Как много в этом звуке...чёрного

Не стесняемся, показываем свои системы, обсуждаем, радуемся друг за друга

Re: Как много в этом звуке...чёрного

Непрочитанное сообщение soundloverr » 30 окт 2017, 00:08

spiridon писал(а):Все изделия фирмы ВАТ ,которые мне доводилось слушать -распиаренная ерунда ,смело расставайтесь!!!

Не думаю, что есть много сюдюков от ВАТ. Так что P.R. здесь врядли подойдет.
Последний раз редактировалось soundloverr 02 ноя 2017, 06:50, всего редактировалось 1 раз.
soundloverr
ветеран

Цитата

Непрочитанное сообщение soundloverr » 13 ноя 2017, 19:26

diksiland писал(а):Cтало скучно і вирішив поміняти коробочки...Витяг з під ліжка підсилювач потужності Naim NAP180 та попередніка Sphinx Project 4. Стало прозоріше та дещо детальніше...Створилося непогане поєднання лампового програвача СД, гібрида передпідсилювача та "мощніка" в кл. Б. Навідь здалося, що меньш стало "в звуке...чёрного". Деякий час послухаю так, поки авдіохвільский зуд не почне підштовхувати поміняти ще щось, наприклад Naim на Krell//вийду вже тоді остаточно на зимову систему. Граємось короче... :hi:

Очень хороший сетап получился.
Надо еще попробовать Крил, и уже можно сказать, что оставлять. Судя по тому что было раньше, Krell может и не пройти со своим классом А.
soundloverr
ветеран

Цитата

Непрочитанное сообщение diksiland » 13 ноя 2017, 20:11

Доброго вечора всім небайдужім!!!Вчора заходив до мене один чувак..Він колись був завзятим хвілом та потім його попустило..але колишніх хвілів як і ментів, мабуть не буває..Так от він приніс прикольну маленьку дрібничку під назвою Chord Mojo...такий собі ЦАП-коробок для навушників. Він придбав його начитавшись відгуків, та не очікував, що він вартий чогось більшого..Підключив він той коробок до свого телефона китайским міні ЮСБ дротом, а з нього до мого передпідсилювача через навушниковий штекер та китайский перехідник...Ми зразу не повірили, що таке бува..Потім слухали зо дві години різну музику перебуваючи в "культурному шоці". Ми з саундловером недавно слухали його "старшого брата", але ж там вся система була дуже вісокого рівня і ми зважили, що класно було, бо все в купі..Так що цей маленький девайс виявився з великими можливостями. Я не буду писати, що стало краще з ним і як..Скажу тільки, що за такими штуковинами майбутнє, особливо враховуючи компактнісь і високу якість звуку без втрати музичності..Трє безумовно більше часу, щоб розкуштувати його подробиці, але вже те, що ми зрозуміли з першого знайомства було вдосталь, щоб захтілося його порадити тим хто шука для себе подібне. Коштує він десь під 700, потім треба до нього якусь "крутилку" ЮСБ з вай-фай чи блю тус..
Вложения
не дивіться на купюри, то серветки
Не зная падежов, то не говорите глупостев
diksiland
участник

Цитата

Непрочитанное сообщение mihail » 13 ноя 2017, 23:04

Читав у блозі досить не бідного фотографа ( камери та об"єктиви на десятки тисяч )
що він придбав собі для портативної системи саме такий девайс .
І дуже задоволений звуком
Але одне діло фотограф - інше діло наш аудіохвіл :)
Тому раз попала в руки така залізяка,
то дуже цікаво було б знати її рівень
в порівняні з класичними та відомими ЦАПами
mihail
ветеран

Цитата

Непрочитанное сообщение soundloverr » 13 ноя 2017, 23:38

Я именно этот не слышал, но топовый звучит очень классно.
Основное что можно выделить натуральность и очень хорошая детальность, которая совмещается с комфортым звуком и музыкальностью.
На мой взгляд, максимально приближено к реальному звуку.
Мне очень понравилось. Думаю что будут бить в этом направления.
Я вспомнил , что когда то был такой сд плейр Chord Red. Его очень хвалили, я как тотне придал значения этим дифирамбам, а вот сейчас вспомнил. Подогаю что экспертмент, начался оттуда.
soundloverr
ветеран

Цитата

Непрочитанное сообщение Saburov S.A.M. » 14 ноя 2017, 08:16

старі Корди і нові - тотально інші апарати. Все нове в них - БЕЗ чіпів, на FPGA. Це принципово різне, і звук сто пудов буде різний.
Такий підхід і у останніх PS Audio. Їх звук мені зніс кришу )))
Последний раз редактировалось Saburov S.A.M. 14 ноя 2017, 12:40, всего редактировалось 1 раз.
Saburov S.A.M.
ветеран

Цитата

Непрочитанное сообщение soundloverr » 14 ноя 2017, 12:27

ЦАП: MSB Select II (Femto 33 clock).
А кто знает, это тоже по безчиповым технологиям?
Интересно. Стоит дорого, даже очень.
Я себе вопрос с цапом закрыл. Если развиватся то только по аналогу.
Но кто еще не купил себе хорошую цацу, думаю это направление будет интересно.
Единственная проблема, что бы не получилось как сд- винил.
В 90х, народ рванул продавать LPшки. Так все классно звучало, а потом стухло. Но все равно сд можно реализовать близко к винилу.
А вот стримовые, я не слышал.
soundloverr
ветеран

Цитата

Непрочитанное сообщение diksiland » 14 ноя 2017, 12:40

mihail писал(а):Читав у блозі досить не бідного фотографа ( камери та об"єктиви на десятки тисяч )
що він придбав собі для портативної системи саме такий девайс. І дуже задоволений звуком

Щось мені здається то одна і та ж людина...він колись все продав (мені) і "пішов" в напрямку фотографіЇ.. :sad:
Не зная падежов, то не говорите глупостев
diksiland
участник

Цитата

Непрочитанное сообщение soundloverr » 14 ноя 2017, 13:33

Скорее всего он.
Совпадение? Не думаю.
soundloverr
ветеран

Цитата

Пред.