Сільський хайенд

Не соромимося, показуємо свої системи, обговорюємо, радіємо
Глухий
учасник
Пости в темі: 304
Повідомлень: 305
З нами з: 23 липня 2017, 22:46
Звідки: Київ
Подякував: 97 разів
Подякували: 222 разів

Re: Сільський хайенд

#851

Непрочитане повідомлення Глухий »

Пане Сергію, я вже скрутив((. Завтра працюю довго. В пятницю сфотографую черевце.
Аватар користувача
Паук
учасник
Пости в темі: 3
Повідомлень: 209
З нами з: 28 листопада 2010, 19:21
Звідки: Запорожье
Подякував: 187 разів
Подякували: 143 разів
Вік: 53
Контактна інформація:

Re: Сільський хайенд

#852

Непрочитане повідомлення Паук »

runner писав: Слышал, что этот навык тренируется - но даже и начинать не хочу :)
и это правильно, бо может привести к неприятному нежданчику.. баловался когда-то, выращивал, мог сырого рипера сожрать, в поездках в Тай на рынках смущал местных тёток, хрумая на пробу с лотков острый перец, который после суперхот хинесов казался шуткой. Теперь только изредка и очень осторожно :biggrin:

зы: Прошу прощения у хозяина топика.. :hi:
-vu-
ветеран
Пости в темі: 96
Повідомлень: 2751
З нами з: 20 листопада 2011, 21:48
Звідки: Харків
Подякував: 2374 разів
Подякували: 3188 разів

Re: Сільський хайенд

#853

Непрочитане повідомлення -vu- »

alnic писав:
Та не, это все зависит от лингвистических способностей, чуткий слух, распознающий тонкости интонирования, входит в их состав. Что касается лампы, винила, аналога, вот для примера лично я вырос исключительно на этом звуке, дни напролет, с 4х лет самостоятельно меняя пластинки)) слушая сказки, эстраду, марши, вальсы, классику - большинство вещей помню наизусть по прошествии 45 лет! Да, можно назвать его родным, но чего в нем хорошего, положа руку на сердце? Эта живость, обусловленная специфическими искажениями, красит в один цвет абсолютно все. А оно все разное, на поверку))
Звісно залежить від здібностей, але об'єктивне підґрунтя теж є, зустрічав не раз таку думку лінгвістів:
[youtube][/youtube]
схоже не працює лінк з міткою часу, то дивиться з 9:56

Так, напевно це специфічні спотворення, або їх відсутність, робить звук привабливим або ні. Не тільки джерела, всього тракту. Але врешті-решт, як користувач, я вибираю те що подобається більше. Це як звук фортепіано, деякі подобаються більше, деякі менше, та не всім однаково.
Аватар користувача
alnic
ветеран
Пости в темі: 89
Повідомлень: 4148
З нами з: 16 січня 2012, 00:37
Звідки: Харкiв
Подякував: 720 разів
Подякували: 3852 разів
Вік: 53

Re: Сільський хайенд

#854

Непрочитане повідомлення alnic »

-vu- писав:

Так, напевно це специфічні спотворення, або їх відсутність, робить звук привабливим або ні. Не тільки джерела, всього тракту. Але врешті-решт, як користувач, я вибираю те що подобається більше. Це як звук фортепіано, деякі подобаються більше, деякі менше, та не всім однаково.
Не наверное, а точно, не их(искажений) отсутствие, а наличие, не всего тракта, а именно данного носителя со всеми его многочисленными вибрато, вызывающими волнующие переливы внизу живота, не нравится/не нравится, а есть или нет... :biggrin: Ну и уж точно не как фортепьяно - оно даже если дубовое и фабрики имени щорса, то все равно натуральное, а не мультяшное облачко ностальгического фимиама.
DIYAudio - это путешествие, а не пункт назначения!
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 44
Повідомлень: 565
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 549 разів
Подякували: 480 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Сільський хайенд

