Система Sound-YP

Не соромимося, показуємо свої системи, обговорюємо, радіємо
Аватар користувача
Sound-YP
ветеран
Пости в темі: 681
Повідомлень: 1669
З нами з: 14 березня 2011, 09:48
Звідки: Тернопіль
Подякував: 2272 разів
Подякували: 2298 разів
Вік: 61

Re: Система Sound-YP

#1676

Непрочитане повідомлення Sound-YP »

VOVANT4 писав:Ну те що вам не сподобалось , або ви мало слухали ,або тракт не витягнув- рівним рахунком нічого неозначає . Я зустрічав дуже багато людей які чомусь не можуть відразу сприймати високу роздільну здатність звуку і відкидають ... . Але мова йшла не про це- а про те що тепер офіційно визнано що деревина впливає на звук...
"VOVANT4" щось забагато припущень, та і ще вивисновок з них... а це вже не прекрите хамство з вашої сторони :)
я ж не вчу вас з чого краще робити ваші тримбіти))
а що до "офіційного" визнання, так вам нікто не заважав "зареєструвати патент" першім, тоб то, відкрити власну тему, та ділитися досвідом,
а не бігати по чужіх топіках зі своїми припущеннями :biggrin:

тепер по суті, мені шкода, що зокрема розрішальної здатності, вам не відомо таке базове поняття, як тональний баланс :)
смерека сильно загострює/випячує СЧ діапазон, на його фоні ВЧ стають не виразними, окрім того, бас втрачає фундамент, єнергетику в самому нижньогму регістрі. Можливо комусь це до вподоми, мені ні.

П.С. такий самий ефект я спостерігав, коли слухав акустику Yamamoto: http://www.6moons.com/audioreviews/yama ... eaker.html
де ви наполягли замінити орегінальний корпус з вишні на смереку. Причому, СЧ почало так домінувати, що пришлось коректувати оригінальний фільтр...
Шкода що спортили такий цікавий прект :cray:
:hi:
Вкладення
WEB.jpg
Востаннє редагувалось 01 лютого 2017, 16:06 користувачем Sound-YP, всього редагувалось 3 разів.
Краще музики
Лише тиша
Аватар користувача
quadrokot
учасник
Пости в темі: 30
Повідомлень: 208
З нами з: 17 травня 2011, 21:08
Звідки: Киев
Подякував: 637 разів
Подякували: 402 разів
Вік: 61

Re: Система Sound-YP

#1677

Непрочитане повідомлення quadrokot »

На мій погляд, приклад конструктивної розмови міг би виглядати так:
- Пане Юрію, чи не погодитесь Ви послухати фільтр на дошці із смереки? Я міг би надіслати Вам таку, а Ви переробили би фільтр на ній.
- Пане Володимир, це потребує часу та зусиль, але я згодний.
Починаючи із масованих атак важко розраховувати на обійми дружби. :hi:
VOVANT4
учасник
Пости в темі: 13
Повідомлень: 100
З нами з: 23 вересня 2014, 12:06
Звідки: Львів ,Коломия
Подякував: 4 разів
Подякували: 46 разів

Re: Система Sound-YP

#1678

Непрочитане повідомлення VOVANT4 »

Що там пан Юрій собі надумав , я не розумію. Чомусь любий пост сприймається як образа з бажанням втоптати супротивника в болото.Я ж тільки запропонував вислати і послухати ... Нагадую ,що мова йшла не про мою акустику а про те що Юрій використав деревину під фільтр. Деревину а не текстоліт чи пластик і т.д.. Ідея така раніше не мала права на існування і відкидалась. Зараз цю тему можна обговорити і розвивати. Яку породу використати- особиста справа. Все . Більше нема чого собі придумувати і шукати хамство і шпіонів...
Востаннє редагувалось 01 лютого 2017, 12:51 користувачем VOVANT4, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Saburov S.A.M.
ветеран
Пости в темі: 204
Повідомлень: 9581
З нами з: 24 листопада 2011, 15:33
Звідки: UA
Подякував: 9793 разів
Подякували: 8498 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Система Sound-YP

#1679

Непрочитане повідомлення Saburov S.A.M. »

