П'ятий президент України ... Всі за і проти.

Аватар користувача
mihail
ветеран
Пости в темі: 7
Повідомлень: 4184
З нами з: 04 січня 2011, 23:46
Звідки: м.Рiвнe
Подякував: 5960 разів
Подякували: 4804 разів
Вік: 64

Re: П'ятий президент України ... Всі за і проти.

#126

Непрочитане повідомлення mihail »

EduardR писав:
Думаю, голосовали не столько за нынешнего, сколько против прежнего... !
От дуже цікаво -
а ЧОМУ ви голосували саме проти " прежнего " ???
Аватар користувача
Andrey1971
новенький
Пости в темі: 3
Повідомлень: 92
З нами з: 01 квітня 2020, 21:07
Звідки: Луганськ-Київ
Подякував: 1134 разів
Подякували: 214 разів
Вік: 52

Re: П'ятий президент України ... Всі за і проти.

#127

Непрочитане повідомлення Andrey1971 »

Тому що: барига, офшори, піввареника, і як же без неї - ліпецька фабрика. :biggrin:
Ганьбити свою Вітчизну - значить зраджувати її. Віктор Гюго.
Аватар користувача
mihail
ветеран
Пости в темі: 7
Повідомлень: 4184
З нами з: 04 січня 2011, 23:46
Звідки: м.Рiвнe
Подякував: 5960 разів
Подякували: 4804 разів
Вік: 64

Re: П'ятий президент України ... Всі за і проти.

#128

Непрочитане повідомлення mihail »

Andrey1971 писав:Тому що: барига, офшори, піввареника, і як же без неї - ліпецька фабрика. :biggrin:
А скількі він же НАКРЯВ , а мальдіві !
А бізнес на крові !!

Ото падлюка - не то шо теперешній ЛІСОПЕДІСТ - все що обіцяв - то зробив !
Не вспів прийти - зразу ж тарифи знизив !!
EduardR
учасник
Пости в темі: 12
Повідомлень: 131
З нами з: 01 жовтня 2015, 12:31
Звідки: Kiev
Подякував: 80 разів
Подякували: 79 разів

Re: П'ятий президент України ... Всі за і проти.

#129

Непрочитане повідомлення EduardR »

piramida писав: І це все, чого ви бажали???
Ваше бажання на 100% здійснилося! Президент України не Порошенко!
Чогож ви тепер скиглите? Радійте! І пам'ятайте - це ви зробили разом! Саме ви, виборці Зеленського, відповідальні за все те, що зараз відбувається! Бо це ви, цільком свідомо, зробили цей вибір!
Який примітивізм!
Просто жах!
Дуже помиляєтесь, я не скиглю! Це ви тут скиглите, що улюбленець ваш злив все що можна було і програв вибори! Хоча міг би ще побути на троні, але щось йому завадило. І радіти мені нема чому, і знову таки помиляєтесь, приписуючи мені мій ніби то вибір! І ви нічого не знаєте про мою свідомість, а ваша, мабуть, міститься в першій стрічці вище.
Ви ж свій вибір зробили, мабуть, несвідомо.

Хоча, бачу, не все безнадійно, і про фибрики знають, і про офшори, і навіть що накрав! От бачите, можете! :rofl:

Проте, маючи нагоду та певним чином надаючи відповідь, хотів зустрічно спитати.

Чому деяки з вас обрали своїм куміром\вождем
1)Одного з засновників, організатора і духовного наставника ненависної і нині забороненої ПР, який безпосередньо впливав і на політику партії і на її кадрові питання, і навіть основні напрямки руху держави та її політики в певний проміжок часу.
2)Політика який при "бєглому" був навіть цілим міністром закордонних справ і мав би проводити підтримку тієї самої євроінтеграції, тобто фактично її провалив коли займав відповідний пост прямо пов"язаний з цими питаннями. І своєю бездіяльність фактично тонко підставив "бєглого" трохи згодом. (Тоді ще невеличкі запитання напрошуються, чи не він сам трохи піздніше все це організовував з студентами на початку майдану і чи не сам потім радіючи несподіваному успіху навіть нашепотів на вушко: "беги Витя, беги!"???(хоча, здавалося, чому б йому бігти а? тож не він сам стріляв) Щоб через дуже малий проміжок часу на сумній царемонії, нахилити голову над загиблою сотнею на майдані... ііііі, о чудо!... (далі самі знаєте, що сталося на виборах, з невідомих мені причин) Чудо? Дійсно вірите в чудеса? А чи то не чудеса, що так нікого і не посадили за стрільбу по людях? Чудо, что всі втіклі і кінці у воду? :hmm:
3)Олігарха який як і інщі, правдами та скоріше направдами привласнювали фабрики\заводи\гази\енерги\коми\... і примножив свої активи і пассиви. Чи ви не здогадуєтесь, що всі ці статки будувалось не тільки на грошах які робили гроші(ще питаннячко звідки), а на інших брудних і жахливих речах які відбувались в лихі 90-і?? І чому це він повинен бути чи стати нашим улюбленим олігархом і куміром, продовжував грабувати країну та народ, а ми повинні радіти що нас оббирає саме він? :cray:
4)Гаранта яка так само як і попередники (а тепер і послідовник)прямо призначав своїх людей на ключові позіції чим будував звичну, зрозумілу і керовану вертикаль власті що ним повність контролюється, плюндрував закони і мораль, стримував або завалив реформи в важливих галузях що не дозволяє країні розвиватись(наприклад, право в цілому) , завдяки "медичній реформі" покладено медицину, так само середню освіту та науку... Я знаю чому. Бо він, як і інші розумні люди добре розуміє, що тупим стадом легше керувати чи навіть повести його на забій...
5) того самого,який продовжував набирати валютні кредити та підтримував/впроваджував спекуляції на валютному ринку та ринку цінних паперів в тяжкий час, що призвело до катастрофічного знецінення гривні в багато разів та зростанню зовнішніх боргів на фоні збагачення певних кіл яки точно знали що буде, коли і де...
Ще є 6), 7)... але досить вже, не буду мєлочним...

ну і декілька простих посилань, щоб нагадати факти, хронологію та інше, якщо комусь призабулося щось:
https://www.chesno.org/politician/325/
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0 ... 1%96%D0%B2
https://www.bbc.com/russian/internation ... yanukovych

Проте хотів наголосити, що зараз ні в якому разі не краще! Це щоб не подумали що я тут агітую за нинішнього...
Аватар користувача
mihail
ветеран
Пости в темі: 7
Повідомлень: 4184
З нами з: 04 січня 2011, 23:46
Звідки: м.Рiвнe
Подякував: 5960 разів
Подякували: 4804 разів
Вік: 64

Re: П'ятий президент України ... Всі за і проти.

#130

Непрочитане повідомлення mihail »

EduardR писав: Який примітивізм!
%D1%80%D1%82%D1%96%D1%8F_%D1%80%D0%B5%D0%B3%D1%96%D0%BE%D0%BD%D1%96%D0%B2
https://www.bbc.com/russian/internation ... yanukovych

Проте хотів наголосити, що зараз ні в якому разі не краще! Це щоб не подумали що я тут агітую за нинішнього...
Що кацапчик

поширюєш статью від москальскіх сайтів ??? :biggrin:

Навіть читати не хочу - ------ У СРАКУ разом з тобою !! !!

Порох - вже ТРИ роки як не Президент
але ж кацапьЙО послено його намагається обісрати !
А це ще раз свідчить - що Порох таки НАЙКРАЩИИЙ президент України !!
Аватар користувача
Andrey1971
новенький
Пости в темі: 3
Повідомлень: 92
З нами з: 01 квітня 2020, 21:07
Звідки: Луганськ-Київ
Подякував: 1134 разів
Подякували: 214 разів
Вік: 52

Re: П'ятий президент України ... Всі за і проти.

#131

Непрочитане повідомлення Andrey1971 »

EduardR писав: Думаю, голосовали не столько за нынешнего, сколько против прежнего...
Покажіть, будь ласка, графу "проти" у бюлетені.
Ганьбити свою Вітчизну - значить зраджувати її. Віктор Гюго.
Аватар користувача
diletant-007
ветеран
Пости в темі: 21
Повідомлень: 1888
З нами з: 19 лютого 2011, 11:10
Звідки: Varna
Подякував: 3936 разів
Подякували: 2448 разів

Re: П'ятий президент України ... Всі за і проти.

#132

Непрочитане повідомлення diletant-007 »

EduardR писав:
ну как я и говорил детский сад.....скоро ссылки пойдут со скабеевой :rofl:
EduardR
учасник
Пости в темі: 12
Повідомлень: 131
З нами з: 01 жовтня 2015, 12:31
Звідки: Kiev
Подякував: 80 разів
Подякували: 79 разів

Re: П'ятий президент України ... Всі за і проти.

#133

Непрочитане повідомлення EduardR »

Який кацапчик? А сам хто, часом не мадьяр-засланець? От же ж впертий, навіть читати не хоче! А хоче лише чути те що його вуху лагідно. Хто там його хоче обісрати, він і сам обісравсь норм. Я ж виклав всім відомі факти, які легко перевірити і іншими джерелами. Чи ти не знав, що Пєтя був міністром закордонних справ в 2009-2010р і впроваджував зовнішню політику країни? Чи то секрет, що пригальмували рух до европи в 2010 і не схотіли зближення?? Чи може неправда що він засновник ПР? Чи неправда, що нікого не засудив за стрілянину під відеокамерами та в стрімах світових ЗМІ в центрі міста ? Оце не хочеш читати і навіть знати? Чи секрет та неправда все інше про що я написав? Ну не хочеш новини на ББС, то вже мій промах за пораду, то подивись ще десь. Чи не знайдеш? Не хочеш дупу відірвати і перевірите/поцікавитись? Чи принципово баба яга проти? Ну то фіг з тобой та з вами, я не дуже сподівався, бо бачу рівень аргументації і таке інше на відповідному рівні...
Аватар користувача
piramida
учасник
Пости в темі: 11
Повідомлень: 423
З нами з: 28 лютого 2019, 14:33
Звідки: Харків
Подякував: 700 разів
Подякували: 624 разів

Re: П'ятий президент України ... Всі за і проти.

#134

Непрочитане повідомлення piramida »

EduardR писав: ... і знову таки помиляєтесь, приписуючи мені мій ніби то вибір!
А за кого ви голосували на президентських виборах 2019 року?
Аватар користувача
Eugene
ветеран
Пости в темі: 5
Повідомлень: 2634
З нами з: 05 грудня 2012, 12:15
Звідки: Odessa
Подякував: 1 разів
Подякували: 6853 разів
Контактна інформація:

Re: П'ятий президент України ... Всі за і проти.

#135

Непрочитане повідомлення Eugene »

Прямо наглядный пример развития и становления фобий. Новый вид – антипорошенко, может, кто на латынь переведет, для научности :)

С уважением.
EduardR
учасник
Пости в темі: 12
Повідомлень: 131
З нами з: 01 жовтня 2015, 12:31
Звідки: Kiev
Подякував: 80 разів
Подякували: 79 разів

Re: П'ятий президент України ... Всі за і проти.

#136

Непрочитане повідомлення EduardR »

От жеж! Бачу рівень на вистоті все ж таки!
А хто\що це скабеева?
Нашо воно вам?
Я свій бюлетень поклав у скриньку, не фотографував його як деякі, щоб хизуватися який я молодець або навіть грошенят заробити, продавши свій голос, показавши на виході або за рогом кураторам фоточку з відміткою в правильному місці... ;)
І що?
То може свій покажете?
Аватар користувача
piramida
учасник
Пости в темі: 11
Повідомлень: 423
З нами з: 28 лютого 2019, 14:33
Звідки: Харків
Подякував: 700 разів
Подякували: 624 разів

Re: П'ятий президент України ... Всі за і проти.

#137

Непрочитане повідомлення piramida »

EduardR писав:От же ж впертий, навіть читати не хоче!
Та ми цієї "лаптєногої" аргументації під загальною назвою "хто завгодно окрім Порошенка" вже начиталися.
Питання залишається тільки стосовно транслятора такої агументації - на зарплаті? чи корисний ідіот?
Аватар користувача
piramida
учасник
Пости в темі: 11
Повідомлень: 423
З нами з: 28 лютого 2019, 14:33
Звідки: Харків
Подякував: 700 разів
Подякували: 624 разів

Re: П'ятий президент України ... Всі за і проти.

#138

Непрочитане повідомлення piramida »

EduardR писав: Нашо воно вам?
ви написали:
EduardR писав: ... і знову таки помиляєтесь, приписуючи мені мій ніби то вибір!
от і стало цікаво
EduardR писав:
То може свій покажете?
Перший і другий тур - Порошенко.
А ви?
Аватар користувача
koba
ветеран
Пости в темі: 9
Повідомлень: 2308
З нами з: 27 листопада 2010, 21:22
Звідки: Ізмаїл
Подякував: 3763 разів
Подякували: 3520 разів
Вік: 55

Re: П'ятий президент України ... Всі за і проти.

#139

Непрочитане повідомлення koba »

EduardR писав: Ще є 6), 7)...
Ще, кажуть, брата вбив

П.С. Они тут что, вахтовым методом работают? - только одного на отдых отправляют, сразу другой неизвестно откуда появляется и подхватывает знамя
Востаннє редагувалось 21 жовтня 2021, 20:10 користувачем koba, всього редагувалось 1 раз.
Зе: вы сделали это вместе!
EduardR
учасник
Пости в темі: 12
Повідомлень: 131
З нами з: 01 жовтня 2015, 12:31
Звідки: Kiev
Подякував: 80 разів
Подякували: 79 разів

Re: П'ятий президент України ... Всі за і проти.

#140

Непрочитане повідомлення EduardR »

Що, дійсно вбив? Та шо ви кажете?
От бачите, яка тут спрямованність дивна. Я в вчорашньому повідомленні лише константував деякі факти стосовно поводження учасників форуму і можливі причини. Може трохи в завуальваній формі, але кому треба, розумній людині, мабуть стало все зразуміло. А далі пішло щось незрозуміле про срать в ліфті та дитячий садок.
Потім в дуже стислому вигляді виклав коротеньке бачення про можливі причини такого вибору президента та наслідків. Без конкретики. І тут пішло навішування ярликів та взагалі щось незрозуміле про бажання, скиглення та ніби радість мого вибору... Ви нічого не сплутали взагалі?
Чи то не андрей1971 чи то Міхаіл (не Андрій та Михайло, до речі) не писали про баригу, офшори та бізнес на крові та інше?
Тому я і спростував про скиглення та інше, поставив просте запитання стосовно персонажу Порошенка та просто виклавши деякі загальновідомі факти.
Так чому всі ті гріхи ви ніби то мені одному приписуєте і вже звертаєтесь з засудженням і навіть в образливому тоні, хоча б той самий Міхаіл? Чому накинулись?
Ну що це за покажіть графу проти в бюлетні? Що це за ясла? Графи проти може й нема, проте є інші кандидати, є навіть можливість зробити бюлетень недійсним. Так от вибір кожного це його справа, нікого стороннього не стосується! Зважаючи на аудіторію місцеву взагалі не має сенсу озвучувати щось далі. Бо все буде знову перекручено, тай навіть читати хтось не схоче виливши лайна другу порцію.

То може вже спростуєте так звану лаптєногу аргументацію? З аргументами, що саме я невірно вказав? Покажете та доведете, що це не Порошенко створював ПР, що це не він був главою МЗС в 2009-2010р, чи скількох він посадив за стрілянину та вбивства на майдані? Ви ж не так просто тут в трембіти дудете, мабуть жеж відпрацьовуєм масло рошен на хліб? То може покажете хто саме тут ідіот?

Та ні, навіщо, і так мабуть добре. Просто вилити лайна і з задоволенням спостерігати за обтіканням.

Про вахтовий метод дуже цікаво. Просто подивився статистику хто в яких темах має найвищу активність. І що я бачу, більшість персонажів-нападників активні здебільшого лише в політичних темах. Деякі фахівці взагали на 97%, а деякі в політичних темах значно скромніше пишуть - всього лише 60-70-80%. Ой лишенько ж мені, з ким я зв"язався? З профіками?! От жеж дурень!
Капець, і ці люди будуть ще щось натякати іншим про вахтовий метод? Смішно. Та ні, соромно....
Аватар користувача
koba
ветеран
Пости в темі: 9
Повідомлень: 2308
З нами з: 27 листопада 2010, 21:22
Звідки: Ізмаїл
Подякував: 3763 разів
Подякували: 3520 разів
Вік: 55

Re: П'ятий президент України ... Всі за і проти.