#855

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

jra7 писав: Зараз я вам знайду тексти вашого вчителя Клячіна , де він вам мав втовкти , що натурально криві грають краще за насильно рівних ! Ви наш вождь акустичної бідноти !
Перше - навряд чи знайдете, притомна людина такого не напише. Друге - ваші інтерпретації мене не стосуються :pardon:
добру сцену в глубину і з чітким локалізуванням артистів до 1м між ними !
про окрас , і тональний баланс ---- на смак ! ))))) імхо
Вертаючись до теми тонального балансу на смак. Начипити кольорові окуляри і спостерігати світ крізь них, колір на смак. Гадаю, аналогія зрозуміла. Чи адекватним буде сприйняття? Не будете сперечатись що прозорі без забарвлень все ж таки краще?
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Глухий
учасник
Пости в темі: 304
Повідомлень: 305
З нами з: 23 липня 2017, 22:46
Звідки: Київ
Подякував: 97 разів
Подякували: 222 разів

Re: Сільський хайенд

#856

Непрочитане повідомлення Глухий »

Прошу пробачення що вмішуюсь..
Вкладення
1558C7E6-1633-4958-93C4-5731120EB9EB.jpeg
3DBA930A-A256-4773-9908-DA1A867032EF.jpeg
BCBF2C1E-D7EA-4E20-8FCF-70B7E802C805.jpeg
5729A28D-BC74-49C2-A3EF-3DA51F244E32.jpeg
Аватар користувача
Karmadon
Karmadon
Пости в темі: 44
Повідомлень: 11329
З нами з: 26 листопада 2010, 22:52
Звідки: Чернігів
Подякував: 7034 разів
Подякували: 12765 разів
Вік: 58

Re: Сільський хайенд

#857

Непрочитане повідомлення Karmadon »

Глухий писав:Прошу пробачення що вмішуюсь..
:biggrin:

Давайте дещо замінимо, стане значно краще.
Глухий
учасник
Пости в темі: 304
Повідомлень: 305
З нами з: 23 липня 2017, 22:46
Звідки: Київ
Подякував: 97 разів
Подякували: 222 разів

Re: Сільський хайенд

#858

Непрочитане повідомлення Глухий »

Завезу в середу, якщо вас не закриють на карантин))
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 39
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: Сільський хайенд

#859

Непрочитане повідомлення jra7 »

Shemyakin писав: Перше - навряд чи знайдете, притомна людина такого не напише. Друге - ваші інтерпретації мене не стосуються :pardon:
Вертаючись до теми тонального балансу на смак. Начипити кольорові окуляри і спостерігати світ крізь них, колір на смак. Гадаю, аналогія зрозуміла. Чи адекватним буде сприйняття? Не будете сперечатись що прозорі без забарвлень все ж таки краще?
Молимось на рівну АЧХ !
Клячіна, вашого вчителеля ви згадували , це коли вам задали питання про вашу базову освіту --- ось його цитата притомного....

" Гораздо интереснее другое: почему одна АС с «плохой» АЧХ звучит хорошо, а другая, может быть, обладающая менее безобразной характеристикой, — гораздо хуже? Независимые, более «честные» измерения выявляют несовершенство передачи тембрального баланса из-за особенностей АЧХ, но не помогают интерпретировать, расшифровать смысл «перегибов» и дисбалансов характеристик, раскрыть связь между поведением кривой и конкретными особенностями звучания АС. Вот подходящее сравнение: кардиограмма ничего не говорит обычному человеку, тогда как врач-специалист способен прочитать по ней состояние пациента.
Наша сегодняшняя задача — научиться анализировать АЧХ. Начнём с самого общего вопроса. Почему, обладая всем необходимым, разработчики не создают идеальной, одинаково хорошо звучащей акустики. Ведь идеал, эталон — только один! Очевидно, что все колонки, близкие к нему, будут звучать очень похоже. Существует ряд общепризнанных методик обеспечения «ровной» АЧХ, и одна из основных — настройка АС в заглушенной, безэховой камере. Есть и другие, вроде бы логичные и адекватные методы, например, настройка по импульсным сигналам. Но работая по одинаковым алгоритмам, специалисты каждый раз получают разный результат. Вспомните откровения авторитетных зарубежных мастеров, опубликованные в аудиопрессе: «… обеспечив идеальную АЧХ в звукомерной камере, мы потом «портим» эту характеристику для получения приемлемого звучания в обычных условиях…». Не пора ли прекратить молиться на равномерность АЧХ с точки зрения некой общеизвестной методики измерения? "


