Сільський хайенд

Не соромимося, показуємо свої системи, обговорюємо, радіємо
-vu-
ветеран
Пости в темі: 96
Повідомлень: 2751
З нами з: 20 листопада 2011, 21:48
Звідки: Харків
Подякував: 2374 разів
Подякували: 3188 разів

Re: Сільський хайенд

#201

Непрочитане повідомлення -vu- »

Shemyakin писав:Відносно високий вихідний опір ламповичків взаємодіє з частотно-залежним опором акустики так: на провалах опору напруга падає, на піках зростає. Тобто АЧХ на виході такого підсилювача не лінійна.
Так, але сила пропорційна струму в обмотці. Тому напруга на виході підсилювача не лінійна, але ток так.
Пригадуєте колись я писав що підсилювач запису майже завжди генератор току. Індуктивність ГЗ відносно велика. Саме тому.
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 44
Повідомлень: 612
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 574 разів
Подякували: 494 разів
Вік: 46
Контактна інформація:

Re: Сільський хайенд

#202

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

-vu- писав: Так, але сила пропорційна струму в обмотці. Тому напруга на виході підсилювача не лінійна, але ток так.
Пригадуєте колись я писав що підсилювач запису майже завжди генератор току. Індуктивність ГЗ відносно велика. Саме тому.
Саме тому що? Не зовсім зрозумів Вас. Переважна більшість підсилювачів потужності (ИТУН то інша тема, їм індивідуальні АС треба) це джерело напруги а не струму, тому переважна більшість АС розраховані на джерело напруги. Вихідний опір ламповичків робить їх не ідеальними джерелами напруги, але в них можуть бути інші переваги в звучанні, тому варто враховувати в налаштуванні АС цей "недолік" у вигляді їх невисокого КД. "Недолік" в лапках тому що вважаю це не проблемою а скоріш особливістю, 2-3 Ом вихідного опору легко врахувати в налаштуванні АС, більше - то вже є проблемний підсилювач, не стикується ні з якими АС.
І якщо АС налаштовані на високий КД, мають збалансоване звучання з таким підсилювачем, при переключенні до не високого - спотворюється тональний баланс АС і не тільки на НЧ і не тільки фільтри в АС винні якщо імпеданс АС не лінійний. Імпеданс широкосмугових динаміків має лінійний вигляд? Ось Вам відповідь - АЧХ буде мати підйом там де підвищується опір динаміка з ламповим підсилювачем і не матиме з транзисторним наприклад. Зміна в кілька дБ нахилу АЧХ в той чи інший бік це багато чи ні? Суб'єктивно звучання змінюється в "світліший" чи "темніший" бік, бас то "жирний" то "сухий" і т.п. Але повторюсь, це може бути не помітно на фоні м'яко кажучи кривого тонального балансу багатьох ШП динаміків - це більша проблема. Зі збалансованими АС зміна КД добре помітна.
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
runner
ветеран
Пости в темі: 134
Повідомлень: 3565
З нами з: 06 вересня 2013, 23:39
Звідки: Чернигов
Подякував: 3598 разів
Подякували: 3005 разів

Re: Сільський хайенд

#203

Непрочитане повідомлення runner »

Fisha писав:если есть возможность покупать винилы то задумка хорошая
тогда в чем вопрос?
уже начинать советовать? ;)
Я прям замер в ожидании! :biggrin:
Цена забыта, качество остается ... (Мишель Одиар "Les Tontons flingueurs")
https://instagram.com/tube.culture?utm_medium=copy_link
Глухий
учасник
Пости в темі: 304
Повідомлень: 305
З нами з: 23 липня 2017, 22:46
Звідки: Київ
Подякував: 97 разів
Подякували: 222 разів

Re: Сільський хайенд

#204

Непрочитане повідомлення Глухий »

Треба трошки часу, мушу десь колись ходити на роботу...(
Вініл. Так багато в цьому слові!
Я думаю учасники розмови про технічні характеристики не розсердились на моє мовчання. Я в тому нічого не розумію, тому і мовчав))
-vu-
ветеран
Пости в темі: 96
Повідомлень: 2751
З нами з: 20 листопада 2011, 21:48
Звідки: Харків
Подякував: 2374 разів
Подякували: 3188 разів

Re: Сільський хайенд

#205

Непрочитане повідомлення -vu- »

