Моє Стерео

Не соромимося, показуємо свої системи, обговорюємо, радіємо
Аватар користувача
PAlex
ветеран
Пости в темі: 15
Повідомлень: 1024
З нами з: 17 листопада 2011, 19:01
Звідки: Вінниця
Подякував: 5105 разів
Подякували: 1128 разів
Вік: 63

Моє Стерео

#1

Непрочитане повідомлення PAlex »

Тільки-тільки почав шось розповідати про своє "господарство", як зненацька напав злий вірус і все пропало. Шоб тім хакерам мізги повисихали...!
Мабуть буду відновлювати, тільки зроблю витримку, нехай фотки запрацюють...
Аватар користувача
Макс Штирлиц
Admin
Пости в темі: 3
Повідомлень: 21947
З нами з: 26 листопада 2010, 14:36
Звідки: Днепр
Подякував: 23444 разів
Подякували: 13907 разів
Вік: 56

Re: Моє Стерео

#2

Непрочитане повідомлення Макс Штирлиц »

Давай))
Аватар користувача
PAlex
ветеран
Пости в темі: 15
Повідомлень: 1024
З нами з: 17 листопада 2011, 19:01
Звідки: Вінниця
Подякував: 5105 разів
Подякували: 1128 разів
Вік: 63

Re: Моє Стерео

#3

Непрочитане повідомлення PAlex »

Повертаюсь, хоча писати про власну систему мало що є. Повторюся з тим що "пішло з вірусом", тім, що передував "Петі".

Була субі якась системка в мене , та наприкінці 13-го майже всю розпродав та замислив апгрейд. Були якісь більш-менш грандіозні плани... Але з війною все змінилося та прийшло усвідомлення того, що всі ці копирсання з'їдають шось важливе в моєму житті. Час вже не просто біжить а вже підсвистує. Визріло бажання наступити хобі на горлянку та більшу частину часу віддати малому та старим батькам... Вирішив радикально врізати бюджет та зупинитися на чомусь прийнятному по коштах, та популярному ї поважному в середовищі меломанів та аудіофілів.
Вініл з Ленко та кормадоновськи вінілові "штучки" , старий Philips CD 100, пара некоштовних популярних дек від Nakamichi (ці просто гріють спогади про студентство)... Це джерела сигналу. Ще є Тюнер Marantz 2100, але той для ранкових зарядок та політаналітики Діда Свирида на "Радіо Рокс"...
Усиляж був більш-менш в моєї уяві, та з часом вдало придбаний по цінам сучасної кризи.
Останнім ї головним було питання акустики. Останні пару років я перебирав закриті ящики з 12" вуферами, та не находив того самого, що потрібно. Одним з останніх варіантів були Celestioi Ditton 44. Вони досить часті гості на агліцькому Їбєї, але завжди самовивіз, що робить купівлю такою, що втрачає сенс. Але якось їбейний пошукачь намалював мені їх топову модель Ditton 66, та ще й поблизу Лондона. Я без великої надії поставив останні гроші та зненацька став покупцем.
На фото перші тестування...
Поки що все.
Вкладення
IMG_6382.JPG
Востаннє редагувалось 10 вересня 2017, 09:37 користувачем PAlex, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
matador
слухач
Пости в темі: 3
Повідомлень: 757
З нами з: 27 листопада 2010, 15:56
Звідки: Луцьк
Подякував: 639 разів
Подякували: 642 разів
Вік: 38
Контактна інформація:

Re: Моє Стерео

#4

Непрочитане повідомлення matador »

А що за прєд Audio Research?
http://america-europa.com/ - eBay Top-Rated Seller, eBay Power Seller и eBay Premium Service!
Аватар користувача
PAlex
ветеран
Пости в темі: 15
Повідомлень: 1024
З нами з: 17 листопада 2011, 19:01
Звідки: Вінниця
Подякував: 5105 разів
Подякували: 1128 разів
Вік: 63

