1234567890

Не соромимося, показуємо свої системи, обговорюємо, радіємо
Аватар користувача
lionart
новенький
Пости в темі: 10
Повідомлень: 90
З нами з: 15 листопада 2011, 18:04
Звідки: Днепр
Подякував: 66 разів
Подякували: 97 разів

1234567890

#1

Непрочитане повідомлення lionart »

1234567890
Востаннє редагувалось 04 грудня 2017, 15:25 користувачем lionart, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Etlik
ветеран
Пости в темі: 1
Повідомлень: 3998
З нами з: 28 листопада 2010, 08:54
Звідки: Брест
Подякував: 4591 разів
Подякували: 1895 разів
Вік: 54

Re: Нарушитель гармонии или лампо-винтаж на работе

#2

Непрочитане повідомлення Etlik »

Молодец Артур, музыка должна быть с нами везде и всегда :good2: :music: а что за лампачки в усилителе и может быть нужно чехольчики одеть на трансформаторы ;)
Аватар користувача
Leesa
ветеран
Пости в темі: 2
Повідомлень: 2408
З нами з: 24 березня 2011, 15:16
Звідки: Красный Луч
Подякував: 3477 разів
Подякували: 3892 разів
Вік: 59
Контактна інформація:

Re: Нарушитель гармонии или лампо-винтаж на работе

#3

Непрочитане повідомлення Leesa »

Должно получится очень не дурно. Конечно этой модели Телеков не гоже стоять на полу, нужно тулить какие нибудь стоечки.
В качестве источника я бы посоветовал какой нибудь Филипс или Маранц из стареньких. Высоких разрешений и аналитичности тут не получится, так что цапы шмапы тут мало уместны. А со старыми СД будет очень душевно и музыкально.
Просто я сам имею в пользовании Телефункен ТЛ90. Это самая старшая модель из этой серии, довольно крупные напольники. И буквально вчера их включил в своей системе после долгого стояния в сторонке. Звук просто кайфовый, можно слушать часами, он никогда не надоест, и не вызывает ни какого раздражения.
Аватар користувача
Snark
ветеран
Пости в темі: 3
Повідомлень: 4190
З нами з: 01 грудня 2010, 08:35
Звідки: Kiev
Подякував: 373 разів
Подякували: 4695 разів
Вік: 47

Re: Нарушитель гармонии или лампо-винтаж на работе

#4

Непрочитане повідомлення Snark »

у меня в спальне мини-системка с telefunken klangbox tl41 и усилителем Sony ta88 и их же ресом st80
в качестве источника micromega stage3
кабло все штатное..стоит на деревянном подоконнике

:music: :good2:
Слухати музику - це, без сумніву, один із самих
екстравагантних способів витрачати гроші
Маурісіо Кагель
Аватар користувача
mirek
ветеран
Пости в темі: 6
Повідомлень: 1363
З нами з: 02 лютого 2011, 20:20
Звідки: Львів
Подякував: 719 разів
Подякували: 1255 разів

Re: Нарушитель гармонии или лампо-винтаж на работе

#5

Непрочитане повідомлення mirek »

Класний досвід. В мене були дуже подібні клангбокси досить довгий час. Дуже непоганий варіант для такого використання - на роботу, кабінет, спальню, etc. Ну і взагалі непогані колоночки. Жорсткі паперові динаміки мали б з часом ще розігратися і все стане трохи краще.
Підсилювач тут, думаю, навіть в такому застосуванні є відверто заслабеньким. Тому виділений висновок може і вірний в цьому конкретному випадку, але тотально невірний в загальному випадку щодо того, чим "лампа інтересна".

lionart писав:Мои выводы лампа интересна, но не универсальна, в идеале хорошо иметь две системы в одной из которых можно насладиться динамикой и высокими характеристиками транзисторной техники, а во второй расслабиться под чарующие звуки джаза плавно льющиеся из прошлого...


Я б рекомендував до них двотакт на 6п14п, 6п6с для максимальної синергії.

P.S. Неодмінно поганяйте колоночки в основній системі задля експерименту.
Аватар користувача
mirek
ветеран
Пости в темі: 6
Повідомлень: 1363
З нами з: 02 лютого 2011, 20:20
Звідки: Львів
Подякував: 719 разів
Подякували: 1255 разів

Re: Нарушитель гармонии или лампо-винтаж на работе

#6

Непрочитане повідомлення mirek »

Leesa писав:В качестве источника я бы посоветовал какой нибудь Филипс или Маранц из стареньких. Высоких разрешений и аналитичности тут не получится, так что цапы шмапы тут мало уместны. А со старыми СД будет очень душевно и музыкально.


Дуже і дуже вірно! Ні з якими цапами, особливо кембріджами і MF не вартує морочитися. Синергії не буде. Порекомендую таку крамолу: під'єднайте підсилювач до лінійного виходу компа (нехай навіть і до інтегрованого аудіо) і крутіть лослес із фубара. Здобудете великий приріст у зручності і не факт, що матимете погіршення в загальній якості (у випадку даної системи).
Востаннє редагувалось 22 грудня 2011, 14:55 користувачем mirek, всього редагувалось 2 разів.
f1ash
ветеран
Пости в темі: 2
Повідомлень: 2319
З нами з: 16 листопада 2011, 20:49
Подякував: 262 разів
Подякували: 2689 разів

Re: Нарушитель гармонии или лампо-винтаж на работе

#7

Непрочитане повідомлення f1ash »

Думаю, что это не нарушители гармонии, а скорее ее предвестники... ;)
Аватар користувача
kym
учасник
Пости в темі: 1
Повідомлень: 124
З нами з: 27 листопада 2010, 21:49
Звідки: Kiev
Подякував: 15 разів
Подякували: 21 разів
Вік: 64

Re: Нарушитель гармонии или лампо-винтаж на работе

#8

Непрочитане повідомлення kym »

по поводу прямого подключения к линейному выходу - категорически НЕТ!
столько шума и наводок внутри компа......
поэтому ЦАП на выходе - вынужденная неизбежность
Вперед в прошлое
Назад в будущее
Аватар користувача
Leesa
ветеран
Пости в темі: 2
Повідомлень: 2408
З нами з: 24 березня 2011, 15:16
Звідки: Красный Луч
Подякував: 3477 разів
Подякували: 3892 разів
Вік: 59
Контактна інформація:

Re: Нарушитель гармонии или лампо-винтаж на работе

#9

Непрочитане повідомлення Leesa »

mirek писав:Я б рекомендував до них двотакт на 6п14п, 6п6с для максимальної синергії.

Для моих TL90 усилитель на EL84 явно слабоват. Комфортное звучание получается около 12 час. Если чуть наподдать усь начинает валиться. Отсюда вывод - усилитель нужен ватт на 30-40. Чувствительность у них довольно низкая.
Аватар користувача
mirek
ветеран
Пости в темі: 6
Повідомлень: 1363
З нами з: 02 лютого 2011, 20:20
Звідки: Львів
Подякував: 719 разів
Подякували: 1255 разів

Re: Нарушитель гармонии или лампо-винтаж на работе

#10

Непрочитане повідомлення mirek »

Я говорю не про якусь загальну теорію, а про те, що доречно для даної конкретної системи і перевірено практикою в дуже подібній системі. До того ж використовую такий термін як "синергія", а не оперую абсолютними показниками якості. Хоча і абсолютні показники говорили б, що ~70 дБ співводношення С/Ш не дуже попсують не сильно кращі С/Ш ламповичка і його одиниці відсотків спотворень. Якщо вже тоді і ЦАП, то з "вінтажним" звуком, а це точно не кембріджі.
Востаннє редагувалось 22 грудня 2011, 15:12 користувачем mirek, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
mirek
ветеран
Пости в темі: 6
Повідомлень: 1363
З нами з: 02 лютого 2011, 20:20
Звідки: Львів
Подякував: 719 разів
Подякували: 1255 разів

Re: Нарушитель гармонии или лампо-винтаж на работе

#11

Непрочитане повідомлення mirek »

Leesa писав:Для моих TL90 усилитель на EL84 явно слабоват. Комфортное звучание получается около 12 час. Если чуть наподдать усь начинает валиться. Отсюда вывод - усилитель нужен ватт на 30-40. Чувствительность у них довольно низкая.