Shemyakin писав:Саме тому що? Не зовсім зрозумів Вас. Переважна більшість підсилювачів потужності (ИТУН то інша тема, їм індивідуальні АС треба) це джерело напруги а не струму, тому переважна більшість АС розраховані на джерело напруги.
Саме тому що навантаження індуктивність, опір якої не постійний, там джерело току використовується.
Ламповий підсилювач без ОООС робіть те саме, до певної межі звичайно, підтримує струм незмінним при зміні опору навантаження. Так що АЧХ не так страждає від недосконалості динаміка, як у випадку з "типовим" підсилювачем.
-vu-
ветеран
Пости в темі: 96
Повідомлень: 2751
З нами з: 20 листопада 2011, 21:48
Звідки: Харків
Подякував: 2374 разів
Подякували: 3188 разів

Re: Сільський хайенд

#206

Непрочитане повідомлення -vu- »

Глухий писав:тому і мовчав))
Пробачте за офтоп :)
-vu-
ветеран
Пости в темі: 96
Повідомлень: 2751
З нами з: 20 листопада 2011, 21:48
Звідки: Харків
Подякував: 2374 разів
Подякували: 3188 разів

Re: Сільський хайенд

#207

Непрочитане повідомлення -vu- »

PS. Якщо АС має фільтри, то звичайно це не працює. Тому що пасивні фільтри чуттєві до зміни опору джерела та динаміків. Тут і починаються танці з цобелями та таке інше
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 44
Повідомлень: 612
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 574 разів
Подякували: 494 разів
Вік: 46
Контактна інформація:

Re: Сільський хайенд

#208

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

-vu- писав: Саме тому що навантаження індуктивність, опір якої не постійний, там джерело току використовується.
Ламповий підсилювач без ОООС робіть те саме, до певної межі звичайно, підтримує струм незмінним при зміні опору навантаження. Так що АЧХ не так страждає від недосконалості динаміка, як у випадку з "типовим" підсилювачем.

PS. Якщо АС має фільтри, то звичайно це не працює. Тому що пасивні фільтри чуттєві до зміни опору джерела та динаміків. Тут і починаються танці з цобелями та таке інше
Соррі, ми про різні речі говоримо, джерело струму давайте за дужками залишимо. Переважна більшість лампових підсилювачів це все ж таки джерела напруги, хоч і не ідеальні.
Те саме робить - це дуже узагальнено, як підсилювач має не типово високий Rвих, там 4-6 Ом наприклад, то в такому випадку до нього індивідуально АС треба "прив'язувати", а навіщо таке рішення?
Що значить не так страждає? Кілька дБ нахилу АЧХ не важливо? Ну, це дійсно дріб'язкова проблема порівняно з нерівномірностями +/- 5..8 дБ самих ШП, тоді спочатку ця проблема вирішується. Якщо вирішується. А зазвичай так і лишається, ідеологія заперечує наявність фільтрів складніше одного конденсатора.
Чому тільки фільтри чуттєві? Динаміки не чуттєві до Rвих ;) ? Я, до речі не прихильник ланцюжків Цобеля у фільтрах, не потрібні вони в більшості випадків. Але "танцями" не вважаю, якщо в конкретних випадках вони необхідні.
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
-vu-
ветеран
Пости в темі: 96
Повідомлень: 2751
З нами з: 20 листопада 2011, 21:48
Звідки: Харків
Подякував: 2374 разів
Подякували: 3188 разів

Re: Сільський хайенд

#209

Непрочитане повідомлення -vu- »

Друже, я ж писав, мене не цікавить більшість ані підсилювачів, ані динаміків :) З самого початку:
"если у динамика хороший мотор, низкодобротный. То для ЗЯ или фазоинвертора можно не гнаться за очень низким выходным сопротивлением училка. Что значит для такого ШП хорошо подходят ламповички без ОООС."
Саме тому маючи хороший ШП динамик з Qts десь біля 0.2, є можливість вибирати вихідний опір підсилювача таким чином, щоб забезпечити необхідне демпфування - зростання Qts що буде оптимальним для обраної конструкції. Щось на кшталт як це дозволе робити field coil.
Востаннє редагувалось 25 січня 2020, 18:18 користувачем -vu-, всього редагувалось 1 раз.
-vu-
ветеран
Пости в темі: 96
Повідомлень: 2751
З нами з: 20 листопада 2011, 21:48
Звідки: Харків
Подякував: 2374 разів
Подякували: 3188 разів