Re: Моє Стерео

#5

Непрочитане повідомлення PAlex »

matador писав:А що за прєд Audio Research?
6-й
Аватар користувача
matador
слухач
Пости в темі: 3
Повідомлень: 757
З нами з: 27 листопада 2010, 15:56
Звідки: Луцьк
Подякував: 639 разів
Подякували: 642 разів
Вік: 38
Контактна інформація:

Re: Моє Стерео

#6

Непрочитане повідомлення matador »

А точніше? Їх було кілька версій (6А, 6В, 6С).
http://america-europa.com/ - eBay Top-Rated Seller, eBay Power Seller и eBay Premium Service!
Аватар користувача
PAlex
ветеран
Пости в темі: 15
Повідомлень: 1024
З нами з: 17 листопада 2011, 19:01
Звідки: Вінниця
Подякував: 5105 разів
Подякували: 1128 разів
Вік: 63

Re: Моє Стерео

#7

Непрочитане повідомлення PAlex »

Зможу відповісти завтра, бо пишу з роботи, а так в пам'яті не затрималося...
Аватар користувача
PAlex
ветеран
Пости в темі: 15
Повідомлень: 1024
З нами з: 17 листопада 2011, 19:01
Звідки: Вінниця
Подякував: 5105 разів
Подякували: 1128 разів
Вік: 63

Re: Моє Стерео

#8

Непрочитане повідомлення PAlex »

Глянув, в мене модель 6А.
Аватар користувача
matador
слухач
Пости в темі: 3
Повідомлень: 757
З нами з: 27 листопада 2010, 15:56
Звідки: Луцьк
Подякував: 639 разів
Подякували: 642 разів
Вік: 38
Контактна інформація:

Re: Моє Стерео

#9

Непрочитане повідомлення matador »

PAlex писав:Глянув, в мене модель 6А.
Тоді я Вам по доброму заздрю, єдиний з тих що я мав честь слухати прєд, який лоб-в-лоб перевершив мій скромний Radford SC25 :good2:
http://america-europa.com/ - eBay Top-Rated Seller, eBay Power Seller и eBay Premium Service!
Аватар користувача
PAlex
ветеран
Пости в темі: 15
Повідомлень: 1024
З нами з: 17 листопада 2011, 19:01
Звідки: Вінниця
Подякував: 5105 разів
Подякували: 1128 разів
Вік: 63

Re: Моє Стерео

#10

Непрочитане повідомлення PAlex »

Дякую!
Раз вже пішла мова про AR, є в мене питання до знавців схемотехніки або користувачів подібних предів AR.
В цьому преді 3 лампи на підсилені та 3 в корректорі. Хтось мені казав що можна його використовувати без ламп в корректорі, але спроба показала що це неможливо. Потрібно заповнювати порожні панельки. Резонне питання: чи потрібно для кайфового звучання секції попереднього підсилення використовувати й в коректорі якісь "граючі" балони, може досить буде просто справних?

Схема знайшлася для версії В (знов я не дома), але по пам'яті вони майже(?) однакові...
Вкладення
AR-SP-6B-schematic-1.jpg
Аватар користувача
PAlex
ветеран
Пости в темі: 15
Повідомлень: 1024
З нами з: 17 листопада 2011, 19:01
Звідки: Вінниця
Подякував: 5105 разів
Подякували: 1128 разів
Вік: 63

Re: Моє Стерео

#11

Непрочитане повідомлення PAlex »

Буду так собі думати, що ті хто знає відповідь на моє питання не захоплюється розгляданням "систем учасників" ... Треба буде викласти це питання в якісь профільні гілці, або запитати окремо в "Аудио техніке".

В мене є ще одне... Мабуть його очікує доля попередньго, але все рівно попервах оприлюднюю в "свої" гілці...

Ці Celestion на мій погляд потребували оновленя фільтрів, хоча характеристики кроса змінилися десь більш-менш рівномірно і кінцевий результат в стоці теж був майже добрим! Слухались непогано як для залежаних на горіщі у пилюці та вологості Альбіону.
Орігінальні конденсатори, їх не те щоб багато, але мають нетрадиційні номінали, типу 4 або 6 мкф. 30 мкф. на фабриці теж набирали "бутербродом". Єдина пара людських кондерів має дурний номінал в 72 мкф, Реально завищений, так як є на фото з тестером...
Це відразу стало зрозуміло коли я проби раді поставив щось із справжніх номіналів пристойної якості. Тоді все в звуці перекосилося, шось поховалось або повилазило...
Рахуючи кількократно збільшену кількісь кондюків, на переробку пішли майже всі гроші від попередніх колонок, а враховуючи розбортованний для розводки AudioQuest Bedrok 2 х 2.20, то й чутно побільше!

