Продам програвач Pro-Ject Xtension 10 Evolution

Продам програвач Pro-Ject Xtension 10 Evolution

Непрочитанное сообщение Jaroslav » 10 мар 2020, 12:52

Напрацювання 10 годин (перевірка працездатності і тестування)
Ця модель є зменшеною версією Xtension 12. У ній залишилася велика частина конструктивних особливостей Xtension 12, включаючи вбудований високоточний контроль швидкості, багатошаровий збалансований опорний диск, регульовані магнітні опори і прецизійний зворотний керамічної опорний підшипник.
Вініловий програвач австійської фірми Pro-Ject
Ця модель є зменшеною версією Xtension 12. У ній залишилася велика частина конструктивних особливостей Xtension 12, включаючи вбудований високоточний контролер швидкості, багатошаровий збалансований опорний диск, регульовані магнітні опори і прецизійний зворотний керамічний опорний підшипник. А вага у Xtension 10 – явно з підвищеним запасом міцності, цілих 22 кг. Він укомплектований важким стабілізатором грамплатівок і акриловою кришкою. У ньому також використовується десятидюймовий тонарм, 10 cc Evolution, виконаний з вуглецевого волокна і завдяки цьому дуже легкий і жорсткий.
У цій моделі було продовжено розвиток технології магнітної підвіски субшассі, яка добре зарекомендувала себе в моделі 6 PerspeX. Для X-tension ця технологія була розроблена заново з урахуванням використання нових магнітних підвісок, які практично повністю ізолювали основне шасі програвача. У поєднанні з великою загальною вагою програвача (близько 25 кг), це усунуло навіть мінімальні резонанси бази. Ця технологія є унікальним поєднанням “навантаженої маси” і “плаваючою вертушки”.
Опорний диск програвача виготовлений з металу, оскільки у нього більшу вага, ніж у аркилового диска. Для диска використаний спеціально розроблений низькорезонансний сплав, який додатково демпфований з внутрішньої сторони сорботаном. З зовнішньої сторони на опорний диск приклеєне вінілове покриття, яке є дуже хорошим матом. Після нанесення вінілового покриття, опорний диск ретельно балансується. Така технологія дозволяє отримати важкий, безрезонансний опорний диск.
При проектуванні програвача є кількість енергії, що передається на базу тонарма від руху картриджа. Ця енергія, як і енергія від мотора і підшипників (які повинні знаходитися в стороні від тонарма, щоб уникнути перешкод) повинна контролюватися. Тому тонарм X-tension також знаходиться у вигідних умовах при застосуванні технології “великої маси”. Додатково він демпфований листом сорботана.
Тонарм 10cc Evolution, виготовлений з вуглецевого волокна і має нерухомий звукознімач – така конструкція характеризується високою жорсткістю і невеликою ефективною масою. Конічна форма трубки тонарма сприяє гасінню стоячих хвиль, які можуть виникати по довжині тонарма. Тонарм повністю регулюється, так що не потрібно купувати додаткові прокладки для збільшення вертикального кута. Так, для корекції азимута можна повертати трубку тонарма, незважаючи на нерухомий звукознімач. Тонарм спирається на зворотний підшипник, оброблений до дуже високого класу точності ABEC 7. Додаються чотири демпфовані сорботаном противаги для магнітних звукостімачів вагою від 4 до 14 грамів.
Програвач оснащений ремінним приводом, що працює від трифазного синхронного двигуна з регулятором швидкості Speed ​​Box SE. Він забезпечує електронне перемикання швидкості між 33-1 / 3 і 45 оборотами в хвилину, а також точне електронне регулювання з кроком 0,1 оборотів в хвилину. Крім того, програвач має можливість програвати записи зі швидкістю 78 обертів в хвилину.В комплекті є Phono кабель з чистої міді і позолоченими RCA роз’ємами. У комплект програвача входить високоякісна акрилова пилезахисна кришка і масивний стабілізатор грамплатівок.
Характерстики

Конструкція з ремінним приводом і синхронним двигуном змінного струму
Швидкість: 33, 45 і 78
Опорний диск: 5,7 кг (багатошарова конструкція)
Тонарм: 10 “EVO Carbon Fiber
Детонація: 0.01%
Співвідношення сигнал / шум: -73 дБ
Розміри (із закритою кришкою): 480 мм x 235 мм x 400 мм.
м.Львів
+380676743020,Ярослав
http://www.audio-video.com.ua
Ціна 4000 $
Вложения
Ярослав
067 674 30 20
audioclasse@yahoo.com
Jaroslav
ветеран
 
Цитата
Возраст: 67
Откуда: Львов

Вернуться в Вертушки

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2

cron