Re: Сільський хайенд

#210

Непрочитане повідомлення -vu- »

При цьому завдяки ненульовому вихідному опору рівномірність АЧХ буде кращою, ніж вона є для нульового, для цього самого динаміка. Чим більше підсилювач наближається до генератора струму, тем меньше коливання опору динаміка спотворюють АЧХ. Тому що саме струм є рушійна сила у рівнянні, а не напруга. Тобто я навпаки намагаюся довести що динаміки чуттєві до Rвих, широкосмуговий динамік дозволяє використати це на пользу, оптимум не обов'язково нуль :)
Для АС з фільтрами все складніше. Через самі фільтрі, що мають певні вимоги, та ще через те, що СЧ та ВЧ динаміки будуть мати резонанс у робочий смузі, не демпфований.
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 44
Повідомлень: 612
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 574 разів
Подякували: 494 разів
Вік: 46
Контактна інформація:

Re: Сільський хайенд

#211

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

-vu- писав:Друже, я ж писав, мене ні цікавить більшість ані підсилювачів, ані динаміків :) З самого початку:
"если у динамика хороший мотор, низкодобротный. То для ЗЯ или фазоинвертора можно не гнаться за очень низким выходным сопротивлением училка. Что значит для такого ШП хорошо подходят ламповички без ОООС."
Саме тому маючи хороший ШП динамик з Qts десь біля 0.2, є можливість вибирати вихідний опір підсилювача таким чином, щоб забезпечити необхідне демпфування - зростання Qts що буде оптимальним для обраної конструкції. Щось на кшталт як це дозволе робити field coil.
Ну от і отримаємо: "..як підсилювач має не типово високий Rвих, там 4-6 Ом наприклад, то в такому випадку до нього індивідуально АС треба "прив'язувати", а навіщо таке рішення?.."
Спочатку вибрати динамік з низькою добротністю щоб потім її штучно підняти? Навіщо? Що відбудеться з АЧХ вище частоти резонансу завдяки не лінійному імпедансу, я написав вище. Навіщо штучно створювати проблему додаткову щоб її потім вирішувати?
І врешті, навіщо свідомо обмежувати вибір підсилювачів, динаміків, АС? Можна допустити, є багато нестандартних цікавих рішень, але те що Ви пропонуєте виглядає як мінімум не логічно. Чи я щось не правильно розумію?
-vu- писав:При цьому завдяки ненульовому вихідному опору рівномірність АЧХ буде кращою, ніж вона є для нульового, для цього самого динаміка. Чим більше підсилювач наближається до генератора струму, тем меньше коливання опору динаміка спотворюють АЧХ. Тому що саме струм є рушійна сила у рівнянні, а не напруга. Тобто я навпаки намагаюся довести що динаміки чуттєві до Rвих, широкосмуговий динамік дозволяє використати це на пользу, оптимум не обов'язково нуль :)
Для АС з фільтрами все складніше. Через самі фільтрі, що мають певні вимоги, та ще через те, що СЧ та ВЧ динаміки будуть мати резонанс у робочий смузі, не демпфований.
Ну, не хочу Вас засмучувати, але майже все що Ви написали в останньому пості, з точністю до навпаки :)
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
-vu-
ветеран
Пости в темі: 96
Повідомлень: 2751
З нами з: 20 листопада 2011, 21:48
Звідки: Харків
Подякував: 2374 разів
Подякували: 3188 разів

Re: Сільський хайенд

#212

Непрочитане повідомлення -vu- »

Я втомився :) Коротко, я вас не намагаюсь переконати. Але знаю, про що пишу :). Якщо ви не бачите чому та як можливо отримати переваги, плюньте :)
можливо якось наступного разу.
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 44
Повідомлень: 612
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 574 разів
Подякували: 494 разів
Вік: 46
Контактна інформація:

Re: Сільський хайенд

#213

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

-vu- писав:Я втомився :) Коротко, я вас не намагаюсь переконати. Але знаю, про що пишу :). Якщо ви не бачите чому та як можливо отримати переваги, плюньте :)
можливо якось наступного разу.
Вибачте, але я дійсно не бачу мети, переваг в кінцевому результаті для звучання, заради яких можна реалізувати практично ідею яку Ви запропонували.
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
-vu-
ветеран
Пости в темі: 96
Повідомлень: 2751
З нами з: 20 листопада 2011, 21:48
Звідки: Харків
Подякував: 2374 разів
Подякували: 3188 разів