Питання у наступному. В мене досить рідка версія.. В цієї моделі конденсатори для роботі в ВЧ набрані кількома капасіторами: 4мкф. (1.5+1.5+1) та 6мкф. (4 х1.5). Так є в більшості систем цієї моделі.
В мене ж, при тих самих динаміках та типу й виробнику, ці номінали мали значення: 4.4 мкф ( 2.2 х 2) та 6.6 мкф. (2.2. х3). Така версія судячи з Нету теж була, але фото таких нутрощів мені не зустрічалися. Схоже, що англійці, як і всі, могли сунути в свої вироби "трохи різне", як коли.
Мене більш "сподобалася" версия чистих значень і я набрав бутерброди в 4 и 6 мкф.
До знавців схемотехніки фільтрів. На що може вплинути і як слухатись додача або віднімання тих 0.4 та 0.6мкф, що я недовісив в своєї редакції кросів цих добрих Селейшн?
Фото та ілюстрації додаю. Вдома була версія схеми й моїх колонок, але зара з робочого компа знайшлись тільки ці.
Вкладення
celest10.jpg
IMG_6654.JPG
celestion_66_crossovers_01.jpg
IMG_6365.JPG
Аватар користувача
Mark_V
учасник
Пости в темі: 2
Повідомлень: 394
З нами з: 04 березня 2011, 01:47
Звідки: Луцк
Подякував: 295 разів
Подякували: 225 разів
Вік: 58

Re: Моє Стерео

#12

Непрочитане повідомлення Mark_V »

PAlex писав:Дякую!
Резонне питання: чи потрібно для кайфового звучання секції попереднього підсилення використовувати й в коректорі якісь "граючі" балони, може досить буде просто справних?

Схема знайшлася для версії В (знов я не дома), але по пам'яті вони майже(?) однакові...
схема мелкая - невидно номиналов и обозначений
давайте схему в большем разрешении
Аватар користувача
PAlex
ветеран
Пости в темі: 15
Повідомлень: 1024
З нами з: 17 листопада 2011, 19:01
Звідки: Вінниця
Подякував: 5105 разів
Подякували: 1128 разів
Вік: 63

Re: Моє Стерео

#13

Непрочитане повідомлення PAlex »

Глянул в нете, схемы 6-а, как изображения нет. У меня есть файлом СервисМануал, но чет я не пойму как оттуда выдрать изображение. Был бы на работе, отпечатал бы и отсканировал... Через пару дней так и сделаю.
Аватар користувача
JLT_2011
учасник
Пости в темі: 3
Повідомлень: 406
З нами з: 11 грудня 2011, 23:10
Звідки: Україна м.Кам'янське
Подякував: 422 разів
Подякували: 178 разів

Re: Моє Стерео

#14

Непрочитане повідомлення JLT_2011 »

PAlex писав:Celestioi Ditton 44. Вони досить часті гості на агліцькому Їбєї, але завжди самовивіз, що робить купівлю такою, що втрачає сенс. Але якось їбейний пошукачь намалював мені їх топову модель Ditton 66, та ще й поблизу Лондона. Я без великої надії поставив останні гроші та зненацька став покупцем.
Доброго дня!
Я щось невтямлю, Лондон ближче до Вінниці?
Яким чином вони доїхали до вас? Сам задивляюсь на Ditton 33,хочу до Leak 30 прикрутити,як ваш 30 - й справляється з 66-ми? Буду вдячний за відповідь.
Аватар користувача
papirus311
Пости в темі: 2
Повідомлень: 48
З нами з: 06 листопада 2011, 20:25
Звідки: Днепропетрск
Подякував: 6 разів
Подякували: 18 разів
Вік: 38

