювач із вбудованим цап розмірами меншими за стандартні компоненти, можна і блютуз туди додати, зараз подібні пристрої роблять майже всі виробники, не проблема щось підібрати із асортименту.

А от із АС, як на мій погляд, проблема. Знайти пристойні АС серед асортименту що виразно відтворюють музику не так легко. Зазвичай це дороге задоволення та й вибору серед них особливого немає, їх меншість, на пальцях можна перерахувати. А саме АС, на моє глибоке переконання - найбільш відповідальний ланцюжок. Тому, як на мій погляд (та й не лише мій), ми можемо пропонувати АС, нехай як дешевшу альтернативу тим брендам, до характеру звучання яких ми близькі.
Може я не правий, вислухаю Вашу думку.
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Відповісти

Повернутись до “Інформація від дилерів”