https://baseacoustica.ru/izgotovlenie/1 ... kih-sistem
Аватар користувача
oleg2566
учасник
Пости в темі: 8
Повідомлень: 379
З нами з: 02 вересня 2013, 10:37
Звідки: Київ
Подякував: 854 разів
Подякували: 383 разів
Вік: 58

Re: Сільський хайенд

#860

Непрочитане повідомлення oleg2566 »

jra7 писав: Молимось на рівну АЧХ !
Клячіна, вашого вчителеля ви згадували , це коли вам задали питання про вашу базову освіту --- ось його цитата притомного....
У Клячіна все ОК, але треба поміркувати мозгами що семе він мав на увазі... там багатошаровий висновок :)
Бридко мати справи з неадекватними запроданцями.
Навіть привітатися бридко.
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 44
Повідомлень: 565
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 549 разів
Подякували: 480 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Сільський хайенд

#861

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

jra7 писав: Молимось на рівну АЧХ !
Клячіна, вашого вчителеля ви згадували , це коли вам задали питання про вашу базову освіту --- ось його цитата притомного....

" Гораздо интереснее другое: почему одна АС с «плохой» АЧХ звучит хорошо, а другая, может быть, обладающая менее безобразной характеристикой, — гораздо хуже? Независимые, более «честные» измерения выявляют несовершенство передачи тембрального баланса из-за особенностей АЧХ, но не помогают интерпретировать, расшифровать смысл «перегибов» и дисбалансов характеристик, раскрыть связь между поведением кривой и конкретными особенностями звучания АС. Вот подходящее сравнение: кардиограмма ничего не говорит обычному человеку, тогда как врач-специалист способен прочитать по ней состояние пациента.
Наша сегодняшняя задача — научиться анализировать АЧХ. Начнём с самого общего вопроса. Почему, обладая всем необходимым, разработчики не создают идеальной, одинаково хорошо звучащей акустики. Ведь идеал, эталон — только один! Очевидно, что все колонки, близкие к нему, будут звучать очень похоже. Существует ряд общепризнанных методик обеспечения «ровной» АЧХ, и одна из основных — настройка АС в заглушенной, безэховой камере. Есть и другие, вроде бы логичные и адекватные методы, например, настройка по импульсным сигналам. Но работая по одинаковым алгоритмам, специалисты каждый раз получают разный результат. Вспомните откровения авторитетных зарубежных мастеров, опубликованные в аудиопрессе: «… обеспечив идеальную АЧХ в звукомерной камере, мы потом «портим» эту характеристику для получения приемлемого звучания в обычных условиях…». Не пора ли прекратить молиться на равномерность АЧХ с точки зрения некой общеизвестной методики измерения? "


https://baseacoustica.ru/izgotovlenie/1 ... kih-sistem
Не завадило б спитати про базову освіту тих горе-експертів яких так сильно цікавила моя.
З приводу того що Ви процитували:
Якби Ви все прочитали та глибше подумали, а не просто висмикнули з контексту, Ви би побачили що мова про методи вимірів і про те що вони дають різний результат. Тобто, якщо по простому: рівні АС можна криво поміряти і навпаки криві АС можна рівно показати на графіках. Така мораль цієї історії.
Зі свого боку можу додати що графіки вимірів необхідно супроводжувати описом умов і методів цих вимірів, тоді буде розуміння що до чого.
А прослуховування поставить крапки над і, чому "ачх на смак" то насправді несмак.
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 39
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: Сільський хайенд

#862

Непрочитане повідомлення jra7 »

Shemyakin писав: Якби Ви все прочитали та глибше подумали, а не просто висмикнули з контексту,
Самі думайте більше , як є чим ! :rofl: Моліться на рівну АЧХ , з позиціїї самоучки, таке проскакувало тут на форумі ! .... парите людям мозги про смак, парте , але навряд чи зміните його , цей смак у людей !



"Меньше всего мне хотелось бы заменять веру в одни несовершенные принципы верой в другие, мои методы. Они тоже далеко не идеальны, в них присутствуют заметные методические ошибки, только менее грубые. "
Александр Клячин
Востаннє редагувалось 21 березня 2020, 21:15 користувачем jra7_Old, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 39
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: Сільський хайенд

#863

Непрочитане повідомлення jra7 »

oleg2566 писав: У Клячіна все ОК, але треба поміркувати мозгами що семе він мав на увазі... там багатошаровий висновок :)

Виберіть все , що написано про рівну АЧХ включаючи і вирази з лапками і дайте свій висновок, свій я раніше написав .

І вам ця ж цитата для міркування мізками !

"Меньше всего мне хотелось бы заменять веру в одни несовершенные принципы верой в другие, мои методы. Они тоже далеко не идеальны, в них присутствуют заметные методические ошибки, только менее грубые. "
Александр Клячин
Аватар користувача
SVS
ветеран
Пости в темі: 18
Повідомлень: 2007
З нами з: 24 січня 2011, 08:53
Звідки: Вінниця
Подякував: 2488 разів
Подякували: 2760 разів
Вік: 64
Контактна інформація:

Re: Сільський хайенд

#864

Непрочитане повідомлення SVS »

jra7 писав:
Самі думайте більше , як є чим ! :rofl: Моліться на рівну АЧХ , з позиціїї самоучки, таке проскакувало тут на форумі ! .... парите людям мозги про смак, парте , але навряд чи зміните його , цей смак !
Не знаю для чого ви ці бульбашки тут пускаєте, якщо навіть не чули акустики яку спроектував Shemyakin. Я чув, мені подобається. У Варшаві на виставці відвідувачі практично через одного роздивлялися колонки з усіх боків, не розуміли звідки береться такий звук.
Аватар користувача
alnic
ветеран
Пости в темі: 89
Повідомлень: 4148
З нами з: 16 січня 2012, 00:37
Звідки: Харкiв
Подякував: 720 разів
Подякували: 3852 разів
Вік: 53

Re: Сільський хайенд

#865

Непрочитане повідомлення alnic »

oleg2566 писав: У Клячіна все ОК, але треба поміркувати мозгами що семе він мав на увазі... там багатошаровий висновок :)
Что у него ОК? Не смешите...
DIYAudio - это путешествие, а не пункт назначения!
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 39
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: Сільський хайенд

#866

Непрочитане повідомлення jra7 »

SVS писав: Не знаю для чого ви ці бульбашки тут пускаєте, якщо навіть не чули акустики яку спроектував Shemyakin. Я чув, мені подобається. У Варшаві на виставці відвідувачі практично через одного роздивлялися колонки з усіх боків, не розуміли звідки береться такий звук.
Зараз, зараз про бульбашки ( ваш тон "тіпа " бульбашки " погано так відразу до мене !!!!!) І про суть бульбашок від вашого підзахистного------що потрібно почути запитався ТС, я відповів в тому числі і про смак звуку для кожного , так ось ваш підзахистний спочав повчати і НАВЯЗУВАТИ "свій"смак мені , а не ТС, сам лізе "на ражон" зі словами , якщо би ви краще думати і так далі , пускати мені бульбашки про "рівну" АЧХ" , будь ласка заткніть йому морду ( хамлю ! ), для нього буде краще, не буду хамити ! І мова не йде про його АС , а про декларування фактичного його способу налаштування АС як ідеальність , його менталітету у цій справі, як безгрішного з апеляцією послухати ! А ось назвати розводку , акустичні клеми фактично, які впливають на ту "рівну " АЧХ неспроможний , та ще ставить умови , зробиш проект тоді відповім про розводку ! Зухвало !
Аватар користувача
SVS
ветеран
Пости в темі: 18
Повідомлень: 2007
З нами з: 24 січня 2011, 08:53
Звідки: Вінниця
Подякував: 2488 разів
Подякували: 2760 разів
Вік: 64
Контактна інформація:

Re: Сільський хайенд

#867

Непрочитане повідомлення SVS »

jra7 писав: Зараз, зараз про бульбашки ( ваш тон "тіпа " бульбашки " погано так відразу до мене !!!!!) І про суть бульбашок від вашого підзахистного------що потрібно почути запитався ТС, я відповів в тому числі і про смак звуку для кожного , так ось ваш підзахистний спочав повчати і НАВЯЗУВАТИ "свій"смак , і пускати мені бульбашки про "рівну" АЧХ" , будь ласка заткніть йому морду ( хамлю ! ), для нього буде краще ! І мова не йде про його АС , а про декларування фактичного його способу налаштування АС як ідеальність , його менталітету у цій справі, як безгрішного з апеляцією послухати ! А ось назвати розводку , акустичні клеми фактично, які впливають на ту "рівну " АЧХ неспроможний , та ще ставить умови , зробиш проект тоді відповім про розводку ! Зухвало !
Я вибачаюсь за тон, але по суті ви не праві. Мій "підзахисний" щось зробив своїми руками і головою, а тут пише про свою концепцію. Має право, та й писати є про що. Вам чомусь це не подобається, експертом з цього питання ви не є (мені так здається, бо не знаю результатів вашої діяльності в цій сфері). А про роботу, зазвичай, треба судити за результатом (якого ви не чули).
А дроти і клеми то вже полірування. Як воно не грає, то ніякою розводкою чи аксесуарами це змінити не можна.
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 39
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: Сільський хайенд

#868

Непрочитане повідомлення jra7 »

SVS писав: Я вибачаюсь за тон, але по суті ви не праві. Мій "підзахисний" щось зробив своїми руками і головою, а тут пише про свою концепцію. Має право, та й писати є про що. Вам чомусь це не подобається, експертом з цього питання ви не є (мені так здається, бо не знаю результатів вашої діяльності в цій сфері). А про роботу, зазвичай, треба судити за результатом (якого ви не чули).

А дроти і клеми то вже полірування. Як воно не грає, то ніякою розводкою чи аксесуарами це змінити не можна.
Дякую ! Все гаразд !
А чому не правий ? В тому , що не чув акустики , можливо ! Але чув наприклад К73 , які використовувались в акустиці , чув тут від форумчан, що потрібно використати кращі по рівності гучномовчики , щоб зайвого в крос не валити задля рівняння ..... Дуже не правий ?
Розводка , клеми, матеріал наповнення, кількість - та ВСЕ !!!! , в дрібницях звук, далеко не полірування для мене ---- змінюють звучання глобально до невпізнання ! на власній шкірі відчув . Але про це на майбутнє!
А мене цікавило б від вас про рівність АЧХ думки , по суті дискусіїї, в світлі цитати від Клячіна про відносність способів досягнення результату . Можливо зрозумію і тоді згоджуся , що не правий .
Востаннє редагувалось 21 березня 2020, 22:05 користувачем jra7_Old, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
Eugene
ветеран
Пости в темі: 11
Повідомлень: 2566
З нами з: 05 грудня 2012, 12:15
Звідки: Odessa
Подякував: 1 разів
Подякували: 6768 разів
Контактна інформація:

Re: Сільський хайенд

#869

Непрочитане повідомлення Eugene »

oleg2566 писав: У Клячіна все ОК, але треба поміркувати мозгами що семе він мав на увазі... там багатошаровий висновок :)
Насчет ВСЕ ОК, ну, не сказал бы. Довелось послушать, как-то цена и результат – на ВСЕ ОК не похожи. Может, не то слушал, или неправильно слушал, как-то совсем не впечатлило.

Та черт с ним, это их проблемы самых больших слонов в мире. Мне другое непонятно, что Вы jra7 пытаетесь поделить с Shemyakin?

С уважением.
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 39
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: Сільський хайенд

#870

Непрочитане повідомлення jra7 »

Eugene писав: Насчет ВСЕ ОК, ну, не сказал бы. Довелось послушать, как-то цена и результат – на ВСЕ ОК не похожи. Может, не то слушал, или неправильно слушал, как-то совсем не впечатлило.

Та черт с ним, это их проблемы самых больших слонов в мире. Мне другое непонятно, что Вы jra7 пытаетесь поделить с Shemyakin?

С уважением.
написав вище, в тому числі і про "лізе на ражон ".
Аватар користувача
SVS
ветеран
Пости в темі: 18
Повідомлень: 2007
З нами з: 24 січня 2011, 08:53
Звідки: Вінниця
Подякував: 2488 разів
Подякували: 2760 разів
Вік: 64
Контактна інформація:

Re: Сільський хайенд

#871

Непрочитане повідомлення SVS »

jra7 писав: А чому не правий ? В тому , що не чув акустики , можливо ! Але чув наприклад К73 , які використовувались в акустиці , чув тут від форумчан, що потрібно використати кращі по рівності гучномовчики , щоб зайвого в крос не валити задля рівняння ..... Дуже не правий ?
Розводка , клеми, матеріал наповнення, кількість .... та ВСЕ !!!! , в дрібницях звук, далеко не полірування для мене ---- змінюють звучання глобально до невпізнання ! .... на власній шкірі відчув .
Абрам мені вчора наспівав як Карузо співає, фальшивить і картавить. І чому народ на нього ходить?
А по рівності, для багатополоски є більш важливі характеристики у динаміків, ніж чутливість. Залиште це спеціалістам. Я теж туди не лізу.
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 39
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: Сільський хайенд

#872

Непрочитане повідомлення jra7 »

SVS писав: Абрам мені вчора наспівав як Карузо співає, фальшивить і картавить. І чому народ на нього ходить?
Абсолютно згідний , кривизна , картавіть подобається ! А я люблю ходити в рожових окулярах, щоб не бачити жахи світу , люблю читати поетів , які прикрашають в рожевий колір .
SVS писав: А по рівності, для багатополоски є більш важливі характеристики у динаміків, ніж чутливість. Залиште це спеціалістам. Я теж туди не лізу.
Рівність і чутливість ?????
Востаннє редагувалось 21 березня 2020, 22:54 користувачем jra7_Old, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
SVS
ветеран
Пости в темі: 18
Повідомлень: 2007
З нами з: 24 січня 2011, 08:53
Звідки: Вінниця
Подякував: 2488 разів
Подякували: 2760 разів
Вік: 64
Контактна інформація:

Re: Сільський хайенд

#873

Непрочитане повідомлення SVS »

jra7 писав: Рівность і чутливість ?????
Саме так, однаковість за чутливістю. Чи ви думали про вагу чи габарити?
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 39
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: Сільський хайенд

#874

Непрочитане повідомлення jra7 »

SVS писав: Саме так, однаковість за чутливістю. Чи ви думали про вагу чи габарити?
Однаковість за чутливістю , а таке буває ----- ідеально рівний ?
Востаннє редагувалось 21 березня 2020, 23:11 користувачем jra7_Old, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
SVS
ветеран
Пости в темі: 18
Повідомлень: 2007
З нами з: 24 січня 2011, 08:53
Звідки: Вінниця
Подякував: 2488 разів
Подякували: 2760 разів
Вік: 64
Контактна інформація:

Re: Сільський хайенд

#875

Непрочитане повідомлення SVS »

jra7 писав: Рівність АЧХ, якби тут постійно йшла мова і відношення до чутливості наприклад 96 по паспорту ?
Рівна АЧХ це і є рівна чутливість в робочому діапазоні.
Відповісти

Повернутись до “Системи користувачів”