Re: Моє Стерео

#15

Непрочитане повідомлення papirus311 »

JLT_2011 писав: Доброго дня!
Я щось невтямлю, Лондон ближче до Вінниці?
Яким чином вони доїхали до вас? Сам задивляюсь на Ditton 33,хочу до Leak 30 прикрутити,як ваш 30 - й справляється з 66-ми? Буду вдячний за відповідь.
meest express
alpha parcel
Аватар користувача
JLT_2011
учасник
Пости в темі: 3
Повідомлень: 406
З нами з: 11 грудня 2011, 23:10
Звідки: Україна м.Кам'янське
Подякував: 422 разів
Подякували: 178 разів

Re: Моє Стерео

#16

Непрочитане повідомлення JLT_2011 »

papirus311 писав: meest express
alpha parcel
Хіба meest express працює з UK? meest USA/Germany знаю, meest UK , ні.
alpha parcel - 20кг в Україну!
Аватар користувача
papirus311
Пости в темі: 2
Повідомлень: 48
З нами з: 06 листопада 2011, 20:25
Звідки: Днепропетрск
Подякував: 6 разів
Подякували: 18 разів
Вік: 38

Re: Моє Стерео

#17

Непрочитане повідомлення papirus311 »

JLT_2011 писав: Хіба meest express працює з UK? meest USA/Germany знаю, meest UK , ні.
alpha parcel - 20кг в Україну!
якийсь meest працює, тиждень тому працював - купував спікери
https://my24.meest-group.com/
Аватар користувача
PAlex
ветеран
Пости в темі: 15
Повідомлень: 1024
З нами з: 17 листопада 2011, 19:01
Звідки: Вінниця
Подякував: 5105 разів
Подякували: 1128 разів
Вік: 63

Re: Моє Стерео

#18

Непрочитане повідомлення PAlex »

"Близкість до Лондону" мало на увазі близьке до Лондону місце продажу акустики. Англійці що 44-ту тим більше 66-ту моделі Селейшн завжди продають з умовою самовивозу від покупця. Мій сервіс доставки має можливість забирати з Лондону. Відстань в радіусі 100 миль чи трохи більше буде коштувати десь в 100 фунтів (раз на раз не виходить). Тому наскільки б дешево не продавалось щось десь під Єдінбургом з самовивозом, купляти його сенсу не має! Хіба що річ суперкоштовна.
Аватар користувача
PAlex
ветеран
Пости в темі: 15
Повідомлень: 1024
З нами з: 17 листопада 2011, 19:01
Звідки: Вінниця
Подякував: 5105 разів
Подякували: 1128 разів
Вік: 63

Re: Моє Стерео

#19

Непрочитане повідомлення PAlex »

JLT_2011 писав: Яким чином вони доїхали до вас? Сам задивляюсь на Ditton 33,хочу до Leak 30 прикрутити,як ваш 30 - й справляється з 66-ми? Буду вдячний за відповідь.
Вже тривалий час інколи користуюсь послугами наших форумних "доставка с ибея, Америки, Германии и т.д." Умові й сервіс у всіх подібні.

Що стосується роботи 30-го Ліка та 66-х Селейшн, то це безумовний компроміс, хочь с часом і не такий явний. Використання Ліка обумовлено тривалими роботами по оновленю Селейшн. Лік набагато економічніше пари АудиРесерч та кінцевика Квод. Хоча звуком з Лік я теж іноді вихваляюся. Якщо не вимагати від нього неймовірного, він теж звучить дуже захоплююче + завжди готов вмикнутися та працювати.
Аватар користувача
JLT_2011
учасник
Пости в темі: 3
Повідомлень: 406
З нами з: 11 грудня 2011, 23:10
Звідки: Україна м.Кам'янське
Подякував: 422 разів
Подякували: 178 разів

Re: Моє Стерео

#20

Непрочитане повідомлення JLT_2011 »

