Никогда мы не будем братьями

Аватар користувача
Eugene
ветеран
Пости в темі: 823
Повідомлень: 2648
З нами з: 05 грудня 2012, 12:15
Звідки: Odessa
Подякував: 1 разів
Подякували: 6866 разів
Контактна інформація:

Re: Никогда мы не будем братьями

#49751

Непрочитане повідомлення Eugene »

Существует такое мнение, что Швец – русскоговорящий спикер администрации Штатов. В общем, это озвучивали люди из ОП. Насколько оно верное – я не знаю, но дело не в этом, очевидная проблема говорящих голов приносящих явный вред, вышла на более высокий уровень. С одной стороны – это позор для страны, с другой – есть надежда, что она решится. И политические заявления будут делать те, кто за это несет ответственность, и положено ему по закону.
Во всяком случае, в его выводах на сей счет – я абсолютно согласен.

https://www.youtube.com/watch?v=cnlRXlk0mNk&t=32s

С уважением.
Yaroslaw
ветеран
Пости в темі: 954
Повідомлень: 3867
З нами з: 24 листопада 2011, 22:29
Звідки: Славутич
Подякував: 6712 разів
Подякували: 2982 разів
Вік: 50

Re: Никогда мы не будем братьями

#49752

Непрочитане повідомлення Yaroslaw »

Вашингтон провів переговори з Києвом щодо небезпеки ескалації, яку може завдати удари по території глибоко всередині РФ.
Показати текст
Як зазначається, закулісні дискусії, є надзвичайно делікатними і тому не афішуються. При цьому Сполучені Штати, не накладають чітких географічних обмежень на використання ЗСУ своєї зброї.
Одночасно у Вашингтоні прагнуть "досягти спільного розуміння небезпеки ескалації".
"У нас є занепокоєння з приводу ескалації, але ми все ще не хочемо встановлювати географічні обмеження чи занадто сильно зв’язувати руки (українцям)", – на умовах анонімності каже американський військовий.
Інший співрозмовник видання зазначає, що Вашингтон і Київ мають спільне "розуміння" щодо використання надійних методів зброї, наданих Заходом. "Поки ми були на одній сторінці у розумінні цих порогів", – зазначив чиновник.
Співрозмовники Reuters кажуть, що адміністрація Байдена розглядає можливість передачі Києву ракетної системи високої мобільності M142 (HIMARS), яка може наносити удари на кількасот кілометрів.
Цьому активно намагається перешкодити РФ.
Адміністрація президента Штатів Джо Байдена готується надати Україні нову партію зброї, зокрема сучасні ракетні системи далекої дії MLRS.
Показати текст
Джерело: CNN із посиланням на джерела
Деталі: За інформацією видання, адміністрація Байдена готується надати Україні сучасні реактивні системи залпового вогню MLRS, оскільки вони є найбільш затребуваними.
Як пише CNN, на необхідності такого озброєння наголошували міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, президент Володимир Зеленський та інші українські посадовці. На їхню думку, саме ці системи можуть змінити "перебіг війни".
"Адміністрація (Байдена – ред.) схиляється до того, щоб надати системи (MLRS – ред.) в рамках розширеного пакету військової та безпекової допомоги Україні, про що може бути оголошено вже наступного тижня".
Іншою системою, яку просила Україна, є високомобільна артилерійська ракетна система HIMARS (легша колісна), здатна стріляти багатьма з тих же типів боєприпасів, що й РСЗВ.
Довідково: Американські РСЗВ (MLRS) здатні запускати ракети на сотні кілометрів далі, ніж будь-які інші наявні в Україні аналоги.
"MLRS, MLRS..."
Якшо не брати боєприпаси ATACMS, то теж шось таке вже було.
Шо там, шо там - 100 км дальність.
Вкладення
MLRS
MLRS
Вільха
Вільха
Аватар користувача
Sergiy
ветеран
Пости в темі: 1550
Повідомлень: 3302
З нами з: 19 січня 2018, 15:30
Звідки: Kyiv
Подякував: 5180 разів
Подякували: 5236 разів
Вік: 53

Re: Никогда мы не будем братьями

#49753

Непрочитане повідомлення Sergiy »

Вільха-М перевищує по дальності та точності те що є у РФ (130 км). Саме тому рашка зробила усе можливе щоб затягувати та зривати її випробування та виробництво. Від згаданої вже тут зупинки Павлоградського хімзаводу (тверде ракетне паливо) до дивних організаційних перепон на шляху від дослідних зразків до серійних.
Звісно, ніхто не сів за зраду та саботаж, але Пашинського, Чорновол та Сердюка довбає ця російська система в Україні.

"Заступник генерального директора «Укроборонпрому» Роман Забарчук і начальник управління високоточної зброї концерну Андрій Артюшенко вимагали від Сердюка інформацію про те, яким військовим підрозділам його компанія передала врятовані під час російського ракетно-бомбового удару ракети й комплектуючі до ракетних комплексів «Скіф», «Корсар», «Вільха», «Нептун» та інформацію про місцеперебування ключових співробітників «Спецоборонмашу» і КБ «Луч».

Забарчук і Артюшенко також заявили Сердюку, що його викрадення «санкціонував» гендиректор «Укроборонпрому» Юрій Гусєв.

КБ «Луч» звернулося до Володимира Зеленського та керівників силових органів з проханням «терміново усунути російських агентів від управління ДК «Укроборонпром» і забезпечити керівникам та ключовим співробітникам військово-промислового комплексу України охорону».

У бюро стверджують, що Забарчук нібито особисто підтверджував, що його родич працює в уряді рф, а Артюшенко за часів Януковича очолював одне з управлінь ЗСУ та сприяв розвалу армії."

https://babel.ua/news/77266-kb-luch-pos ... zbroyennya
Раз мы все теперь президенты, значит больше никто не лох!
Аватар користувача
koba
ветеран
Пости в темі: 964
Повідомлень: 2321
З нами з: 27 листопада 2010, 21:22
Звідки: Ізмаїл
Подякував: 3774 разів
Подякували: 3547 разів
Вік: 55

Re: Никогда мы не будем братьями

#49754

Непрочитане повідомлення koba »

Eugene писав:Существует такое мнение, что Швец – русскоговорящий спикер администрации Штатов. В общем, это озвучивали люди из ОП. Насколько оно верное – я не знаю, но дело не в этом, очевидная проблема говорящих голов приносящих явный вред, вышла на более высокий уровень. С одной стороны – это позор для страны, с другой – есть надежда, что она решится. И политические заявления будут делать те, кто за это несет ответственность, и положено ему по закону.
Во всяком случае, в его выводах на сей счет – я абсолютно согласен.

https://www.youtube.com/watch?v=cnlRXlk0mNk&t=32s

С уважением.
На 6,19 такая оговорочка... что на этом, пожалуй, просмотр и закончу.

Когда посмотрел одно из его предыдущих выступлений, которое обсуждали тут в теме, сложилось устойчивое впечатление, что товарищ тупо сначала задвигает пресловутые геббельсовские 60%, а потом уже грузит те 40, ради которых все и затевалось. А уже потом, вроде как выяснилось, что смысл сказанного на одном из каналов амерТВ , не соответствовал озвученному им
Зе: вы сделали это вместе!
Аватар користувача
yahennadiy
ветеран
Пости в темі: 700
Повідомлень: 2144
З нами з: 13 вересня 2014, 07:50
Звідки: Кривий Ріг
Подякував: 2354 разів
Подякували: 2500 разів
Вік: 61

Re: Никогда мы не будем братьями

#49755

Непрочитане повідомлення yahennadiy »

Вільні і відповідальні громадяни зроблять Україну нездоланною, - Міністр оборони підтримав легалізацію вогнепальної зброї
https://www.0564.ua/news/3396389/vilni- ... lnoi-zbroi
Нація є об’єднанням на ментальних засадах. Відповідно, Нація це спільне минуле, культурна традиція, побутові практики, мова, освіта, армія...
Аватар користувача
Sergiy
ветеран
Пости в темі: 1550
Повідомлень: 3302
З нами з: 19 січня 2018, 15:30
Звідки: Kyiv
Подякував: 5180 разів
Подякували: 5236 разів
Вік: 53

Re: Никогда мы не будем братьями

#49756

Непрочитане повідомлення Sergiy »

Питання важливе. Але "вільні громадяни" та "Дія", на мій погляд, речі несумісні. Зелене стійло для баранів та "Дія". Та ше й діряве та прозоре для русні, як показала практика та аналіз фахівців.

Шон Таунсенд
18 травня о 16:47 ·
Очередное напоминание о том, что Міністерство цифрової трансформації и кибербезопасность несовместимы. Основной принцип безопасности сформулирован Керкгоффсом задолго до появления компьютеров, потом его повторил Шеннон в максимально доходчивом виде: враг знает систему. Попытка скрыть утечку с портала "Дия" привела к тому, что те же самые системы были взломаны повторно. И еще раз. Документооборот МИД пять раз. И ни киберполиция, ни СБУ, ни бесконечное вранье не могут отменить того печального факта, что ГРУ просто натянуло жопу на голову всему кабинету министров вместе с Минцифрой и МВД. Для того, чтобы исправить ситуацию нужно признать очевидное и расследовать инцидент. Как ГРУ попало внутрь? Почему, не смотря на проводимое расследование, они смогли туда вернуться? За восемь лет войны не была расследована ни одна из российских атак. О какой безопасности можно говорить? Нужно выдать третью награду в области "кибербезопасности": слабоумие и отвага первой степени (с граблями).
Раз мы все теперь президенты, значит больше никто не лох!
Аватар користувача
yahennadiy
ветеран
Пости в темі: 700
Повідомлень: 2144
З нами з: 13 вересня 2014, 07:50
Звідки: Кривий Ріг
Подякував: 2354 разів
Подякували: 2500 разів
Вік: 61

Re: Никогда мы не будем братьями

#49757

Непрочитане повідомлення yahennadiy »

Sergiy писав:Питання важливе. Але...
Про "Дію" знаю. Але, це Вже для всіх нас реальність. Навіть, якщо Ніколи ії не встановлював... :hi:
Нація є об’єднанням на ментальних засадах. Відповідно, Нація це спільне минуле, культурна традиція, побутові практики, мова, освіта, армія...
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 1633
Повідомлень: 788
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 199 разів
Подякували: 158 разів

Re: Никогда мы не будем братьями

#49758

Непрочитане повідомлення jra7 »

..... сижу собі і думаю , ну вільний я , але нах кому я потрібний з тою " Дією", мені від неї ---- та пох ! :biggrin:
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 1633
Повідомлень: 788
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 199 разів
Подякували: 158 разів

Re: Никогда мы не будем братьями

#49759

Непрочитане повідомлення jra7 »

А от опзж , яке в свій час пройшла в раду , і колаборанти на тих територіях , які практично спонукали захоплювати землі України xуйлу --- це проблема ! Цікаво хто , що думає про тих опезежоколаборантів на тимчасово окупованих , в принципі питання про тимчасовість виражену в одиницях тимчасовості .
Аватар користувача
Eugene
ветеран
Пости в темі: 823
Повідомлень: 2648
З нами з: 05 грудня 2012, 12:15
Звідки: Odessa
Подякував: 1 разів
Подякували: 6866 разів
Контактна інформація:

Re: Никогда мы не будем братьями

#49760

Непрочитане повідомлення Eugene »

koba писав: На 6,19 такая оговорочка... что на этом, пожалуй, просмотр и закончу.

Когда посмотрел одно из его предыдущих выступлений, которое обсуждали тут в теме, сложилось устойчивое впечатление, что товарищ тупо сначала задвигает пресловутые геббельсовские 60%, а потом уже грузит те 40, ради которых все и затевалось. А уже потом, вроде как выяснилось, что смысл сказанного на одном из каналов амерТВ , не соответствовал озвученному им
Затрудняюсь разделить объективное с субъективным. Собственно на проблему говорящих голов, и нахождения в рамках общепринятого дипломатического этикета – это ни как не влияет.
По моему личному убеждению, пока власть, в любых вопросах, не будет действовать исключительно в правовом поле, ни какого порядка в стране и ее успешного развития – не будет.
Пока что наблюдается тактика орков – подмять под себя как можно больше, пытаться удержать любыми способами, не признавать себя виновным ни при каких обстоятельствах, делать виноватыми всех вокруг. Можно предположить, что следующим шагом может быть уничтожение оппонентов и неугодных, и мы можем уже наблюдать пока робкие попытки.

С уважением.
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 1633
Повідомлень: 788
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 199 разів
Подякували: 158 разів

Re: Никогда мы не будем братьями

#49761

Непрочитане повідомлення jra7 »

Практично ЗСУ зараз керує , а що влада хоче зараз "підмяти " як не час виборів , а помилки роблять всі , немає безгрішних ! А давайте на перспективу - апріорі , а не апостеріорі .
Yaroslaw
ветеран
Пости в темі: 954
Повідомлень: 3867
З нами з: 24 листопада 2011, 22:29
Звідки: Славутич
Подякував: 6712 разів
Подякували: 2982 разів
Вік: 50

Re: Никогда мы не будем братьями

#49762

Непрочитане повідомлення Yaroslaw »

Eugene писав:Существует такое мнение, что Швец – русскоговорящий спикер администрации Штатов. В общем, это озвучивали люди из ОП. Насколько оно верное – я не знаю, но дело не в этом, очевидная проблема говорящих голов приносящих явный вред, вышла на более высокий уровень. С одной стороны – это позор для страны, с другой – есть надежда, что она решится. И политические заявления будут делать те, кто за это несет ответственность, и положено ему по закону.
Во всяком случае, в его выводах на сей счет – я абсолютно согласен.
https://www.youtube.com/watch?v=cnlRXlk0mNk&t=32s С уважением.
І знову, заангажована ця особа чи ні, а особливих протиріч з реальністю в його промові я не побачив.
"Говорящіє голови ОПИ" - звиздять.
ХЕРНАМШтайнмаєр-Шольц-ХЄРВАМТАНКИ - послідовність явна.
ГРУшник, шо строїть "космічні прогнози" - так і є.
СолодкоЗвиздячийЛюсік, шо сам зізнавався у "гіперзвіздежі" - так і є.

Я оце думаю, якшо суперпрофі в спічах Ганна Маляр повезе всю цю "звиздобратію" в Трускавець, чи допоможе цей "семінар" повернути "звиздунів" на землю?
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 1633
Повідомлень: 788
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 199 разів
Подякували: 158 разів

Re: Никогда мы не будем братьями

#49763

Непрочитане повідомлення jra7 »

..... і моя особиста думка , після вислову Джонсона, що Україна в зубах крокодила ---- я за третю світову , як там каже українське прислівя гуртом батька бити ..... рішуче покінчити зі ЗЛОМ ! ... самі будемо дуже довго бодатись, там дуже довга армія, мясо ! а на нашій території ще й колаборанти помагають .
Зараз план назбирати зі світу до липня , а там побачимо як піде .
Аватар користувача
moose
ветеран
Пости в темі: 1627
Повідомлень: 10221
З нами з: 15 грудня 2010, 14:32
Подякував: 10026 разів
Подякували: 9933 разів
Вік: 53

Re: Никогда мы не будем братьями

#49764

Непрочитане повідомлення moose »

jra7 писав:..... і моя особиста думка , після вислову Джонсона, що Україна в зубах крокодила ---- я за третю світову , як там каже українське прислівя гуртом батька бити ..... рішуче покінчити зі ЗЛОМ ! ... самі будемо дуже довго бодатись, там дуже довга армія, мясо ! а на нашій території ще й колаборанти помагають .
Зараз план назбирати зі світу до липня , а там побачимо як піде .
Я цілком вірю що ми не самі, і Захід aka Джонсон тут ніпричому. Така нам доля випала, нічого з цим не поробиш... Часом здається що життя є неймовірно жорстоким і несправедливим. Людський розум цього не осягає. Потрібна лиш віра...
My friends are toys. I make them. It's a hobby.
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 1633
Повідомлень: 788
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 199 разів
Подякували: 158 разів

Re: Никогда мы не будем братьями

#49765

Непрочитане повідомлення jra7 »

... ми не самі , а з глядачами по великому рахунку за винятком десь десятьох із 40 в рамштаймі. імхо
у що вірити , як раша армія довга !? ... ААА ! є вихід - ніц не поробиш , або Кісенджер ....
Аватар користувача
Eugene
ветеран
Пости в темі: 823
Повідомлень: 2648
З нами з: 05 грудня 2012, 12:15
Звідки: Odessa
Подякував: 1 разів
Подякували: 6866 разів
Контактна інформація:

Re: Никогда мы не будем братьями

#49766

Непрочитане повідомлення Eugene »

jra7 писав:Практично ЗСУ зараз керує , а що влада хоче зараз "підмяти " як не час виборів , а помилки роблять всі , немає безгрішних ! А давайте на перспективу - апріорі , а не апостеріорі .
Так о перспективе речь и идет – подготовка к выборам, желание удержать власть.
Если просто глянуть ленту новостей, то выяснится, что у нас как бы нет министерств отвечающих за определенные направления, и докладывающих о своих успехах и неудачах обществу. Исчезающе мало выдающихся по храбрости, самоотверженности и делам людей. Люди пашут, чего-то добиваются, но все это как бы в тени некоего трехголового дракона, который всем руководит, все может порешать, судит и милует на свое усмотрение.

Часть общества понимает, что дракон кукольный, и без ЗСУ, собственно основной массы граждан, американцев и англичан – ни чего не стоит. Но для части общества он вполне реальный, даже если отбросить фанатиков и просто дураков. Что-то быстро призабылась новейшая история с 70% купившимися на видосики и сладкие обещания.

С уважением.
Аватар користувача
spiridon
ветеран
Пости в темі: 455
Повідомлень: 4205
З нами з: 26 листопада 2010, 14:28
Звідки: Мукачево
Подякував: 1512 разів
Подякували: 5704 разів
Вік: 68

Re: Никогда мы не будем братьями

#49767

Непрочитане повідомлення spiridon »

почему купились ? А може они поняли куда ведет страну парашенко и его воровская компания ? И захотели назло перевернуть самую позорную страницу в истории Украины ...
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 1633
Повідомлень: 788
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 199 разів
Подякували: 158 разів

Re: Никогда мы не будем братьями

#49768

Непрочитане повідомлення jra7 »

Eugene писав: Так о перспективе речь и идет – подготовка к выборам, желание удержать власть.
Если просто глянуть ленту новостей, то выяснится, что у нас как бы нет министерств отвечающих за определенные направления, и докладывающих о своих успехах и неудачах обществу. Исчезающе мало выдающихся по храбрости, самоотверженности и делам людей. Люди пашут, чего-то добиваются, но все это как бы в тени некоего трехголового дракона, который всем руководит, все может порешать, судит и милует на свое усмотрение.

Часть общества понимает, что дракон кукольный, и без ЗСУ, собственно основной массы граждан, американцев и англичан – ни чего не стоит. Но для части общества он вполне реальный, даже если отбросить фанатиков и просто дураков. Что-то быстро призабылась новейшая история с 70% купившимися на видосики и сладкие обещания.

С уважением.
Знаєте , мене мало цікавить Зеленський і його вибори , мене цікавить хід війни , і все , що скаже Залужний , Зеленський має кричати на весь світ ! Всі голови , які дують в проукраїнському напрямку ---- до них не маю застережень .
.... і чи не зарано з виборами , війну тре пройти, і по результатам про вибори уже мова може йти .
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 1633
Повідомлень: 788
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 199 разів
Подякували: 158 разів

Re: Никогда мы не будем братьями

#49769

Непрочитане повідомлення jra7 »

spiridon писав:почему купились ? А може они поняли куда ведет страну парашенко и его воровская компания ? И захотели назло перевернуть самую позорную страницу в истории Украины ...
шо скажу , Зеленський всіх наїбав лозунгом я закінчу війну , там купились опезежисти , там і xуйло купився , що зможе з ним "парешать" , але Зеленський і в Парижі його наїбав, так що 73 України найобані Зеленським ! імхо , вибачте за мій "французький " ! :biggrin:
Аватар користувача
Sergiy
ветеран
Пости в темі: 1550
Повідомлень: 3302
З нами з: 19 січня 2018, 15:30
Звідки: Kyiv
Подякував: 5180 разів
Подякували: 5236 разів
Вік: 53

Re: Никогда мы не будем братьями

#49770

Непрочитане повідомлення Sergiy »

spiridon писав:почему купились ? А може они поняли куда ведет страну парашенко и его воровская компания ? И захотели назло перевернуть самую позорную страницу в истории Украины ...
Шо, опять все вкрали парашенки злые, стадион-анализы-велосипед и все-по-новой?! ))))
Раз мы все теперь президенты, значит больше никто не лох!
Аватар користувача
Eugene
ветеран
Пости в темі: 823
Повідомлень: 2648
З нами з: 05 грудня 2012, 12:15
Звідки: Odessa
Подякував: 1 разів
Подякували: 6866 разів
Контактна інформація:

Re: Никогда мы не будем братьями

#49771

Непрочитане повідомлення Eugene »

Та, нет смысла спорить, и что-то доказывать.