Re: Сільський хайенд

#214

Непрочитане повідомлення -vu- »

Та грець з ним. Різноманіття популяції підвищує шанси на виживання :)
Аватар користувача
dukua
ветеран
Пости в темі: 30
Повідомлень: 6685
З нами з: 20 червня 2012, 07:22
Звідки: HMB
Подякував: 3887 разів
Подякували: 8246 разів
Вік: 53

Re: Сільський хайенд

#215

Непрочитане повідомлення dukua »

-vu- писав:Та грець з ним.
Да ладно, не переживайте :)
Любой, у кого есть хорошие наушники (те же высококачественные ширики) - а у нас с Вами, я знаю, они есть ;) - все понимает о низком \ высоком импедансе УМ. Остальные - вряд-ли, до тех пор, пока сами эксперименты не поставят на качественном материале, а не на г-не и палках.
Expectation bias is very real, and nobody is immune.
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 44
Повідомлень: 612
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 574 разів
Подякували: 494 разів
Вік: 46
Контактна інформація:

Re: Сільський хайенд

#216

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

dukua писав:
Да ладно, не переживайте :)
Любой, у кого есть хорошие наушники (те же высококачественные ширики) - а у нас с Вами, я знаю, они есть ;) - все понимает о низком \ высоком импедансе УМ. Остальные - вряд-ли, до тех пор, пока сами эксперименты не поставят на качественном материале, а не на г-не и палках.
Тє же, та не зовсім, різниця в цифрах. Імпеданс навушників/ширіків-динаміків, вих.опір підсилювачів ;) . Схоже за бажанням з'язвити суть питання знов згубилась :) .
Насправді питання взагалі не варте стількох обговорень. Я натякнув що вих. опір джерела та імпеданс навантаження як би бажано враховувати, яким чином вони взаємодіють в поєднанні та як запобігти розбалансу. При чому тут "інші", експерименти, палки і т.д? :stop:
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Глухий
учасник
Пости в темі: 304
Повідомлень: 305
З нами з: 23 липня 2017, 22:46
Звідки: Київ
Подякував: 97 разів
Подякували: 222 разів

Re: Сільський хайенд

#217

Непрочитане повідомлення Глухий »

Добре що хлопці підтримують гілку, доки я заробляю на вініл!
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 44
Повідомлень: 612
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 574 разів
Подякували: 494 разів
Вік: 46
Контактна інформація:

Re: Сільський хайенд

#218

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

Глухий писав:Добре що хлопці підтримують гілку, доки я заробляю на вініл!
Стараємось :)
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
EduardR
учасник
Пости в темі: 40
Повідомлень: 131
З нами з: 01 жовтня 2015, 12:31
Звідки: Kiev
Подякував: 80 разів
Подякували: 79 разів

Re: Сільський хайенд

#219

Непрочитане повідомлення EduardR »

зарабатывать на винил ради самого сладкого слова винил не имеет смысла. Для результата, в качестве носителя, нужен не просто винил, а хороший винил, на хороших лейблах, не запиленный, часто и не новодельный. Такая тема с носителями (эрсиэй, виктор и тд и тп)стоит денег и немалых, не говоря уже про сам аппарат и его реанимацию(в большинстве случаев), толковый корректор, мойку дисков от грязи и пыли въевшейся за десятилетия. На вскидку, в зависимости от репертуара от 500-1000гр(как повезет) за плиту и до умопомрачительных сумм. Хотя если по комиссионкам где то в Германии походить, то можно было и найти иной раз что то толковое, ну типа классической музыки, в основном, на дойче граммофоне. или по и-бэям оптом винил скупать - ну так сейчас умных много развелось, а что то хорошее не каждый день попадается, к одному толковому винилу в нагрузку хлама привезти придется. Строить систему ради может быть 5-10 классных винилов и ставить один из них на праздник, что бы у присутствующих отпала челюсть... Ну не знаю. На любителя. Да и не все понимают, некоторым радиоточка пластиковая - просто хит! А если брать винил мелодию(грубо говоря с помойки, от соседей или с барахолки\у перекупов за 30-50 гр, с хорошим песочком), запиленный еще нашими папами-мамами, а может и бабушками с дедушками на радиоле 3-го класса или вместо мелодии какой нить британский пайквик, ну так нормальная цифирь-система их за пояс в два счета!
runner
ветеран
Пости в темі: 134
Повідомлень: 3565
З нами з: 06 вересня 2013, 23:39
Звідки: Чернигов
Подякував: 3598 разів
Подякували: 3005 разів