#141

Непрочитане повідомлення koba »

Так вы все "с вахтового метода" тут одно и то же строчите, как под копирку - вашим "побратимам" уже тысячу раз всё объясняли - какой смысл делать это ещё раз? Эти песни московских попов тут уже до вас спеты многократно
Зе: вы сделали это вместе!
Аватар користувача
onboard
слухач
Пости в темі: 13
Повідомлень: 631
З нами з: 12 червня 2021, 07:56
Звідки: UA/Kharkiv
Подякував: 513 разів
Подякували: 133 разів

Re: П'ятий президент України ... Всі за і проти.

#142

Непрочитане повідомлення onboard »

В 2019 снова поверить Пятому? :rofl:
Рекомендую к просмотру перед сном после трудного и напряженного дня, да и просто для поднятия настроения

[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]

P.S.: прошу обратить внимание, сознательно не использую в отношении политиков и избирателей уничижительную терминологию, помня о пожелании Уважаемой Администрации, в отличии от михаила из Ровно :bad:
Аватар користувача
mihail
ветеран
Пости в темі: 7
Повідомлень: 4184
З нами з: 04 січня 2011, 23:46
Звідки: м.Рiвнe
Подякував: 5960 разів
Подякували: 4804 разів
Вік: 64

Re: П'ятий президент України ... Всі за і проти.

#143

Непрочитане повідомлення mihail »

onboard писав:В 2019 снова поверить Пятому? :rofl:
Рекомендую к просмотру перед сном после трудного и напряженного дня, да и просто для поднятия настроения


P.S.: прошу обратить внимание, сознательно не использую в отношении политиков и избирателей уничижительную терминологию, помня о пожелании Уважаемой Администрации, в отличии от михаила из Ровно :bad:

Навіть нехочу відкривати твоє поилання !!
І іншим не раджу !

Йди на ,УЙ
сученок качапський !!! :diablo: :diablo:
Це тобі побажання на " сон грядущий !! !! :cray: :cray:


ПС Але Порох і класний Президент !! :good2: :good2:
Навіть тут кацапам недає спокійно спати !!
Аватар користувача
SVS
ветеран
Пости в темі: 7
Повідомлень: 2013
З нами з: 24 січня 2011, 08:53
Звідки: Вінниця
Подякував: 2488 разів
Подякували: 2768 разів
Вік: 64
Контактна інформація:

Re: П'ятий президент України ... Всі за і проти.

#144

Непрочитане повідомлення SVS »

EduardR писав:Який кацапчик? .....
Не кацапчик, то брехун.
По кожному пункту де фактаж? Питаю, бо з 2014 до 2019 року зовнішній борг (у валюті) зменшився. Ти ж брешеш. Не тільки в цьому.
Фактаж https://index.minfin.com.ua/ua/economy/foreigndebt/
Аватар користувача
koba
ветеран
Пости в темі: 9
Повідомлень: 2308
З нами з: 27 листопада 2010, 21:22
Звідки: Ізмаїл
Подякував: 3763 разів
Подякували: 3520 разів
Вік: 55

Re: П'ятий президент України ... Всі за і проти.

#145

Непрочитане повідомлення koba »

onboard писав: P.S.: прошу обратить внимание, сознательно не использую в отношении политиков и избирателей уничижительную терминологию, помня о пожелании Уважаемой Администрации, в отличии от михаила из Ровно :bad:
Ну уж лизнул так лизнул - ни креатива, ни фантазии, ни солдатской смекалки... полная лажа
Зе: вы сделали это вместе!
Аватар користувача
SVS
ветеран
Пости в темі: 7
Повідомлень: 2013
З нами з: 24 січня 2011, 08:53
Звідки: Вінниця
Подякував: 2488 разів
Подякували: 2768 разів
Вік: 64
Контактна інформація:

Re: П'ятий президент України ... Всі за і проти.

