Система в темних тонах

Не соромимося, показуємо свої системи, обговорюємо, радіємо
Аватар користувача
Макс Штирлиц
Admin
Пости в темі: 25
Повідомлень: 21947
З нами з: 26 листопада 2010, 14:36
Звідки: Днепр
Подякував: 23444 разів
Подякували: 13907 разів
Вік: 56

Re: Система в темних тонах

#26

Непрочитане повідомлення Макс Штирлиц »

Скиньте ваш телефон смс
на мой мобильный
я вам отброшу телефон Паши Ганталка - может поможет
он мне собирал и Снарку
Аватар користувача
Karmadon
Karmadon
Пости в темі: 64
Повідомлень: 11329
З нами з: 26 листопада 2010, 22:52
Звідки: Чернігів
Подякував: 7034 разів
Подякували: 12765 разів
Вік: 58

Re: Система в темних тонах

#27

Непрочитане повідомлення Karmadon »

jra7 писав:Кардас се 9


А он действительно такой толстый, как на сайте пишут? 9,5 AWG?
Аватар користувача
Igor535
учасник
Пости в темі: 1
Повідомлень: 490
З нами з: 29 листопада 2011, 21:54
Звідки: Kiev
Подякував: 186 разів
Подякували: 377 разів
Вік: 52

Re: Система в темних тонах

#28

Непрочитане повідомлення Igor535 »

Я бы еще и Компаниет поменял - ну не звучат у них интегральники!
Авторизованный сервис-центр Sugden, Cary, Mastersound, 47Lab, Leben, Electrocompaniet, Sonus Faber, WHT, Audion, PSC Audio, Harman-pro, Lexicon, DBX, Zesto Audio и др.
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 239
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: Система в темних тонах

#29

Непрочитане повідомлення jra7 »

Igor535 писав:Я бы еще и Компаниет поменял - ну не звучат у них интегральники!

За третій може і так , але за пятий відзиваються непогано,навіть знані форумчани .
Ще би мене цікавило рідний сідюк плюс підсилювач компаніетовський , як воно звучить ?
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 239
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: Система в темних тонах

#30

Непрочитане повідомлення jra7 »

Karmadon писав:
А он действительно такой толстый, как на сайте пишут? 9,5 AWG?

Напевно так ! Поміряти штангельциркулем ?
f1ash
ветеран
Пости в темі: 27
Повідомлень: 2319
З нами з: 16 листопада 2011, 20:49
Подякував: 262 разів
Подякували: 2689 разів

Re: Система в темних тонах

#31

Непрочитане повідомлення f1ash »

Igor535 писав:Я бы еще и Компаниет поменял - ну не звучат у них интегральники!

На данный момент система подобрана таким образом, что, если браться за Electrokompaniet, то придется менять все, начиная с акустики.
Мне так кажется по крайней мере.
ECI-3 вполне нормальный усилитель. С ним можно жить, пока червячок не сделает свое дело. Но очень важно сейчас не зацикливать свое внимание на этой торговой марке.
Если у вас нет большой коллекции фирменных компактов, то покупка EMC-1UP (если вы его имели в виду) мне кажется авантюрой. Вы потратите много денег в погоне за именитыми брендами, а потом будете неприятно (или наоборот - приятно) удивлены тем, что тот же Quad 405-2 поет не хуже.
Поэтому попробуйте пока поиграть только с транспортом. Причем не зацикливайтесь на моделях с XLR-интерфейсом. Как правило наличие XLR разъемов говорит лишь о том, что производитель отдает дань моде, а не пытается реализовать все преимущества балансного подлкючения.
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 239
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: Система в темних тонах

#32

Непрочитане повідомлення jra7 »

to flash : О супер ! За підтримку , що з таким підсилювачем можна ще пожити !
Про звязку компаніентовську думав два роки раніше, але до діла не дійшло, просто цікаво як та звязка звучить.
Так цікавлюсь зараз транспортом , був у мене транспорт мікромега драйв 1 , такий музичний , повільний , "вальяжний",але чогось транспорт рега аполло
був мені цікавіший , може там більше детальності.
Аватар користувача
Karmadon
Karmadon
Пости в темі: 64
Повідомлень: 11329
З нами з: 26 листопада 2010, 22:52
Звідки: Чернігів
Подякував: 7034 разів
Подякували: 12765 разів
Вік: 58