Вовант патент має на дерево в аудіо?
Востаннє редагувалось 02 лютого 2017, 17:05 користувачем Saburov S.A.M., всього редагувалось 4 разів.
VOVANT4
учасник
Пости в темі: 13
Повідомлень: 100
З нами з: 23 вересня 2014, 12:06
Звідки: Львів ,Коломия
Подякував: 4 разів
Подякували: 46 разів

Re: Система Sound-YP

#1680

Непрочитане повідомлення VOVANT4 »

"Ну чисто ноу- хау. Не пройшло і пять років і ...виявилось що таки деревина впливає на звук. Хоча давно вже пишем всюди що застосовуєм - ясінь, смереку ,клен ,бамбук черешню і т.д. Розміщати весь фільтр на дошці однієї породі не зовсім оптимально. Прийдеться вислати мені теж дощечку або декілька ... для порівняння " може пан Сабуров таки почитає добре
Аватар користувача
Fisha
Риба
Пости в темі: 40
Повідомлень: 5095
З нами з: 26 листопада 2010, 14:18
Звідки: Днiпро
Подякував: 1466 разів
Подякували: 4136 разів

Re: Система Sound-YP

#1681

Непрочитане повідомлення Fisha »

ой, а у меня в клипш хереси 73 года фильтр на досточке
пол всех опередил ;)
Аватар користувача
Макс Штирлиц
Admin
Пости в темі: 323
Повідомлень: 21970
З нами з: 26 листопада 2010, 14:36
Звідки: Днепр
Подякував: 23461 разів
Подякували: 13927 разів
Вік: 56

Re: Система Sound-YP

#1682

Непрочитане повідомлення Макс Штирлиц »

Fisha писав:ой, а у меня в клипш хереси 73 года фильтр на досточке
пол всех опередил ;)
досточку освежи))
Аватар користувача
alnic
ветеран
Пости в темі: 26
Повідомлень: 4175
З нами з: 16 січня 2012, 00:37
Звідки: Харкiв
Подякував: 733 разів
Подякували: 3878 разів
Вік: 53

Re: Система Sound-YP

#1683

Непрочитане повідомлення alnic »

Fisha писав:ой, а у меня в клипш хереси 73 года фильтр на досточке
пол всех опередил ;)
WE, 20-е... Пол заканчивает школу.. :)
DIYAudio - это путешествие, а не пункт назначения!
Аватар користувача
Sound-YP
ветеран
Пости в темі: 681
Повідомлень: 1669
З нами з: 14 березня 2011, 09:48
Звідки: Тернопіль
Подякував: 2272 разів
Подякували: 2298 разів
Вік: 61

Re: Система Sound-YP

#1684

Непрочитане повідомлення Sound-YP »

Макс Штирлиц писав:
досточку освежи))
чарівним лаком :rolleyes:
Краще музики
Лише тиша
Аватар користувача
Fisha
Риба
Пости в темі: 40
Повідомлень: 5095
З нами з: 26 листопада 2010, 14:18
Звідки: Днiпро
Подякував: 1466 разів
Подякували: 4136 разів

Re: Система Sound-YP

#1685

Непрочитане повідомлення Fisha »

Макс Штирлиц писав:
досточку освежи))
винтаж на новодел?
да никогда
Аватар користувача
Sound-YP
ветеран
Пости в темі: 681
Повідомлень: 1669
З нами з: 14 березня 2011, 09:48
Звідки: Тернопіль
Подякував: 2272 разів
Подякували: 2298 разів
Вік: 61

Re: Система Sound-YP

#1686

Непрочитане повідомлення Sound-YP »

Поюзав ось таку пасочку: http://www.psaudio.com/nuwave-phono-converter/
Коректор мені сподобався :good2:
Він дає сочний, комфортний, та сбалансований саунд, має відкриту середину, та високу деталізацію :music:
Можно слухати крім ММ, ще і МС, також є можливість підібрати потрібне узгодження для різних картріджів.
Також він має на борту АЦП зі всіма форматами: 44,4 - 192/16/18/24, DSD64/128.
Одним словом, зачотна пасочка :rolleyes:
:drinks:
Вкладення
WEB3.JPG
WEB2.jpg
WEB1.jpg
Краще музики
Лише тиша
Аватар користувача
Макс Штирлиц
Admin
Пости в темі: 323
Повідомлень: 21970
З нами з: 26 листопада 2010, 14:36
Звідки: Днепр
Подякував: 23461 разів
Подякували: 13927 разів
Вік: 56

