Продам програвач Rega P1

Продам програвач Rega P1

Непрочитанное сообщение Jaroslav » 11 мар 2020, 12:40

Напрацювання 10 годин (перевірка працездатності і тестування)
Rega P1 це вініловий програвач початкового рівня англійської фірми Rega. Процес його збірки зводиться, скоріше, до вилучення апарату з коробки, ніж до збірки. Потрібно тільки встановити програвач на призначену для нього поверхню, поставити пассік, диск і противагу тонарма.
Rega P1 це вініловий програвач початкового рівня англійської фірми Rega. Процес його збирання зводиться, скоріше, до вилучення апарату з коробки. Потрібно тільки встановити програвач на призначену для нього поверхню, поставити пасик, диск і противагу тонарма.
Основа – це плита, з МДФ, покрита пластиком. На поверхню програвач встановлюється за допомогою трьох гумових нерегульованих ніжок, виконаних у формі стаканчиків і жорстко прикріплених до основи. Стакан підшипника вставлений в основу і прикручений гайкою. Вісь пластикового субдиска впирається в підшипник з металевою кулькою. З мотором конструкція з’єднана пасиком. Двигун встановлений на нижній поверхні основи під захисним кожухом. Вісь двигуна проходить крізь основу і закінчується пластиковим шківом. Для перемикання швидкості обертання потрібно просто перемістити пасик на відповідну ступінь шківа. Двигун швидко розкручує диск і впевнено тримає швидкість. Основний диск литий, виконаний з твердого пластика, дуже схожого на ебоніт. Зверху на диск встановлюється мат з м’якого матеріалу. Тонарм Rega RB101- простий і надійний в експлуатаціі.Він розроблений таким чином, що для отримання рекомендованої (для встановленої головки звукознімача) притискної сили потрібно просто встановити противагу в положення, найближче до поворотного вузла, закрутивши його до упору. Вузли та матеріали виконані на гідному рівні.
Звучання гарне, легке, ненав’язливе. Музичний матеріал цілком зрозумілий і читаємий. Цей почерк подобається багатьом шанувальникам продукції Rega. Приємно, що в молодшому програвачі лінійки проглядається спадкоємність в звуці. Якщо звук RP1 сподобається, стане звичним і улюбленим, то можна сміливо рухатися вверх по модельному ряду програвачів Rega.
Для настільки бюджетного апарату програвач показує себе на рівні, вже точно вище очікуваного. Rega P1 – один з кращих варіантів для бажаючих зробити свій перший крок до вінілу.
Технічні характеристики
Привід: пасиковий
Швидкості обертання: 33,3 і 45 об / хв.
Габарити: 440х100х360 мм
Вага: 7,5 кг
Тонарм Rega RB101
Тип підвісу: поворотний
Шелл: незнімний
Ефективна довжина: 237 мм
Ефективна маса: 12 г
Вихідний роз’єм: незнімний кабель з роз’ємами RCA
Головка звукознімача Rega Carbon тип: ММ
м.Львів
+380676743020,Ярослав
http://www.audio-video.com.ua
Ціна 365 $
Вложения
Ярослав
067 674 30 20
audioclasse@yahoo.com
Jaroslav
ветеран
 
Цитата
Возраст: 67
Откуда: Львов

Вернуться в Вертушки

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1