Продам програвач Rega P 2

Продам програвач Rega P 2

Непрочитанное сообщение Jaroslav » 11 мар 2020, 12:37

Англійська компанія Rega Research Limited заснована в 1973 році завдяки ентузіазму і захопленості її творця – Роя Ганді. В даний час компанія розробляє і виробляє практично весь спектр домашньої аудіоапаратури.
REGA P2- це програвач з пасиковим приводом. З органів управління присутній тільки тумблер включення живлення. Тонарм оснащений пружинним механізмом регулювання антискейтинга. Балансування навантаження на картридж проводиться за рахунок переміщення противаги.В програвачі встановлені: новий тонарм, низькошумний 24V двигун, новий центральний підшипник і впроваджено багато інших нововведень.Все це значно поліпшило якість програвача .
Він оснащений:
-картриджом Carbon
-тонармом RB 220
-шкляний диском товщиною 10 мм
Процес його збирання зводиться, скоріше, до вилучення апарату з коробки. Потрібно тільки встановити програвач на призначену для нього поверхню, поставити пасик, диск і противагу тонарма.
Комплектується новим тонармом RB220. Тонарм RB220 використовує новий підшипник з ультра низьким коефіцієнтом тертя (патент заявлений), укладений в абсолютно новий, більш жорсткий і легкий корпус.
Опорний диск-скляний «Optiwhite» товщиною У 10мм
м.Львів
+380676743020,Ярослав
http://www.audio-video.com.ua
Ціна 600 $
Вложения
Ярослав
067 674 30 20
audioclasse@yahoo.com
Jaroslav
ветеран
 
Цитата
Возраст: 67
Откуда: Львов

Вернуться в Вертушки

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1