Re: Система Sound-YP

#1687

Непрочитане повідомлення Макс Штирлиц »

Интереснее чем ламповый? :hi:
Аватар користувача
Sound-YP
ветеран
Пости в темі: 681
Повідомлень: 1669
З нами з: 14 березня 2011, 09:48
Звідки: Тернопіль
Подякував: 2272 разів
Подякували: 2298 разів
Вік: 61

Re: Система Sound-YP

#1688

Непрочитане повідомлення Sound-YP »

Макс Штирлиц писав:Интереснее чем ламповый? :hi:
Однозначно не гірше, а враховуючи його функціонал... :rolleyes:
Краще музики
Лише тиша
Аватар користувача
Krell
Пости в темі: 1
Повідомлень: 16
З нами з: 21 квітня 2012, 22:05
Звідки: Львов
Подякували: 10 разів
Вік: 57

Re: Система Sound-YP

#1689

Непрочитане повідомлення Krell »

тепер по суті, мені шкода, що зокрема розрішальної здатності, вам не відомо таке базове поняття, як тональний баланс :)
смерека сильно загострює/випячує СЧ діапазон, на його фоні ВЧ стають не виразними, окрім того, бас втрачає фундамент, єнергетику в самому нижньогму регістрі. Можливо комусь це до вподоми, мені ні.

П.С. такий самий ефект я спостерігав, коли слухав акустику Yamamoto: http://www.6moons.com/audioreviews/yama ... eaker.html
де ви наполягли замінити орегінальний корпус з вишні на смереку. Причому, СЧ почало так домінувати, що пришлось коректувати оригінальний фільтр...
Шкода що спортили такий цікавий прект :cray:
:hi:[/quote]

Добрий вечір!
Я хочу сказати на захист моєї акустики ,яка є клоном,хоча не 100%,на відміну від багатьох інших які видумують невідомо що,а потім роблять з себе великими авторитетами.В даний момент прослуховування акустика була ще мало прогріта.Кабелів, як таких не було зовсім.Все було включено на підручно можливих кабелях.Підсилювач хоть був і ламповий,но він не підходив до даної акустики.Тоді я не мав можливості за 2 місяці все підібрати в правильному тональному балансі.Тому робити швидкі висновки в той день,не було змісту.Тим більше критикувати з чого вони зроблені ( рупор в мене зроблений з черешні).Це мої проблеми як я буду будувати собі звук.Я ж не трублю на весь форум який звук в ваших славнозвісних ширіках,якими загрузили всю Україну,або супер топові кабеля,яких ціна вища,ніж ринкова ціна фірмових кабелів які мають добротний звук.А може це робиться для того,щоб просувати свої бренди і знайти нових лохів,прихвалюючи свої продукти і бакланити вироби конкурентів.Я теж багато чого чув і багато чого мав,на відміну від багатьох тих,які тут пишуть розумні мемуари.Зараз ніяка середина не випирає,нічого не йде на перекос в тональному балансі.Я замінив підсилювач на 45 лампу,підібрав деякі мережеві кабелі і все потрохи вирівнюється.Але не треба крику,бо ні в кого ідеального звуку немає і не буде,бо всім недогодиш.В кожного свій смак.Мені далеко наплювати,що ви будете відписувати,кричати,доказувати,то ваші проблеми.Я своє сказав. :biggrin:
Аватар користувача
Sound-YP
ветеран
Пости в темі: 681
Повідомлень: 1669
З нами з: 14 березня 2011, 09:48
Звідки: Тернопіль
Подякував: 2272 разів
Подякували: 2298 разів
Вік: 61

Re: Система Sound-YP

#1690

Непрочитане повідомлення Sound-YP »