PAlex писав:Тому наскільки б дешево не продавалось щось десь під Єдінбургом з самовивозом, купляти його сенсу не має! Хіба що річ суперкоштовна.
Згоден. Мені теж один сервіс виставив 160 фунтів забрати у хозяїна,і ++++++++,корочше кажучі акустика виходить золотою.
PAlex писав: Хоча звуком з Лік я теж іноді вихваляюся. Якщо не вимагати від нього неймовірного, він теж звучить дуже захоплююче + завжди готов вмикнутися та працювати.
Та які там неймовірні вимоги,мене особисто влаштовує на 100%,а на неймовірні вимоги, треба неймовірні кошти,які не завжди себе справджують .Я чому питав про ЛІк30+66,СД 66 потужніші за 33 и 25-х, не важко ЛІку. Думаю мені буде достатньо 33-х,хоча іноді і на 25 задивляюсь.
Дякую за відповідь.
Аватар користувача
PAlex
ветеран
Пости в темі: 15
Повідомлень: 1024
З нами з: 17 листопада 2011, 19:01
Звідки: Вінниця
Подякував: 5105 разів
Подякували: 1128 разів
Вік: 63

Re: Моє Стерео

#21

Непрочитане повідомлення PAlex »

Є такє! Коли перейшов на Лік з потужного Квод 405, були помічені деякі огріхи в відтворювані важкої музики. Ударні та басс луплять не з тою динамікою. Але мене й таке майже влаштовує. Подобається мені Лік та 66-ті! Хоча безумовно 66-ті Селейшн краще відкриваются с гарним потужнішим підсилювачем.
Аватар користувача
PAlex
ветеран
Пости в темі: 15
Повідомлень: 1024
З нами з: 17 листопада 2011, 19:01
Звідки: Вінниця
Подякував: 5105 разів
Подякували: 1128 разів
Вік: 63

Re: Моє Стерео

#22

Непрочитане повідомлення PAlex »

PAlex писав:...был бы на работе, отпечатал бы и отсканировал... Через пару дней так и сделаю.
Сделал.
Вкладення
сканирование0001.jpg
сканирование0002.jpg
сканирование0003.jpg
Аватар користувача
Mark_V
учасник
Пости в темі: 2
Повідомлень: 394
З нами з: 04 березня 2011, 01:47
Звідки: Луцк
Подякував: 295 разів
Подякували: 225 разів
Вік: 58

Re: Моє Стерео

#23

Непрочитане повідомлення Mark_V »

PAlex писав: Сделал.
схема грамотная
каскады усиления полампово и последовательно
а вот с накалом немного не так
короче - основные лампы преда V4,V5,V6 - они и задают характер звука
можно и нужно подобрать на свой слух три разных типа ламп с накалом 12вольт
в фонокоре(если не нужен) - V1 и V2 можно и нужно вообще не устанавливать(будет легче трансу).
А вот установка V3 обязательна! - ее накал связан последовательно с V6
главный критерый V3 - НОВАЯ(шоб нить накала была Новая), ее тембральный окрас не имеет никакого значения.
если есть вопросы наберите меня
Аватар користувача
PAlex
ветеран
Пости в темі: 15
Повідомлень: 1024
З нами з: 17 листопада 2011, 19:01
Звідки: Вінниця
Подякував: 5105 разів
Подякували: 1128 разів
Вік: 63

Re: Моє Стерео

#24

Непрочитане повідомлення PAlex »

Яскравий приклад дауншифтінгу в дії. Останні пів року, а до того протягом року тільки РадіоРокс на Панасоніку, що на підвіконні... Ну, ще ТВ, довгими вечорами.
Вкладення
IMG_7487.JPG
Аватар користувача
Макс Штирлиц
Admin
Пости в темі: 3
Повідомлень: 21947
З нами з: 26 листопада 2010, 14:36
Звідки: Днепр
Подякував: 23444 разів
Подякували: 13907 разів
Вік: 56

Re: Моє Стерео

#25

Непрочитане повідомлення Макс Штирлиц »

PAlex писав:Яскравий приклад дауншифтінгу в дії. Останні пів року, а до того протягом року тільки РадіоРокс на Панасоніку, що на підвіконні... Ну, ще ТВ, довгими вечорами.

Дауншифтинг наше все))
Відповісти

Повернутись до “Системи користувачів”