Ну, TL90 це інша вагова категорія і там є зміст дійсно якісний підсилювач вибирати. А цим вистачило б ватів 8-10. В мене Leak іх добре прокачував, але мені не подобався звук паперової пищалки. Хоча з прогрівом справи покращувалися.
Аватар користувача
Михайло
ипический гуру
Пости в темі: 1
Повідомлень: 2642
З нами з: 26 листопада 2010, 23:23
Звідки: Страна Вечно Розовых Помидоров
Подякував: 270 разів
Подякували: 1018 разів
Контактна інформація:

Re: Нарушитель гармонии или лампо-винтаж на работе

#12

Непрочитане повідомлення Михайло »

mirek писав:Підсилювач тут, думаю, навіть в такому застосуванні є відверто заслабеньким. Тому виділений висновок може і вірний в цьому конкретному випадку, але тотально невірний в загальному випадку щодо того, чим "лампа інтересна".


хотел то же самое написать :)
Аудио-антиквар

никогда не ремонтируйте то, что вообще не должно было существовать
Аватар користувача
mirek
ветеран
Пости в темі: 6
Повідомлень: 1363
З нами з: 02 лютого 2011, 20:20
Звідки: Львів
Подякував: 719 разів
Подякували: 1255 разів

Re: Нарушитель гармонии или лампо-винтаж на работе

#13

Непрочитане повідомлення mirek »

Great minds think alike! :biggrin:
Аватар користувача
lionart
новенький
Пости в темі: 10
Повідомлень: 90
З нами з: 15 листопада 2011, 18:04
Звідки: Днепр
Подякував: 66 разів
Подякували: 97 разів

Re: Нарушитель гармонии или лампо-винтаж на работе

#14

Непрочитане повідомлення lionart »

Очень приятно, что тема не прошла без внимания. Спасибо вам всем за теплый прием и интересные советы(честно не ожидал) :good2:
Сейчас собираюсь помаленьку домой идти с работы, чуть позже задам вопросы развернутым постом , очень много интересных для меня моментов в ветке.

Всем СПАСИБО :drinks: , продолжайте обсуждение и советы по улучшению данного сетапа .

с уважением, Артур.
Аватар користувача
lionart
новенький
Пости в темі: 10
Повідомлень: 90
З нами з: 15 листопада 2011, 18:04
Звідки: Днепр
Подякував: 66 разів
Подякували: 97 разів

Re: Нарушитель гармонии или лампо-винтаж на работе

#15

Непрочитане повідомлення lionart »

Etlik писав:Молодец Артур, музыка должна быть с нами везде и всегда :good2: :music: а что за лампачки в усилителе и может быть нужно чехольчики одеть на трансформаторы ;)

Серега, спасибо, автор счел не нужным их одевать.
Аватар користувача
lionart
новенький
Пости в темі: 10
Повідомлень: 90
З нами з: 15 листопада 2011, 18:04
Звідки: Днепр
Подякував: 66 разів
Подякували: 97 разів

Re: Нарушитель гармонии или лампо-винтаж на работе

#16

Непрочитане повідомлення lionart »

Leesa писав:Должно получится очень не дурно. Конечно этой модели Телеков не гоже стоять на полу, нужно тулить какие нибудь стоечки.
В качестве источника я бы посоветовал какой нибудь Филипс или Маранц из стареньких. Высоких разрешений и аналитичности тут не получится, так что цапы шмапы тут мало уместны. А со старыми СД будет очень душевно и музыкально.
Просто я сам имею в пользовании Телефункен ТЛ90. Это самая старшая модель из этой серии, довольно крупные напольники. И буквально вчера их включил в своей системе после долгого стояния в сторонке. Звук просто кайфовый, можно слушать часами, он никогда не надоест, и не вызывает ни какого раздражения.


