Никогда мы не будем братьями

Аватар користувача
Sergiy
ветеран
Пости в темі: 1550
Повідомлень: 3302
З нами з: 19 січня 2018, 15:30
Звідки: Kyiv
Подякував: 5180 разів
Подякували: 5236 разів
Вік: 53

Re: Никогда мы не будем братьями

#50151

Непрочитане повідомлення Sergiy »

spiridon писав:Обычная мерзкая манипуляция ,да смелые пацаны ,юо папаша вошел в преступный сговор с оккупантами и договорился о запчастях,сделал сынку фирму,открыл окно на таможне и потекло бабло рекой -там брали за 3 коп , а вУкраину продавали за 3 рубля и выделялись на это бюджетные деньги ,а потом молодняк на бентли с б.. в сауну ,шампансуое по косарю баксов ..ну чем не жизнь ? может этот грузинчик москальский раскажет как Порох мешками и камазами бабало в днр возил ,бо африканский уголь плохо горел так как нажива там была так себе ,другое дело уголь из копанок ,горит синим пламенем ,а то шо на эти деньги сепары купят оружие и кого нибудь угробят на фронте ,так это мелочи ,как порох любил говорить - бабы еще нарожают...
Є два питання. Перше. Якщо ціла група, то там мали б бути люди різні. "Дах", ті хто приймав рішення, ті хто виконував і т.д. Де хоч один засуджений?
І друге - чому ДБР вилучило клістрони, зайшовши на територію кількох частин ППО?
Якщо злочинна група діяла, але клістрони таки купувати більше нема де, окрім як у РФ, то відкривайте собі справу та розслідуйте. Відправляйте слідчих з фотоапаратами та разом з ракетниками досліджуйте їх на місті, переписуйте номери і т. д. А тут саме забрали у військових до себе.
Хіба це нормально під час війни? Звісно що ненормально.

"Так, 1 липня 2020 року у зенітну ракетну бригаду Повітряних Сил ЗС України (військова частина А2860) прибули представники відділу слідчого територіального управління Державного бюро розслідувань у місті Хмельницький. На підставі Ухвали судді Хмельницького міськрайсуду С.Баєва, в межах кримінального провадження №62020240000000492, слідчими ДБР складено протокол огляду та вилучено чотири НВЧ прилади (клістрони) та відповідну супроводжуючу документацію.

Слідчі інкримінують посадовим особам суттєві порушення у закупівлі клістронів. Разом з тим, у згаданій постанові суду не йде мова про вилучення, а лише «про огляд військової частини А2860 та підпорядкованих їй зенітних ракетних дивізіонів».

Такі ж дзеркальні процесуальні дії проводяться в зенітних ракетних бригадах на Одещині (в/ч А2800) та Херсонщині (в/ч А1836). Складається враження, що це чиясь спланована акція, спрямована на підрив обороноздатності держави."

https://www.ukrmilitary.com/2020/07/dbr-za-rosiyu.html

А от з метою підриву обороноздатності - цілком логічно було діяти саме так. Одещина, Херсонщина...
Раз мы все теперь президенты, значит больше никто не лох!
Аватар користувача
spiridon
ветеран
Пости в темі: 455
Повідомлень: 4205
З нами з: 26 листопада 2010, 14:28
Звідки: Мукачево
Подякував: 1512 разів
Подякували: 5704 разів
Вік: 68

Re: Никогда мы не будем братьями

#50152

Непрочитане повідомлення spiridon »

Ты в какой стране жил ? Наехали ,возбудили дело ,обилетили и забыли до лучших времен ...все как всегда , вон враг Украины некий бутусов ,возомнившим себя главным решалой днепровским ,шлейф грязных дел ,тянется за ним с 14-го года ,творит все что хочет и никто ниче с этим гандоном сделать не может,сейчас он хочет завалить руководство ВСУ вместе со своей злодейской шайкой из Днепра ,который то же собирались сдать после Киева...
Аватар користувача
Sergiy
ветеран
Пости в темі: 1550
Повідомлень: 3302
З нами з: 19 січня 2018, 15:30
Звідки: Kyiv
Подякував: 5180 разів
Подякували: 5236 разів
Вік: 53

Re: Никогда мы не будем братьями

#50153

Непрочитане повідомлення Sergiy »

Окей, по першому питанню твоя думка зрозуміла - влада зелених реформаторів виявилася просто грабіжниками та відібрала награбоване у попередників. Але про клістрони, які взяти можна тільки у РФ, ти так і промовчав.
А друге питання та стару новину з порталу ukrmilitary - просто не помітив.
Перевів розмову на тему Бутусова.
ОК, питань нема.
Раз мы все теперь президенты, значит больше никто не лох!
Аватар користувача
spiridon
ветеран
Пости в темі: 455
Повідомлень: 4205
З нами з: 26 листопада 2010, 14:28
Звідки: Мукачево
Подякував: 1512 разів
Подякували: 5704 разів
Вік: 68

Re: Никогда мы не будем братьями

#50154

Непрочитане повідомлення spiridon »

Та я вообще делаю тебе честь и одолжение ведя базар с тобой ,уразумел?
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 1633
Повідомлень: 788
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 199 разів
Подякували: 158 разів

Re: Никогда мы не будем братьями

#50155

Непрочитане повідомлення jra7 »

spiridon писав:.....прежде чем пиздеть на уважаемых людей
То ти уважаємий!? не сміши мої штіблети ! :rofl:
СВС правий , у нас щоб не зупинився технологічний процес повязаний з безпекою , людським життям приходиться деякі речі діставати через третю сторону ! І важливо , щоб було один в один від виробника, ми то можемо скулібінити, але тоді вразі чого понесеш кримінальну відповідальність , як не сертифіковане!
.... в тебе мізки перекошені , шо всі всьо пиздять, а тобі не дістається ! :yahoo: .... але то ще не найгірше, не переймайся , бережи нервову систему ! :biggrin:
Востаннє редагувалось 11 червня 2022, 14:34 користувачем jra7_Old, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
Sergiy
ветеран
Пости в темі: 1550
Повідомлень: 3302
З нами з: 19 січня 2018, 15:30
Звідки: Kyiv
Подякував: 5180 разів
Подякували: 5236 разів
Вік: 53

Re: Никогда мы не будем братьями

#50156

Непрочитане повідомлення Sergiy »

spiridon писав:Та я вообще делаю тебе честь и одолжение ведя базар с тобой ,уразумел?
Такий бикуватий понт є визнанням того що сказати по суті обговорюваного питання тобі нічого.
Аналітика твоя вся скінчилась на "базарних адалженіях" які у тебе ніхто і не просив ))))
Раз мы все теперь президенты, значит больше никто не лох!
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 1633
Повідомлень: 788
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 199 разів
Подякували: 158 разів

Re: Никогда мы не будем братьями

#50157

Непрочитане повідомлення jra7 »

yahennadiy писав: Не спрощуйте.
А що не спрощувати !? Коли вам правильно відповіли і ціна життя захисника , а не всякі там ваші вибачте слюні на пів сторінки !
Ще раз , мова йшла за будь яку ціну , і не сходіть з цієї основної лінії ! нагадаю ще раз основну цитату дискусії .
selknuse писав: ПС. Про диван.
На моє переконання, тільки ті, хто зараз безпосередньо приймає участь в бойових діях (а це навіть не всі ЗСУ) має моральне право говорити про повну перемогу за будь-яку ціну.
Решті доцільно стримуватись.
Востаннє редагувалось 11 червня 2022, 16:09 користувачем jra7_Old, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 1633
Повідомлень: 788
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 199 разів
Подякували: 158 разів

Re: Никогда мы не будем братьями

#50158

Непрочитане повідомлення jra7 »

.... ох як мені хочеться постібатись над вами і привести вашу цитату про дурня ! ..... але не буду приводити ! :biggrin:
я надіюсь я веду правильний образ життя ! :yahoo:
Аватар користувача
onboard
слухач
Пости в темі: 209
Повідомлень: 641
З нами з: 12 червня 2021, 07:56
Звідки: UA/Kharkiv
Подякував: 523 разів
Подякували: 136 разів

Re: Никогда мы не будем братьями

#50159

Непрочитане повідомлення onboard »

В очередной раз убедился что шоколадным сережам до Спиридона как до луны пешком, один бабло отрабатывает, второй под маугли закосил, ещё и ростик туда же, вроде ж нормальным челом был до короны :rofl:
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 1633
Повідомлень: 788
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 199 разів
Подякували: 158 разів

Re: Никогда мы не будем братьями

#50160

Непрочитане повідомлення jra7 »

onboard писав:В очередной раз убедился что шоколадным сережам до Спиридона как до луны пешком, один бабло отрабатывает, второй под маугли закосил, ещё и ростик туда же, вроде ж нормальным челом был до короны :rofl:
Ну суфльор, ну не нада , та будь сам по собі, ти індивідум чи хто !? :biggrin:
.... твій спірідон тут до хера косячить !
Аватар користувача
yahennadiy
ветеран
Пости в темі: 700
Повідомлень: 2144
З нами з: 13 вересня 2014, 07:50
Звідки: Кривий Ріг
Подякував: 2354 разів
Подякували: 2500 разів
Вік: 61

Re: Никогда мы не будем братьями

#50161

Непрочитане повідомлення yahennadiy »

jra7 писав:... Ще раз , мова йшла про будь якою ціною , і не сходіть з цієї основної лінії ! нагадаю ще раз основну цитату дискусії ...
Я зовсім не маю бажання спілкуватися з вами взагалі. Але, ви знову, чомусь, звертаєтесь до мене з якимись претензіями, використовуючи знаки оклику. Навіщо? Щоб що? Мені це не цікаво.
Добре. Але ж, тоді вам потрібно спочатку довести правомірність даної претензії до мене особисто. Наведіть хоч один мій допис на тему дискусії (капітуляція московії), де я пишу про "...будь якою ціною ".
Якщо наведете, я буду вимушений щось вам коректно відповісти.
Якщо ні, буду мати повне право вважати вас дурнем, доvбойобом, брехуном та провокатором. Й, відповідно, називати вас так публічно. Тут, на форумі. Крім того, буду вважати, що маю право чекати від вас вибачень.
Заздалегідь вдячний за відповідь...
Нація є об’єднанням на ментальних засадах. Відповідно, Нація це спільне минуле, культурна традиція, побутові практики, мова, освіта, армія...
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 1633
Повідомлень: 788
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 199 разів
Подякували: 158 разів

Re: Никогда мы не будем братьями

#50162

Непрочитане повідомлення jra7 »

Ти написав на його основну цитату ---- "не спрощуйте " ! якщо косиш під дурня, то коси і дальше ! "Прівєт радітелям" :rofl:
selknuse
слухач
Пости в темі: 276
Повідомлень: 544
З нами з: 22 січня 2022, 12:44
Подякував: 724 разів
Подякували: 304 разів

Re: Никогда мы не будем братьями

#50163

Непрочитане повідомлення selknuse »

yahennadiy писав: Ні. Ми всі, так чи інакше, учасники війни. Війна стосується всіх нас. Кожного. Жінка з дитиною, яка втратила житло та опинилася за кордоном, має право на думку? А яка втратила дитину, має? А багато інших людей з іншими жахливими долями, мають?
Ми пахали...
Ми - спостерігачі, свідки, жертви.
Учасники - це ті, що роблять щось активно.
А не сидять на диванах, яка б причина цьому не була.
Якщо б ви написали, що ми не маємо право Вимагати у інших людей платити за Перемогу відповідну ціну, я б погодився. Я й не вимагаю.
Виглядає так, що вимагаєте.
"Тільки капітуляція московії може означати Перемогу України у війні. Все інше - це тільки тимчасове припинення війни" - це вимога повної перемоги. Все що менше - для вас поразка.
Я писав зовсім про інше. А ви робите вигляд, що не розумієте.
Я розумію реалії. Вважаю очікування капітуляції хибним, що відволікає від нагальної практики - створення умов для безпечного співіснування

ПС.
про Свій диван ви нічого не написали. Зручний?
...дався ж вам мій диван!
Мені 68 :(
Відповів?
Аватар користувача
yahennadiy
ветеран
Пости в темі: 700
Повідомлень: 2144
З нами з: 13 вересня 2014, 07:50
Звідки: Кривий Ріг
Подякував: 2354 разів
Подякували: 2500 разів
Вік: 61

Re: Никогда мы не будем братьями

#50164

Непрочитане повідомлення yahennadiy »

jra7 писав:Ти написав на його основну цитату ---- "не спрощуйте " ! якщо косиш під дурня, то коси і дальше ! "Прівєт радітелям" :rofl:
Ні. Це була не цитата автора допису як така, а його дідповідь на мій допис. Тобто, він мав на увазі, що "... будь якою ціною" має відношення до моїх висловлювань.
Й суть вашої претензії до мене була саме в "... будь якою ціною".
Тому, оскільки суть претензії до мене особисто ви не довели та не доводите, офійійно: ви дурень, доvбойоб, брехун та провокатор. Відтепер, я маю право публічно називати вас так.
Й хамовитий перехід на "ти" в спілкуванні зі мною вам зовсім не допоможе. Навпаки.
З неповагою.
P.S. Моїх батьків давно вже немає. Ви точно впевнені в сенсі того що написали, курва... Відтепер, я ще й висловлювання "курва" додам до списку.
Можете поскаржитися адміністратору.
Нація є об’єднанням на ментальних засадах. Відповідно, Нація це спільне минуле, культурна традиція, побутові практики, мова, освіта, армія...
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 1633
Повідомлень: 788
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 199 разів
Подякували: 158 разів

Re: Никогда мы не будем братьями

#50165

Непрочитане повідомлення jra7 »

Ось береш цю цитату дебіла
Якщо б ви написали, що ми не маємо право Вимагати у інших людей платити за Перемогу відповідну ціну, я б погодився. Я й не вимагаю.
інші люди - це ЗСУ , які дали присягу служити на вірність України !!!!!! Держава тримаєтья на збройних силах і її захисниках ! у дебіла в текстах стільки грубих позиційних помилок, а несе себе як "гігант мислей сидячий на сральнику " !
Востаннє редагувалось 11 червня 2022, 16:48 користувачем jra7_Old, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
yahennadiy
ветеран
Пости в темі: 700
Повідомлень: 2144
З нами з: 13 вересня 2014, 07:50
Звідки: Кривий Ріг
Подякував: 2354 разів
Подякували: 2500 разів
Вік: 61

Re: Никогда мы не будем братьями

#50166

Непрочитане повідомлення yahennadiy »

selknuse писав:...дався ж вам мій диван!
Просто зважуйте ціну слів, що пишете. :hi:
Нація є об’єднанням на ментальних засадах. Відповідно, Нація це спільне минуле, культурна традиція, побутові практики, мова, освіта, армія...
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 1633
Повідомлень: 788
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 199 разів
Подякували: 158 разів

Re: Никогда мы не будем братьями

#50167

Непрочитане повідомлення jra7 »

yahennadiy писав: Ні. Це була не цитата автора допису як така, а його дідповідь на мій допис. Тобто, він мав на увазі, що "... будь якою ціною" має відношення до моїх висловлювань.
Й суть вашої претензії до мене була саме в "... будь якою ціною".
Тому, оскільки суть претензії до мене особисто ви не довели та не доводите, офійійно: ви дурень, доvбойоб, брехун та провокатор. Відтепер, я маю право публічно називати вас так.
Й хамовитий перехід на "ти" в спілкуванні зі мною вам зовсім не допоможе. Навпаки.
З неповагою.
P.S. Моїх батьків давно вже немає. Ви точно впевнені в сенсі того що написали, курва... Відтепер, я ще й висловлювання "курва" додам до списку.
Можете поскаржитися адміністратору.
Можеш кричати курва скільки хочеш , мої вітання твоїм батькам , що ти у них є такий син з таким "менталітетом" ! :biggrin:
Аватар користувача
yahennadiy
ветеран
Пости в темі: 700
Повідомлень: 2144
З нами з: 13 вересня 2014, 07:50
Звідки: Кривий Ріг
Подякував: 2354 разів
Подякували: 2500 разів
Вік: 61

Re: Никогда мы не будем братьями

#50168

Непрочитане повідомлення yahennadiy »

jra7 писав:Ось...
Точно. Ви,таки, дурень, доvбойоб, брехун, провокатор та курва.
З неповагою.
P.S. Я вважаю, що маю повне право висловлюватися так до даного персонажу. Він це моє право не заперечує.
Востаннє редагувалось 11 червня 2022, 20:13 користувачем yahennadiy, всього редагувалось 1 раз.
Нація є об’єднанням на ментальних засадах. Відповідно, Нація це спільне минуле, культурна традиція, побутові практики, мова, освіта, армія...
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 1633
Повідомлень: 788
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 199 разів
Подякували: 158 разів

