Президент 2019

Кого обираю президентом?

Порошенко
79
55%
Валентин Наливайченко (экс-глава СБУ,);
2
1%
Андрей Садовый (мэр Львова, субъект выдвижения - Объединение Самопомич);
4
3%
Евгений Мураев (нардеп, субъект выдвижения - партия Наши);
0
Немає голосів
Анатолий Гриценко (субъект выдвижения - партия Гражданская позиция);
8
6%
Виталий Куприй (нардеп, самовыдвижение);
0
Немає голосів
Геннадий Балашов (предприниматель, субъект выдвижения - партия 5.10);
1
1%
Ольга Богомолец (нардеп, самовыдвижение);
0
Немає голосів
Александр Шевченко (нардеп, субъект выдвижения - партия УКРОП);
0
Немає голосів
Юрий Бойко (нардеп, самовыдвижение);
4
3%
Олег Ляшко (нардеп, субъект выдвижения - Радикальная партия Олега Ляшко);
0
Немає голосів
Александр Вилкул (нардеп, Оппозиционный блок - партия мира и развития);
1
1%
Юлия Тимошенко (нардеп, Всеукраинское объединение Батькивщина);
7
5%
Александр Мороз (Социалистическая партия Александра Мороза);
1
1%
Илья Кива (субъект выдвижения - Социалистическая партия Украины);
0
Немає голосів
Руслан Кошулинский (субъект выдвижения - Всеукраинское объединение Свобода);
6
4%
Сергей Тарута (нардеп, субъект выдвижения - партия Основа);
0
Немає голосів
Владимир Зеленский (партия Слуга народа);
13
9%
Игорь Смешко (экс-глава СБУ);
8
6%
Роман Бессмертный (самовыдвижение);
10
7%
Виктор Кривенко (нардеп, политическая партия Народный рух Украины);
0
Немає голосів
Сергей Кривонос (политическая партия Воины АТО);
0
Немає голосів
 
Всього голосів: 144

Аватар користувача
Дмитрий Медведев
ветеран
Пости в темі: 219
Повідомлень: 10204
З нами з: 27 листопада 2010, 17:14
Звідки: Харьков
Подякував: 3946 разів
Подякували: 15502 разів
Вік: 63
Контактна інформація:

Re: Президент 2019

#2276

Непрочитане повідомлення Дмитрий Медведев »

Sotar57 писав:Усьо по заранее намеченному Голобородьком плану - МВФ послали в ж@пу МВФ досрочно покинула Украину
Ну да, ну да...
Дядя, у тебя все как всегда - абы кукарекнуть, а там хоть солнце не вставай :diablo:
В МВФ опровергли информацию СМИ о том, что фонд досрочно сворачивает миссию в Украине
https://censor.net.ua/news/3128216/v_mv ... _v_ukraine
ATL, Cabasse, Octave, Audia Flight, TRI, Oyaide, Acoustic Revive, Audio Replas, fo.Q, Sforzato, Melco, SAEC
Аватар користувача
koba
ветеран
Пости в темі: 41
Повідомлень: 2327
З нами з: 27 листопада 2010, 21:22
Звідки: Ізмаїл
Подякував: 3779 разів
Подякували: 3558 разів
Вік: 55

Re: Президент 2019

#2277

Непрочитане повідомлення koba »

Дмитрий Медведев писав: Ну да, ну да...
Дядя, у тебя все как всегда - абы кукарекнуть, а там хоть солнце не вставай :diablo:
У него НАТО к концу следующего 2020 года развалится... так что всё норм. - расейская пропаганда
21.JPG
Зе: вы сделали это вместе!
Аватар користувача
orthodox
ветеран
Пости в темі: 159
Повідомлень: 2728
З нами з: 20 листопада 2011, 00:23
Подякував: 1651 разів
Подякували: 4121 разів
Вік: 62

Re: Президент 2019

#2278

Непрочитане повідомлення orthodox »

jra7 писав:Дивлюсь на оптимістів Зеленського і думку ГАДАЮ , по співробітництву з зовнішнім світом у підтримці нас точно мінусуємо , а по внутрішній ситуації треба слідкувати за руками , бо дуже красиве бля-бля , "завлекаловкі" !
Насчет оптимистов — може немножко и есть, но они грустные все равно и больше прячутся за обвинениями Порошенко, я думаю.
Реально же оптимистичные начали вскрываться на ФБ тем больше, чем больше разного начинает твориться — оправдывать и прикрывать, и тому подобное. ВНЕЗАПНО самыми горячими симпатиками Зеленского оказались россиянские тролли. С обычными присказками типа «не надо было скакать, вот вас (пишут - «нас», но неважно) и наказали Крымом и Донбасом, и тому подобное, что они с 2014 ещё пишут... про «кастрюлеголовые» пока не было, но думаю дойдет и до такого, палятся-пялятся зачем-то резво.
А когда чел активен сверх меры — то даже кажется, что таких еще больше, чем на самом деле, на глаза-то чаще попадаются.
Востаннє редагувалось 22 травня 2019, 11:18 користувачем orthodox, всього редагувалось 1 раз.
Жизнь — замечательное приключение.
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 165
Повідомлень: 810
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 202 разів
Подякували: 160 разів

Re: Президент 2019

#2279

Непрочитане повідомлення jra7 »

І ще маленька ремарка оптимістам Зеленського ---- розстрілів не буде , посадок не буде , розборок і зведення рахунків не буде , давайте РАЗОМ оголосив з трибуни Ради президент, тіпа порохоботи живіть спокійно ! .... правда слідкуємо за руками ! :biggrin:
Востаннє редагувалось 22 травня 2019, 11:22 користувачем jra7_Old, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Tommy
ветеран
Пости в темі: 210
Повідомлень: 6457
З нами з: 04 березня 2012, 21:40
Звідки: UA, Kharkiv
Подякував: 2158 разів
Подякували: 4510 разів

Re: Президент 2019

#2280

Непрочитане повідомлення Tommy »

Aleksandr Onyshenko is with Andriy Portnov.
8 mins ·
Друзья, как и обещал, начинаем комплекс международных учебно-воспитательных мер в отношении Порошенко.
"Ох, не однаково мені"...
Аватар користувача
Tommy
ветеран
Пости в темі: 210
Повідомлень: 6457
З нами з: 04 березня 2012, 21:40
Звідки: UA, Kharkiv
Подякував: 2158 разів
Подякували: 4510 разів

Re: Президент 2019

#2281

Непрочитане повідомлення Tommy »

Александр Онищенко
13 мин. ·
МВФ больше не требует от Киева повышения цен на газ
:yahoo: :biggrin:
"Ох, не однаково мені"...
Аватар користувача
O.V.K.
слухач
Пости в темі: 147
Повідомлень: 600
З нами з: 17 жовтня 2017, 18:49
Звідки: Запорожье
Подякував: 1610 разів
Подякували: 1292 разів
Вік: 59

Re: Президент 2019

#2282

Непрочитане повідомлення O.V.K. »

O.V.K. писав:“Обращаюсь ко всем украинцам и хочу попросить вас, чтобы не называли меня Владимиром Александровичем. Пожалуйста, говорите просто - Владимир“, - написал Зеленский в Twitter.
"Царь, очень приятно, царь..." (с) Интересно , когда будет добавлено прозвище (Красно солнышко, типа) или нумерация.
О , спасибо Литовченко , прозвище уже появилось - Ленин. Не оригинально, правда, но зато точно. Жена евонная Лена, вопросы решает
в этой паре по большей части она, стало быть Владимир Ленин :biggrin:
[youtube][/youtube]
050 4565363
Аватар користувача
Tommy
ветеран
Пости в темі: 210
Повідомлень: 6457
З нами з: 04 березня 2012, 21:40
Звідки: UA, Kharkiv
Подякував: 2158 разів
Подякували: 4510 разів

Re: Президент 2019

#2283

Непрочитане повідомлення Tommy »

Liza Bogutskaya
14 mins ·
АСТАНАВИТЕСЬ!!!

Що робиться в суспільстві?
Щось мені здається, що бруду на адресу Президента і його команди зараз буде вилито набагато більше, ніж в перевиборчу кампанію.
Дивлюсь на все: це жах.
"Не ті призначення".
"Порушення закону".
"Діє в антиконституційний спосіб"!

Дивлюсь на тих, хто найактивніше підхоплює зраду. Ба! Так це тіж самі порохоботи, що не бачили помилок в сонцелікого Петра. Взагалі!
В нього були ідеальні призначення. Головне, що нікого не торкался закон про люстрацію.
Показати текст
Не знаю, як там і ким він писався, той закон, знаю лише, що голова ГШ Муженко:
Наказом Міністра оборони України № 332 від 23 квітня 2010 року генерал-майор Муженко Віктор Миколайович призначений на посаду командира 8-го ордена Червоного Прапора армійського корпусу.
24 серпня 2012 року присвоєно військове звання генерал-лейтенанта.
Депутат Житомирської обласної ради від Партії регіонів (вийшов з неї у лютому 2014).
Наказом Міністра оборони України (по особовому складу) від 10 травня 2012 року № 358 призначений на посаду заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України.
У травні 2014 року указом виконувача обов'язків Президента України Олександра Турчинова призначений першим заступником керівника Антитерористичного центру при СБУ.
3 липня 2014 року призначений Начальником Генерального штабу — Головнокомандувачем Збройних Сил України, змінивши на посаді Михайла Куцина.
23 серпня 2014 року присвоєно військове звання генерал-полковника.
14 жовтня 2015 року присвоєно військове звання генерала армії України.

Воєнний прокурор Матіос:
2009—2010 — перший заступник ГУ «К» СБУ (Головне управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України) у м. Києві;
2010—2011 — відряджений з органів СБУ на посаду радника голови Вищого адміністративного суду України;
2011—2014 — відряджений з органів СБУ на посаду заступника керівника Головного контрольного управління Адміністрації Президента України;
2014 — у розпорядженні голови СБУ;
26 червня 2014 року призначено заступником Генерального прокурора України — начальником Головного управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих центрального апарату та нагляду за додержанням законів у воєнній сфері та затверджено членом колегії Генеральної прокуратури України;
26 серпня 2014 року призначено Головним військовим прокурором України.

Що цікаво- біографії обох в Вікіпедії вже дуже підчищено. Але не завадило обом займати найвищі керівни посади при Порошенко. Їх не торкався закон про очищення влади? А чому ж? Не тому що вони були дуже потрібні Турчінову, чи потім Порошенку?

Якщо чесно, то що стосується мене- я б взагалі заборонила всім, хто спільними зусиллями довів країну до зубожіння, займати керівни посади і обератись депутатами. А особливо тим, хто керував країною останні п'ять років.
Але це таке... моє ставлення до злиднів.

Зараз уявляю Указ Президента про повернення громадянства Михайлу Саакашвялі. Це буде ядерний вибух в мізках порохо-шобли:
- А на яких підставах?
- А не має права!
- А знов антиконституційне рішення...

Ось тому я не намагаюсь ставити умов до Президента Зеленського. Знаю, що це буде зроблено в законний спосіб.
А про призначення, як і про розпуск Ради я вже писала.
Коли вся колишня влада не знає, як їй зачипитись за крісла, буде робити все, щоб знайти помилки чи зраду в діях нового Президента. Буде оскарджувати все і затягувати прийняття рішень.

Мені здається, що краще нагадати собі про спеціальний закон про призначення луценко генпрокурором і про те, скільки і хто в Раді отримав за це гроші.
Помилки будуть. Але немає нічого, що неможна змінити. Тому просто даємо 100 днів а далі робимо попередні висновки.
"Ох, не однаково мені"...
Гурманоff-Sun
учасник
Пости в темі: 75
Повідомлень: 430
З нами з: 22 лютого 2012, 11:47
Звідки: в движении
Подякував: 404 разів
Подякували: 574 разів

Re: Президент 2019

#2284

Непрочитане повідомлення Гурманоff-Sun »

[quote="Sotar57"]Усьо по заранее намеченному Голобородьком плану - МВФ послали в ж@пу МВФ досрочно покинула Украину
[youtube][/youtube]
так что, ждем доллар по 60 ? :biggrin:
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 165
Повідомлень: 810
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 202 разів
Подякували: 160 разів

Re: Президент 2019

#2285

Непрочитане повідомлення jra7 »

..... а потім дайте нам партію свою загнати в парламент , бо без партії ніяк ! і так далі і тому подібне .....
Президент без партії і програми ---- рідкісне наїбалово ! :rofl:
Востаннє редагувалось 22 травня 2019, 13:00 користувачем jra7_Old, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
orthodox
ветеран
Пости в темі: 159
Повідомлень: 2728
З нами з: 20 листопада 2011, 00:23
Подякував: 1651 разів
Подякували: 4121 разів
Вік: 62

Re: Президент 2019

#2286

Непрочитане повідомлення orthodox »

jra7 писав:..... а потім дайте нам партію свою загнати в парламент , бо без партії ніяк ! і так далі і тому подібне .....
Президент без партії ---- рідкісне наїбалово ! :rofl:
Почему — нае...во? Вовсе нет.
С партией, конечно, можно что-то продавить, без нее трудно или нельзя.
Но надо ж смотреть, надо оно вам что будут продавливать или лучше без партии и без этого.
Пока мы знаем только Слугу Народа Голобородько, и его сериал третьего сезона —
так там полностью воспроизводится российская риторика и ее же указивки как бы.
Судя по МВФ — то была предвыборная программа даже. Но поглядеть надо, пусть бы и уже было поздно,
но придется сидеть и ждать, когда станет поздно.
Можно и к рф обратно, конечно — но тогда смысл многих вещей теряется.
Капитуляция, конечно, дело хорошее, но только для агрессора. Людей погибло немало, и зря?
Да и может не понравиться, что РФ теперь станет усмирением заниматься,
народ-то, как по их понятиям, из берегов вышел, надо загонять обратно.
Я там знаю, надо оно или нет?
Жизнь — замечательное приключение.
Аватар користувача
mihail
ветеран
Пости в темі: 160
Повідомлень: 4184
З нами з: 04 січня 2011, 23:46
Звідки: м.Рiвнe
Подякував: 5960 разів
Подякували: 4804 разів
Вік: 65

Re: Президент 2019

#2287

Непрочитане повідомлення mihail »

Tommy писав:Liza Bogutskaya
14 mins ·
АСТАНАВИТЕСЬ!!!

Що робиться в суспільстві?
Щось мені здається, що бруду на адресу Президента і його команди зараз буде вилито набагато більше, ніж в перевиборчу кампанію.
Дивлюсь на все: це жах.
"Не ті призначення".
"Порушення закону".
"Діє в антиконституційний спосіб"!

Дивлюсь на тих, хто найактивніше підхоплює зраду. Ба! Так це тіж самі порохоботи, що не бачили помилок в сонцелікого Петра. Взагалі!
В нього були ідеальні призначення. Головне, що нікого не торкался закон про люстрацію.
Показати текст
Не знаю, як там і ким він писався, той закон, знаю лише, що голова ГШ Муженко:
Наказом Міністра оборони України № 332 від 23 квітня 2010 року генерал-майор Муженко Віктор Миколайович призначений на посаду командира 8-го ордена Червоного Прапора армійського корпусу.
24 серпня 2012 року присвоєно військове звання генерал-лейтенанта.
Депутат Житомирської обласної ради від Партії регіонів (вийшов з неї у лютому 2014).
Наказом Міністра оборони України (по особовому складу) від 10 травня 2012 року № 358 призначений на посаду заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України.
У травні 2014 року указом виконувача обов'язків Президента України Олександра Турчинова призначений першим заступником керівника Антитерористичного центру при СБУ.
3 липня 2014 року призначений Начальником Генерального штабу — Головнокомандувачем Збройних Сил України, змінивши на посаді Михайла Куцина.
23 серпня 2014 року присвоєно військове звання генерал-полковника.
14 жовтня 2015 року присвоєно військове звання генерала армії України.

Воєнний прокурор Матіос:
2009—2010 — перший заступник ГУ «К» СБУ (Головне управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України) у м. Києві;
2010—2011 — відряджений з органів СБУ на посаду радника голови Вищого адміністративного суду України;
2011—2014 — відряджений з органів СБУ на посаду заступника керівника Головного контрольного управління Адміністрації Президента України;
2014 — у розпорядженні голови СБУ;
26 червня 2014 року призначено заступником Генерального прокурора України — начальником Головного управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих центрального апарату та нагляду за додержанням законів у воєнній сфері та затверджено членом колегії Генеральної прокуратури України;
26 серпня 2014 року призначено Головним військовим прокурором України.

Що цікаво- біографії обох в Вікіпедії вже дуже підчищено. Але не завадило обом займати найвищі керівни посади при Порошенко. Їх не торкався закон про очищення влади? А чому ж? Не тому що вони були дуже потрібні Турчінову, чи потім Порошенку?

Якщо чесно, то що стосується мене- я б взагалі заборонила всім, хто спільними зусиллями довів країну до зубожіння, займати керівни посади і обератись депутатами. А особливо тим, хто керував країною останні п'ять років.
Але це таке... моє ставлення до злиднів.

Зараз уявляю Указ Президента про повернення громадянства Михайлу Саакашвялі. Це буде ядерний вибух в мізках порохо-шобли:
- А на яких підставах?
- А не має права!
- А знов антиконституційне рішення...

Ось тому я не намагаюсь ставити умов до Президента Зеленського. Знаю, що це буде зроблено в законний спосіб.
А про призначення, як і про розпуск Ради я вже писала.
Коли вся колишня влада не знає, як їй зачипитись за крісла, буде робити все, щоб знайти помилки чи зраду в діях нового Президента. Буде оскарджувати все і затягувати прийняття рішень.

Мені здається, що краще нагадати собі про спеціальний закон про призначення луценко генпрокурором і про те, скільки і хто в Раді отримав за це гроші.
Помилки будуть. Але немає нічого, що неможна змінити. Тому просто даємо 100 днів а далі робимо попередні висновки.
От НАХ ти тут ВКОТРЕ цю свою " таку розумну " богуцьку цитуеш
без СВОЇХ коментів ???

Я вже критикував її - вона навіть НЕВМІЄ порахувати правильний процент !

І про що ця твоя цитата ?
Вона посилається на помилки Порошенка ?
Так у Порошенка було багато помилок і ми іх знаємо

Але ж ви зеботи так хотіли все поновому , по іншому по ЧЕСНОМУ та без ПОРУШЕНЬ
То яке ви МАЕТЕ моральне право
виправдовувати порушення СВОГО президента - посилаючись на порушення Порошенка !!
Аватар користувача
mihail
ветеран
Пости в темі: 160
Повідомлень: 4184
З нами з: 04 січня 2011, 23:46
Звідки: м.Рiвнe
Подякував: 5960 разів
Подякували: 4804 разів
Вік: 65

Re: Президент 2019

#2288

Непрочитане повідомлення mihail »

Депутати мають намір визнати указ про розпуск ВР неконституційним
https://jurliga.ligazakon.net/ua/news/1 ... titutsynim

Президент замість того , що б тиснути на ЦЮ Верховну раду
що б вона прийняла закони про нові нові вибори до ВР як мінімум по відкритим спискам
і дати їй на це час ,
Зеленский видає указ розпуск парламету
вносить свій законопроект про вибори без відкритих списків !

Намі президента зрозумілі -
на піку свого рейтингу - щвидко провести вибори до ВР
і по своїм ЗАКРИТИМ спискам завести ЯКНАЙБІЛЬШЕ своїх депутатів
Лехторат буде голосувати за партію " слуга народу " - навіть не знаючи , хто там є !
Це є спроба узурпції влади !
Аватар користувача
orthodox
ветеран
Пости в темі: 159
Повідомлень: 2728
З нами з: 20 листопада 2011, 00:23
Подякував: 1651 разів
Подякували: 4121 разів
Вік: 62

Re: Президент 2019

#2289

Непрочитане повідомлення orthodox »

mihail писав: То яке ви МАЕТЕ моральне право
виправдовувати порушення СВОГО президента - посилаючись на порушення Порошенка !!
Ну надо признать, что формально и по факту он уже не «их», а «наш».
Потому что если не признать — бардак будет. Нелегитимный президент в воюющей стране — это беда.
Хуже беда, чем некомпетентный, хоть без рады и правительства при одном некомпетентном — тоже не айс.
Так что предстоящее разочарование голосововших за него — тоже не на пользу, особенно если по дурняку начнут компенсировать.
Потянет не туда, как прогнозировали многие — стало быть, неудачный выбор,
надо будет что-то делать «с нашим президентом». Иски, петиции, короче «тихий майдан»,
«майдан юристов».
Слабый руководитель? Значит, примкнет к силе. Силой могут быть реваншисты, а может и народ, как сложится.
Слуга Коломойского, говорят? Може и так, однако это может стать и невыгодно, и опасно...Поменяется може...
Что всегда меня во всех майданах смущало — это отсутствие юридической составляющей.
Казалось бы, ведь собрались интеллигентные люди, среди них и представители этой славной профессии есть,
и сами они зачастую предприниматели, с делом в принципе знакомые. Но нетъ. Гасла, слоганы, мемы —
но ноль юридического. Или мизер, не знаю точно. А оно бы больше последствий дало, я думаю, полезнее это.
Востаннє редагувалось 22 травня 2019, 13:04 користувачем orthodox, всього редагувалось 1 раз.
Жизнь — замечательное приключение.
Аватар користувача
Паук
учасник
Пости в темі: 4
Повідомлень: 209
З нами з: 28 листопада 2010, 19:21
Звідки: Запорожье
Подякував: 187 разів
Подякували: 143 разів
Вік: 53
Контактна інформація:

Re: Президент 2019

#2290

Непрочитане повідомлення Паук »

Помилки будуть. Але немає нічого, що неможна змінити. Тому просто даємо 100 днів а далі робимо попередні висновки.
https://www.facebook.com/liza.bogutskay ... 1924223204
100 дней.. помилки будуть.. змінити.. Такими темпами, б**, как взялись, :diablo:
Богуцкая всё это говно подтирать за ним собирается лично, наверное.
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 165
Повідомлень: 810
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 202 разів
Подякували: 160 разів

Re: Президент 2019

#2291

Непрочитане повідомлення jra7 »

orthodox писав: Я там знаю, надо оно или нет?
Моя вам порада ---- за дороговказ візьміть серіал і живіть по ньому ! :rolleyes:
.... а ви ж книжку маєте, во ! настільна книга ! :biggrin:
Гурманоff-Sun
учасник
Пости в темі: 75
Повідомлень: 430
З нами з: 22 лютого 2012, 11:47
Звідки: в движении
Подякував: 404 разів
Подякували: 574 разів

Re: Президент 2019

#2292

Непрочитане повідомлення Гурманоff-Sun »

Зеленский подал в Раду законопроект о выборах по закрытым спискам
почему так?? как-то не вяжется с "открытым народным президентом"... :biggrin:
или нельзя засвечивать жирных котов-кукловодов, раньше времени ?! :biggrin:
Аватар користувача
Tommy
ветеран
Пости в темі: 210
Повідомлень: 6457
З нами з: 04 березня 2012, 21:40
Звідки: UA, Kharkiv
Подякував: 2158 разів
Подякували: 4510 разів

Re: Президент 2019

#2293

Непрочитане повідомлення Tommy »

Гурманоff-Sun писав:Зеленский подал в Раду законопроект о выборах по закрытым спискам
почему так?? как-то не вяжется с "открытым народным президентом"... :biggrin:
или нельзя засвечивать жирных котов-кукловодов, раньше времени ?! :biggrin:
Я так понимаю, что "в движении" теряется понимание происходящего ;)
В Раду был подан не законопроэкт, а поправки к нему. "В движении" чувствуется разница?
"Ох, не однаково мені"...
Аватар користувача
mihail
ветеран
Пости в темі: 160
Повідомлень: 4184
З нами з: 04 січня 2011, 23:46
Звідки: м.Рiвнe
Подякував: 5960 разів
Подякували: 4804 разів
Вік: 65

Re: Президент 2019

#2294

Непрочитане повідомлення mihail »

Рада відмовилась розглядати законопроекти Зеленського
https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/rada ... 22907.html

Навіть не включили в повістку дня - тільки 92 депутати були " за "
Лише всього декілька екземплярів законопроєктів Зеленського в друкованому вигляді
роздали депутатам- бо не встигли надрукувати - проект представники зеленського
принесли зранку - а там дуже багато сторінок !

Видно що новий президент зовсім " некопенгаген "
як повинні прийматись закони - це не квартал 95 !
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 165
Повідомлень: 810
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 202 разів
Подякували: 160 разів

Re: Президент 2019

#2295

Непрочитане повідомлення jra7 »

"наблюдая" сьогодні раша медія , а власне маньку заХЕРОВУ, то Зеленський починає ставати новим українським жидо-фашистом для кремля, має Порошенко послідовника ! :yahoo:
Гурманоff-Sun
учасник
Пости в темі: 75
Повідомлень: 430
З нами з: 22 лютого 2012, 11:47
Звідки: в движении
Подякував: 404 разів
Подякували: 574 разів

Re: Президент 2019

#2296

Непрочитане повідомлення Гурманоff-Sun »

Tommy писав: Я так понимаю, что "в движении" теряется понимание происходящего ;)
В Раду был подан не законопроэкт, а поправки к нему. "В движении" чувствуется разница?
в сети назвали его законопроектами, из этого и исходил :biggrin:
а какая разница, по сути? :biggrin:
https://censor.net.ua/news/3128268/rada ... anie_video
Аватар користувача
Fundorin
ветеран
Пости в темі: 61
Повідомлень: 6116
З нами з: 26 листопада 2011, 15:47
Звідки: Дніпро
Подякував: 3176 разів
Подякували: 8159 разів

Re: Президент 2019

#2297

Непрочитане повідомлення Fundorin »

Гурманоff-Sun писав:МВФ досрочно покинула Украину
Интересно, а что из речи Голобородько Вам не понравилось? И какой стране кроме денег в долг реально МВФ дал дельные рекомендации по выходу из кризиса? И кто из них все-таки преодолел кризис?


Как Зеленский едва не совершил революцию на российском ТВ

Никогда еще разница политических культур не была столь наглядной. Если бы этого дня не было, его следовало выдумать. Никогда еще российская пропаганда не была так близка к провалу. Попытки понять главный феномен нашего времени обычно отталкиваются от существования внятной стратегии по управлению умами.
http://charter97.link/ru/news/2019/5/22 ... _SJkzW5UmA
"Таков наш век: слепых ведут безумцы!"
"Король Лир", Уильям Шекспир, © 1608 г.
Аватар користувача
orthodox
ветеран
Пости в темі: 159
Повідомлень: 2728
З нами з: 20 листопада 2011, 00:23
Подякував: 1651 разів
Подякували: 4121 разів
Вік: 62

Re: Президент 2019

#2298

Непрочитане повідомлення orthodox »

jra7 писав: Моя вам порада ---- за дороговказ візьміть серіал і живіть по ньому ! :rolleyes:
.... а ви ж книжку маєте, во ! настільна книга ! :biggrin:
Что толку советовать? Вы тоже уже будете по нему жить, если он собрался его ставить.
Другое дело что сможете заранее знать, что приключится, если только это утешит.
Жизнь — замечательное приключение.
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 165
Повідомлень: 810
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 202 разів
Подякували: 160 разів

Re: Президент 2019

#2299

Непрочитане повідомлення jra7 »

orthodox писав: Что толку советовать? Вы тоже уже будете по нему жить, если он собрался его ставить.
Другое дело что сможете заранее знать, что приключится, если только это утешит.
Всі пригоди , які Зеленський наобіцяв, для себе знаю , що не трапляться , буде таке топтання на місці пять років .
Аватар користувача
artshop
слухач
Пости в темі: 15
Повідомлень: 739
З нами з: 24 грудня 2016, 16:48
Звідки: Киев
Подякував: 441 разів
Подякували: 164 разів
Вік: 65

Re: Президент 2019

#2300

Непрочитане повідомлення artshop »

...не будет топтанья, уж поверьте! :drinks:
Відповісти

Повернутись до “Горищна навколополітична тусня”