Стояние на полу, это временное явление, полностью осознаю - или стойки или...(вобщем есть мысли). К источнику претензий не имею - в своем диапазоне цен он более чем хорош, винил то да ....но всему свое время.
Спасибо Вам за хороший отзыв и советы.
Аватар користувача
lionart
новенький
Пости в темі: 10
Повідомлень: 90
З нами з: 15 листопада 2011, 18:04
Звідки: Днепр
Подякував: 66 разів
Подякували: 97 разів

Re: Нарушитель гармонии или лампо-винтаж на работе

#17

Непрочитане повідомлення lionart »

Snark писав:у меня в спальне мини-системка с telefunken klangbox tl41 и усилителем Sony ta88 и их же ресом st80
в качестве источника micromega stage3
кабло все штатное..стоит на деревянном подоконнике

:music: :good2:


Если уж Игорь говорит про Телефункены хорошо, то я вчетверне польщен...Игорь, есть вопрос - где у их родного кабеля + на квадратном или на круглом?
Аватар користувача
lionart
новенький
Пости в темі: 10
Повідомлень: 90
З нами з: 15 листопада 2011, 18:04
Звідки: Днепр
Подякував: 66 разів
Подякували: 97 разів

Re: Нарушитель гармонии или лампо-винтаж на работе

#18

Непрочитане повідомлення lionart »

mirek писав:Класний досвід. В мене були дуже подібні клангбокси досить довгий час. Дуже непоганий варіант для такого використання - на роботу, кабінет, спальню, etc. Ну і взагалі непогані колоночки. Жорсткі паперові динаміки мали б з часом ще розігратися і все стане трохи краще.
Підсилювач тут, думаю, навіть в такому застосуванні є відверто заслабеньким. Тому виділений висновок може і вірний в цьому конкретному випадку, але тотально невірний в загальному випадку щодо того, чим "лампа інтересна".



Я б рекомендував до них двотакт на 6п14п, 6п6с для максимальної синергії.

P.S. Неодмінно поганяйте колоночки в основній системі задля експерименту.


Ручку усила выше 11 часов не крутил и желания нет( более чем и не люблю экстримальных экспериментов.)

В основной системе опробую обязательно на праздниках, хотя результат предсказуем...отпишусь.
Аватар користувача
lionart
новенький
Пости в темі: 10
Повідомлень: 90
З нами з: 15 листопада 2011, 18:04
Звідки: Днепр
Подякував: 66 разів
Подякували: 97 разів

Re: Нарушитель гармонии или лампо-винтаж на работе

#19

Непрочитане повідомлення lionart »

mirek писав:
Дуже і дуже вірно! Ні з якими цапами, особливо кембріджами і MF не вартує морочитися. Синергії не буде. Порекомендую таку крамолу: під'єднайте підсилювач до лінійного виходу компа (нехай навіть і до інтегрованого аудіо) і крутіть лослес із фубара. Здобудете великий приріст у зручності і не факт, що матимете погіршення в загальній якості (у випадку даної системи).


Сори, но я не готов вернуться в прошлое, тогда к чему вся эта система - или она играет только с компьютерного входа? Как-то не радостен Ваш пост. Кембриджи в своих ценовых категориях вполне жизнеспособны, Musical Fidelity A 3.24 еще конкурентов поищите....
Аватар користувача
mirek
ветеран
Пости в темі: 6
Повідомлень: 1363
З нами з: 02 лютого 2011, 20:20
Звідки: Львів
Подякував: 719 разів
Подякували: 1255 разів

Re: Нарушитель гармонии или лампо-винтаж на работе

#20

Непрочитане повідомлення mirek »

А пробували так підключати? :) Я не до того, що різниці не буде. Просто зручність може переважити, враховуючи специфічність системи. Можна ще пошукати ЗК з відповідним звуком. Віктор якось рекомендував Digidesign Audiomedia III (але я таких не слухав), сюди б вписався і перший Creаtive Sound Blaster 5.1.

