Ипонская система

Не соромимося, показуємо свої системи, обговорюємо, радіємо

Re: Ипонская система

Непрочитане повідомлення Vasiles » 13 травня 2023, 14:54

spiridon написав: ,а вася то прямая дорога к кацапам
так шо братан не примазывайся к нам,великим грекам

На цьому "язіку" що Ви пишите, може і так.
Але українською буде Василь, Василько і це українське ім'я.
Пора би вже це знати )))
Так чого Ви пишите по кацапськи, давайте вже по грецьки )))
Скажи мені яке в тебе живлення і кабелі, я скажу тобі який в тебе звук)))
Sometimes, Music is the only Medicine the Heart and Soul need.
Vasiles
слушатель

Цитата

Непрочитане повідомлення Тибетский Ламер » 12 червня 2023, 21:08

Маю кілька обновок. Але, оскільки поки ще не в Києві, в основній системі випробувати ще не довелось.. :hi:
Приєднані файли
Тибетский Ламер
слушатель

Цитата
Вік: 50

Непрочитане повідомлення Lecter » 28 червня 2023, 09:32

Артур, Друже, поздравляю с Юбилеем!!! Здоровья крепчайшего, мира, всех земных благ тебе желаю!!! :drinks:
По теме, слушал несколько реинкарнаций системы..всегда хочется слушать, не смотря на разную подачу звука. У хозяина системы с пониманием того, что он хочет от неё, всё в порядке, по этому и звук всегда на уровне. :good:
Lecter
участник

Цитата

Непрочитане повідомлення Тибетский Ламер » 15 листопада 2023, 11:48

Збоченці вони такі. Живлять коректори імпульсними БЖ. :hi:
...але, не гірший за лінійний, так точно. Принаймні у моєму тракті :i_am_so_happy:

P.S. Спірідонич, пробач! Я розумію що це тобі наче серпом по фаберже :pardon:
..але мені ж можна - в мене Дінаудіо і Д-клас! :greeting:
Приєднані файли
Тибетский Ламер
слушатель

Цитата

Непрочитане повідомлення Eugene » 15 листопада 2023, 16:25

Ні, вони не збоченці, це приблизно як – усі японці для європейців на одне обличчя, і навпаки.
Мав я якось справу з коректором AcousticPlan, дуже, дуже непоганий коректор, але з сумною ціною. Уявляєте, там штатно цілих два імпульсні блоки, але дуже різних. Так ось заміна одного, того про що Ви подумали, на лінійний, дала більш ніж помітний позитивний результат.

З повагою.
Eugene
ветеран

Цитата

Непрочитане повідомлення spiridon » 15 листопада 2023, 17:30

Этот результат виден и слышен только пидстаркуватым любителям винила ....молодежь выбирает так,шоб звучало как удифильский СД ,их всякая музыкальность и эмоциональность передачи настораживает и напрягает :yahoo:
spiridon
ветеран

Цитата
Вік: 67

Непрочитане повідомлення Karmadon » 15 листопада 2023, 18:44

spiridon написав: музыкальность и эмоциональность передачи настораживает и напрягает :yahoo:

:biggrin:
Karmadon
Karmadon

Цитата
Вік: 58

Непрочитане повідомлення Тибетский Ламер » 19 листопада 2023, 16:59

Eugene написав:Ні, вони не збоченці, це приблизно як – усі японці для європейців на одне обличчя, і навпаки.
Мав я якось справу з коректором AcousticPlan, дуже, дуже непоганий коректор, але з сумною ціною. Уявляєте, там штатно цілих два імпульсні блоки, але дуже різних. Так ось заміна одного, того про що Ви подумали, на лінійний, дала більш ніж помітний позитивний результат.

З повагою.

З АкустікПлейн справи не мав. Та і взагалі з іншими коректорами, що від виробника із імпульсниками всередині. Але мушу стверджувати, що лінійник, яким я користувався на OBH-8Se ніяк не кращий за імпульсник, який я під'єднав до Kora 3T - мав нагоду на протязі тижня порівнювати (відвідав київ на тиждень). Ніяких переваг лінійника не помітив взагалі. Ба, навіть навпаки, суб'єктивно звук з імпульсником подобається трохи більше. І не тільки мені.
Тому, пане Євген, я з повагою ставлюся до вашого досвіду і знань, але для мене більш переконливим є емпіричний досвід у моїй системі. Вільно допускаю, що в іншій системі, все могло бути абсолютно навпаки. Але ж і ви, сподіваюся, випадок з АкустікПлейн не відносите до розряду статистики, а розглядаєте, як окремий приватний випадок.. :hi:
Тибетский Ламер
слушатель

Цитата

Непрочитане повідомлення Eugene » 20 листопада 2023, 14:55

Ні, я маю статистику на широкому класі апаратури, що працює в різних системах. Справа навіть не у статистиці, а у фізичних засадах. Ступінь впливу може бути різною через безліч факторів, але лінійна система живлення, правильно зроблена - завжди краще за визначенням. На даний момент, з урахуванням реальних технічних можливостей це так.

З повагою.
Eugene
ветеран

Цитата

Поперед.

Повернутись до Системи користувачів

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей