Президент 2019 (Другий тур)

Кого обираємо?

Опитування закінчилось 22 квітня 2019, 18:36

Зеленський Володимир
31
29%
Порошенко Петро
77
71%
 
Всього голосів: 108

Аватар користувача
O.V.K.
слухач
Пости в темі: 181
Повідомлень: 600
З нами з: 17 жовтня 2017, 18:49
Звідки: Запорожье
Подякував: 1610 разів
Подякували: 1292 разів
Вік: 59

Re: Президент 2019 (Другий тур)

#1201

Непрочитане повідомлення O.V.K. »

artshop писав:Привет всем.
Скажите ка господа, у меня одного такое сложилось убеждение, что массово за Пороха ратуют те, у кого по жизни на сегодня все плохонько, серенько...
И ратуют в очень нелицеприятной форме! Т.е. не ЗА, а супротив и облив грязью другого претендента!
Оно понятно, про бывшего хорошего то нечего сказать... Но нельзя же так себя не уважать! Вы же не он!
Или по старинке? Если мне плохо, пусть соседу будет тоже плохо? Тогда да, тогда мотивация такого поведения ясна!!!
Еслы бы (чур меня) вдруг был второй срок, всем было бы не просто плохо, а ПЛОХО!
С уважением.
Как все плохо. Полная потеря причинно следтвенных связей.
То есть по вашей "логике" те кому сейчас плохо хотят продолжения этого ,мазохизм какой то :biggrin:
Это еще раз подтверждает мою версию, что население пострадало от психокодирования.
Срочно объявять в стране режим ЧП и отменять выборы.
050 4565363
Аватар користувача
Pischeslav
слухач
Пости в темі: 111
Повідомлень: 741
З нами з: 22 липня 2015, 12:14
Звідки: Харьков
Подякував: 130 разів
Подякували: 231 разів

Re: Президент 2019 (Другий тур)

#1202

Непрочитане повідомлення Pischeslav »

О-о. Движуха пошла.
1001 обещание Порошенко.
[youtube][/youtube]
В здоровом питании - здоровый звук.
Аватар користувача
Chega
ветеран
Пости в темі: 50
Повідомлень: 1966
З нами з: 23 листопада 2011, 09:31
Подякував: 2143 разів
Подякували: 2543 разів
Вік: 55

Re: Президент 2019 (Другий тур)

#1203

Непрочитане повідомлення Chega »

artshop писав:Дык как в "Собачьем сердце"...
Самое лучшее событие в нашей жизни у нас впереди! :drinks:
Смехуечки смехуечками, а многим может стать не до смеху. ;)
"Не такі страшні російські воші, як українські гниди"
O5O5II26I3 Вінниця
Аватар користувача
artshop
слухач
Пости в темі: 70
Повідомлень: 739
З нами з: 24 грудня 2016, 16:48
Звідки: Киев
Подякував: 441 разів
Подякували: 164 разів
Вік: 65

Re: Президент 2019 (Другий тур)

#1204

Непрочитане повідомлення artshop »

Кстати, спасибо за цитату меня, спросонья не то написал!
Слово убеждение заменю чичас на предположение....
Тогда не будем вводить ЧП? :yahoo: :biggrin:
Аватар користувача
Chega
ветеран
Пости в темі: 50
Повідомлень: 1966
З нами з: 23 листопада 2011, 09:31
Подякував: 2143 разів
Подякували: 2543 разів
Вік: 55

Re: Президент 2019 (Другий тур)

#1205

Непрочитане повідомлення Chega »

artshop писав:Кстати
Зеленский отказался от дебатов на Олимпийском объяснив это возможными провокациями,
не желание пройти тест ВАДА объяснил теми-же возможными провокациями.
Соупадение? :biggrin:
"Не такі страшні російські воші, як українські гниди"
O5O5II26I3 Вінниця
Аватар користувача
Дмитрий Медведев
ветеран
Пости в темі: 480
Повідомлень: 10204
З нами з: 27 листопада 2010, 17:14
Звідки: Харьков
Подякував: 3945 разів
Подякували: 15502 разів
Вік: 63
Контактна інформація:

Re: Президент 2019 (Другий тур)

#1206

Непрочитане повідомлення Дмитрий Медведев »

:hi:
"Доповідаю.
Показати текст
Група компаній, яку я заснував, не може мати політичних вподобань. Це моя особиста позиція, як людини, яка створила цей проект і працює в ньому. Бачите, яка тут річ. Як я, як засновник проекту, можу говорити за більш ніж сотню людей? Ніяк. Я не маю такого права. Так само ніхто в проекті немає такого права і ось чому - у мене в піцерії в Києві працює 22 людини, серед яких ветерани, діти ветеранів, цивільні та переселенці. Це не тільки у мене в Києві - в інших проектах десь так само. Кожен має свої вподобання і найголовніше - ВІН/ВОНА мають на це повне право. І точка. Єдине, що об`єднує всіх нас в проекті - це любов до України, це принципи, які є фундаментом нашої роботи і умови прописані в договорах. Все. А диктатури в плані загальних політичних позицій тут не буде. Я такого ніколи не розумів, і у нас такого впроваджувати я не збираюся. Я не маю права розписуватися за всіх, але я можу сказати за себе і скажу. В кінці цього посту.

Але перед тим наведу один приклад. Нещодавній. Пам'ятаєте картинки Шевченка, які так обурили праву частину нашої спільноти? Навіть відеозвернення мені тоді записали. Знаєте, що я сказав співробітникам, коли прийняв рішення розмістити їх у себе на тиждень? Я попросив кожного з них висловитися з цього приводу, і запитав, чи є серед них ті, кого ці роботи дуже сильно зачіпають. І знаєте що? Виявилось, що одного співробітника вони ображали настільки, що ми домовилися про його відпустку на час виставки. Бо це ЙОГО ПРАВО мати такий погляд на речі, і я НЕ МАЮ ПРАВА забороняти йому це. Все. Це і є Конституційні права громадян нашої країни. Я не звільнив його, не покарав, навіть слова поганого не сказав - це називається повага до інших поглядів. Я глибоко переконаний, що майбутнє саме за такою позицією.

А тепер до президентських виборів. Ви вже дістали мене тим, що шукаєте собі царя, який вирішить всі ваші проблеми. Порошенко! Зеленський! Ви запитайте у сусіда, яка форма правління в нашій країні? Запитайте, що знає ваша подруга про повноваження НАБУ чи САП? Запитайте у вашої мами, як багато вона прочитала що питання інфляції? А ви самі взагалі знаєте, чому у нас до війни курс долара був по 8 гривень? Та де там. Вам, вочевидь, п@х... Вам треба той, хто все вирішить за вас і розкаже, що і як робити. Той, хто «наведе порядок». Дістало вже це скотське відношення українців до самих себе. Ви себе не поважаєте, то як вас будуть поважати ті, хто при владі?

Я закінчив емоційний відступ. Тепер щодо мене особисто. Підкреслюю: особисто! В 2014 році я пішов на вибори і голосував не за Порошенка. Потім війна і решта всього цікавого і не дуже. І ось вже ці вибори прийшли. В першому турі я віддав свій голос чинному президенту. В другому турі зроблю те саме, і ніякі дебати мене не переконають в тому, що Порох - зі всіма своїми вадами, кентами-корупціонерами при владі, зривами антикорупційної реформи і іншими ганебними речами - має те, чого не має більше ніхто і ніколи не зможе мати. В 2014 році, коли почалася збройна агресія Росії проти нашої країни - він мав яйця віддати ті накази, які зараз визначили певні кордони нашої держави. Хоч поки і не такі, які мають бути. Він не прогнувся під сильнішого ворога, а попхнув вперед. Я вважаю це хоробрістю. Мій командир роти - Герой України, тому що вів людей за собою і не показував страху. Мій комбат Герой України, тому що в 2014 році повів свій піхотний батальйон вперед, взагалі не розуміючи, що там буде. А були і арта, і зачистки, і засади, і оточення, та він жодного оазу не дав задню. Жодного разу.

Так. До Порошенка дуже багато питань і претензій - і більшість із них обґрунтовані. Але я не бачу того, хто б мав стільки досвіду у війні із Росією і так впевнено виглядав на міжнародній арені.

Війна не закінчилася, шановні громадяни. І від того, що ви її не помічаєте - вона не зникне. Якщо Ви вважаєте, що із таким ворогом, як Росія, можна домовитися, то я вас запевняю - так, можна, але буде дуже боляче нам. Може, когось влаштує така ціна «миру» , а мене - ні. Занадто багато я хапнув гімна, забагато гімна хапнули ті, хто втратив своїх близьких на сході, і занадто високу ціну заплатили ті, хто не повернувся з війни. Пам`ять про всіх наших не дозволяє мені опускати руки, та й в принципі я не з тих, хто звик включати "задню".

Я озвучив свою позицію і повторю наступне. Я прийму вибір громадян моєї країни. Прийму із повагою. Але тому, хто буде президентом після 21 квітня, треба зрозуміти одну просту штуку - той, хто почне зливати Україну сусідам - матиме катастрофічні наслідки як для себе, так і для тих, хто йому буде підігрувати.

І наостанок скажу. Досить вже асоціювати мій бізнес із політикою. Допоки я засновник групи компаній VeteranoGroup, ми є і будемо залишатись АПОЛІТИЧНИМ БІЗНЕСОМ. Єдина найвища цінність наших компаній - це Україна. Не подобається? Ваше право, як моє - сказати вам до побачення і відправити на всі чотири сторони.
Доповідь закінчив. Українобот. Ветеран. Молодший сержант Остальцев Л.В. Кулеметник 30 ОМБ 1 Бат 2 рота. Резерв першої черги."(С)
ATL, Cabasse, Octave, Audia Flight, TRI, Oyaide, Acoustic Revive, Audio Replas, fo.Q, Sforzato, Melco, SAEC
Аватар користувача
mihail
ветеран
Пости в темі: 324
Повідомлень: 4184
З нами з: 04 січня 2011, 23:46
Звідки: м.Рiвнe
Подякував: 5960 разів
Подякували: 4804 разів
Вік: 65

Re: Президент 2019 (Другий тур)

#1207

Непрочитане повідомлення mihail »

artshop писав:Оно понятно, про бывшего хорошего то нечего сказать... Но нельзя же так себя не уважать! .
Ну знов ти зі своїми //// постами !
У Порошенка багато що зроблено , цього не бачить тільки сліпий
або ярий українофоб
А у зовнішній політиці він взагалі НАЙКРАЩИЙ президент за всі роки Незалежності

Немає сенсу з тобою сперечатись -
Тобі ж написали в сусідній темі , що ти відкрив -

що в тебе каша в голові і не тільки каша :)

Подивись скільки там людей підтримало цю думку

То може ти САМ себе спитав :
- А може це Я чогось не розумію ??

Так ні ж
ти ж ж знов зі свою " кашею і некашою " сюди тиснешся //
Аватар користувача
O.V.K.
слухач
Пости в темі: 181
Повідомлень: 600
З нами з: 17 жовтня 2017, 18:49
Звідки: Запорожье
Подякував: 1610 разів
Подякували: 1292 разів
Вік: 59

Re: Президент 2019 (Другий тур)

#1208

Непрочитане повідомлення O.V.K. »

artshop писав: Тогда не будем вводить ЧП? :yahoo: :biggrin:
Андрей , лично вам есть что терять? Хотя бы в материальном плане?
Для чего вы рискуете этим и другх призываете сыграть в эту рулетку, и поставить на Зеро?
050 4565363
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 450
Повідомлень: 802
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 201 разів
Подякували: 159 разів

Re: Президент 2019 (Другий тур)

#1209

Непрочитане повідомлення jra7 »

Сам пише , сам себе тут же ж спростовує, набір "мислей ", які не вяжуться в цілістність , нелогічні , може згадати все що, знає, багато зарісовочних (такий по життю ) лексичних одиниць , тіпа господа , немає навіть що тролити , а про змістовну дискусію і мови немає . Даремно час тратите !
Описав найпозитивніші сторони нашого героя , надіюсь він мене не осудить ! :biggrin:
Востаннє редагувалось 14 квітня 2019, 10:08 користувачем jra7_Old, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
sergey 61
учасник
Пости в темі: 9
Повідомлень: 271
З нами з: 26 січня 2015, 16:45
Звідки: м.Кременчук
Подякував: 3325 разів
Подякували: 693 разів
Вік: 63

Re: Президент 2019 (Другий тур)

#1210

Непрочитане повідомлення sergey 61 »

Я знаю только одного успешного человека который ратует за зеленского, это моя дочь,... но у ней свой меркантильный интэрес.
Она спит и видит шо нам с супругой все это настоибенет, и мы дадим свое согласие на воссоединение и переберемся во Флориду нянчить внуков.
Видит Бог мы оттягиваем этот вопрос как можем :biggrin:
Аватар користувача
Sergiy
ветеран
Пости в темі: 559
Повідомлень: 3307
З нами з: 19 січня 2018, 15:30
Звідки: Kyiv
Подякував: 5206 разів
Подякували: 5239 разів
Вік: 53

Re: Президент 2019 (Другий тур)

#1211

Непрочитане повідомлення Sergiy »

Дмитрий Медведев писав::hi:
"Доповідаю.
Показати текст
Група компаній, яку я заснував, не може мати політичних вподобань. Це моя особиста позиція, як людини, яка створила цей проект і працює в ньому. Бачите, яка тут річ. Як я, як засновник проекту, можу говорити за більш ніж сотню людей? Ніяк. Я не маю такого права. Так само ніхто в проекті немає такого права і ось чому - у мене в піцерії в Києві працює 22 людини, серед яких ветерани, діти ветеранів, цивільні та переселенці. Це не тільки у мене в Києві - в інших проектах десь так само. Кожен має свої вподобання і найголовніше - ВІН/ВОНА мають на це повне право. І точка. Єдине, що об`єднує всіх нас в проекті - це любов до України, це принципи, які є фундаментом нашої роботи і умови прописані в договорах. Все. А диктатури в плані загальних політичних позицій тут не буде. Я такого ніколи не розумів, і у нас такого впроваджувати я не збираюся. Я не маю права розписуватися за всіх, але я можу сказати за себе і скажу. В кінці цього посту.

Але перед тим наведу один приклад. Нещодавній. Пам'ятаєте картинки Шевченка, які так обурили праву частину нашої спільноти? Навіть відеозвернення мені тоді записали. Знаєте, що я сказав співробітникам, коли прийняв рішення розмістити їх у себе на тиждень? Я попросив кожного з них висловитися з цього приводу, і запитав, чи є серед них ті, кого ці роботи дуже сильно зачіпають. І знаєте що? Виявилось, що одного співробітника вони ображали настільки, що ми домовилися про його відпустку на час виставки. Бо це ЙОГО ПРАВО мати такий погляд на речі, і я НЕ МАЮ ПРАВА забороняти йому це. Все. Це і є Конституційні права громадян нашої країни. Я не звільнив його, не покарав, навіть слова поганого не сказав - це називається повага до інших поглядів. Я глибоко переконаний, що майбутнє саме за такою позицією.

А тепер до президентських виборів. Ви вже дістали мене тим, що шукаєте собі царя, який вирішить всі ваші проблеми. Порошенко! Зеленський! Ви запитайте у сусіда, яка форма правління в нашій країні? Запитайте, що знає ваша подруга про повноваження НАБУ чи САП? Запитайте у вашої мами, як багато вона прочитала що питання інфляції? А ви самі взагалі знаєте, чому у нас до війни курс долара був по 8 гривень? Та де там. Вам, вочевидь, п@х... Вам треба той, хто все вирішить за вас і розкаже, що і як робити. Той, хто «наведе порядок». Дістало вже це скотське відношення українців до самих себе. Ви себе не поважаєте, то як вас будуть поважати ті, хто при владі?

Я закінчив емоційний відступ. Тепер щодо мене особисто. Підкреслюю: особисто! В 2014 році я пішов на вибори і голосував не за Порошенка. Потім війна і решта всього цікавого і не дуже. І ось вже ці вибори прийшли. В першому турі я віддав свій голос чинному президенту. В другому турі зроблю те саме, і ніякі дебати мене не переконають в тому, що Порох - зі всіма своїми вадами, кентами-корупціонерами при владі, зривами антикорупційної реформи і іншими ганебними речами - має те, чого не має більше ніхто і ніколи не зможе мати. В 2014 році, коли почалася збройна агресія Росії проти нашої країни - він мав яйця віддати ті накази, які зараз визначили певні кордони нашої держави. Хоч поки і не такі, які мають бути. Він не прогнувся під сильнішого ворога, а попхнув вперед. Я вважаю це хоробрістю. Мій командир роти - Герой України, тому що вів людей за собою і не показував страху. Мій комбат Герой України, тому що в 2014 році повів свій піхотний батальйон вперед, взагалі не розуміючи, що там буде. А були і арта, і зачистки, і засади, і оточення, та він жодного оазу не дав задню. Жодного разу.

Так. До Порошенка дуже багато питань і претензій - і більшість із них обґрунтовані. Але я не бачу того, хто б мав стільки досвіду у війні із Росією і так впевнено виглядав на міжнародній арені.

Війна не закінчилася, шановні громадяни. І від того, що ви її не помічаєте - вона не зникне. Якщо Ви вважаєте, що із таким ворогом, як Росія, можна домовитися, то я вас запевняю - так, можна, але буде дуже боляче нам. Може, когось влаштує така ціна «миру» , а мене - ні. Занадто багато я хапнув гімна, забагато гімна хапнули ті, хто втратив своїх близьких на сході, і занадто високу ціну заплатили ті, хто не повернувся з війни. Пам`ять про всіх наших не дозволяє мені опускати руки, та й в принципі я не з тих, хто звик включати "задню".

Я озвучив свою позицію і повторю наступне. Я прийму вибір громадян моєї країни. Прийму із повагою. Але тому, хто буде президентом після 21 квітня, треба зрозуміти одну просту штуку - той, хто почне зливати Україну сусідам - матиме катастрофічні наслідки як для себе, так і для тих, хто йому буде підігрувати.

І наостанок скажу. Досить вже асоціювати мій бізнес із політикою. Допоки я засновник групи компаній VeteranoGroup, ми є і будемо залишатись АПОЛІТИЧНИМ БІЗНЕСОМ. Єдина найвища цінність наших компаній - це Україна. Не подобається? Ваше право, як моє - сказати вам до побачення і відправити на всі чотири сторони.
Доповідь закінчив. Українобот. Ветеран. Молодший сержант Остальцев Л.В. Кулеметник 30 ОМБ 1 Бат 2 рота. Резерв першої черги."(С)
Прочитал пост Дмитрия и в очередной раз захотелось спросить...
Что меня сильно удивляет в позиции Зе-поклонников, в том числе и на этом форуме, так это то, что они практически не говорят о войне и о том, что сделал ПАП в военной сфере. Этого пласта действительности для многих (неужели для всех?) из них просто не существует. Какая-то борьба с олигархами наконец должна начаться. В исполнении чувака, отрицавшего что крутит бизнес с русскими, отрицавшего тему виллы в италии, в окружении вилл "русской элиты". Устроившего шоу в клинике, принадлежащей "бывшему" ГРУшнику, собиравшемуся с Путиным (президентом России) договариваться "посередине". Говорившего, что он не под контрлем Коломойского, но ездящего на его мерсе, работающего с его юристом и т.д.
Вот как этого палева и лажовой лажи можно не видеть?!
Это телевизионная слепота, душевное убожество (толерантность максимальна, поверьте), вас же защищала и защищает армия, каждый день (за редким исключением) раненые и погибшие...
Это вот тот пиздец, который мне до сих пор непонятен.
Может кто-то из Зе-поелонников что-то скажет?
А то и он как-то не особо говорит с людьми. Просто пиздец на пиздеце. ИМХО
Раз мы все теперь президенты, значит больше никто не лох!
Аватар користувача
O.V.K.
слухач
Пости в темі: 181
Повідомлень: 600
З нами з: 17 жовтня 2017, 18:49
Звідки: Запорожье
Подякував: 1610 разів
Подякували: 1292 разів
Вік: 59

Re: Президент 2019 (Другий тур)

#1212

Непрочитане повідомлення O.V.K. »

Sergiy писав: Может кто-то из Зе-поклонников что-то скажет?
А то и он как-то не особо говорит с людьми. Просто пиздец на пиздеце. ИМХО
Скажет , скажет , ну вот например
artshop писав:.... :yahoo: :biggrin:
050 4565363
Аватар користувача
VLAD ST
учасник
Пости в темі: 9
Повідомлень: 128
З нами з: 03 січня 2011, 12:05
Звідки: КиЇв
Подякував: 1327 разів
Подякували: 195 разів
Вік: 51
Контактна інформація:

Re: Президент 2019 (Другий тур)

#1213

Непрочитане повідомлення VLAD ST »

Заходим, голосуємо - https://ukraine-elections.com.ua/vybory/online/10
Київ
Tel / Viber / WhatsApp / Telegram — +38 093 632 72 89
e-mail: vladst200@gmail.com
https://www.facebook.com/turntabledoctor/
Аватар користувача
Sotar57
слухач
Пости в темі: 86
Повідомлень: 556
З нами з: 21 грудня 2017, 10:31
Подякував: 7 разів
Подякували: 104 разів

Re: Президент 2019 (Другий тур)

#1214

Непрочитане повідомлення Sotar57 »

Sergiy писав: Регулярно наблюдаю перепосты Володи Бойко у явно антиукраински настроеных форумчан, часто (одновременно) эти люди выявляют симпатии Зеленскому. И это, безусловно заслуживает короткого комментария )
Писать особо долго не хочется... медиабляди не есть самая приятная категория для того чтобы даже на короткую заметку о них тратить время. Буду краток.
На фото Володя передает привет из старой студии "Свободы", еще до ребрендинга символики. Тогда был синий колокол корпоративным символом у них, а сейчас - оранжевый факел.
Volodymyr Boiko https://www.facebook.com/volodymyr.boiko1965 апазнал по фотке Краткая информация Інструктор з парашутної підготовки (USPA license D-36649)
Страшно подумать: готовится парашутный десант медиабляди на Администрацию Президента?
Аватар користувача
Karmadon
Karmadon
Пости в темі: 58
Повідомлень: 11381
З нами з: 26 листопада 2010, 22:52
Звідки: Чернігів
Подякував: 7060 разів
Подякували: 12842 разів
Вік: 59

Re: Президент 2019 (Другий тур)

#1215

Непрочитане повідомлення Karmadon »

Как вам такой сценарий?
Макс, а вот теперь давай свои прогнозы по курсу бакса.

Аватар користувача
Navi
ветеран
Пости в темі: 46
Повідомлень: 1144
З нами з: 27 листопада 2010, 16:08
Звідки: Киев
Подякував: 758 разів
Подякували: 853 разів
Вік: 57

Re: Президент 2019 (Другий тур)

#1216

Непрочитане повідомлення Navi »

Как надо себя не уважать, чтобы голосовать за это. Прикольно?
Аватар користувача
O.V.K.
слухач
Пости в темі: 181
Повідомлень: 600
З нами з: 17 жовтня 2017, 18:49
Звідки: Запорожье
Подякував: 1610 разів
Подякували: 1292 разів
Вік: 59

Re: Президент 2019 (Другий тур)

#1217

Непрочитане повідомлення O.V.K. »

Karmadon писав:Как вам такой сценарий?


Это просто жутко оптимистический сценарий , ну просто ня-ня-ня.
Все будет гораздо жеще и быстрее. Доллар по 50 уже вначале лета. О чем я уже писал :hi:
050 4565363
Аватар користувача
Sergiy
ветеран
Пости в темі: 559
Повідомлень: 3307
З нами з: 19 січня 2018, 15:30
Звідки: Kyiv
Подякував: 5206 разів
Подякували: 5239 разів
Вік: 53

Re: Президент 2019 (Другий тур)

#1218

Непрочитане повідомлення Sergiy »

Sotar57 писав: Volodymyr Boiko https://www.facebook.com/volodymyr.boiko1965 апазнал по фотке Краткая информация Інструктор з парашутної підготовки (USPA license D-36649)
Страшно подумать: готовится парашутный десант медиабляди на Администрацию Президента?

Видимо, одно не мешает другому... Все что могу сказать. В сети еще есть фотки где Володя с Татьяной Монтян запечатлен, вроде как друзья. Была такая видная ОСББ-активистка и радетельница за гражданские права. Но после событий 2014 отъехала в ОРДЛО и оттуда "приветы" шлет, с боевиками в компании... Вот такая странная картина.
Раз мы все теперь президенты, значит больше никто не лох!
Аватар користувача
Дмитрий Медведев
ветеран
Пости в темі: 480
Повідомлень: 10204
З нами з: 27 листопада 2010, 17:14
Звідки: Харьков
Подякував: 3945 разів
Подякували: 15502 разів
Вік: 63
Контактна інформація:

Re: Президент 2019 (Другий тур)

#1219

Непрочитане повідомлення Дмитрий Медведев »

VLAD ST писав:Заходим, голосуємо - https://ukraine-elections.com.ua/vybory/online/10
Письмо не приходит
ATL, Cabasse, Octave, Audia Flight, TRI, Oyaide, Acoustic Revive, Audio Replas, fo.Q, Sforzato, Melco, SAEC
Аватар користувача
Макс Штирлиц
Admin
Пости в темі: 221
Повідомлень: 21971
З нами з: 26 листопада 2010, 14:36
Звідки: Днепр
Подякував: 23461 разів
Подякували: 13929 разів
Вік: 56

Re: Президент 2019 (Другий тур)

#1220

Непрочитане повідомлення Макс Штирлиц »

Karmadon писав:Как вам такой сценарий?
Макс, а вот теперь давай свои прогнозы по курсу бакса.

понятия не имею

у меня гривны давно нет кроме операционных расходов
еще с 2013

фейсбук давно не читаю кроме твоей странички и еще нескольких
так как лицобук давно превратился в орудие информационной войны
Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 335
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: Президент 2019 (Другий тур)

#1221

Непрочитане повідомлення Neprus »

Подмена понятий.
Сейчас активно загоняется из российского в украинское ФБ пространство (и не только сюда) два тезиса, каждый из которых содержит жёсткую подмену понятий.
Первый - это отождествление призывов голосовать за Порошенко во избежание отката Украины в сторону россии и высказывания Володина "Есть Путин — есть Россия, нет Путина — нет России". Мол, вы говорите точно так же и, значит, ничем не отличаетесь от рашки.
Ещё раз повторю - мухлёж и передергивание. Володин сказал эту фразу не про выборы, а ею он обозначил т.н. "суть россии". Мы же говорим иное - вот есть кандидат, у которого все время войны был активный бизнес в россии, он получал миллионы из российского госбюджета, он выступал на корпоративах перед высшим руководством россии и унижал Украину и ее граждан, у него политтехнологи в штабе из россии, у него в клипах - российские мигалки а в голове - российские проценты, он помог российскому актеру преодолеть запрет на въезд в Украину. И именно поэтому мы имеем веские основания считать этого кандидата аффилированным, а, может, и управляемым (ведь его бизнес там никуда не пропал - просто переписан на одного из коллег) из россии. Если нечто выглядит, как утка, летает как утка, кричит, как утка, то, походу это утка и есть. И именно поэтому можем совершенно определенно не прятаться за мнимой политкорректностью и называть вещи своими именами - Мы де-факто голосуем за независимую Украину в Европе, или за возврат ее в СССР 2.0.
Второй тезис, что надо голосовать за Зеленского, чтобы обеспечить некую сменяемость власти, без которой демократии не жить. И тут снова идет жёсткая подмена понятий. Термин "Сменяемость власти" относится не к тому, что каждый срок должен быть новый Президент. Это, скорее одна из характеристик выборов - если они демократические и проходят без серьезных нарушений - они обеспечивают сменяемость власти, или, как надо говорить точнее - обеспечивают ВОЗМОЖНОСТЬ смены власти. Т.е. вот в рф нет сменяемости власти, потому что несмотря ни на что, на выборах всегда побеждает путин или кто-то другой, но заранее назначенный Кремлем. У нас, судя по первому туру, со сменяемостью власти всё замечательно, но, опять же, это не означает обязательного голосования за Зе.
Не идите на поводу у российской пропаганды, не распространяйте фейки.

Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 335
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: Президент 2019 (Другий тур)

#1222

Непрочитане повідомлення Neprus »

БІГУНЕЦЬ
Показати текст
Маємо вихідні дані. Хлопець. За фахом – спеціаліст по електромережах. В армії не служив за станом здоров’я. Влітку 2014-го сам пішов до військкомату і опинився на фронті в районі Дебальцева. Або. Дівчина. За професією – журналістка. В армії не служила, бо дівчатам – необов’язково. Влітку 2014 р. пішла у добробат, потрапила на фронт, у складі добробату влилася до ЗСУ де продовжила служити і воювати. Або. Хлопець. Професія – менеджер з продажів. В армії служив – у мотострільцях. У військкомат пішов сам – потрапив у танкісти. Доклав зусиль, опанував техніку. Показав непоганий результат в боях під Маріуполем. Або – я сам. За фахом – інженер-механік. В армії не служив за станом здоров’я (хвора спина). З військкомату мене завернули – непридатний. Пішов у добробат. Освоїв певну військову техніку і як оператор цієї техніки виконував бойові задачі на фронті. Використовуючи добуті навички брав участь в діяльності волонтерської групи «АрміяСОС».

А тепер – особа, яка нараз рветься до нас у Верховні головнокомандувачі. Перебуває на обліку. В армії – не служила. Військове звання – солдат. Повістки отримував ЧОТИРИ рази. За повістками – не з’являвся. Взагалі. Таких осіб, які бігають від призову від роду-віку називали бігунцям. Ні, а чьо?

Ця людина буде керувати всіма Збройними силами… Ця людина буде приймати рішення з важких військово-політичних питань… Ця людина – зробить забезпечення Збройних сил «як треба»…

Панове вам самим не смішно від таких тверджень? З ким його там порівнюють? З Рональдом Рейганом?

Чорт з ним, я опускаю що Рейган, до того як стати президентом пройшов всі щаблі Республіканської партії і був губернатором Каліфорнії – тобто мав політичний і керівничий стаж, чого у Зеленського – не спостерігається. Я про інше. Рейган, на відміну від Зеленського від армії НЕ бігав. Хоча на момент призову Рейган був на піку своєї кар’єри актора – фільм «Кінгз Роу» за його участі навіть номінували на «Оскар». Так, Рейгана не відправили на фронт за станом здоров’я. Рейган служив офіцером зв’язку, офіцером по зв’язку з громадськістю, працював у кіновиробничому відділі. Війна – не тільки в окопах. Хто знайомий з роботою штабних операторів – підтвердить.