До речі, на цьому я б експерименти не закінчив. Судячи по підпису, у вас є навушникова система, "Zero Dac09/AKG270". Я б спробував прикрутити ламповичка як підсилювача для навушників. Цілком може бути, що теж отримаєте позитивний результат. Єдине, що навушники досить високоомні... але це якраз добре, вих. каскад в тріоді... грати буде.
f1ash
ветеран
Пости в темі: 2
Повідомлень: 2319
З нами з: 16 листопада 2011, 20:49
Подякував: 262 разів
Подякували: 2689 разів

Re: Нарушитель гармонии или лампо-винтаж на работе

#21

Непрочитане повідомлення f1ash »

Как вариант: приобрести внешнюю звуковую карту Echo Audiofire 2 (~1000 UAH) и убрать CA и MF. Карточка небольшая, имеет регулятор громкости и очень приятное звучание. Уверен, что для рабочей системы это будет очень интересный вариант.
Аватар користувача
Snark
ветеран
Пости в темі: 3
Повідомлень: 4190
З нами з: 01 грудня 2010, 08:35
Звідки: Kiev
Подякував: 373 разів
Подякували: 4695 разів
Вік: 47

Re: Нарушитель гармонии или лампо-винтаж на работе

#22

Непрочитане повідомлення Snark »

lionart писав:
Если уж Игорь говорит про Телефункены хорошо, то я вчетверне польщен...Игорь, есть вопрос - где у их родного кабеля + на квадратном или на круглом?


не знаю...я на слух подключал...могу посмотреть как у меня подключено и сказать
:)
Слухати музику - це, без сумніву, один із самих
екстравагантних способів витрачати гроші
Маурісіо Кагель
Аватар користувача
Neal
новенький
Пости в темі: 1
Повідомлень: 81
З нами з: 30 листопада 2011, 16:25
Звідки: Одесса
Подякував: 67 разів
Подякували: 58 разів

Re: Нарушитель гармонии или лампо-винтаж на работе

#23

Непрочитане повідомлення Neal »

f1ash писав:Как вариант: приобрести внешнюю звуковую карту Echo Audiofire 2 (~1000 UAH) и убрать CA и MF. Карточка небольшая, имеет регулятор громкости и очень приятное звучание. Уверен, что для рабочей системы это будет очень интересный вариант.
http://audioshop.com.ua/echo/audiofire-2/
Аватар користувача
lionart
новенький
Пости в темі: 10
Повідомлень: 90
З нами з: 15 листопада 2011, 18:04
Звідки: Днепр
Подякував: 66 разів
Подякували: 97 разів

Re: Нарушитель гармонии или лампо-винтаж на работе

#24

Непрочитане повідомлення lionart »

mirek писав:А пробували так підключати? :) Я не до того, що різниці не буде. Просто зручність може переважити, враховуючи специфічність системи. Можна ще пошукати ЗК з відповідним звуком. Віктор якось рекомендував Digidesign Audiomedia III (але я таких не слухав), сюди б вписався і перший Creаtive Sound Blaster 5.1.

До речі, на цьому я б експерименти не закінчив. Судячи по підпису, у вас є навушникова система, "Zero Dac09/AKG270". Я б спробував прикрутити ламповичка як підсилювача для навушників. Цілком може бути, що теж отримаєте позитивний результат. Єдине, що навушники досить високоомні... але це якраз добре, вих. каскад в тріоді... грати буде.


На работе ноут, поэтому круг звуковых карт сужается, как вариант думаю Зеро отнести и по УСБ...Фиделити мой купили, теперь Кембрик в одиночку отдувается))) Почему именно СД слушаю - дома их нет времени слушать или flac какой-нить или хайрез с компа, а коллекция хоть и небольшая до 200 дисков есть..., плюс Кембрик без дела лежит, вот продам его, тогда буду что-то ваять ...все же я за ЦАП, тем более еще не доводилось щупать ушами ультрааналог, PCM 63, AD1862...Вобщем планов много - денег мало(

Зеро подумываю тоже продать, наушники я никогда особо не любил, вынужденная мера, когда засиживался ночами, потому лампы они не заслуживают...
Аватар користувача
lionart
новенький
Пости в темі: 10
Повідомлень: 90
З нами з: 15 листопада 2011, 18:04
Звідки: Днепр
Подякував: 66 разів
Подякували: 97 разів

Re: Нарушитель гармонии или лампо-винтаж на работе

#25

Непрочитане повідомлення lionart »

Snark писав:
не знаю...я на слух подключал...могу посмотреть как у меня подключено и сказать
:)


Да, если не сложно, я остановил выбор на том, что круглый + ;)
Відповісти

Повернутись до “Системи користувачів”