#146

Непрочитане повідомлення SVS »

koba писав: Ну уж лизнул так лизнул - ни креатива, ни фантазии, ни солдатской смекалки... полная лажа
І йому було смачно.
Аватар користувача
diletant-007
ветеран
Пости в темі: 21
Повідомлень: 1888
З нами з: 19 лютого 2011, 11:10
Звідки: Varna
Подякував: 3936 разів
Подякували: 2448 разів

Re: П'ятий президент України ... Всі за і проти.

#147

Непрочитане повідомлення diletant-007 »

onboard писав: в отличии от михаила из Ровно :bad:
он еще и стукачек....павлик морозов :biggrin:
Аватар користувача
Дмитрий Медведев
ветеран
Пости в темі: 16
Повідомлень: 10191
З нами з: 27 листопада 2010, 17:14
Звідки: Харьков
Подякував: 3931 разів
Подякували: 15479 разів
Вік: 63
Контактна інформація:

Re: П'ятий президент України ... Всі за і проти.

#148

Непрочитане повідомлення Дмитрий Медведев »

diletant-007 писав: он еще и стукачек....павлик морозов :biggrin:
Кто не стучит - тому не открывают...
ATL, Cabasse, Octave, Audia Flight, TRI, Oyaide, Acoustic Revive, Audio Replas, fo.Q, Sforzato, Melco, SAEC
Аватар користувача
dukua
ветеран
Пости в темі: 15
Повідомлень: 6605
З нами з: 20 червня 2012, 07:22
Звідки: HMB
Подякував: 3842 разів
Подякували: 8146 разів
Вік: 53

Re: П'ятий президент України ... Всі за і проти.

#149

Непрочитане повідомлення dukua »

onboard писав: Рекомендую к просмотру перед сном
Из второго клипа сильно понравилось "Я такой же укрАинец, как и вы, Петр Алексеевич" :biggrin:

Нет, это не правда. В отличие от умного и хорошо образованного Порошенко, прекрасно говорящего на нескольких языках, это - обычное быдло, т.к. до сих пор не уяснило правильного произношения слова, а использует его совково-москальский эквивалент.

З.Ы. ролики совершенно на уровне бабки с деменцией, зачем такое сюда тащить?
З.З.Ы. еще почему-то все(?) здесь (кроме меня, бывш.работника банковской системы) забывают, что Порошенко возглавлял Совет Нацбанка в период бурного расцвета банковской системы, причем все внутри банковской системы понимали, что это профессионал высокого класса. Но какое дело до этого быдлогегемонам "укрАинцам", которые брали безумные кредиты на телевизоры в Привате Коломойского, после чего через некоторое время у них приватовские коллекторы отбирали дома в пригороде Харькова (это реальная история, сам лично эти приватовские документы - кредитные и коллекторские - в руках держал!)
Expectation bias is very real, and nobody is immune.
Аватар користувача
dukua
ветеран
Пости в темі: 15
Повідомлень: 6605
З нами з: 20 червня 2012, 07:22
Звідки: HMB
Подякував: 3842 разів
Подякували: 8146 разів
Вік: 53

Re: П'ятий президент України ... Всі за і проти.

#150

Непрочитане повідомлення dukua »

EduardR писав: З аргументами, що саме я невірно вказав? Покажете та доведете, що це не Порошенко створював ПР, що це не він був главою МЗС в 2009-2010р, чи скількох він посадив за стрілянину та вбивства на майдані?
Это не аргументация, а чушь собачья:
1) Партия Регионов была создана в 1997г. Рассказывать, какой в тО время была страна, или сами вспомните? Как вся страна под Кучмой по струнке бегали на митинги в его, Кучму, поддержку аж до 2004 года? Даже, сука, частные бизнес-структуры?
"Співголовами партії стали Володимир Рибак, Валентин Ландик та Петро Порошенко; останній, щоправда, свою партію «Солідарність» не розпустив — і згодом відійшов від діяльності в лавах єдиної організації.
2) А что конкретно МЗС в 2009-2010р делала не так? Есть конкретные факты? Или она, МЗС, должна была за тот год не только в ЕС, но и в НАТО успеть вступить?
3) вообще no comments. Гегемоны всегда жаждут, что бы кого-то срочно посадили (еще лучше - обезглавили на центральной площади), потому как ждать расследования и суда - долго и скучно.
Expectation bias is very real, and nobody is immune.
Відповісти

Повернутись до “Горищна навколополітична тусня”