Re: Система в темних тонах

#33

Непрочитане повідомлення Karmadon »

Мне акустика понравилась. С предохранителем (фазик сзади) и фильтр там сериальный и дины СС... :good2:
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 239
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: Система в темних тонах

#34

Непрочитане повідомлення jra7 »

Karmadon писав:Мне акустика понравилась. С предохранителем (фазик сзади) и фильтр там сериальный и дины СС... :good2:

Спочатку в кросі, в режекті на мідбас стояла катушка 2 ома , вирізала дуже широку полосу, було жахливо ,поміняв на ферит монакорівський , потім поміняв катушки на ВЧ на стрічкуі стало більш менш добре вцілому як для мене.
Аватар користувача
Karmadon
Karmadon
Пости в темі: 64
Повідомлень: 11329
З нами з: 26 листопада 2010, 22:52
Звідки: Чернігів
Подякував: 7034 разів
Подякували: 12765 разів
Вік: 58

Re: Система в темних тонах

#35

Непрочитане повідомлення Karmadon »

Да тоже не глобальные деньги, вроде...
http://www.madisound.com/manufacturers/ ... r-foil.php
Аватар користувача
zolotov
ветеран
Пости в темі: 2
Повідомлень: 1341
З нами з: 20 грудня 2010, 13:47
Звідки: Киев
Подякував: 968 разів
Подякували: 1191 разів
Вік: 58
Контактна інформація:

Re: Система в темних тонах

#36

Непрочитане повідомлення zolotov »

У Вас категорически нет возможности сменить комнату?
Если нет потратьте время на расстановку.
Задача крайне непростая в Вашем случае.
Может для начала два коврика на боковые стены как то временно расположить в местах первых отражений и подвигать колонки от самой фронтальной стены вперед на слушателя каждый раз на 5-7см. Больше не стоит - можно "дырки" пропустить, вызванные суперпозицией стоячих волн.
При этом сохраняйте постоянную стереобазу 2м.
Отмечайте на полу маркером все удачные позиции.
После этого по каждой из удачных "параллелей" стоит пройтись, меняя стереобазу. Но меньше 150 см. никак нельзя...
В результате у Вас получится 2-3 удачных положения АС, из которых можно выбрать окончательно.
Вообще это занятие недели на две...
Вам придется забыть про Кардаса и золотое сечение, не потому что это не метод, а потому, что не совсем понятно, какие размеры в Вашей комнате - определяющие и много других влияний.
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 239
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: Система в темних тонах

#37

Непрочитане повідомлення jra7 »

Karmadon писав:Да тоже не глобальные деньги, вроде...
http://www.madisound.com/manufacturers/ ... r-foil.php

Власне вони саме і прийшли звідтам на вч в фільтр , тільки 16 авг.
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 239
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: Система в темних тонах

#38

Непрочитане повідомлення jra7 »

Пан Zolotov велика подяка Вам за рекомендації! Кімнату поміняти не має змоги, добре що це виділили :sad:
Та вже трохи рухався по кімнаті акустикою, і зрозумів що це на довго. Вішав на перше відбиття шерстяні покривала , не сподобалось, зразу пропала середина , не стало повітря , жіночий вокал не альо !Тобто поглинати не хочу , щось би розсіювати. Дивлюсь на диффузори Шредера, але на частоту 500 товщина диффузора буде більше 20см, і якщо їх поставити, то акустика буде дуже блилько до них при базі 180 , власне зараз така база і є , і є сцена , при базі 150 майже всі "артисти" в одному місці . На одній стороні в районі першого відбиття для експерименту висить коврик деревянний , такий який шофери раніше клали на сідушки , так ось цей елеиент на стіні змінює точкове джерело на продовження сцени , такий маю досвід , так що хочу розсіювання .
А загалом хочу запитатись , чи спочатку може треба зробити басові кутові "ловушки" , а потім сувати акустику?
Аватар користувача
zolotov
ветеран
Пости в темі: 2
Повідомлень: 1341
З нами з: 20 грудня 2010, 13:47
Звідки: Киев
Подякував: 968 разів
Подякували: 1191 разів
Вік: 58
Контактна інформація:

Re: Система в темних тонах

#39

Непрочитане повідомлення zolotov »

Я предлагал вешать коврики на боковые стены для того, чтобы можно было сильно раздвинуть АС.
Для экспериментов в вашей узкой комнате это обязательно: первые отражения гадят больше, чем "глуховатость"
Я предложил для первых экспериментов стереобазу 2м, это почти вплотную к боковым стенам, будет не так глухо. :)
Отмечайте на полу удачные точки, пусть их будет 4-6, лишнее потом смоете.
Только после финальной расстановки стоит поговорить об "постоянной" акустической обработке комнаты.
Вы правильно отметили, что из за малой ширины комнаты на боковые стены вешать шрёдеров не нужно.
У Вас их место только за слушателем, если мебель позволит и там уже нет рассеивающих констукций (открытых книжных полок и т.д.)
Обработка зон первых отражений на боковых стенах в Вашем случае потребует экспериментов с разными материалами и лучше сделать какое-то крепление для съемных рамок.
Андрей Смирнов Вам в помощь.

P.S. Басовые ловушки можно ставить в любом случае, удобнее до начала расстановки АС: после какой либо акустической обработки положение АС обычно корректируется.
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 239
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: Система в темних тонах

#40

Непрочитане повідомлення jra7 »

Дякую пан Zolotov, от власне і хочу спочатку сконфігурувати кімнату меблями , потім нарізати трикутники з роктону, поскладати в висоту в простінках за акустикою, обтянути синтепоном, а потім декоративно чимось закрити . Правда які то мають бути розміри трикутника --- у мене питання. Чи така ідея басових "ловушек" добра ? А всі ваші рекомендації взяв на замітку.
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 239
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: Система в темних тонах

#41

Непрочитане повідомлення jra7 »

Життя не стоїть на місці, ось і наше подружнє ложе отримало новий сучасний матрац, так що і я буду спати на кокосі! Але тут зраділа ще більше моя система .... вона отримала тимасові бас ловушки , і я відчув цимус від цього діяння. Враження так як би з басу знято якусь "муть",пелену і від цього стало масштабніше , і на цій основі середина і верха цікавіше. Товсті штори не дають такого ефекту як ті тимчасові ловушки, для мене однозначно буду робити їх. Додаю фото.
Вкладення
Cистема з бас ловушками.jpg
Аватар користувача
BlackPhantom
ветеран
Пости в темі: 1
Повідомлень: 1092
З нами з: 29 листопада 2010, 16:26
Звідки: Днепропетровск
Подякував: 466 разів
Подякували: 563 разів
Вік: 43
Контактна інформація:

Re: Система в темних тонах

#42

Непрочитане повідомлення BlackPhantom »

Динамики скинспики? Фазик сзади? Можно вообще, ссылочку на проект Троелса? Вообще довольны проектом, и почему выбрали именно этот проект, а не 3-х полоску сразу?
Фотки ближе сделаете, чтоб посмотреть, как получилась обработка акустики ?
Аватар користувача
Karmadon
Karmadon
Пости в темі: 64
Повідомлень: 11329
З нами з: 26 листопада 2010, 22:52
Звідки: Чернігів
Подякував: 7034 разів
Подякували: 12765 разів
Вік: 58

Re: Система в темних тонах

#43

Непрочитане повідомлення Karmadon »

Надеюсь пословица "нет ничего более постоянного, чем временное", не про Вас :)
Аватар користувача
александр1122
ветеран
Пости в темі: 5
Повідомлень: 2390
З нами з: 29 січня 2012, 00:14
Звідки: запорожье
Подякував: 536 разів
Подякували: 1345 разів
Вік: 49

Re: Система в темних тонах

#44

Непрочитане повідомлення александр1122 »

jra7 писав:Життя не стоїть на місці, ось і наше подружнє ложе отримало новий сучасний матрац, так що і я буду спати на кокосі! Але тут зраділа ще більше моя система .... вона отримала тимасові бас ловушки , і я відчув цимус від цього діяння. Враження так як би з басу знято якусь "муть",пелену і від цього стало масштабніше , і на цій основі середина і верха цікавіше. Товсті штори не дають такого ефекту як ті тимчасові ловушки, для мене однозначно буду робити їх. Додаю фото.