Krell писав: Добрий вечір!
Я хочу сказати на захист моєї акустики ,яка є клоном,хоча не 100%,...
Привіт Ігор :)
Пікантність сітуації в тому, що мені твоя акустика в цілому сподобалась, і про це знають всі, с ким я ділився своїми враженнями))
Но контекст розмови тут був трохі інший, а саме, вплив деревени на формування звукової подачи. Ось мій посил і був саме в цьому ракурсі, бо звукові артефакти конкретної деревини добре чутні. Про це я казав і тобі, при нашій зустричі.
Бо ідея заміни корпуса була не твоя, а виконавця, тому було йому про це і сказано.
Або, як би майстер сам розробив подібний проект, та виготовив корпуса з будь якої деревини і втілив би його у життя, то тут можно було би тільки зняти :hi:А так... :negative:

Ця історія має послужити засторогою для всіх "гуру" яки беруться за виконання чужих проектів!!! А тем більше, за проекти відомих японських майстьрів, яки враховують безліч дрібниць, вказуючи навіть те, з якої деревини мають бути виготовленні ножкі до ціх АС, а тут цілий крпус... :fool2:

А проект Yamamoto мені і самому до вподоби.

П.С. Ігор, приношу вибачення, що збігом обставин, доставив тобі непріємні емоції, нічого особистого :hi:
П.С. С. а що стосується решти твого емоційного пасажу в мій бік, коментувати не стану))
Краще музики
Лише тиша
chsk
Пости в темі: 1
Повідомлень: 11
З нами з: 02 жовтня 2014, 09:16
Звідки: Львів
Подякував: 5 разів
Подякували: 6 разів

Re: Система Sound-YP

#1691

Непрочитане повідомлення chsk »

Sound-YP писав:Пікантність сітуації в тому, що мені твоя акустика в цілому сподобалась, і про це знають всі, с ким я ділився своїми враженнями))
Но контекст розмови тут був трохі інший, а саме, вплив деревени на формування звукової подачи. Ось мій посил і був саме в цьому ракурсі, бо звукові артефакти конкретної деревини добре чутні. Про це я казав і тобі, при нашій зустричі.
Бо ідея заміни корпуса була не твоя, а виконавця, тому було йому про це і сказано.
Або, як би майстер сам розробив подібний проект, та виготовив корпуса з будь якої деревини і втілив би його у життя, то тут можно було би тільки зняти :hi:А так... :negative:

Ця історія має послужити засторогою для всіх "гуру" яки беруться за виконання чужих проектів!!! А тем більше, за проекти відомих японських майстьрів, яки враховують безліч дрібниць, вказуючи навіть те, з якої деревини мають бути виготовленні ножкі до ціх АС, а тут цілий крпус... :fool2:

А проект Yamamoto мені і самому до вподоби.
Згідно наукових тверджень, жук не може літати, але він про це не знає, та й собі літає.Так само і в нашій історії, акустика з смереки грає і влаштовує власника, хоча виготовлена без чуйного керівництва форумних "гуру".

Пане Юрій, хочу подякувати за чорний піар моєї роботи - кращої реклами годі хотіти. Похвально, що Ви сильно піклуєтесь про відомих майстрів, намагаєтесь зрозуміти вплив різних порід деревини на звук тощо, але Вам невідомі всі деталі технічного завдання замовника. Ви не проводили прямого порівняння однієї і тієї ж акустики в корпусах з різних матеріалів. Заміна матеріалу корпусу була узгоджена із замовником. Для довідки: зробити корпус з черешні чи вишні - не проблема. Стояла задача створити акустику, яка б максимально відкрила можливості тракту, і потім трактом вибудувати свій звук.

Хочу Вам побажати успіху у подоланні звукових артефактів срібла!

P.S. Напевне через срібло таке негативне ставлення до смереки.
Аватар користувача
Sound-YP
ветеран
Пости в темі: 681
Повідомлень: 1669
З нами з: 14 березня 2011, 09:48
Звідки: Тернопіль
Подякував: 2272 разів
Подякували: 2298 разів
Вік: 61

Re: Система Sound-YP

#1692

Непрочитане повідомлення Sound-YP »

Сьогодні оцифрував (24/96) один цікавий вініл, якого немає на CD: TONY SCOTT - Meditation, може кому буде цікаво.
Викладаю два варіанти оцифровки:
https://fex.net/#!212912013722
код: 212912013722
https://fex.net/#!278135276915
код: 278135276915
:)
Краще музики
Лише тиша
Аватар користувача
Макс Штирлиц
Admin
Пости в темі: 323
Повідомлень: 21970
З нами з: 26 листопада 2010, 14:36
Звідки: Днепр
Подякував: 23461 разів
Подякували: 13927 разів
Вік: 56

