Продам головку Goldring 2400

Продам головку Goldring 2400

Непрочитанное сообщение Jaroslav » 16 ноя 2019, 13:00

У Goldring 2400 використана популярна в останні роки голка Vital для збільшення дозволу. Ізоляція з Супер-пермаллоев для зменшення шумів. Кантилевер з Супер-пермаллоев для високої чутливості. Потужний самариевой-кобальтові магніт. Всі коннектори позолочені, що усуває можливість корозії і знижує опір контакту, в той час як корпусу головок мають кріпильні отвори для легкого і надійного монтажу.
У Goldring 2400 використана аудіофільна заточка голки Vital. Ізоляція з Супер-пермалою. Потужний самарієво-кобальтовий магніт. Всі коннектори позолочені.Корпус головки має кріпильні отвори для легкого і надійного монтажу.
Англійська фірма Goldring у всьому світі користується репутацією надійного виробника, відомого своїми високопродуктивними, але доступними головками звукознімачів і «вініловими» аксесуарами. Нова «двотисячна серія» ще більше підняла репутацію компанії, тому що по ці головки звучать ще краще. Чим вище піднімаємось по моделям цієї серії, тим більше стають відчутні поліпшення. Кожна наступна модель додає звуку ще більше детальності, відкритості та динаміки, ніж попередня.
Головки цієї серії мають корпуси з антирезонансними властивостями і виготовлені методом високоточного лиття. До хедшеллу головка кріпиться стандартним способом на два гвинти.
У Goldring 2400 кантелівер має конічну форму. Наконечник голки – це заточений алмаз з профілем «Vital». Особливий характер заточування дозволив інженерам компанії-виробника отримати звук найвищої якості..

ХАРАКТЕРИСТИКИ GOLDRING 2400

Тип: MM
Кут трекінгу: 24 °
Оптимальна притискна сила: 1.7 г
Змінна голка (голки): Goldring 2400 Stylus
Вихідна напруга: 6.5 мВ
Розділ каналів: 20 дБ
Розбаланс каналів: 2 дБ
м.Львів
+380676743020,Ярослав
http://www.audio-video.com.ua
Ціна 450 $
Вложения
Ярослав
067 674 30 20
audioclasse@yahoo.com
Jaroslav
ветеран
 
Цитата
Возраст: 66
Откуда: Львов

Вернуться в Тонармы, головы, иглы

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2