The real Audio Garret

Не соромимося, показуємо свої системи, обговорюємо, радіємо
Аватар користувача
mirek
ветеран
Пости в темі: 57
Повідомлень: 1363
З нами з: 02 лютого 2011, 20:20
Звідки: Львів
Подякував: 719 разів
Подякували: 1255 разів

Re: The real Audio Garret

#151

Непрочитане повідомлення mirek »

Audioquest Midnight.
f1ash
ветеран
Пости в темі: 4
Повідомлень: 2319
З нами з: 16 листопада 2011, 20:49
Подякував: 262 разів
Подякували: 2689 разів

Re: The real Audio Garret

#152

Непрочитане повідомлення f1ash »

А сейчас стоят плохие лампы? Что говорят в транспортном цехе? :)
Ты винил совсем не слушаешь?
Аватар користувача
mirek
ветеран
Пости в темі: 57
Повідомлень: 1363
З нами з: 02 лютого 2011, 20:20
Звідки: Львів
Подякував: 719 разів
Подякували: 1255 разів

Re: The real Audio Garret

#153

Непрочитане повідомлення mirek »

Були "Svetlana". Поставив GE, значно цікавіші, але ще гріються. Вініл - не на часі. Віддав на розсуд долі :)
Аватар користувача
mirek
ветеран
Пости в темі: 57
Повідомлень: 1363
З нами з: 02 лютого 2011, 20:20
Звідки: Львів
Подякував: 719 разів
Подякували: 1255 разів

Re: The real Audio Garret

#154

Непрочитане повідомлення mirek »

А ще якось недавно зібрав собі регулятор гучності типу "ladder" на Goldpoint Mini-L (вони його вже років 13 не випускають, то ж таку модель можна тільки в архіві знайти). Повезло знайти в незайманому стані тут же на форумі за дуже приємну ціну. Сильно не морочився, порахував на 10 кОм, купив на eBay резистори Dale RN-60.

Поки що статично припаяв дротами 47-Labs до нього з однієї сторони DIN (щоби підключитися до фіксованого виходу мого плеєра/ЦАПа), з другої сторони два RCA Eichman. Від регулятра до входу підсилювача довжина проводів десь 20 см. Згодом оформлю в якусь коробочку, типу, "пасивний преамп".

Різниця в порівнянні з регульованим виходом плеєра (на PGA2310) разюча. На порядок краща деталізація і, особливо, проробка ВЧ. Правдивих активних преампів не мав, тому порівняти не можу, але такий варіант дуже сподобався.
Аватар користувача
Saburov S.A.M.
ветеран
Пости в темі: 29
Повідомлень: 9581
З нами з: 24 листопада 2011, 15:33
Звідки: UA
Подякував: 9793 разів
Подякували: 8498 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: The real Audio Garret

#155

Непрочитане повідомлення Saburov S.A.M. »

Так і мало бути!
ladder type хороша штука, продаються й готові кіти із контролерами, селекторами входів і т.д.
Аватар користувача
moose
ветеран
Пости в темі: 12
Повідомлень: 10221
З нами з: 15 грудня 2010, 14:32
Подякував: 10026 разів
Подякували: 9932 разів
Вік: 53

Re: The real Audio Garret

#156

Непрочитане повідомлення moose »

О, а розкажіт ше про ладири, чом вони вам підійшли, бо це ж треба подвійну ціну за них. А де резистори ції паяти?
А шо за кіти, нашо ше шось крім регуля і перемикалки? Дайте фот!

Питаю бо сам якийсь маю, але на 100к і мені 100к замало, бо чутливість потужників завелика.
My friends are toys. I make them. It's a hobby.
Аватар користувача
mirek
ветеран
Пости в темі: 57
Повідомлень: 1363
З нами з: 02 лютого 2011, 20:20
Звідки: Львів
Подякував: 719 разів
Подякували: 1255 разів

Re: The real Audio Garret

#157

Непрочитане повідомлення mirek »

Ладер, по-ідеї, ліпший бо сигнал завжди тільки через два резистори йде, але через всі 24 чи ще більше, кожен з котрих має свою нелінійність і шуми. Фото зможу трохи потім.

А шоби узгодити по чутливості, то не опір всього регулятора треба збільшувати, а перед регульом подільник з двох резисторів просто треба поставити. В того ж Ґолдпойнта все докладно показано і пояснено, навіть пораховано для твого випадку юзабельні значення резисторів в табличці нижче.
Аватар користувача
moose
ветеран
Пости в темі: 12
Повідомлень: 10221
З нами з: 15 грудня 2010, 14:32
Подякував: 10026 разів
Подякували: 9932 разів
Вік: 53

Re: The real Audio Garret

#158

Непрочитане повідомлення moose »

mirek писав:Ладер, по-ідеї, ліпший бо сигнал завжди тільки через два резистори йде, але через всі 24 чи ще більше, кожен з котрих має свою нелінійність і шуми. Фото зможу трохи потім.

А шоби узгодити по чутливості, то не опір всього регулятора треба збільшувати, а перед регульом подільник з двох резисторів просто треба поставити. В того ж Ґолдпойнта все докладно показано і пояснено, навіть пораховано для твого випадку юзабельні значення резисторів в табличці нижче.
Ой дякую, я дета так і думав, но боявся опозоритися. Всьo, побіг в гастронім за резисторами!
My friends are toys. I make them. It's a hobby.
Аватар користувача
mirek
ветеран
Пости в темі: 57
Повідомлень: 1363
З нами з: 02 лютого 2011, 20:20
Звідки: Львів
Подякував: 719 разів
Подякували: 1255 разів

Re: The real Audio Garret

#159

Непрочитане повідомлення mirek »

Панове, а я тут тойво, прикрутив до Таноїв старого Exposure IV Dual Regulated - шукав підсилювача, який може бути постійно включений і щоб не розвіював надармо кіловати в тепло. І тут такий PRaT попер! На старому хард року таке враження, що треба прищіпатися, ніби на масл-карі якомусь, таке прискорення :) Тепер треба підібрати попередній підсилювач відповідний, щоби і цю швидкість не втратити і все решта гарно було. Спробую рідні Exposure тої ери або щось лампове…
Аватар користувача
moose
ветеран
Пости в темі: 12
Повідомлень: 10221
З нами з: 15 грудня 2010, 14:32
Подякував: 10026 разів
Подякували: 9932 разів
Вік: 53

Re: The real Audio Garret

#160

Непрочитане повідомлення moose »

А як же ж пасивний регулятор звуку, не підходить? Я ось в одного дядька слухав ладдерний регулятор з буфером NLE11/19 (DACT CT101) здається, дуже сподобалось.
My friends are toys. I make them. It's a hobby.
Аватар користувача
mirek
ветеран
Пости в темі: 57
Повідомлень: 1363
З нами з: 02 лютого 2011, 20:20
Звідки: Львів
Подякував: 719 разів
Подякували: 1255 разів

Re: The real Audio Garret

#161

Непрочитане повідомлення mirek »

Регулятор присутній, але так і є, зовсім без буфера якось сіренько виходить у порівнянні. Також ніби-то правильний низькоомний регульований вихід мого ЦАП‘а програє окремому каскадові підсилення. Зараз в якості такого виступає мій давній макет однотактного лінійного і навушникового підсилювача. Там по одному тріоду на канал з трансформаторами в анодах і кенотроном в живленні. Але хочу порівняти із чимось правильним і фірмовим щоби зробити висновок, чи придбати готовий апарат і не гратися або чи окультурити свого. Задача ще ж в тому щоби задовільнити ряд принципових вимог:
1) пасувати як до ARC‘а, так і до Exposure, при тому, що в останнього досить низький вхідний опір, 10 кОм
2) якщо ламповий, не містити цілу купу ламп бо: а) ціна; б) його не поклацаєш по кілька разів на день по пів години
3) якщо транзисторний, не містити занадто екзотичних застарілих транзисторів, заміни яким не дістанеш
Відповісти

Повернутись до “Системи користувачів”