Re: Никогда мы не будем братьями

#50169

Непрочитане повідомлення jra7 »

..... немаю ніколи претензій , коли до мене на ти .....
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 1633
Повідомлень: 788
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 199 разів
Подякували: 158 разів

Re: Никогда мы не будем братьями

#50170

Непрочитане повідомлення jra7 »

yahennadiy писав: Точно. Ви,таки дурень, доvбойоб, брехун, провокатор та курва.
З неповагою.
P.S. Я вважаю, що маю повне право висловлюватися так до даного персонажу. Він це моє право не заперечує.
Коли будеш писати тексти - слюні, залий в мізки свіжу олію ! :yahoo:
Дивись, що хочу тобі повісти ти пишеш тексти , ну і коли в твоїх текстах .... ну назву мяко неточності , і тобі про це говориш, говорять , ти з піною ..... при чому ти заговорив про дурнів на форумі , а тебе ніхто не тянув за язик, тобто необачний крок, що все тобі і повернеться !
Востаннє редагувалось 11 червня 2022, 17:13 користувачем jra7_Old, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
onboard
слухач
Пости в темі: 209
Повідомлень: 641
З нами з: 12 червня 2021, 07:56
Звідки: UA/Kharkiv
Подякував: 523 разів
Подякували: 136 разів

Re: Никогда мы не будем братьями

#50171

Непрочитане повідомлення onboard »

jra7 писав: Ну суфльор, ну не нада , та будь сам по собі, ти індивідум чи хто !? :biggrin:
.... твій спірідон тут до хера косячить !
Что тебе сказать, может что потроху место на нарах, так я и раньше это говорил :good2:
Аватар користувача
onboard
слухач
Пости в темі: 209
Повідомлень: 641
З нами з: 12 червня 2021, 07:56
Звідки: UA/Kharkiv
Подякував: 523 разів
Подякували: 136 разів

Re: Никогда мы не будем братьями

#50172

Непрочитане повідомлення onboard »

Ожидаю реакцию проплаченного пропогандона Серёги ака Сергій с кенгуру на аве :rofl:
Востаннє редагувалось 11 червня 2022, 17:15 користувачем onboard, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 1633
Повідомлень: 788
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 199 разів
Подякували: 158 разів

Re: Никогда мы не будем братьями

#50173

Непрочитане повідомлення jra7 »

onboard писав: Что тебе сказать, может что потроху место на нарах, так я и раньше это говорил :good2:
а за шо !? і чого ти його тільки вибрав !? .... давай вибери когось іншого , щоб було цікавіше , а то уже дуже заїзджена платівка ! :biggrin: :biggrin:
Аватар користувача
onboard
слухач
Пости в темі: 209
Повідомлень: 641
З нами з: 12 червня 2021, 07:56
Звідки: UA/Kharkiv
Подякував: 523 разів
Подякували: 136 разів

Re: Никогда мы не будем братьями

#50174

Непрочитане повідомлення onboard »

О, риторика началась, та не, это без меня. За шо? Прокуроры разберутся, это так, личное мнение
Аватар користувача
Sergiy
ветеран
Пости в темі: 1550
Повідомлень: 3302
З нами з: 19 січня 2018, 15:30
Звідки: Kyiv
Подякував: 5180 разів
Подякували: 5236 разів
Вік: 53

Re: Никогда мы не будем братьями

#50175

Непрочитане повідомлення Sergiy »

onboard писав:Ожидаю реакцию проплаченного пропогандона Серёги ака Сергій с кенгуру на аве :rofl:
spiridon, перелогінься, чи це якийсь гівна кусок тут одразу після твоїх пройобів спливає чисто випадково? :rofl:

Нагадаю пройоб: https://www.ukrmilitary.com/2020/07/dbr-za-rosiyu.html
Раз мы все теперь президенты, значит больше никто не лох!
Відповісти

Повернутись до “Горищна навколополітична тусня”