С уважением.

P.S. Тут у нас есть индивидуумы, так они до сих пор считают, что Украина 8 лет донбила бомбас, и сейчас сама себя обстреливает. Психическое короткое замыкание.
Аватар користувача
Sergiy
ветеран
Пости в темі: 1550
Повідомлень: 3302
З нами з: 19 січня 2018, 15:30
Звідки: Kyiv
Подякував: 5180 разів
Подякували: 5236 разів
Вік: 53

Re: Никогда мы не будем братьями

#49772

Непрочитане повідомлення Sergiy »

И тут пасторно-шоколадным "Нептуном" топят "Москву" - ужасно неудобная история ))))))
Раз мы все теперь президенты, значит больше никто не лох!
Аватар користувача
Vankel
слухач
Пости в темі: 305
Повідомлень: 636
З нами з: 25 листопада 2012, 11:16
Звідки: Ukraine
Подякував: 1 разів
Подякували: 892 разів

Re: Никогда мы не будем братьями

#49773

Непрочитане повідомлення Vankel »

Даю справку ))) На прошлых выборах я не смог участвовать, но если бы говосовал, то голосовал бы за Зеленского. Просто по той причине, что точно знал (как и большинство думающих людей), что хуже быть не может. Я ненавидел Порошенко, еще со времен кумовства Ющенко, и считаю, что он принес Украине только вред. (я из Черкасс, здесь слово порошенко - ругательное). Я не питал никаких иллюзий относительно Зеленского, но просто физически не мог поставить галку против Барыги (очень точное определение). И потому споры, кто лучше - это споры - "какое из видов говна приятнее" - считаю бессмысленными. Просто нельзя ставить двух разноущербных людей на одни весы и спорить, кто лучше... Гораздо продуктивнее поговорить, КТО дальше?
Аватар користувача
Sergiy
ветеран
Пости в темі: 1550
Повідомлень: 3302
З нами з: 19 січня 2018, 15:30
Звідки: Kyiv
Подякував: 5180 разів
Подякували: 5236 разів
Вік: 53

Re: Никогда мы не будем братьями

#49774

Непрочитане повідомлення Sergiy »

Какой-то набор эмоций, с моей т.з. Я смотрю на такие вещи как отрыв огромной православной паствы от ФСБ-шного филиала - РПЦ. На то же оружие, армию, союзников, выигранные время и территории. Сохранена Украина или нет и в каком виде. И никак у меня не просматривается оценка ПАП в сравнении с Янеком или Зелей как исчадия ада и уничтожителя Украины. Как тут многие живописуют. Личные счеты, в виде оккупации родного города, понять могу, а принять - нет. Ибо мой роджной город тоже оккупирован. Но важнее этого - "Нептуны", "Стугны", сохраненное государство, союзники и военная помощь, и будущая победа.
А часть личных счетов неплохо бы и Путину отправить, а то он как бы и ни при чем в этой войне, такое порой ощущение от прочтения многих гневных постов.
Востаннє редагувалось 28 травня 2022, 08:37 користувачем Sergiy, всього редагувалось 1 раз.
Раз мы все теперь президенты, значит больше никто не лох!
Аватар користувача
Eugene
ветеран
Пости в темі: 823
Повідомлень: 2648
З нами з: 05 грудня 2012, 12:15
Звідки: Odessa
Подякував: 1 разів
Подякували: 6866 разів
Контактна інформація:

Re: Никогда мы не будем братьями

#49775

Непрочитане повідомлення Eugene »

Очень правильное решение, из двух зол - выбрать большее.

С уважением.

P.S. Кстати, а можете объяснить, чем барыга Порошенко отличается от барыги Зеленского в плане барыжности (офшоры там всякие, деньги не пахнут, и т.д.), кто больше? И вообще, что такое барыга, владелец любого магазина барыга? Совок все напоминает.
Вопрос без подковырки, часто слышу такие обвинения, но не понимаю ни их сути, ни источника исходных объективных данных для обвинений.
Відповісти

Повернутись до “Горищна навколополітична тусня”