Re: Сільський хайенд

#220

Непрочитане повідомлення runner »

Я вот тоже про винил - прямо замер в ожидании!
Сейчас начнется темка про " американский броадкастовый ролик" или тор 124й и тп
Если не мучать себя - самый оптимальный вариант для винила - Техникс 1200й - это чтобы музыку слушать , пласты покупать (уверен 90% это будет новодел, писаный с цифры), а не по помойкам шастать в поисках грааля.
И даже в этом случае надо найти техникс( 1500 живой ), голову 500, фон кор 500.
фиг с ней с мойкой...
Востаннє редагувалось 27 січня 2020, 16:33 користувачем runner, всього редагувалось 1 раз.
Цена забыта, качество остается ... (Мишель Одиар "Les Tontons flingueurs")
https://instagram.com/tube.culture?utm_medium=copy_link
EduardR
учасник
Пости в темі: 40
Повідомлень: 131
З нами з: 01 жовтня 2015, 12:31
Звідки: Kiev
Подякував: 80 разів
Подякували: 79 разів

Re: Сільський хайенд

#221

Непрочитане повідомлення EduardR »

Snark писав:я писал о таких:

http://charneyaudio.com/the-concerto.html

сам не слушал и мне они внешне не нравятся + динамик маленький :biggrin:

но друг мой очень хорошо слышит и разбирается в музле
так что...

:pardon:
Это хорошая демонстрация, что все движется по спирали! Скрестили по сути более чем 2м высоты старого доброго хедлунд хорна с некой модификацией выхлопа рупора в сторону, что хорошо продлевает рупор при установке этой системы по углам и, без сомнения, расширяет диапазон АС вниз. Для ширика в общем то беспроигрышный вариант, при грамотной реализации. Тут и отсутствие фильтра как класс, тут и НЧ простирающиеся в полку до реальных 30 Гц и ниже, и серединка душевная, и, наверное, вполне себе неплохие ВЧ(но кому надо, может ведь и супертвиттер по вкусу добавить). двадцатка евро, наверное оправданная цена в богатых странах, но и самодельщики вполне делают подобные системы с отличными результатами сильно дешевле. Я по крайней мере удивился, что такая некислая по габаритам АС имеет довольно скромный вес в 50 фунтов(без подставки), что меня, в целом, смутило (кроилово ведет к попадалову). Это что же, весь огромный корпус выполнен в материале эквивалентном фанере где то с 8-10 мм и все???
Аватар користувача
Fisha
Риба
Пости в темі: 19
Повідомлень: 5095
З нами з: 26 листопада 2010, 14:18
Звідки: Днiпро
Подякував: 1466 разів
Подякували: 4136 разів

Re: Сільський хайенд

#222

Непрочитане повідомлення Fisha »

EduardR писав:зарабатывать на винил ради самого сладкого слова винил не имеет смысла. Для результата, в качестве носителя, нужен не просто винил, а хороший винил, на хороших лейблах, не запиленный, часто и не новодельный. Такая тема с носителями (эрсиэй, виктор и тд и тп)стоит денег и немалых, не говоря уже про сам аппарат и его реанимацию(в большинстве случаев), толковый корректор, мойку дисков от грязи и пыли въевшейся за десятилетия. На вскидку, в зависимости от репертуара от 500-1000гр(как повезет) за плиту и до умопомрачительных сумм. Хотя если по комиссионкам где то в Германии походить, то можно было и найти иной раз что то толковое, ну типа классической музыки, в основном, на дойче граммофоне. или по и-бэям оптом винил скупать - ну так сейчас умных много развелось, а что то хорошее не каждый день попадается, к одному толковому винилу в нагрузку хлама привезти придется. Строить систему ради может быть 5-10 классных винилов и ставить один из них на праздник, что бы у присутствующих отпала челюсть... Ну не знаю. На любителя. Да и не все понимают, некоторым радиоточка пластиковая - просто хит! А если брать винил мелодию(грубо говоря с помойки, от соседей или с барахолки\у перекупов за 30-50 гр, с хорошим песочком), запиленный еще нашими папами-мамами, а может и бабушками с дедушками на радиоле 3-го класса или вместо мелодии какой нить британский пайквик, ну так нормальная цифирь-система их за пояс в два счета!
можно и так, а можно просто включить что есть и слушать музыку
runner
ветеран
Пости в темі: 134
Повідомлень: 3565
З нами з: 06 вересня 2013, 23:39
Звідки: Чернигов
Подякував: 3598 разів
Подякували: 3005 разів