Re: Система Sound-YP

#1693

Непрочитане повідомлення Макс Штирлиц »

не скачивается
Аватар користувача
Sound-YP
ветеран
Пости в темі: 681
Повідомлень: 1669
З нами з: 14 березня 2011, 09:48
Звідки: Тернопіль
Подякував: 2272 разів
Подякували: 2298 разів
Вік: 61

Re: Система Sound-YP

#1694

Непрочитане повідомлення Sound-YP »

Макс Штирлиц писав:не скачивается
в мене все качає
Востаннє редагувалось 06 лютого 2017, 01:57 користувачем Sound-YP, всього редагувалось 1 раз.
Краще музики
Лише тиша
f1ash
ветеран
Пости в темі: 32
Повідомлень: 2319
З нами з: 16 листопада 2011, 20:49
Подякував: 262 разів
Подякували: 2689 разів

Re: Система Sound-YP

#1695

Непрочитане повідомлення f1ash »

А в чем отличие?
Аватар користувача
Sound-YP
ветеран
Пости в темі: 681
Повідомлень: 1669
З нами з: 14 березня 2011, 09:48
Звідки: Тернопіль
Подякував: 2272 разів
Подякували: 2298 разів
Вік: 61

Re: Система Sound-YP

#1696

Непрочитане повідомлення Sound-YP »

f1ash писав:А в чем отличие?
разні вставки
Краще музики
Лише тиша
f1ash
ветеран
Пости в темі: 32
Повідомлень: 2319
З нами з: 16 листопада 2011, 20:49
Подякував: 262 разів
Подякували: 2689 разів

Re: Система Sound-YP

#1697

Непрочитане повідомлення f1ash »

Юрий, а можете, пожалуйста описать оборудование: картридж, тонарм, проигрыватель, ацп?
Аватар користувача
Sound-YP
ветеран
Пости в темі: 681
Повідомлень: 1669
З нами з: 14 березня 2011, 09:48
Звідки: Тернопіль
Подякував: 2272 разів
Подякували: 2298 разів
Вік: 61

Re: Система Sound-YP

#1698

Непрочитане повідомлення Sound-YP »

f1ash писав:Юрий, а можете, пожалуйста описать оборудование: картридж, тонарм, проигрыватель, ацп?
Будь ласка :)
Картридж - Stenton 500, вставки новодел, одна Штати, інша Ангія, є і рідна. Тонарм - Grace G-840F, стіл - Лєнко + плінт ясень масив. Коректор - PhaSt. АЦП - Korg DS DAC 10R.
:hi:
Краще музики
Лише тиша
f1ash
ветеран
Пости в темі: 32
Повідомлень: 2319
З нами з: 16 листопада 2011, 20:49
Подякував: 262 разів
Подякували: 2689 разів

Re: Система Sound-YP

#1699

Непрочитане повідомлення f1ash »

Музыка очень интересная. Я такую люблю.
Лично мне больше понравилось первая оцифровка. Звучит более плотно, звук "жирнее", если можно так выразиться, и в целом воспринимается лучше.
Спасибо за потраченное на оцифровки время!
Аватар користувача
Sound-YP
ветеран
Пости в темі: 681
Повідомлень: 1669
З нами з: 14 березня 2011, 09:48
Звідки: Тернопіль
Подякував: 2272 разів
Подякували: 2298 разів
Вік: 61

Re: Система Sound-YP

#1700

Непрочитане повідомлення Sound-YP »

f1ash писав:Музыка очень интересная. Я такую люблю.
Лично мне больше понравилось первая оцифровка. Звучит более плотно, звук "жирнее", если можно так выразиться и в целом воспринимается лучше.
Спасибо за потраченное на оцифровки время!
Будь ласка, радий що Вам сподобалась ця музика.
Мені теж більше подобається першій варіант, в більшості я слухаю саме на цій вставці. Але де коли хочиться потішіти себе аудіофілієй))
Краще музики
Лише тиша
Відповісти

Повернутись до “Системи користувачів”