Та хіба тільки Рейган? У той самий час військами союзників у Північній Африці, Сицилії та Італії командував майбутній президент США генерал армії Дуайт Ейзенхауер. Над Тихим океаном пілотував торпедоносець майбутній президент США лейтенант Джордж Буш-старший. Десь там же, неподалік, командував торпедним катером юний лейтенант Джон Кеннеді – ще один президент США. Кеннеді був сином неймовірно багатих і впливових батьків, проте рідний брат Джона Кеннеді, пілот бомбардувальника лейтенант Джозеф Кеннеді героїчно загинув у небі над окупованою нацистами Францією.

Вам не здається, що наш хлопчик і поруч не стояв з такими людьми? Після такого кандидата у президенти, я не наважуюся чимось дорікнути синові Анатолія Гриценка – він принаймні від призову не бігав, а де служити – то вже вирішувати не солдату. Я маю товариша, який добровільно пішов у військкомат весною 14-го і рік провів на кордоні у Харківській області. Страху натерпівся по саме не можу – але не воював. Буває і таке.

А тут… Кандидат Зеленський вже показав, що він може бути зразковим грубіяном. Мені до сказу цікаво – як цей бігунець грубіянитиме генералу Муженку? А генералу Забродському, командувачу ДШВ? А генералу Ковальчуку? Що бойові генерали скажуть йому у відповідь? А вони вміють – я точно знаю.

Так, ситуація з бігунцями – неоднозначна. Так, я не з чуток знаю, що відсутність баласту краща за його наявність. Один хлопець, мотивований і переконаний – кращій за трьох, двоє з яких бояться. Проте – чимало роботи у ЗСУ існує і в тилу – далеко від фронту. Там теж потрібні руки і голова. Відтак.

Я знаю, що від армії «косили» багато тисяч молодиків. Не хочу порпатися в причинах та дорікати – хай самі розбираються зі своєю совістю. Але.

Серед цих багатьох десятків або сотень тисяч лише один заявив про намір стати президентом України. І навіть має непогані шанси. Так от скажіть мені.

Нам потрібен президент-бігунець?
Вкладення
56957730_395771857924995_4429896425203040256_n.jpg
Аватар користувача
mihail
ветеран
Пости в темі: 324
Повідомлень: 4184
З нами з: 04 січня 2011, 23:46
Звідки: м.Рiвнe
Подякував: 5960 разів
Подякували: 4804 разів
Вік: 65

Re: Президент 2019 (Другий тур)

#1223

Непрочитане повідомлення mihail »

Українською звучить не влучно !
Краще росіійською

А тебе нужен президент , головнокомандующий - уклонист ???
Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 335
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: Президент 2019 (Другий тур)

#1224

Непрочитане повідомлення Neprus »

У цивілізованій країні кандидата, який ухилявся б від військового призову під час нападу на його державу, а також не довів своє психічне здоров`я і незалежність від наркотиків, позбавили б права балатуватись у президенти ще на стадії висування. І тут постають три проблеми.
Перша: недосконале законодавство щодо виборів та призначення громадян України на вищі державні посади. І якщо пустота Зе обійме пост Президента, ми у черговий раз випишемо нові правила своєю кров`ю.
Друга: ми самі. Кандидат у ПРЕЗИДЕНТИ не володіє ЖОДНОЮ (а не тільки державною) мовою, не має навіть примітивного уявлення про науки управління державою та командування армією, а також нікому нічого не обіцяє. Відповідь на питання, чому у такому випадку за нього голосують українці, країна також має шанс написати кров`ю.
Але ніхто з нас не хоче нових революції, в якій ллється ця сама кров. Революція повинна бути тільки одна - революція свідомості. За це й боремось, а от як довго нам доведеться це робити, і є третьою та основною проблемою. Проте, поборемо. Доброго ранку!

Аватар користувача
Макс Штирлиц
Admin
Пости в темі: 221
Повідомлень: 21971
З нами з: 26 листопада 2010, 14:36
Звідки: Днепр
Подякував: 23461 разів
Подякували: 13929 разів
Вік: 56

Re: Президент 2019 (Другий тур)

#1225

Непрочитане повідомлення Макс Штирлиц »

прогноз по курсу 350-400

по просьбам телезрителей :)
Закрито

Повернутись до “Горищна навколополітична тусня”