Матрасики перед колонками попробуйте,к боковым стенкам. :rolleyes:
Аватар користувача
Fisha
Риба
Пости в темі: 8
Повідомлень: 5066
З нами з: 26 листопада 2010, 14:18
Звідки: Днiпро
Подякував: 1458 разів
Подякували: 4122 разів

Re: Система в темних тонах

#45

Непрочитане повідомлення Fisha »

BlackPhantom писав:Динамики скинспики? Фазик сзади? Можно вообще, ссылочку на проект Троелса? Вообще довольны проектом, и почему выбрали именно этот проект, а не 3-х полоску сразу?
Фотки ближе сделаете, чтоб посмотреть, как получилась обработка акустики ?

этот что ли?
http://www.troelsgravesen.dk/Diy_Loudsp ... ojects.htm
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 239
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: Система в темних тонах

#46

Непрочитане повідомлення jra7 »

BlackPhantom писав:Динамики скинспики? Фазик сзади? Можно вообще, ссылочку на проект Троелса? Вообще довольны проектом, и почему выбрали именно этот проект, а не 3-х полоску сразу?
Фотки ближе сделаете, чтоб посмотреть, как получилась обработка акустики ?

Драйвера сканспики, фазік взад(у)і,ось посилання на проект http://www.troelsgravesen.dk/SP95.htm, на данному етапі задоволений, але постійно поглядую на трьохполоску Ekta, зупиняє кімната , чи з такими розмірами трьохполоска себе розкриє відповідно до затрат та й чи потрібна вона мені ще не знаю.
Обробка акустики ----- клеїв шпон праскою , та й вперше, в домашніх умовах було допущено купа технологічних помилок оскільки немав досвіду в столярці.....здалека ще так собі виглядають, а зблизька багато недоліків, і є ідея переобробити корпуса.
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 239
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: Система в темних тонах

#47

Непрочитане повідомлення jra7 »

Karmadon писав:Надеюсь пословица "нет ничего более постоянного, чем временное", не про Вас :)

про мене і я це знаю , рідні і близькі уже запитали скільки вони будуть жити в цьому "сараї"
Аватар користувача
Fisha
Риба
Пости в темі: 8
Повідомлень: 5066
З нами з: 26 листопада 2010, 14:18
Звідки: Днiпро
Подякував: 1458 разів
Подякували: 4122 разів

Re: Система в темних тонах

#48

Непрочитане повідомлення Fisha »

jra7 писав: Обробка акустики ----- клеїв шпон праскою , та й вперше, в домашніх умовах було допущено купа технологічних помилок оскільки немав досвіду в столярці.....здалека ще так собі виглядають, а зблизька багато недоліків, і є ідея переобробити корпуса.

а можно озвучить процесс поклейки шпона и ошибки? сам собираюсь тоже утюг попортить )
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 239
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: Система в темних тонах

#49

Непрочитане повідомлення jra7 »

Fisha писав:а можно озвучить процесс поклейки шпона и ошибки? сам собираюсь тоже утюг попортить )

Основні помилки , це те що шпон був дуже старий, зберігався на стрисі ще від совєтів, тому його треба було розмягчити , тоді він ляже рівно , а так дуже дуже легка хвилька утворилася, куски шпона я зєднував , щоб малюнок збігався малярним скочем , а від праски він дав сліди у виді світлуватих полос , напевно треба було зєднувати за допомогою мучного клейстеру і простого паперу , але треба перевірити цю версію в неті, і основне не перегріти шпон , а я клеїв пва , то дало темнуваті відтінки на шпоні де був перегрів . Основна інфа по шпоноклеянню бралась на вегалабі.
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 239
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: Система в темних тонах

#50

Непрочитане повідомлення jra7 »

александр1122 писав:Матрасики перед колонками попробуйте,к боковым стенкам. :rolleyes:

У мене все ще попереду , все попробую.... тільки у кого їх ще взяти !? Згоджуся на доброчинність :rolleyes:
Відповісти

Повернутись до “Системи користувачів”