Re: Сільський хайенд

#223

Непрочитане повідомлення runner »

EduardR писав: Это хорошая демонстрация, что все движется по спирали! Скрестили по сути более чем 2м высоты старого доброго хедлунд хорна с некой модификацией выхлопа рупора в сторону, что хорошо продлевает рупор при установке этой системы по углам и, без сомнения, расширяет диапазон АС вниз. Для ширика в общем то беспроигрышный вариант, при грамотной реализации. Тут и отсутствие фильтра как класс, тут и НЧ простирающиеся в полку до реальных 30 Гц и ниже, и серединка душевная, и, наверное, вполне себе неплохие ВЧ(но кому надо, может ведь и супертвиттер по вкусу добавить). двадцатка евро, наверное оправданная цена в богатых странах, но и самодельщики вполне делают подобные системы с отличными результатами сильно дешевле. Я по крайней мере удивился, что такая некислая по габаритам АС имеет довольно скромный вес в 50 фунтов(без подставки), что меня, в целом, смутило (кроилово ведет к попадалову). Это что же, весь огромный корпус выполнен в материале эквивалентном фанере где то с 8-10 мм и все???
И это ( в ту же цену) вынесет эти ширики в одну калитку
Вкладення
49C6169D68754AFD960EAE55CD30A987_12075.jpg
Цена забыта, качество остается ... (Мишель Одиар "Les Tontons flingueurs")
https://instagram.com/tube.culture?utm_medium=copy_link
runner
ветеран
Пости в темі: 134
Повідомлень: 3565
З нами з: 06 вересня 2013, 23:39
Звідки: Чернигов
Подякував: 3598 разів
Подякували: 3005 разів

Re: Сільський хайенд

#224

Непрочитане повідомлення runner »

Fisha писав: можно и так, а можно просто включить что есть и слушать музыку
Вот именно!
Пара KEF LSX, подписка TIDAL/QOBUZ, руун - и наслаждайся :rofl:
Цена забыта, качество остается ... (Мишель Одиар "Les Tontons flingueurs")
https://instagram.com/tube.culture?utm_medium=copy_link
EduardR
учасник
Пости в темі: 40
Повідомлень: 131
З нами з: 01 жовтня 2015, 12:31
Звідки: Kiev
Подякував: 80 разів
Подякували: 79 разів

Re: Сільський хайенд

#225

Непрочитане повідомлення EduardR »

runner писав:Я вот тоже про винил - прямо замер в ожидании!
Сейчас начнется темка про " американский броадкастовый ролик" или тор 124й и тп
Если не мучать себя - самый оптимальный вариант для винила - Техникс 1200й - это чтобы музыку слушать , пласты покупать (уверен 90% это будет новодел, писаный с цифры), а не по помойкам шастать в поисках грааля.
И даже в этом случае надо найти техникс( 1500 живой ), голову 500, фон кор 500.
фиг с ней с мойкой...
Да, помыть можно и на стороне. Но прайсик выглядит вполне правдоподобным. Это если с первого раза все компоненты споются вместе... А если нет, или нужно ручки приложить еще, или поперебирать харчами, то сумма будет чуть другая.

Насчет выноса я и не уверен. По крайней мере у разных слушателей разные ценности в музыке. ФИ\ЗЯ\ПАС с таким разрешением и так низко обычно не играют в полку как БЛХ на тех же скромных 8" шириках, а тем более если БЛХ саб на специализированных НЧ сдвоенных динах с водозмещением 250+ литров. Да, у 8" нет удара в грудь, как у пятнашки, и штаны не шевелятся если к порту ФИ подойти близко, да если еще к пятнашке ввалить мощи! Но для комфортного прослушивания и наслаждения музыкой от усилителя 1-2-3-5Вт - очень даже... И таких ощущений нерупорные системы не дают! В каждой теме можно найти свои плюсы и минусы, но приоритеты у каждого разные.
Відповісти

Повернутись до “Системи користувачів”